Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 RoD 99.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 99. Empty
PisanieTemat: RoD 99.   RoD 99. I_icon_minitimeNie Maj 23, 2010 11:47 am

RoD spóźnione, lecz tylko troszkę - tym razem z mojej winy Smile Zapomniałem o finale LM i myślałem, że dokończę pisać po 20, jednak się przeliczyłem Razz

Co do samej gali znów nie jest długa, jednak myślę że to jedna z lepszych ostatnio, przynajmniej pod względem storyline'ów, których podgrzewanie dominowało nad ilością walk. Myślę jednak, że powinna wam się spodobać Smile

http://www.speedyshare.com/files/22576028/RoD_99.doc

Miłego czytania!
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

RoD 99. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 99.   RoD 99. I_icon_minitimeNie Maj 23, 2010 1:15 pm

Na początek wymiana zdań SCK i qRY. Feud zajebisty, ale akurat opener przyjąłem neutralnie.

Drugi półfinał mi się podobał, widać było zarówno akcje HF i Powerhouse. Cóż moim typem był Beck, walka mogła się ciągnąć przez wykorzystywanie siły Gravediggera, a tak to inicjatywa była wyrównana z niewielką przewagą Ricco Razz

Segment z Michem i Jamesem ujdzie w tłoku Razz
Pokazuje rasowe "heelostwo" Micha.

Dopisana końcówka w walce Thunder vs Prince, kontuzja i zmiana ról Very Happy Zajebałem go Very Happy

Później segment Zacka w przebraniu Parvusa Very Happy

No Holds Barred bardzo dobry, Rider wygrał i przystopował serie Bykera.

Raport Main Eventu i sytuacja po walce to przedsmak ME PPV Very Happy

Ostatni segment fajny i bedzie ciekawie bo niezapominajmy że Prince jestz deka kontuzjowany Very Happy

To by było na tyle. Czekam na PPV Very Happy
Powrót do góry Go down
 
RoD 99.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: RoD-
Skocz do: