Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni!

Go down 
+7
<>
maly619
10kilan
Zack
The Bykertaker
Activ
thepolishkiller
11 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni! Empty
PisanieTemat: RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni!   RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni! I_icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 3:56 pm

Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni! Empty
PisanieTemat: Re: RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni!   RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni! I_icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 6:00 pm

Sytuacja przed galą nawet, nawet Smile

Początek gali bardzo fajnie ci wyszedł Wall. Myślałem że zapomnisz wspomnieć o tragedii. TPC ładnie wkurzyli The Walla no i mamy zapowiedz walki, chodź wątpię że TPC oddadzą im pasy ;]

No to TPC nie są mile widziani na RoD, a to co zrobili qRze im raczej nie pomorze tylko pogorszy sytuacje.

No i mamy następną walkę nowych. Ta walka była dłuższa od poprzedniczek, jestem ciekawy co wyjdzie z tego turnieju.

No i mamy zapowiedz kolejnej fajnej walki, zobaczymy co z tego wyniknie.

Siwyyy kontuzjowany ? Hmm czyli raczej nie zobaczymy rewanżu na Earthquake.

Kolejna walka raport. Ale zaliczyłeś Fail'a ;] walkę wygrał Miliciant a punkty zaliczył Activ xD

Kolejna walka raport. Widać że feud Zacka z Parvusem zaczyna iskrzyć.

Rozmowa Toma z TPC nawet dobrze wyszła. No i ciekawie czy dzisiaj się dowiemy o rodzaju walki na EQ czy dopiero przed galą.

Następna walka raporcik, końcówka fajna. Widać że Hanibal nie odpuści Thunderowi.

I przyszedł czas na walkę Byka i Capoeriste z Riderem i Bloodbatha. Szkoda tylko że taka krótka i zakończa w taki sposób ale przynajmniej mamy dwie nowe walki na PPV.

I przedostatnia walka na gali, widać że Tom tylko się przechwalał bo szybko dostał wpierdol Razz

Karta zapowiada cie ciekawie, zobaczymy jak będzie wyglądać jeszcze karta z IHP.

Tak jak sądziłem że TPC będą interweniować, Wall odebrał swoje pasy i wszystko skończyło się dobrze Smile


Gala wyszła dobrze ale był tam małę nie dociągnięcia ;] Ocena 8+
Powrót do góry Go down
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni! Empty
PisanieTemat: Re: RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni!   RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni! I_icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 6:29 pm

Początek mi się podobał, całą sytuację wyobraziłem sobie tak jak podczas feudu Kane'a i Khaliego w którym to Kane torturował brata Khaliego w małej, obskurnej kanciapie. Jest to na pewno na plus bo ta sytuacja zaostrza feud a ostatnimi czasy feud się zaczął wypalać.
Kolejny segment też bardzo dobry, nie mam co do niego zastrzeżeń.
Potem po krótkiej gadce ze strony komentatorów znów sytuacja z TPC. Podobał mi się, cała sytuacja pokazała, że TPC nie da sobie w kasze dmuchać i żaden pionek niech lepiej do nich nie fika.
Walka debiutantów OK, myślałem, że wygra Heinz lecz jednak się myliłem.
I znów TPC i zapowiedź kolejnej walki na dzisiejszą galę.
Sytuacja z Tomem też fajna, dowiedzieliśmy się w końcu dlaczego nie odbyła się jego walka na poprzedniej gali. Tak załatwić Siwyyy'ego wg mnie mogli tylko Tom albo Michu.
Kolejna sytuacja z TPC, tym razem udział w niej brał również Tom. Po warunkach przedstawionych przez Toma wiadomo było że wygra Lukas.
Po walce Punka i Thunderstorma jestem przekonany, że niedługo możemy ujrzeć feud tego drugiego i Hanibala.
Potem moja walka, zakończona w dość nietypowy sposób ale ogólnie ok.
Tak jak pisałem wcześniej, wiadome było że wygra Lukas. Jestem ciekawy jaką stypulację wybierze Michu.
No i ME, ogólnie walka wypadła fajnie, sytuacja po walce również. W tym końcowym brawlu zabrakło mi Capoeristy, mógł on się rzucić na Rebela a potem zostać powalony finisherem. Feud o pas Cruisier jest dość niemrawy, mogłeś go trochę ubarwić interwencją mistrza.

Ocena : 9
Powrót do góry Go down
Zack

Zack


Liczba postów : 103
Join date : 15/10/2009
Skąd : nwf.pun.pl

RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni! Empty
PisanieTemat: Re: RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni!   RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni! I_icon_minitimePon Kwi 12, 2010 12:11 am

Kolejna bardzo fajna gala przed najważniejszą galą roku. Bardzo podobała mi się obecność na gali TPC. Dodało to lekkiego smaczku i spięć. Bardzo fajnie oddane było ich zachowanie podczas gali i sytuacja z Dopalaczem. Feudy są dobrze prowadzone i widzimy build up do Earthquake. Feud mój z Parvusem chyba zacznie się rozkręcać. Walka debiutantów fajna choć Master of Disaster nie zrobił na mnie wrażenia a przynajmniej nie takie jak wcześniej Chaos Kid. Wciąż zastanawia mnie do czego dąży ten turniej debiutantów. Main Event na dobrym poziomie. Ostatnie chwile z RoD musiały by ciekawie wyglądać na realu.
Powrót do góry Go down
http://www.nwf.pun.pl/forums.php
10kilan

10kilan


Liczba postów : 180
Join date : 02/04/2010
Age : 33
Skąd : Mazowieckie

RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni! Empty
PisanieTemat: Re: RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni!   RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni! I_icon_minitimePon Kwi 12, 2010 12:48 pm

Wstęp dobry,przyjemnie i szybko się czytało.

Triple threat match też dobry,podobnie jak ten na ostatnim RoD Smile

Dziwna trochę sytuacja z Tomem_dopalaczem. Wyszedł,był filmik że Siwyyy jest w szpitalu i zszedł. Mógł chociaż coś powiedzieć,jakaś walka by mogła się odbyć a tu tak troche z kontekstu urwane xd Mogłeś np napisać że komentator,spiker mówi: otrzymaliśmy od tajemniczego nadawcy krótki film i chcielibyśmy go pokazać.

Interesujące zakończenie walki PM Punka z Thunderem. Mam nadzieję,że dalej będziesz w ciekawy sposób rozwijał feud między Punkiem i Miniem,bo ma potencjał.

Walka teamowa trochę za krótka wg mnie Smile

Ostatnia walk: mocno zabookowałeś Walla ;> Pojedynek toczony w bardzo szybkim tempie,może nawet za bardzo Wink No i na koniec rozpierducha Very Happy

RoD dobre,nawet zaryzykowałbym stwierdzenie że bardzo. W skali ocen szkolnych 1-6 daje 5 Smile
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni! Empty
PisanieTemat: Re: RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni!   RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni! I_icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 2:57 pm

Zaczynamy od pojawienia się Walla i TPC. Po raz kolejny mamy zaostrzenie się feudu o pasy Tag Team i powoli wychodzi, że to ten feud będzie głównym w PPWF (i jak popatrzymy na ilość czasu jaką dostaje, to taki też jest) . Jedyne, co mnie w tym segmencie powiedzmy drażniło, to pasy mistrzowskie w rękach TPC. Jakoś niezbyt mi to odpowiadało.

Segment z qRĄ bardzo fajny. Najpierw pokazał nam charakter qRY, a potem już samego TCP i to, że nie będą oni "grzecznymi chłopakami" na terenie wroga Wink

TTM wygrany przez MoD, czego się spodziewałem po przeczytaniu profili zawodników. No, a co do turnieju, to tak jak mówiłem wcześniej, przyjęty pozytywnie, czekam na zakończenie.

Blood i Rider w gabinecie GMów - rozśmieszył mnie ten segment, w sumie sam nie wiem czemu. Może dlatego, że odebrałem go tak, że ludzie rzucają się z prośbami do TCP, bo z aktualnym GMem trudno im się dogadać (w końcu heele Razz) Zapowiedziana walka ciekawa, załatwia dwa feudy przy jednej walce.

Segment z Tomem jeśli chodzi o samo to jak się go czytało, to bardzo fajny. Gorzej jednak jeśli pomyślę o całej sytuacji sprzed tygodnia, bo po prostu nie przekonało mnie to. Jeszcze ten teks komentatora, który przypomina sobie, że tydzień temu mieli oni mieć ME, no sry, ale co to jest skleroza?
Nie mówię jednak, że cała sytuacja jest zła, dodała niewątpliwie ciekawości, choć chyba wiem, czego możemy się spodziewać na Earthquake (zapewnie TTM: Michu, Tom i Siwyyy).

Walka turniejowa, jak wszystkie singlowe walki w ramach tego turnieju, przyjęta neutralnie.

Minio i PM Punk - krótki, ale treściwy segment. Sytuacja sprzed tygodnia zapadła mi w pamięci, a Minio teraz jeszcze raz o niej wspomniał. Ogólnie przyjmuję to pozytywnie.

Darth Parvus i jego walki - nie przekonało mnie to. Nie wiem jakie masz plany do Dartha, ale spodziewałem się raczej pushu, a tu przegrana walka, a potem do tego atak Zacka. Oczywiście atak Zacka jest logicznym rozwiązaniem, jeśli mają oni ze sobą feud, ale jednak przyjąłbym to lepiej, gdyby walka skończyła się przez DQ, np. po uderzeniu krzesłem, lub gdyby Zack zaatakował Parvusa, gdy ten atakowałby po przegranej walce M.B.

Bardzo fajna rozmowa TPC z Tomem. zapowiedziana kolejna walka, no i trochę tego już jest. Bardzo fajnie, wszystkie zapowiedziane walki szykuję się super i wyjaśnią nam dużo spraw z walkami na Earthquake.

A więc Hanibal nie ma zamiaru odpuścić Thunderowi. Musi jednak pamiętać, że na dwa fronty nikt nie wygrał. Ich feud zapowiada się ciekawie, ale pewnie rozwinie się nam dopiero po Earthquake, no, ale ma on już jakiś wstęp i zapowiada się ciekawie. Co do Minio vs PM-Punk, to nie wydaje mi się, żeby był to feud na PPV, a jeśli już, to na opener, ale na pewno wnosi on coś do gali, bo to w końcu jakaś rywalizacja, a nie walka "z dupy".

Capoerista, Byku i reszta bandy Razz - podobało mi się to Very Happy Duży plus za to. Całą sytuacja pokazuje waleczność Byka i Capoeristy, bo też po co mieliby uciekać od tych walk Razz?

Nice, zaczynamy Predicted Nightmere Claira Smile Oczywiście wiem, że miało to na celu wrzucenie po prostu raportu, w którym Tom dostał ostry wpierdol, ale jakiś pomysł, żeby to wytłumaczyć jest Razz (ile razy sam tak robiłem Razz)

Zakończenie RoD, co by nie mówić zajebiste. Wysyp finiszerów największych gwiazd RoD i części IHP. Nie ukrywam jednak, że wolałbym, by na końcu przy rozbitych wrogach stał Michu, bo może i promocja walki o pas PPWF powoli ruszyła, ale jednak dzieje się to dość wolno.

N koniec jeszcze jednak sprawa, po tym jak michu ma możliwość wyboru stypulacji w swojej walce na PPV już nie typuję TTMa i nie mam pojęcia co to będzie Razz

Ogólnie gala fajna, uratował ją koniec, gdzie walki nie były długie, ale konkretne. Gala tydzień temu była trochę lepsza, ale nie da się ukryć, że na RoD da się wyczuć "drogę do Earthquake".
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni! Empty
PisanieTemat: Re: RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni!   RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni! I_icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 4:01 pm

Pierwszy segment dobry, ale to tylko wyostrzenie feudu o pasy TT.
Walka "rookie'ch" fajna, i ciekawi mnie kto będzie zwycięzcą w finału.
później segment również fajny, już w oryginalnym stylu DX xD
Następnie segrmnt z Tomem słabszy od poprzednich, ale był potrzebny.
Potem walka turnieju przejęta neutralnie, i sytuacja z Darth Parvusem i światłami na hali. To było dobre i rodzi się na PPWF kolejna gwiazda typu Voodoo, Metallion. Very Happy
Segment OK. Nast. prę błędów w przerabianiu raportu w walce PM-Punk vs Thunderstruck
TT Match taki sobie, ale sytuacja po walce już daje dużo do myślenia.
Szybkie rozpierdolenie Toma xD
Main Event zajebisty, nie długi ale na swoim poziomie.
Ogółem RoD fajne.
Powrót do góry Go down
MinioPL
Booker
MinioPL


Liczba postów : 126
Join date : 09/06/2009
Age : 28
Skąd : Kraków Nowa Huta

RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni! Empty
PisanieTemat: Re: RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni!   RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni! I_icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 7:16 pm

Pierwszy segment dobry ale mam nadzieję, że ten feud się niedługo skończy bo ile można Very Happy
Ten turniej rookies bardzo fajny i zobaczymy kto wygra.
Kolejny segment odbieram tylko jako rozstrzygnięcie różnych feudów w jednej walce.
Segment Toma jakiś średniawy. Mój feud na razie się rozwija zobaczymy co później. Darth Parvus bardzo podoba mi się ta postać zważywszy, że zacząłem czytać SW. Hanibal i Thunder nawet fajnie wyszło.Capo i Byku zarąbisty pomysł jak dla mnie. Przegrana Toma, i na koniec zarąbisty Main Event.
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni! Empty
PisanieTemat: Re: RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni!   RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni! I_icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 9:24 pm

MinioPL napisał:
Pierwszy segment dobry ale mam nadzieję, że ten feud się niedługo skończy bo ile można Very Happy

Nom też to chciałem dodać bo od kilku tygodniówek jest tylko o TPC i Wallach i SKF'ach, feud dobry ale wypala się.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni! Empty
PisanieTemat: Re: RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni!   RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni! I_icon_minitimeSro Kwi 14, 2010 12:21 am

Czy wy jesteście pojebani? Feud się wam wypala, a nawet nie było go porządnie na PPV? To ja nie wiem, co galę trzeba dawać nowy feud, bo sie wam wypala każdy. Pojebani jesteście i tyle.
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni! Empty
PisanieTemat: Re: RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni!   RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni! I_icon_minitimeSro Kwi 14, 2010 3:49 pm

maly619 napisał:
Czy wy jesteście pojebani? Feud się wam wypala, a nawet nie było go porządnie na PPV? To ja nie wiem, co galę trzeba dawać nowy feud, bo sie wam wypala każdy. Pojebani jesteście i tyle.


Ja pierdole jak widze taki komentarz do komentarza to mnie się po prostu gali komentować nie chce.
Maly!! Cały czas od paru gal jest ten feud!! po 3-4 segmenty i + jakaś walka!!
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni! Empty
PisanieTemat: Re: RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni!   RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni! I_icon_minitimeSro Kwi 14, 2010 4:11 pm

Jeśli już to po prostu tego feudu było na gali za dużo i ma się wrażenie, że gala jest tylko i wyłącznie dla tej czwórki zawodników, a reszta ludzi jest dodana na odpieprz.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni! Empty
PisanieTemat: Re: RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni!   RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni! I_icon_minitimeSro Kwi 14, 2010 4:19 pm

No tak, przykładem jest ta gala - 1 segment i sytuacja po walce. Chyba że każde pojawienie się TPC albo Wall'a na jakieś gali, nawet jak tylko dłubie w nosie zaliczamy do feudu. I feud jest od paru gal? No popatrz! Zabójcza ilość czasu, 3 tygodnie? Taki feud nie ma prawa istnieć! Ludzie, trochę powagi - jeśli feud nawet ponad Main Eventem, bo to są dwie najlepiej wypromowane ekipy w historii PPWF wypala wam się po 3 tygodniach, to jaki jest sens w czytaniu takich gal? Jakoś nie spotkałem się jeszcze z podobnymi opiniami co do tego feudu bo prawdę mówiąc w życiu nie spodziewałbym się, że ktoś na tym etapie zacznie pieprzyć, bo inaczej tego nazwać nie mogę, o wypalaniu się feudu.

Mały ma w swoim komencie 100% racji i nie ma co się wkurwiać - prawda boli, bo jeśli feud już się wypalił to chyba na prawdę trzeba robić nowe co dwie gale. W feudzie cały czas się coś dzieje i uważam, że nie są to nudne sytuacje, bowiem za każdym razem staramy się z małym omawiać co dać żeby było ciekawie. Coraz trudniej wam dogodzić, bo jak dałem galę z midcarderami w roli głównej to było za mało Main Eventu, teraz za dużo o jednym feudzie. No ludzie...

@CPT - tak jak wspominałem - stricte feudowi zostały poświęcone dwa "sloty" - segment otwierający i sytuacja po walce. Więc jeśli to za dużo, to mam dawać segment na miesiąc i walki tylko na PPV? Chyba trochę źle interpretujecie pewne sytuacje, albo może to my jesteśmy pojebani, nie mnie to oceniać.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Darth Parvus

Darth Parvus


Liczba postów : 32
Join date : 05/11/2009

RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni! Empty
PisanieTemat: Re: RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni!   RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni! I_icon_minitimeSro Kwi 14, 2010 7:17 pm

Co do dyskusji wyżej, to uważam, że to dobrze, że jest dużo TPC, Walla i SKFa na galach. Z tego co widzę i czytam są to ważne postacie w PPWF, a ich feud to coś super i taki też jest ten feud. Dla mnie jak na razie najlepszy feud w PPWF i nie mam nic przeciwko temu, by było go dużo więcej.

Co do samej gali to tak skrótowo:

- każdy segment w którym występowało TPC lub Wall i SKF odebrałem jak najbardziej pozytywnie, niezależnie, czy należał on do feudu czy nie. Po prostu fajnie się je czytało
- moja walka - cieszy to, że zaczynam regularnie występować, a może trafi się nawet walka na PPV Smile (debiut PPV na najważniejszej gali roku? to byłoby coś Smile )
- gala ta bardzo dużo wyjaśniła nam w ramach tego co może się stać na PPV. Nowe walki, michu wybiera stypulację, dalsze zaostrzanie feudów.
- nie podobał mi się pierwszy segment, przed samym rozpoczęciem gali. Jakoś tak, niezbyt kupuję Hanibala jako takie zabójcę i psychola, choć wszystkie segmenty mają nam o wmówić Razz
- nie podobała mi się też walka turniejowa. Turniej się kończy, na PPV ostatni etap, a tu praktycznie żadnej wzmianki, przechwalania, czy nawet interwencji w walce, by odebrać rywalowi punkty. Tydzień temu też tego brakowało, a na pewno dodając różne segmenty można by ożywić turniej.

Gala tydzień temu bardziej przypadła mi do gustu, ale ta też była bardzo fajna Wink
Powrót do góry Go down
MinioPL
Booker
MinioPL


Liczba postów : 126
Join date : 09/06/2009
Age : 28
Skąd : Kraków Nowa Huta

RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni! Empty
PisanieTemat: Re: RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni!   RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni! I_icon_minitimeSro Kwi 14, 2010 7:33 pm

Ok wychodzi na to, że jestem pojebany
Powrót do góry Go down
Darth Parvus

Darth Parvus


Liczba postów : 32
Join date : 05/11/2009

RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni! Empty
PisanieTemat: Re: RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni!   RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni! I_icon_minitimeSro Kwi 14, 2010 7:37 pm

MinioPL napisał:
Ok wychodzi na to, że jestem pojebany

Nie chcę cię obrażać, ale jak dla mnie dziwne jest pisanie, że coś się wypala, gdy jest to najciekawiej prowadzony feud w PPWF.
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni! Empty
PisanieTemat: Re: RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni!   RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni! I_icon_minitimeSro Kwi 14, 2010 7:38 pm

A ja sie nie zgodze ani z bookerami ani z fanami Razz

Ten feud sie nie wypala ale dałeś go Killer za dużo na tej gali i mógł sie JUŻ przejesc bo prawie zawsze była mowa albo o TPC albo o W&S "założe sie że nawet jeśli ich nie było to byli w kiblu i sie spóźnili na segment" tak to w NASZYM odczcuciu wyglądało
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni! Empty
PisanieTemat: Re: RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni!   RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni! I_icon_minitimeSro Kwi 14, 2010 7:44 pm

No tak, ale pewnei zjebiście, gdyby twoja (wasza) postać miała tyle segmentów i sytuacji co TPC, Wall i SKF. Ale niestety, prawda jest taka, że wymienione osoby, to najlepiej wypromowane drużyny w PPWF i chyba najbardziej utytułowani wrestlerzy. Dla mnie i Killera ważne było to, żeby karta na Earthquake i walki na niej były z najwyższej półki, a ten feud to Liga Mistrzów pod względem klasy wrestlerów.
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni! Empty
PisanieTemat: Re: RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni!   RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni! I_icon_minitimeSro Kwi 14, 2010 7:51 pm

maly619 napisał:
No tak, ale pewnei zjebiście, gdyby twoja (wasza) postać miała tyle segmentów i sytuacji co TPC, Wall i SKF. Ale niestety, prawda jest taka, że wymienione osoby, to najlepiej wypromowane drużyny w PPWF i chyba najbardziej utytułowani wrestlerzy. Dla mnie i Killera ważne było to, żeby karta na Earthquake i walki na niej były z najwyższej półki, a ten feud to Liga Mistrzów pod względem klasy wrestlerów.


W pewnej części masz racje gdzie to liga mistrzów bo to główni gwiazdy PPWF, ale co do wypowiedzi zeby moja postać dostawała tak dużo segmentów, nie masz racji bo tak samo byłoby to nudne.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni! Empty
PisanieTemat: Re: RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni!   RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni! I_icon_minitimeSro Kwi 14, 2010 7:54 pm

Może i tak piszesz, ale na pewno irytujące jest, gdy twoja postać nie występuje, lub występuje mało. Chyba każdy jest w PPWF, by występować na galach i mieć frajdę z tego, że jego postać gdzieś występuje i jest czegoś częścią, a bycie częścią dużego feudu cieszy podwójnie.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni! Empty
PisanieTemat: Re: RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni!   RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni! I_icon_minitimePią Kwi 16, 2010 5:41 pm

Za dużo... Jeśli kogoś was wkurwił post małego, to co ja mam powiedzieć o pisaniu "za dużo feudu W&S vs. TPC na tym RoD"? Jak już napisałem, były z tym związane dwa "sloty" - jeden dłuższy na początek, walka i krótka sytuacja po niej, więc jeśli to jest do cholery za dużo to jak pytałem - mam dawać jeden segment na miesiąc a walkę na PPV? Bez przesady! Jeśli czegoś było za dużo to TPC, ale że było ich za dużo można by powiedzieć gdy są na IHP, gdzie ich widok to codzienność - na RoD pojawienie się ich w takiej roli to ewenement i skoro już zostają guest hostami to powinno być ich dużo, w końcu mieli prowadzić to pieprzone show a nie być wrestlerami jak to jest na IHP.

Co do "nudności" - wszystko zależy od podejścia, bo jeśli czytasz galę żeby ją przeczytać, a nie jak mark, przeżywając wszystko i emocjonując się tym co na gali się zawiera to wtedy nie powinno być nudne, ale jeśli (nie mówię, że tak było, ale mogło i stwierdzam, że u niektórych tak było, bo gale piszę i czytam do nich komentarze nie od dziś) ktoś przy zobaczeniu segmentu z TPC mówi sobie "o kurwa, już trzeci, nie czytam", tudzież przykłada do segmentu mniejszą uwagę to przepraszam bardzo - nie ma tu co mówić o nudności. Wiem, że nie mam dowodów, że tak jest (to ulubiony argument przy braku argumentów więc uprzedzam jego użycie), ale niektóre rzeczy po prostu czuć przy czytaniu komentarzy, zwłaszcza gdy robi się to dosyć długo i wierzcie mi, że czytając czyjś komentarz mam 99% obraz kto, co i jak dokładnie przeczytał, jak do tego podszedł itepe, itede. To po prostu widać i nijak się od tego uciec nie da.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Sponsored content





RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni! Empty
PisanieTemat: Re: RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni!   RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni! I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
RoD 94 - TPC jako gospodarze specjalni!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: RoD-
Skocz do: