Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 R.I.P. Lech Kaczyński

Go down 
+13
maly619
Basketball Kid (10)
Voodoo
Rafik
Activ
Banan
The Bykertaker
10kilan
Kulfon
Mr.Destruction
RVG Phentom
<>
` ExiT .^
17 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

R.I.P. Lech Kaczyński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: R.I.P. Lech Kaczyński   R.I.P. Lech Kaczyński - Page 2 I_icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 5:30 pm

Ja bym wolał umrzec szybko niż cierpiec gdybym MUSIAŁ wybrac
Powrót do góry Go down
sting

sting


Liczba postów : 99
Join date : 18/10/2009

R.I.P. Lech Kaczyński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: R.I.P. Lech Kaczyński   R.I.P. Lech Kaczyński - Page 2 I_icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 5:32 pm

Podejrzewam, że było tak jak napisał Mr.Destruction.
Powrót do góry Go down
Banan

Banan


Liczba postów : 367
Join date : 14/03/2009
Age : 31
Skąd : Mroooo

R.I.P. Lech Kaczyński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: R.I.P. Lech Kaczyński   R.I.P. Lech Kaczyński - Page 2 I_icon_minitimeSro Kwi 14, 2010 10:29 pm



39 sekunda naciśnijcie pauze, wezcie na full screen i patrzcie na dzewo po srodku. Po lewej stronie drzewa jest widoczna osoba, która macha reka do kamerzysty. Jest wiele w tym filmików faz np. 4 oddane strzaly, śmiechy, dziwne syreny alarmowe oraz wiele innych (lukajcie na komentarze do filmika).

http://wiadomosci.wp.pl/kat,119674,title,Tuz-po-katastrofie-samolotu-slychac-bylo-strzaly,wid,12171908,wiadomosc.html


Widzieliście to??
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

R.I.P. Lech Kaczyński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: R.I.P. Lech Kaczyński   R.I.P. Lech Kaczyński - Page 2 I_icon_minitimeSro Kwi 14, 2010 10:59 pm

powiem tak że żadnej ręki tam nie widziałem (może jestem ślepy Razz jak możesz to weź na jakimś zdjęci zaznacz gdzie NIBY ta ręka jest). Co do strzałów to fakt słychać je ale czy to na pewno są strzały z pistoletu ?? Mogą to być również inne rzeczy nie tylko strzały z pistoletu. co do seryny alarmowej to na pewno jakiś rodzaj alarmu z lotniska oznaczający jakiś wypadek. Na komentarze nawet nie patrze bo na YT jest duuuuużo dzieci które od razu piszą o jakiejś teorii spiskowej (choć przyznam że jak pierwszy raz usłyszałem w radiu o tej tragedii to też pomyślałem że ruscy coś maczali w tym palce, ale teraz nie myślę tak o tym bo człowiek umie sobie wszystko wmówić). Ciekawe może jakieś więcej filmików znajdziesz chodź trochę mnie dziwi czemu zamiast jakoś pomagać tam ludziom (o ile jeszcze żyli) wolali kręcić film.
Powrót do góry Go down
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

R.I.P. Lech Kaczyński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: R.I.P. Lech Kaczyński   R.I.P. Lech Kaczyński - Page 2 I_icon_minitimeSro Kwi 14, 2010 11:11 pm



Obczajcie też opis tego filmu, muszę przyznać autorowi, że ma trochę racji w tym co napisał.
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

R.I.P. Lech Kaczyński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: R.I.P. Lech Kaczyński   R.I.P. Lech Kaczyński - Page 2 I_icon_minitimeSro Kwi 14, 2010 11:27 pm

No ta teoria jest już lepsza ale jak i tak nie wieże żeby było to za planowane. Oczywiście są parę nie zgodności z tym co na razie wiemy a co ruscy nam mówią. Tak jak wspomniałem to są tylko spekulacje nie mamy dowodów. Ja w to nie wierze bo gdybym uwierzył wymyślałbym zarz inne teorie spiskowe a to raczej nam nie pomorze a może zaszkodzić. Dopóki nie zobaczę jakiś konkretnych dowodów uważam to za pechową katastrofę.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

R.I.P. Lech Kaczyński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: R.I.P. Lech Kaczyński   R.I.P. Lech Kaczyński - Page 2 I_icon_minitimeSro Kwi 14, 2010 11:47 pm

Jakie to Polskie szukać wszędzie jakiś głupich wytłumaczeń, że to gdzie indziej, że to przez kogoś, bo przecież my Polacy, wiecznie poszkodowani, najbiedniejsi, wszyscy najchętniej by nas zniszczyli.

Głupie prowokacje osób, które tak naprawdę nie wiedzą co się naprawdę stało. Ja wiem jedno, stała się wielka tragedia, a takie próby wmawiania, że to zamach, tylko powodują zamieszanie i niepotrzebne kłótnie.

Przez ostatnie dni nasz naród tak bardzo się zjednoczył. Cały świat był z nami i podziwiał nas za to co się u nas dzieje. Nie zniszczmy tego jakimiś głupimi filmami!
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

R.I.P. Lech Kaczyński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: R.I.P. Lech Kaczyński   R.I.P. Lech Kaczyński - Page 2 I_icon_minitimeSro Kwi 14, 2010 11:59 pm

coś się kończy coś się zaczyna. Tak jak ktoś powiedział z polityków ta ofiara nie poszła na marne. Nie ukrywam że bluźniłem na naszego prezydenta, śmiałem się z niego itp. i powiem wam że teraz nie jestem z tego zadowolony. Jestem człowiekiem z dobrym sercem, nie umiałbym zrobić komuś coś (mam za duże sumienie) i nie wiem jak wy możecie wierzyć w takie teorie spiskowe. Prezydent Lech Kaczyński zrobił coś czego inni nie mogli zrobić. Nie dość że nasze relacje z Rosjanami się poprawiły od czasów Stalina to jeszcze cały świat wie czym dla nas Polaków jest Katyń. Daliśmy światu lekcje historii ale jakim kosztem. Dziwny jest ten świat (tak jak to śpiewa Czesław Niemen) że ludzie zbliżają się tylko po jakiś katastrofach i wypadkach. Może w końcu polityką coś się zmieni w ich głowach i będę robić to co mają robić, lecz jak dobrze znam ludzi to za miesiąc góra dwa wszystko wróci do "normy". Tak więc przestańcie kurwa (sry za przekleństwo) pisać jakieś zjebane teorii podsyłać filmiki z których gówno można się dowiedzieć a raczej pośmiać z autorów.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





R.I.P. Lech Kaczyński - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: R.I.P. Lech Kaczyński   R.I.P. Lech Kaczyński - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
R.I.P. Lech Kaczyński
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Luźne rozmowy-
Skocz do: