Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100!

Go down 
+9
<>
Basketball Kid (10)
` ExiT .^
DevilLukas
RVG Phentom
Activ
The Bykertaker
maly619
thepolishkiller
13 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! Empty
PisanieTemat: Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100!   Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! I_icon_minitimeCzw Cze 03, 2010 5:26 pm

http://ppwf.cba.pl/ - pierwsza w historii gala PPWF w "HD" xD

Poradzicie sobie z tym, aby znaleźć galę Smile Jak już mówiłem Draft będzie rewolucyjny nie tylko przez to, że będą picki, czy też ze względu na fajne walki, które zostały zapowiedziane. Priorytetem było tu przejście na "HD" ^^, czyli zrezygnowanie z Worda, który raz że czasem płatał figle, a dwa odstraszał potencjalnych fanów z zewnątrz. Teraz myślę, że chociaż co drugi leniwy Polak na stronach o wrestlingu (tacy jesteśmy, nie oszukujmy się Razz) mając podstawioną pod nos galę przeczyta show w nowej formie, które nie będzie odbiegało wizerunkiem od tych word'owskich Smile Jednym słowem kończymy epokę worda łupanego w PPWF i przechodzimy na internet. Dodatkowo myślę, że pozytywnie zaskoczy Was forma Draft picków, która powinna dostarczyć dużych emocji, przynajmniej mi dostarczała Smile

Wkrótce więcej informacji o zmianie sposobu udostępniania gal.

MIŁEGO CZYTANIA!!!
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100!   Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! I_icon_minitimeCzw Cze 03, 2010 6:40 pm

Pierwsza rzecz, to świetna sprawa z przejściem na "HD" Wink Myślę, że ucieszy to ludzi, wprowadzi coś nowego, innowacyjnego (tak jak kiedyś mieliśmy przejście z postów na .doc) i może przyciągnie do nas jeszcze więcej ludzi.

Gala zaczyna się segmentem z udziałem niezłej ekipy Razz Wyszedł on bardzo fajnie, pasy znów wróciły do grupy heelewskiej i uznaję to za pozytyw, tylko w tym momencie zadaję pytanie, czy jest ktoś kto może ich powstrzymać? Chyba tylko oni sami nawzajem mogą to zrobić.

Bardzo łatwa wygrana Jasona, po powrocie do PPWF, czego można się było zresztą spodziewać. Ważniejszy jednak pierwszy draft pick i jego nowa forma...
i muszę przyznać, że wygląda to świetnie Wink Te zmieniające się nazwiska, w tle theme IHP (jakby nikt nie wiedział), a pierwszą osobą, do tego wracającą na IHP jest Bloodbath!

Wchodzi JTS i ogłasza, że walka o kontrakt się przedłuży i będzie to Best of Three. Szczerze, niezbyt mnie to ucieszyło. Liczyłem, że już się to skończy, zobaczymy nową osobę w rosterze, a tu dalej trzeba czekać. Męczy mnie już to czekanie Razz
Potem pojawia się TPK i zwalnia Polish Prince'a. Nie wiem co stało się na PPV, bo jeszcze go nie czytałem (ale mam nadzieję, że zaraz to zrobię), choć raczej jest to mało ważne, a zwolnienie PP było przewidywalne po utracie przez niego konta.
Pojawia się jeszcze Prince i wkurza TPK, potem atak PP i chyba jego ostatnie chwile w federacji, czyli atak na szefa Razz Jedyne czego mi tu zabrakło, to jakiejś ostrzejszej reakcji TPK, może nawet ataku na PP, coś jak znęcanie się Vince'a na Bretem, bo tak sobie wyobrażałem TPK, jako wybuchową osobę, a ten segment pokazał, że chyba jednak jest cykorem Razz

Po tym mega walka, aż o 4 picki.
Walka bardzo fajna, dużo akcji, każdy coś pokazał w ringu. Fajna była akcja w końcówce z prawie całą drużyną z IHP Wink Walka kończy się potężnym brawlem, a w końcu podziałem picków.
Activ i SCK na IHP oraz ignar (którego ciężko było doczytać, bo dość szybko minął nam obraz) i NGN
Co do draftów nie będę się wypowiadać i pozostawię to samym zainteresowanym.

Fajny gest, qRA, który odchodzi z PPWF i SCK który przechodzi na IHP żegnają się, mimo, że byli dość mocnymi wrogami.

Na ring wchodzi Bloodbath, który czuje się pewnie, choć widać też pewną obojętność tego co się zaraz stanie (może to przez przejście na IHP Razz?). Potem jednak wchodzi Drew i dodaje do walki draft pick i zaczyna się robić ciekawie Wink
Walka krótka, ale fajna, a zwłaszcza końcówka Wink Double Rotation Moonsault, czyli hit ostatnich tygodni (Razz) z krzesłem i Byku wydymany, uderza w kolana Razz
I na IHP przenosi się Byku! Brakuje mi tu tylko jakiegoś małego segmentu, który pokaże, jak zareaguje na to sam zainteresowany lub jego rywal Blood, który zresztą też trafił na IHP Razz

Walka Championów - walka na przyzwoitym poziomie, jednak jest jedna rzecz na końcu: "michu podnosi CPT i wykonuje mu Backbreaker’a, po czym zaczyna tauntować przed finisherem, jednak zostaje zaatakowany przez Metalliona, który wykonuje mu Ride the Lightning" Myślałem, że po tylu użyciach wiadomo, że RtL to cios z narożnika Razz Chyba że był tak wykonany, tylko nie jest to w pełni opisane.
Wygrywają mistrzowie RoD, co wydaje mi się może zdziwić niektóre osoby, ale to dobrze, zwłaszcza, że michu potrzebuje trochę wypromowania Wink
Na RoD trafia ThE Seraphim i Mr. Destruction.

No i pozostała walka wieczoru, także o 2 draft picki.
Fajnie zaczyna się gala, czyli niespodziewany atak face'owej drużyny (można by to odebrać jako frustrację po stracie pasów). Sama walka krótka, ale treściwa, o szybkim tempie z ciągłą zmianą przewag i dodatkowo fajnie się to czytało (nie nudziło się). Walka zakończona interwencją, po której Wall i SKF wygrywają.
Steven Williams i Budzik na RoD.
Znów brakowało mi trochę reakcji Stevena, mógł spoglądać ze strachem na śmiejących się z niego Wall'a lub SKF'a, ale rozumiem, czas naglił Razz

Co tu dużo mówić, draft wypadł super. Była to gala z cyklu więcej atrakcji niż ciekawych, długich walk, ale myślę, że to dobrze, bo takie gale też są potrzebne, zwłaszcza, że ta wyszła naprawdę super Wink
Powrót do góry Go down
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100!   Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! I_icon_minitimeCzw Cze 03, 2010 6:41 pm

Pierwsza walka to tak jak się spodziewałem squash, nic specjalnego nie wniósł. Na IHP zatem trafia... Bloodbath. Tak myślałem, że przed naszą walką, któryś z nas zmieni brand i nasza walka będzie o draft pick i tak się stało.
Segment TPK/MB/Prince ogólnie spoko, po ataku na TPK i po tym, że Prince i tak chyba nie ma już postaci, wnioskuję iż więcej nie pokaże się na RoD.
Kolejni nowi na IHP to Activ i... SCK, czyli tak jak się spodziewałem, na IHP powstanie niedługo stajnia z ludźmi z byłego PWE, niedługo i ja tam dołączę. Na RoD natomiast trafia Ignar (niezbyt go kojarzę) i NGN, czyli postacie takie nijakie, zobaczymy na kolejnych RoD co z nimi się będzie działo, NGN zapewne pofeuduje z Rebelem o pas Cruisier .
Po mojej walce z Bloodem trafiam na IHP, zobaczymy jak to będzie ;p
Potem kolejna walka, bardzo fajna, choć przez to całe "HD Razz" wydaje się dość krótka. Na RoD trafiają Seraphim (szkoda, mógł jeszcze trochę pognębić midcard IHP) i... Mr. Destruction !? Ja się go bardziej spodziewałem w stajni, która niebawem powstanie na IHP bo ma wysoko lvl'ową postać i przydałby się tam, ale cóż, zadecydowaliście inaczej, trudno ;p
ME bardzo dobry, atak Wolfstarka i Geralta raczej spodziewany, wliczając w to fakt, że był to No-DQ match. Wygrana Walla & SKFa dzięki którym na RoD trafiają... Steven Williams ?! To chyba największe zaskoczenie draftu, pewnie będzie się ubiegał o posadę GM'a albo zostanie managerem stajni SKFa. I na koniec Budzik trafia na RoD, nie wiem co o tym myśleć, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Ocena : 10
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100!   Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! I_icon_minitimeCzw Cze 03, 2010 10:48 pm

No trzeba przyznać że PPWF weszło w XXI wiek Very Happy Bardzo fajnie prezentuje się teraz w rozdzielczości "HD". Choć można jeszcze popracować nad szatą graficzną (wiem że narazie jest to wersja Beta albo nawet Alhpa).

Wielki Draft zaczyna się od śmietanki RoD. Fajne przemówienie Walla i SKF oraz nowych mistrzów PPWF Championship oraz Cruiserweight Championship. Nic tylko czekać jak dalej potoczą się ich losy.

Pierwsza walka na RoD. Widziałem że PJ wygra i to nie będzie długa walka. Co do Draft Picku to fajnie że jeden z moich ulubionych zawodników Bloodbath przechodzi do IHP.

JTS zapowiada Best of Three Series o kontrakt na RoD. Pewnie jak większość z wam myślę że i tak dojdzie do decydującej walki na PPV. Co do sytuacji z TPK i Princem to trochę dziwne tak jak Mały napisał że Killer nie bronił się. Mam nadzieje że feud tych dwóch panów rozwinie się jakoś ciekawie.

Kolejna walka wyszła wyśmienicie. Dużo fajnych akcji i co później nastąpiło, zamieszania. Draft Pick dla IHP - Activ i SCK idą do przeciwnego brandu co tylko może potwierdzić teorię Bykertakera. Za to Draft Pick dla RoD taki trochę słaby moim zdaniem Razz

Zachowanie SCK z qRĄ bardzo ładnie wyszło, aż się łezka w oku zakręciła.

Walka Byka i Blooda i Draft Pick to super bo trochę mało tych Picków Razz Co do walki to troche nudna mi się wydawała. Co prawda dobrze mi się ją czytało to jednak coś zabrakło mi w niej. A do Draft Picku jestem bardzo zadowolony Smile tylko szkoda że nie było żadne reakcji anie od Bloodbatha i ani od Byka.

No i przyszła pora na walkę Championów. Walka jak zwykle udana, fajnie się ją czytało. Gdybym nie patrzał na Draft Picki to bym nie powiedział że drużyna IHP przegra ale że RoD dostawało w dupe to teraz musiał wygrać Razz Co do Draft Picku to zaskoczeniem było przejście na RoD Mr.Destructiona.

ME świetny, na miarę RoD 100. Co tu dużo mówić, wypad bardzo dobrze. Co do Draft Picków to jak dla mnie bez rewolucji.

Gala wyszła bardzo dobrze, fajnie zaprezentowane "HD". Brakowało mi tylko Battle Royalu Very Happy. Gale oceniam na 10=
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100!   Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! I_icon_minitimeCzw Cze 03, 2010 11:16 pm

Nie bede sie rozpisywał.... Takiego zajebistego eventu od kąd jestem w PPWF nie pamietam 15/10!!!
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100!   Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! I_icon_minitimePią Cze 04, 2010 9:31 am

Co do braku reakcji to zrobiłem wszystko z premedytacją. Poświęciłem te kilka segmentów, bo nie chciałem żeby ludzie omijali te filmiki - właśnie Draft picki, ich forma oraz przejście na nowy sposób "emisji" gal były tu najważniejsze, poziom był na drugim planie, ale mimo to widzę, że walki wyszły lepiej niż dobrze, co cieszy. Nie powiem, że to była strasznie trudna robota, ale pochłonęła trochę mojego czasu i chciałem, aby każdy to docenił oglądając, a nie tylko patrząc na segment niżej kto był Draftnięty. Może to był błąd, ale dla mnie decyzja jest uzasadniona, chociaż wiem, że można było dużo fajnych rzeczy napisać po pickach.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
DevilLukas

DevilLukas


Liczba postów : 58
Join date : 11/01/2010
Age : 31
Skąd : Siem-ce

Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100!   Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! I_icon_minitimePią Cze 04, 2010 9:41 am

Ode mnie krótka odpowiedź:

świetny pomysł z tym przejściem na HD za to jest już ogromny PLUS.
Ciekawe wyniki Draftu
świetne walki

gala zasługuje na mocne 10 Very Happy
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100!   Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! I_icon_minitimePią Cze 04, 2010 12:52 pm

Gala niby w HD, ale na cba wygląda wg. mnie gorzej, niż w Wordzie. Filmiki to samo, jak już gala w HD, to filmiki powinny być również, bo w sumie w ogóle nie widziałem kto został draftnięty... Next razem zapisuj w 1280x720, bo 4:3 wyszło już z mody Razz
Ale sama gala wypadła genialnie. Była świetna atmosfera, nieraz przypominająca EarthQuake. Ciekawe segmenty, nowe innowacje w PPWF... Świetnie! Smile
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
Basketball Kid (10)

Basketball Kid (10)


Liczba postów : 308
Join date : 24/10/2008
Skąd : Lublin

Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100!   Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! I_icon_minitimePią Cze 04, 2010 12:52 pm

Super sprawa z tym HD
za galę 10/10
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100!   Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! I_icon_minitimePią Cze 04, 2010 1:41 pm

Matthew, taa, bo ja nie mam co robić tylko czekać godzinami aż te filmiki się wrzucą Smile Rozważ czasem oprócz "za" też "przeciw" zanim coś zasugerujesz Wink
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100!   Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! I_icon_minitimePią Cze 04, 2010 5:27 pm

Walki i segmenty na wysokim poziomie, przejście na HD wymiata Very Happy a pomysł z filmikami do draftu rządzi Very Happy. Hah jedyna rzecz do której sie mam doczepić to, że draft miał być wielki Razz, a był mały, a sama gala jakościowo była Wielka Razz . Wrażenie ogólne, zajebista. 10/10!
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100!   Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! I_icon_minitimePią Cze 04, 2010 8:13 pm

thepolishkiller napisał:
Matthew, taa, bo ja nie mam co robić tylko czekać godzinami aż te filmiki się wrzucą Smile Rozważ czasem oprócz "za" też "przeciw" zanim coś zasugerujesz Wink

ee... Ja wrzucam 2-minutowe filmiki w niecałe 10 minut. Wystarczy plugin w WMM, WMV HD 1280x720. Jak chcesz, podrzucę ci linka. Zapisuje się chwilkę, a film zajmuje niecałe 30mb. Żadnych strat jakoś nie widziałem, jeśli o jakość chodzi.
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100!   Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! I_icon_minitimePią Cze 04, 2010 8:39 pm

10 minut to i tak za dużo, nawet na dwuminutowy filmik. Aż tak mi na jakości nie zależy ani nie jest ona tu ważna, co miało być widać było widać, średnio było tylko przy jednym picku więc jest ok.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100!   Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! I_icon_minitimePią Cze 04, 2010 9:11 pm

No właśnie problem w tym, że strasznie słabo widać... Wystarczyło czcionkę jaśniejszą dać.
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100!   Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! I_icon_minitimePią Cze 04, 2010 9:16 pm

Teraz to przegiąłeś, już nie pierdol, że słabo widać, bo to bzdura jakich mało. Może lepiej zainwestuj w wizytę u okulisty i tu mówię jak najbardziej serio, bo nawet ja, mimo dosyć słabego wzroku widzę bardzo wyraźnie to co tam jest, a poza tym zawsze jest takie coś jak full screen.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Rafik

Rafik


Liczba postów : 156
Join date : 06/09/2009
Age : 31
Skąd : Olsztyn/Jaroty

Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100!   Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! I_icon_minitimePią Cze 04, 2010 9:47 pm

Draft wyszedł kapitalnie...Jeśli chodzi o galę...Bo o picki odrobinę się zawiodłem...Spodziewałem się bardziej zaskakujących picków...HD wyszło miodzio...Można dodawać titki zawodników do gali...Zastrzeżeń do wyników,itp. nie ma...W ogóle gratuluję gali,bo po dzisiejszym dniu wiem jakie to trudne...Tak wszyscy drodzy to BARDZO TRUDNA SPRAWA napisać taką galę...Tak więc doceniajcie pracę naszych writerów Smile...
Nie będę oceniał bo to nie ma sensu...Bo wiadomo,że dostałbyś 100/100 xD
Powrót do góry Go down
Basketball Kid (10)

Basketball Kid (10)


Liczba postów : 308
Join date : 24/10/2008
Skąd : Lublin

Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100!   Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! I_icon_minitimePią Cze 04, 2010 11:10 pm

Ale Metju pierdolisz. Nie miałeś się do czego przysrać to wymyśliłeś że słabo widać...
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100!   Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! I_icon_minitimePią Cze 04, 2010 11:22 pm

Co do zawiedzenia się paru osób przez Draft Picki, to ja chciałbym się spytać dlaczego? W porównaniu z zeszłorocznym draftem wypadło naprawdę solidnie, bo przeniesiono parę osób, które regularnie występowały w galach, a na pierwszej edycji tego nie było, same odciepy były przenoszone.

Oczywiście można by powiedzieć, że brak zmian w main eventerach, ale Bloodbath, czy Budzik to osoby, które mogą walczyć w ME, a przy pod promowaniu może to też mieć miejsce przy Byku i Mr. Destructionie. Dodatkowo przenosiny Activa i Seraphima, czyli gimmicków wyraźnych, osób, które solidnie prezentują Mid Card.

Ja tam uważam draft picki za jak najbardziej udane.
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100!   Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! I_icon_minitimeSob Cze 05, 2010 12:17 am

co do Bloodbatha i Budzika to jedynym powodem dla ich Pushu/Promowania to że są to jako takie legendy PPWF.
Powrót do góry Go down
paN Seph

paN Seph


Liczba postów : 81
Join date : 28/06/2009
Age : 29
Skąd : panoland

Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100!   Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! I_icon_minitimeSob Cze 05, 2010 9:05 am

Gala kapitalna, wszystko co chciałem powiedzieć zostało już powiedziane:) 10/10


ps. witam nowego gm'a wOw
Powrót do góry Go down
10kilan

10kilan


Liczba postów : 180
Join date : 02/04/2010
Age : 33
Skąd : Mazowieckie

Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100!   Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! I_icon_minitimeSob Cze 05, 2010 2:08 pm

No więc tak-draft był świetny,no i te HD Very Happy

Bardzo dobry pomysł(moja uznanie) za zrobienie tej maszynki do draftu,aczkolwiek minusem jest to że strasznie szybko znikało kto został wylosowany i czasami oglądając po kilka razy nadal nie widziałem o kogo chodzi Razz

Zabrakło mi też trochę reakcji komentatorów,samych zawodników,widowni na wyniki draftu-ktoś został wylosowany i kolejna walka,jakby nic się nie stało,za rok myślę że coś dodasz w tej kwestii Smile

Ogólnie jak już pisałem draft bardzo dobry,theme trochę za krótki,bo przyjemniej się czyta z muzyką w tle,najlepiej jakby cały czas leciała xd No ale już samo pojawienie się muzyki to duży plus. Myślałem też o tym,jakbyście dodawali przed każdą walką theme wrestlera,ale to miałoby tyle samo zalet jak i wad.Oby tak dalej panowie Smile

Martwi mnie,że moja postać jest w ogóle nie wykorzystywana. Pisałeś kiedyś Killer ,że nie ma dla mnie nikogo z moim levelem,więc liczyłem po cichutku na jakiś draft do IHP,bo ktoś by tam moze się dla mnie znalazł,no ale nic z tego.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100!   Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! I_icon_minitimeSob Cze 05, 2010 2:22 pm

Co do braku reakcji po pickach już pisałem, poczytaj wcześniejsze posty bo tam gdzieś to jest Wink
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
10kilan

10kilan


Liczba postów : 180
Join date : 02/04/2010
Age : 33
Skąd : Mazowieckie

Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100!   Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! I_icon_minitimeSob Cze 05, 2010 4:30 pm

No rzeczywiście,moje niedopatrzenie Razz
Powrót do góry Go down
Zack

Zack


Liczba postów : 103
Join date : 15/10/2009
Skąd : nwf.pun.pl

Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100!   Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! I_icon_minitimeSob Cze 05, 2010 5:18 pm

Nie chce powtarzać po innych więc nie będę się mocno rozpisywał.
Na RoD draft czekałem z większym utęsknieniem niż na ppv. Same walki wyszły co najmniej bardzo dobrze, ciekawi mnie cała sytuacja z pasami Tag Team. Draft picki chyba dość trafione bo nie ma większych zawodów. Jednak przydałoby się żeby lekko przetasować Main Eventy chociaż po jednym z każdego brandu to mogłoby dodać sporo zmian i powiewu świeżości.

Samo przejście na "HD" nie przemawia do mnie jakoś wyjątkowo, ot takie coś; taki bajer.
Prezentacja draft picków bardzo miło mnie zaskoczyła choć wykonanie nie jest zbyt idealne to jednak nie ma się do czego jakoś mocno przyczepić, na siłę jedynie o to że przy większej ilości picków szybciej się przewijali i jeden filmik draft picków się powtórzył chyba że to coś mi się powaliło. Widzę że w draft zostało włożone wiele wysiłku i doceniam to pomijając już fakt że zabrakło reakcji ludzi na same picki bo wiem że na samych galach RoD i IHP nowi zawodnicy rosterów zostaną dobrze zaprezentowani.
Powrót do góry Go down
http://www.nwf.pun.pl/forums.php
Sponsored content





Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100!   Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100! I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wielki Draft PPWF 2010 - RoD 100!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: Special Events-
Skocz do: