Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 RoD 95.

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 95. Empty
PisanieTemat: RoD 95.   RoD 95. I_icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 10:39 pm

Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 95. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 95.   RoD 95. I_icon_minitimePon Kwi 19, 2010 11:53 am

Początek gali niewątpliwie ciekawy, ale jednak zawiodłem się, że po raz kolejny michu jest robiony w wała i znów nic nie powie i nic nie pokaże. Co by nie mówić, wychodzi, że dość słaby ten pretendent Razz Jedyne, co go ratuje, to wybór stypulacji na PPV i w tym momencie kupiłbym micha jako równego przeciwnika Toma, tylko przy dobrze wybranej stypulacji.

Walka debiutantów: po ciekawym segmencie z Satanem, spodziewałem się wygranej Lionheartha. Wygrał znany nam z jednego IHP Ricco from Mexico, co jest dla mnie znakiem, że nie dostanie on kontraktu z PPWF Razz

JTS zapowiada fajne walki, choć najciekawsza jest ta za tydzień. Spodziewam się na niej czegoś specjalnego, a nie tylko demolki i zniszczenia micha, zwłaszcza, że to przed samym PPV.

Wygrana qRY spodziewana, by zrównać się punktami z resztą. Po walce jednak bardzo ciekawy występ M.B Stylesa. Czyżby walka, na którą czekałem, choć robiona o parę tygodni (miesięcy Razz) za późno?

Wookrash jobberem, co nie jest jakimś zaskoczeniem. Potem jednak ciekawie, Blood wysyła wiadomość Bykowi. Bardzo fajnie to wyszło.

Lionheart vs Satan? Przyjąłem to dość neutralnie. Nie wierzę w wygraną tego pierwszego, ale zobaczymy. Wygrana Mr. Satana w tym feudzie raczej nic mu nie przyniesie, ale zawsze będzie mieć walkę Razz

Tak jak powiedzieli komentatorzy, spodziewany wybór Ridera. Wygrana SKFa także, sytuacja po walce, już trochę mniej, ale po jej przeczytaniu wręcz czekałem na rywala Ridera i kolejną walkę. Szkoda, że ten się nie pojawił.

Tom zapowiada, to co było raczej jasne, czyli pojawienie się w Handicapie za tydzień. Cała ta walka jest dla mnie zbyt podejrzana i zbyt przeczuwalna, dlatego myślę, że czymś nas zaskoczysz (powrót Siwego i TTM, face turn micha, typuję coś z tego Razz)

Capoerista = debil, ja to tak kupuję i zdania nie zmienię. Jak face, może nie mieć przyjaciół i nikogo nie wystawić? I nie krytykuję to decyzji bookera, bo jest ciekawa i inna, ale po prostu zmieniło się moje podejście do Capoeristy i nie uważam to za akt odwagi.

Gala kończy się ciekawą walką, ale zakończoną hujowo. Takie to nijakie, krótkie i nieciekawe.
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

RoD 95. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 95.   RoD 95. I_icon_minitimeWto Kwi 20, 2010 9:34 pm

Wybacz że troche spóźniony komentarz ale nie mam zbyt czasu ostatnimi chwilami.

Początek gali wyszedł fajnie. Krótki ale treściwy.

No sytuacja z Satanem też ciekawie wyszła i chyba coś mi mówił że będzie interweniować w walkę Smile

Co do walki nowicjuszy to myślałem że wygra Lionheart ale jednak nie i nawet mnie to cieczy bo jakby on wygrał to by było zbyt oczywiste.

No i JTS zapowiedział nam fajne walki. Zobaczymy co wyjdzie z walki Toma i Walla i walki która odbędzie się za tydzień oby była dobra ;]

Wypowiedz QRy daje trochę ciekawości co do turnieju. Jego wygrana trochę przewidywalna.

Kolejna walka. łatwa wygrana Bloodbatha. Blood daje dobrze do zrozumienia Bykowi że na PPV zakończą rywalizację między sobą.

Zaczyna się krótki feud Satana i Lionhearta. Tak jak napisał Mały nie wierze żeby wygrał Lionheart.

Szybka walka nic nadzwyczajnego.

W następnej walce dobrze że wygrał Rebel bo gdyby wygrał Capoerista nie kupił bym tego.

ME nawet dobry, ale przewidywalny atak Mnicha na Tomie.

Gala dobra ale poprzednia była lepsza. Ocena 8-
Powrót do góry Go down
Zack

Zack


Liczba postów : 103
Join date : 15/10/2009
Skąd : nwf.pun.pl

RoD 95. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 95.   RoD 95. I_icon_minitimeWto Kwi 20, 2010 10:42 pm

Dzisiaj trochę krótko opiszę, sry za to ale ostatnio przez egzaminy, szkołę i pracę na e-fedzie mam mało czasu...

Początek zapowiada się ciekawie. Bardzo podobała mi sie sytuacja z Satanem i cała otoczka turnieju debiutantów. Liczyłem na zwycięstwo Lion hearta z powodu samego nicka nawet Very Happy
Dobre promo Qry podczas całej gali i kolejne zwycięstwo BloodBatha wysyłającego sygnał do Byka. ME było krótkie acz odpowiednie w sensie że bez jakiegoś przynudzania które co prawda się rzadko zdarza ale tym razem było dobrze, gala dobra choć bywały lepsze ale to wszyscy wiemy :d
Powrót do góry Go down
http://www.nwf.pun.pl/forums.php
Darth Parvus

Darth Parvus


Liczba postów : 32
Join date : 05/11/2009

RoD 95. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 95.   RoD 95. I_icon_minitimeSro Kwi 21, 2010 9:49 am

Znów parę uwag:
- na pewno cieszy fakt, że pojawiły się segmenty z michem i Tomem. Coś zaczyna się tu dziać i jest to bardzo ciekawe i dość tajemnicze, a następna gala RoD może nam bardzo dużo powiedzieć, a może nawet zrekompensować brak segmentów i podbudowy wcześniej
- bardzo podobał mi się segment z Bloodbathem. Na początku nie byłem przekonany do tego feudu, bo miał on słabą podbudowę, było to po prostu na zasadzie, że obaj chcą ze sobą walczyć i tyle Razz Co z tego wyjdzie? Prawdopodobnie wygrana Byka i wypromowanie go Wink
- ja tam kupuję Capoeristę i to, że sam się wybiera. Potwierdza to tylko, jak jest waleczną postacią (a pamiętajmy, co zrobił z Bykiem tydzień temu)
- jedynym minusem gali jest chyba jej zakończenie. Można było odnieść wrażenie, że było ono pisane na szybko, by tylko oddać szybko galę i mieć z tym spokój. No, ale nie każda gala musi się kończyć zadymą i czymś super ekstra Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





RoD 95. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 95.   RoD 95. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
RoD 95.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: RoD-
Skocz do: