Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 IHP 73

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 73 Empty
PisanieTemat: IHP 73   IHP 73 I_icon_minitimeWto Maj 18, 2010 11:43 pm

Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

IHP 73 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 73   IHP 73 I_icon_minitimeSro Maj 19, 2010 4:42 pm

No cóż, ostatnio moje ograniczenia czasowe nie pozwalają na dokładne analizy gal itd. Ale z tego co widze, to IHP sporo sie zmieniło... Oczywiście na lepsze i nie chodzi mi tu o to że wykorzystywana jest moja postać ale o ogół.
Moze to poprostu ta moja przerwa w czytaniu to sprawiła że wszystko wydaje mi sie jakieś lepsze? Wogóle te feudy jakieś takie nowe, fajne... Ale narazie mi sie podoba i tak trzymać...
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

IHP 73 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 73   IHP 73 I_icon_minitimeCzw Maj 20, 2010 9:42 pm

Sorry Maly, ale jakoś tak nie mam bardzo czasu ostatnio śledzić wszystkiego dokładnie i na bieżąco...

Na opener, powiem że nie bardzo kminie feud Philipsów itp.
Ale na dzień dzisiejszy podoba mi się prowadzenie postaci Ryan'a jako takiego amerykańskiego Flyera z Japani Very Happy oraz Zwierzaka, chociaż przy tym drugim przydało by przypomnieć że on już tak pomału staje się legendą PPWF Razz .
Trzecia kwestia w tej sprawie, to wprowadzanie menegera Smitha. Przyznam na początku że nie bardzo to widziałem, ale teraz patrze że okazało się to dobrym pomysłem i może troszeczke tutaj namieszać.

Postać Seraphima też jest godna sporo uwagi, w moich oczach gra on jako takiego 3 "demona" zaraz po Voodoo i Metallionie Razz.

Bardzo ciekawa stypulacja w feudzie "Internationalnym" Very Happy z jednej strony BBK i jego rzesza fanów, a po drugiej zjednoczone siły Szwabów i Ruskich Very Happy

Dalej...
Promowanie PPWF Kids jako Tag Teamu, bardzo dobry pomysł, i ciekawi mnie jak to się skończy. Razz

CPT vs RVG... no i tutaj robie pit-stop.
Feud jest prowadzony dobrze, i widać że mu poświęcasz więcej czasu.
Kreowanie CPT jako CM Punk'a wychodzi Ci zajebiście i bym się cieszył jakby on już taki pozostawał nadal Razz, ale już w prowadzeniu postaci RVG wyniuchałem 2 pewne sprawy a mianowicie... wiem że przymykasz jedno oko na gimmicki, ale tutaj trzeba przypomnieć że RVG to nie jest w 100% RVD, tylko postać bazowana na RVD. Nie podoba mi się, że w RVG za bardzo wyodrębiasz Frog Splash na jako-taki Finisher/Signature. RVG ma swoje finishery. Kolejna tym razem drobniejsza rzecz to niewykorzystywanie jego broni specjalnej tj. krzesełko owinięte drutem kolczastym, wyglądało by to troche jak u HHH, czyli uszło by w tłoku i wyróżniło spośród tłumu. Razz No i kwaestia pretendenta i walki na PPV mnie ciekawi bo jeszcze nie jest znana xD. Pozatym nie mam żadnych zastrzeżeń, wychodzenie z publiczności, hardcore'owe pojedynki z bronią, prowadzenie pod klase Speeda itd. jest OK.

Next...
Szykuje się nam fajny feud tagowy między Polish Wrestlers vs TPC Very Happy . Ale jednak jeszcze myśle że The Wall & SKF nie powiedzieli ostatniego słowa, bądź co bądź ale należy im się rewanż.
Kurde ostatnio zajebiście ciekawie jest w dywizji Tag Teamów Very Happy

Zakończenie fajne chociaż walka o No.#1 Cont. zakończyła się DQ to znamy walke na PPV. Matthew w ME odgrywa bardzo ciekawą role i podoba mi się jak on miesza tam w sprawach tych "ciemnych" postaci Very Happy

Ogółem gala fajna, feudy są dobrze rozwinięte. Czekam na Penance Day. Razz
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

IHP 73 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 73   IHP 73 I_icon_minitimeCzw Maj 20, 2010 11:27 pm

Początek gali fajny no i mamy zapowiedz może dość fajnego ME.

Następna walka raporcik, końcówka i akcja po walce ciekawa.

The Seraphim pokazał znowu swoją potęgę nad innymi.

No wywiad z Metallionem wyszedł nawet fajnie. Czyli w ME będziemy mieli walkę o miano pretendenta.

Nie wiem ale mam takie uczucie że ten feud Niemcy & Ruscy vs Polska jest dla ciebie lekkim ciężarem. Ogólnie teraz jakoś nie przypadł mi do gustu ten feud.

No i mamy bardzo dobry "powrót" PPWF Kids.

No sytuacja z sabotażami na IHP robi się coraz ciekawsza.

Postać CPT bardzo fajnie jest kreowana i jestem ciekawy dalszych losów tej postaci. Sam początek akcji trochę naciągany bo jak RVG atakował od tyłu CPT to co robił Mr.Destruction ? Patrzył sobie Razz ? Sama walka ciekawa no i czekamy tylko na walkę na PPV.

Walka Lukasa i Geralta, raport ale co do wyniku to tak sądziłem że będzie.

ME krótki i treściwy. Najbardziej prawdopodobną rzeczą będzie TTM na PPV.


Ogólnie gala wyszła dobrze. Masz u mnie 8+
Powrót do góry Go down
Sponsored content





IHP 73 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 73   IHP 73 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
IHP 73
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: IHP-
Skocz do: