Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 RoD 97.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 97. Empty
PisanieTemat: RoD 97.   RoD 97. I_icon_minitimeWto Maj 04, 2010 6:39 pm

Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 97. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 97.   RoD 97. I_icon_minitimeSro Maj 05, 2010 7:11 pm

Zaczęło się od narzekania qRY i już chciałem pisać, że nudne są już te narzekania heeli na RoD, bo każdy jest taki sam. Pojawienie się SCK uratowało ten segment i wypadł on bardzo fajnie. Zapowiadana walka: super! Tylko teraz pytanie, czy cały ten turniej był tylko po to, żeby doprowadzić do walki SCK i qRY o to kto odejdzie z PPWF? Jeśli tak, to oj, Rage in Cage jest wielkim niewypałem (a nie byłby, gdyby to SCK i qRA były w nim czołowymi postaciami, czyli ciągłe interwencje na sobie, pełna nienawiść itd. )

Pierwsza walka bardzo fajna i wygrana Master of Disaster. Turniej podoba mi się, a jeszcze od komentatorów dowiedziałem się, że finał odbędzie się na RoD 100, co jest fajnym smaczkiem + do RoD 100 jeszcze trochę pozostało, więc może zawodnicy zmierzą się już przed galą, np. słownie Razz

M.B Styles odwalił ładny speech, ale atak TPK i PP już taki nijaki, co pozostawiło u mnie mieszane uczucia co do tego segmentu.

Ładny TTM, a w nim załatwione dwa feudy i mimo, iż feudy to są na razie przyjmowane przeze mnie dość neutralnie, to czekam na ich dalszy rozwój.

Bardzo fajny speech Byka. Wmieszanie go w walkę o pas to dobra decyzja, zwłaszcza po wygranej na Earthquake.

Przez to, że nie czytałem poprzednich RoD, zdziwiłem się, że michu siedzi wśród ekipy SKFa! Sam segment tak jak każdy w tej szatni, czyli super Wink

Przyznam, że miałem obawy co do walki wieczoru, ale zostały one rozwiane bardzo fajną i przemyślaną końcówką. Dalej promujemy Double Rotation Moonsault, no i na PPV pewnie zobaczymy TTM o pas Cruiser, co zapowiada się naprawdę super Wink

Tak jak komentowałeś moją galę, że krótka, ale treściwa, tak ja mogę powiedzieć o twojej Wink
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 97. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 97.   RoD 97. I_icon_minitimeSro Maj 05, 2010 10:07 pm

Co do turnieju to dla mnie była to możliwość wypromowania zawodników, z dogrywką wpadłem na pomysł dopiero gdzieś tak w połowie. Mądry Polak po szkodzie, bo teraz wiem że potencjał był spory i go nie wykorzystałem w pełni no ale człowiek całe życie się uczy Smile Ale rozwiewając Twoje obawy - turniej nie był robiony pod jedną walkę, jak mówiłem głównie chodziło o promocję zawodników i myślę że w przypadku Thundera i SCK to wyszło a reszta chyba też na tym nie straciła.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

RoD 97. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 97.   RoD 97. I_icon_minitimeSro Maj 05, 2010 10:50 pm

1 segment dobry, ukazuje stan po turnieju.
kurde szkoda troche ze to stypulacja loser leaves ppwf :/ jesli ktorys z nich odejdzie to bedzie troche kapa bo i jeden i drugi maja spora pozycje i sa to czolowi zawodnicy midcard'u RoD.
opener match bardzo dobry i ciekawy, duzo zwrotow akcji.
potem segment stylesa, dobry ale kurde ile juz trwa ten feud z princem xDD
dalej segment tez ujdzie w tloku.
ttm, zwyciezca do przewidzenia.
segment bykera dobry nawet bardzo.
wygrana prince, ja wiem czy dobrze... ale push pod feud ze stylesem jest Razz
segemnt stajni SKFa nawet nawet Very Happy kupuje te stajnie i masz troche pola do popisu czy nawet na ich feud, lub ich dalsze feudy Razz
main event, raport. ogolnie u bykera podobuje mi sie czeste pokazywanie akcji double moonsault, niby nowatorska akcja, ale jedyna w historii PPWF, za co duży +
ogolem źle nie bylo, nawet mowiąc bylo zajebiscie, widac ze feudy na penence day sie rozwijaja.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





RoD 97. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 97.   RoD 97. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
RoD 97.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: RoD-
Skocz do: