Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 IP Control

Go down 
+3
<>
maly619
RVG Phentom
7 posters
AutorWiadomość
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

IP Control Empty
PisanieTemat: IP Control   IP Control I_icon_minitimeSro Kwi 14, 2010 6:09 pm

Coś się dzieje niedobrego niestety :/ nie moge normalnie grać w TWG. Co chwila wyskakuje bład i żebym sie zalogował jeszcze raz, pozatym nie wygrałem 15 meczy z rzędu i drastycznie sie zmniejszył mój WS ale nie o to tu cho. Jeden z tych kutasów zwanych Adminami na twg napisał mateuszkowi że została ponownie uruchomiona kontrola IP. Musimy działać panowie bo to jest początek końca ... :/
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IP Control Empty
PisanieTemat: Re: IP Control   IP Control I_icon_minitimeSro Kwi 14, 2010 6:57 pm

Co to znaczy musimy działać, bo nie rozumiem, do kogo chcesz się tu odnieść?
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

IP Control Empty
PisanieTemat: Re: IP Control   IP Control I_icon_minitimeSro Kwi 14, 2010 7:46 pm

TPK napisał:
2 days ago characters of my brother and friends from my village were deleted. We've got the same IP in whole village, as it's small one and we can't do nothing about it, but we forget to report it. Why the characters were deleted? We've been playing like that for one year time and everything was OK! Is there any chance for us to get our characters back or to get new ones with same levels? That's ridiculous since it's not our fault, we don't have any other internet provider! And some mods are saying that they don't know if it's multi or if I'm saying the truth, but how the hell you think one person can play with over 15 accounts?! I hope that you can do something about it.

i odpowiedz od Tullo:

Our Policy is clear, and you can only play from the same IP if you are supporters. There is no way that you can get your accounts back. There are some players who have issues like this and are supporter. We have not been performing IP checks for a while, and now are on.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IP Control Empty
PisanieTemat: Re: IP Control   IP Control I_icon_minitimeSro Kwi 14, 2010 7:53 pm

Jeśli Tullo tak odpowiada, to nie ma szans na zmianę decyzji. Jebani chcą wyciągnąć ze wszystkiego kasę. Raczej nie macie szans na grę, zwłaszcza, że wróciło sprawdzanie IP.
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

IP Control Empty
PisanieTemat: Re: IP Control   IP Control I_icon_minitimePią Kwi 16, 2010 10:13 am

Jakbym miał kompa to by mi postaci nie zajebali, bo ja mam inne IP niż wszyscy z naszych okolic..I postacie by mi się uchowały. Poza tym z TWG ciężko mi się rozstać bo dobrze mi szło....Ale niestety, kapota i tyle..
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

IP Control Empty
PisanieTemat: Re: IP Control   IP Control I_icon_minitimePią Kwi 16, 2010 8:05 pm

A spróbujcie założyć jedno na całą miejscowość? Będzie jedna na jedno IP i może przejdzie.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IP Control Empty
PisanieTemat: Re: IP Control   IP Control I_icon_minitimePią Kwi 16, 2010 11:34 pm

Też o tym myślałem, czy czy będzie im się chciało mieć jednbą postać na tyle osób? Każdy będzie mieć inną wizję, może być trudno o dogadanie się, ale może warto spróbować.
Powrót do góry Go down
Kulfon

Kulfon


Liczba postów : 29
Join date : 12/03/2010
Age : 31
Skąd : Płaczków

IP Control Empty
PisanieTemat: Re: IP Control   IP Control I_icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 10:55 am

Cóż można dużo prościej wystarczy że zastosujecie server proxy(http://prx.centrump2p.com/ tu znajdziecie ich od groma) i wtedy można obejść IP control Razz
Sam bym tak zrobił ale nie chce mi się robić od początku postaci
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

IP Control Empty
PisanieTemat: Re: IP Control   IP Control I_icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 11:24 am

Z proxy jest ten problem, że jeśli ma się odpowiednie zabezpieczenia to nawet niemowlak może je wykryć. Porównałbym to do napadu na bank z przezroczystym workiem na głowie - niby jesteś ukryty, ale wszystko widać. Nie mam pojęcia czy TWG posiada takie zabezpieczenia, ale spróbować można.

Druga sprawa to jak działają proxy - aby znaleźć dobre, które działa bez, lub z minimalnymi lagami, trzeba poświęcić trochę czasu i nie są to do końca pewne adresy. Z dnia na dzień mogą wygasnąć, więc jest też z tym sporo zachodu a i nie każde oferuje anonimowość - niektóre są totalnie przepuszczalne nawet bez poważniejszych zabezpieczeń.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

IP Control Empty
PisanieTemat: Re: IP Control   IP Control I_icon_minitimeNie Maj 02, 2010 11:01 pm

No Multi-Accounting: Do not Create more than One account per IP unless they are all supporters. This includes Shared and Public computers, If two or more Players want to share the same IP they must Purchase supporter. A Multi accounts check will be performed at least Once each week, and it will have a random date to prevent any abuse in that subject. Repeat Offenders Will risk their main accounts deleted without any Prenotice.


Będą robić kontrole raz na tydzień z różną datą. Więc jest to jakby ostrzeżenie.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

IP Control Empty
PisanieTemat: Re: IP Control   IP Control I_icon_minitimeNie Maj 02, 2010 11:46 pm

Chuj im w oczy! Pazerny na kasę ten włoski syf że ojapierdole Razz
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

IP Control Empty
PisanieTemat: Re: IP Control   IP Control I_icon_minitimePon Maj 03, 2010 11:06 am

mamy supportery, to teraz możecie zrobić postacie(chociaż na te dwa dni) Razz
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

IP Control Empty
PisanieTemat: Re: IP Control   IP Control I_icon_minitimePon Maj 03, 2010 12:22 pm

Ja to pierdole, bede musiał sobie kupić dobre doładowanie i jakis porządny pakiet neta w telu.
Aleś CPT pierdolnął, ciekawe co by było jakby tb usuneli postać.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





IP Control Empty
PisanieTemat: Re: IP Control   IP Control I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
IP Control
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Luźne rozmowy-
Skocz do: