Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 RoD 93.

Go down 
+6
Zack
10kilan
Darth Parvus
maly619
Kulfon
thepolishkiller
10 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 93. Empty
PisanieTemat: RoD 93.   RoD 93. I_icon_minitimeSob Kwi 03, 2010 8:59 pm

Według mnie dzisiejsza edycja RoD nie jest powalająca pod każdym względem, ale myślę że wyszła dobrze i osobiście uważam ją za najciekawszą edycję RoD w ostatnim czasie. Ale whatever - MIŁEGO CZYTANIA!!!

http://www.speedyshare.com/files/21757464/RoD_93.doc
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Kulfon

Kulfon


Liczba postów : 29
Join date : 12/03/2010
Age : 31
Skąd : Płaczków

RoD 93. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 93.   RoD 93. I_icon_minitimeSob Kwi 03, 2010 11:40 pm

Pierwszy mój komentarz gali w końcu postanowiłem coś napisać Razz
A więc już sam początek mi się podobał a zwłaszcza pomysł z walką o kontrakty.
Reszta walk była niezła ale jakoś mnie nie zachwyciła,a rage in the cage trochę zaczyna trącić nudąRazz

Daję 7/10
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 93. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 93.   RoD 93. I_icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 10:31 am

Zaczynamy od speechu Toma. Speech o spodziewanej treści, bo co innego mógł powiedzieć heel po zdobyciu pasa Razz? Potem wchodzi Siwyyy i zapowiada dziś rewanż. Przyznam, że zdziwię się, jeśli ta walka w ogóle się zakończy, nie mówiąc już o wygranej Siwego.

Następnie pierwsza walka i turniej młodych. Jak mówiłem wcześniej turniej podoba mi się i nie zawiodłem się na tym co na razie zobaczyłem.
Fajnie też wypadł segment po walc,e dobrze, że wykorzystałeś w nim Chaos Kida, bo pokazuje to, że nie są to tylko postacie na odpierdol, by były (tak jak to było np. u mnie gdy walczyli "bezimienni" Razz)

Zack vs Parvus - segment wyszedł bardzo fajnie. Oddał tajemniczy charakter Parvusa i o to w nim zapewne chodziło.

Begihit dziękujący Thunderowi za wygraną i atak Hanibala. Fajnie to wypadło i od razu naszła mnie myśl, że feud ten pewnie zakończy się na Earthquake, więc jestem ciekaw jaki typ walki wymyślisz, a pewnie będzie to coś hardcorowego i bardzo ciekawego.

Polish Prince robi sobie jeszcze nadzieję, ale jest ona raczej iluzoryczna i zapewne wszystko doprowadzi nam do feudu z M.B Stylsem.

Rywalizacja Minia i PM Punka spodobała mi się, a najbardziej taki mały smaczek, czyli to niezwracanie uwagi na PMP, który ma rację, gdyby Minio nie zwrócił na niego uwagi (a Punk nic nie robił), to pewnie by wygrał Razz

Spodziewana destrukcja Big Teh, ładne wykorzystanie wpływów TPK (jakbym widział Vinca) i ogólnie zaczyna się robić bardzo ciekawie na linii tych zawodników (w końcu ! Razz)

Sytuacja z pasami Tag Team robi się coraz ciekawsza, tym razem po serii upokorzeń TPC ostro atakuje.

No i tutaj kończy się gala... ale gdzie Main Event? Gdzie rewanż? Gdzie walka o pas PPWF? Oj duży błąd, napaliłem sięna tą walkę, liczyłem, że po tak dobrej gali (można było wyczuć, że zbliża się Earthquake, wszystkie feudy sięgają powoli szczytu, a sytuacji jest tak dużo, że nie wiadomo czego się spodziewać na PPV), zobaczę jeszcze lepszą podbudowę do walki o pas federacji, a tu dupa.
Za to bardzo duży minus, a myślałem, że gala wypadnie super, bo taka była do tego momentu.
Powrót do góry Go down
Darth Parvus

Darth Parvus


Liczba postów : 32
Join date : 05/11/2009

RoD 93. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 93.   RoD 93. I_icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 10:43 am

Chcę przypomnieć tylko o sobie, że żyję. Galę przeczytałem, wypadała bardzo fajnie, choć nie czytałem paru gal wstecz, ale widzę, że dzieje się coś z moją postacią co cieszy.

Co do samej gali, to zgadzam się z Małym, wypadło to bardzo fajnie, w każdym segmencie dało się czuć emocje. Jedyne co martwi to praktycznie brak feudów o pasy Cruiser i PPWF. Do Earthquake pozostały, jeśli dobrze liczę jeszcze 3 gale RoD, więc wszystko da się nadrobić, ale jednak początkowy segment narobił smaku na walkę, a potem nic z tego nie wyszło.
Powrót do góry Go down
10kilan

10kilan


Liczba postów : 180
Join date : 02/04/2010
Age : 33
Skąd : Mazowieckie

RoD 93. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 93.   RoD 93. I_icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 10:00 pm

Ja też przeczytałem,już wczoraj,ale nie miałem siły nic napisać już,bo późno było Smile

Też podobała mi się walka o kontrakt. Taka typowa,dynamiczna zadymka,dla mniej wypromowanych zawodników xd

No też czekałem na ten ME ale nie było walki Tom_dopalacz vs Siwyyy...nie wiem może prąd zabrali i nie nakręcili Very Happy

Podbudowa do feudu PM Punk-Minio też ciekawa i dobra.

No i nie zapominajmy o ''porwaniu'' Begihita ;>

Tak na minus musze przyznać że ciężko połapać się w tym turnieju six man tag team....

No jak ja moją pierwszą gale nie było źle 7,5/10
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 93. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 93.   RoD 93. I_icon_minitimePon Kwi 05, 2010 12:12 pm

Turniej to Rage in the Cage xD

Co do walki o pas to nie było to moje niedopatrzenie, nie zapomniałem i nie był to też błąd (przynajmniej dla mnie Razz). W trakcie pisania walki (miałem już prawie 2 strony) zmieniłem plany i jej nie dałem. Ciąg dalszy nastąpi Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Zack

Zack


Liczba postów : 103
Join date : 15/10/2009
Skąd : nwf.pun.pl

RoD 93. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 93.   RoD 93. I_icon_minitimePon Kwi 05, 2010 12:44 pm

Szykuje się w main evencie powtórka z ppv ale wydaje się ciekawie.
Bardzo ciekawi mnie kolejny turniej na Rod tym razem z udziałem 12 nowych zawodników, zachowanie Chaos Kida super i wydaje się on najciekawszą z tych trzech postaci z Rod 93.
Ciekawe co z Begihitem. Razz kontynuacja feudu a Thunder już widzę mocno wypromowany co cieszy.
Feud PP i MB jak najbardziej na miejscu i można się go spodziewać. Polish nie wygra turnieju choć ma jeszcze szanse.
Arctic Avenger? już się nie mogę doczekać co dalej z PM Punkiem i Miniem.
Spodziewany squash Big Teha
Trochę dziwny brak prawdziwego me i to trochę zaniża ocenę gali, gala dobra ale nic poza tym.
Powrót do góry Go down
http://www.nwf.pun.pl/forums.php
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

RoD 93. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 93.   RoD 93. I_icon_minitimePon Kwi 05, 2010 1:32 pm

1. Segment na początek średni.
2. Walka tych 3 żółtodziobów fajna, dużo akcji.
3. Sytuacja z Zackiem jakotaka, ale potyczki z Darth Parvusem mogą być bardzo ciekawe.
4. Feud Hanibala z Begihitem się znudził.
5. Feud Punka i Minia taki sobie zwłaszcza nie podoba mnie się duze szmacenie Minia, i zjechanie go przez żółtodzioba.
6. Myśle że Styles zrobi jakieś coś dużego, bo dostaje ostatnio wpierdol. Nie podoba mi sie że nie wciskasz w ten feud osoby JTS'a, tak to ten feud deczko miał inny smak.
7. Ostatni segment uznam za promo ME EQ, a swoją walke jako-takim main eventem RoD xD

Minusy: Brak ME i brak czołowych gwiazd RoD typu Michu, Capoerista, Siwwwyyyy jak i Tom_dopalacz nie mają postaci na TWG, więc ich push powinien w najbliższym czasie zmaleć.
Plusy: Dywizja Tagów... dobrze że chociaż na RoD jest ona wzmocniona co mi się podoba.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 93. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 93.   RoD 93. I_icon_minitimePon Kwi 05, 2010 2:55 pm

Chaos Kid jest heel'em i co dziwnego jest w tym, że nie chce zadawać się z Miniem? To chyba pokazuje jego charakter, a nie szmaci Minia, to raz. Pomału wkurza mnie to, że każda mniej spodziewana rzecz jest od razu szmaceniem, bo to urasta już do rangi poważnego problemu i całkowicie zaburza przekaz gali.

Co do feudu Styles'a i Prince'a. WTF? Z jakiej racji miałby tam być JTS? Co on ma do tego feudu i co ma wspólnego z Styles'em? Razz Nie mam pojęcia, więc nie wiem czemu Ci się to nie podoba.

Minusy? Nie ma bardziej znanych postaci? To jest minus? Nie sądzę, zwłaszcza po PPV nie każdy musi być na gali obecny.

Co do braku postaci to też nie rozumiem uznawania tego za minus - wolałbyś, żeby ich pozycja nagle runęła lub feudy pokończyły się chujowo? Chyba nie, i ja też tego nie chcę, więc doprowadzę swoje plany do końca a potem się pomyśli co dalej.

Co do całości komentarzy to nie wiem czemu brak "prawdziwego" ME zaniża poziom gali - prawdziwym ME jest walka wcześniej. Rozumiem to, że mały napisał o braku zapowiedzianej walki, nie wynikało to z zaniedbania, ale ostatecznie można to uznać za minus. Jednak to, że gala nie skończyła się regularną walką gwiazd minusem? Nie żartujcie.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 93. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 93.   RoD 93. I_icon_minitimePon Kwi 05, 2010 2:56 pm

thepolishkiller napisał:
Turniej to Rage in the Cage xD

Co do walki o pas to nie było to moje niedopatrzenie, nie zapomniałem i nie był to też błąd (przynajmniej dla mnie Razz). W trakcie pisania walki (miałem już prawie 2 strony) zmieniłem plany i jej nie dałem. Ciąg dalszy nastąpi Smile

Jak możesz mówić, że tam nie ma błędu, skoro walka jest zapowiedziana, a gala kończy się bez wspomnienia o tym, że jej nie będzie czy bez jakiegoś segmentu?
Dla mnie błędem nie jest brak walki na końcu, a tylko to, że była zapowiedziana, a zniknęła.
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

RoD 93. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 93.   RoD 93. I_icon_minitimePon Kwi 05, 2010 3:08 pm

Samo otwarcie gali mi się bardzo podobało. Tom moim zdaniem wspaniale pasuje na mistrza. No i w ME mamy powtórkę z Fallen Souls.

No trzeba przyznać że fajny pomysł z tym turniejem o kontrakt na RoD. Co do walki to nawet dobra.

Feud Punka z Miniem zapowiada się ciekawie, zobaczymy co z tego wyjdzie Smile

Wygrana Zacka przewidywalna. Postać Dartha Parvusa fajnie jest odgrywana, ale jak już kiedyś wspomniałem nie przekonywują mnie jego "moce" no ale zobaczymy.

Ciąg dalszy feudu Begihit - Hanibal. Mam nadzieje że finał tego feudu zobaczymy na Earthquake z bardzo emocjonującym rodzajem walki.

Kolejna szybka walka z też przewidywalnym zwycięzca. Też chętnie zobacze co wyniknie z feudu Polish Prince/w TPK vs M.B. Styles.

Feud Punka z Miniem zapowiada się coraz ciekawiej nic tylko czekać na dalsze losy tych panów.

Trochę zaskoczyło mnie to że po walce PP i TPK nie zniszczyli Styles'a.

Trzeba przyznać że Feud Wall i SKF vs TPC to chyba najlepszy feud w całym PPWF. Biedni SKF i Wall zabrali im pasy Razz co czuje że dalszy ciąg tego wydarzenia zobaczymy na IHP.

Troche szkoda że nie było ME

Ogólnie gala wyszła trochę przeciętnie (w złym sensie tego znaczenia)

Plusy:

- Nowy turniej na RoD
- Ciekawie zapowiadające się feudy
- Tag Team Champions

Minusy:
- Walki
- Brak ME
- Trochę wiało nudą

Ocena z te RoD: 7-
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

RoD 93. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 93.   RoD 93. I_icon_minitimePon Kwi 05, 2010 3:40 pm

Ja nie napiszę długo, bo wszystko co chciałem powiedzieć zostało już powiedziane przez przedmówców, a mianowicie chodzi mi o to, że postać Dartha Pavrusa byłaby możliwa do zaakceptowania, gdyby nie jego finisher i trzeba go jak najszybciej zmienić
Powrót do góry Go down
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

RoD 93. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 93.   RoD 93. I_icon_minitimePon Kwi 05, 2010 5:20 pm

W pewnym sensie podoba mi się to, że Tom przestał się przechwalać, że zostanie mistrzem i faktycznie nim został, lecz z drugiej strony wolał bym na EQ zobaczyć jako ME walkę Siwyyy'ego i Micha, tylko oni dwaj mogą zmierzyć się na EQ w walce o główny pas Razz I dzięki zapowiedzi dzisiejszego ME tak się może stać Smile W tym segmencie brakowało mi Micha, który mógłby zostać sędzią specjalnym tejże walki.
Walka nowych fajna, bardzo zacięta. Ciekawi mnie co planujesz w związku tymi zawodnikami.
Potem segment z miniem, chaosem i PM Punkiem. Ostatnio myślałem że Minio ma gimmick fana Motorheadu lecz teraz wydaje mi się, że jakiegoś fana Metalu. Cóż o tym przekonamy się zapewne niedługo.
Następnie wygrana Zacka z uczestnikiem RitC. Dobre ukazanie charakteru Dartha.
Atak Hanibala spodziewany, potem uprowadzenie begihita jest ciekawym pomysłem.
TPK zachował się typowo jak Vince. BTG na pewno z łatwością zniszczy swego dzisiejszego rywala.
Tak jak pisałem tak się stało.
Sytuacja z pasami Tag Team bardzo mi się podoba, jak na razie najciekawszy feud w PPWF.
No i brak zapowiedzianej walki między siwyy'm i tomem. Jest to niewątpliwie duży minus.
Ocena : -8
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 93. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 93.   RoD 93. I_icon_minitimePon Kwi 05, 2010 9:36 pm

maly619 napisał:
thepolishkiller napisał:
Turniej to Rage in the Cage xD

Co do walki o pas to nie było to moje niedopatrzenie, nie zapomniałem i nie był to też błąd (przynajmniej dla mnie Razz). W trakcie pisania walki (miałem już prawie 2 strony) zmieniłem plany i jej nie dałem. Ciąg dalszy nastąpi Smile

Jak możesz mówić, że tam nie ma błędu, skoro walka jest zapowiedziana, a gala kończy się bez wspomnienia o tym, że jej nie będzie czy bez jakiegoś segmentu?
Dla mnie błędem nie jest brak walki na końcu, a tylko to, że była zapowiedziana, a zniknęła.

Tak mówię, dla mnie to nie jest błąd. No ale mogłem przecież napisać "walki nie będzie bo mam takie i takie plany". Miałem inny pomysł i dla mnie to, że plan się zmienił nie jest błędem, a to że nie podobał wam się sposób rozwiązania tego wszystkiego to już inna sprawa i możecie zaliczyć to na minus w ocenie gali, tak jak napisałem.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

RoD 93. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 93.   RoD 93. I_icon_minitimePon Kwi 05, 2010 10:04 pm

thepolishkiller napisał:
Chaos Kid jest heel'em i co dziwnego jest w tym, że nie chce zadawać się z Miniem? To chyba pokazuje jego charakter, a nie szmaci Minia, to raz. Pomału wkurza mnie to, że każda mniej spodziewana rzecz jest od razu szmaceniem, bo to urasta już do rangi poważnego problemu i całkowicie zaburza przekaz gali.

Co do feudu Styles'a i Prince'a. WTF? Z jakiej racji miałby tam być JTS? Co on ma do tego feudu i co ma wspólnego z Styles'em? Razz Nie mam pojęcia, więc nie wiem czemu Ci się to nie podoba.

Minusy? Nie ma bardziej znanych postaci? To jest minus? Nie sądzę, zwłaszcza po PPV nie każdy musi być na gali obecny.

Co do braku postaci to też nie rozumiem uznawania tego za minus - wolałbyś, żeby ich pozycja nagle runęła lub feudy pokończyły się chujowo? Chyba nie, i ja też tego nie chcę, więc doprowadzę swoje plany do końca a potem się pomyśli co dalej.

Co do całości komentarzy to nie wiem czemu brak "prawdziwego" ME zaniża poziom gali - prawdziwym ME jest walka wcześniej. Rozumiem to, że mały napisał o braku zapowiedzianej walki, nie wynikało to z zaniedbania, ale ostatecznie można to uznać za minus. Jednak to, że gala nie skończyła się regularną walką gwiazd minusem? Nie żartujcie.


1. Co jak co ale Minio jest już troche w PPWF i myślałem ze zrobisz coś żeby odpowiedział nowicjuszowi, a nie opuścił czoło.
2. nie WTF?, tylko jak włączałeś do tego feudu JTS to jakoś tak fajniej wyglądało i mogło stać się fajnym feudem: Styles&JTS vs Prince&TPK, a tak to Styles dostaje regularne wpierdol od Prince'a i TPK i tyle.
3. No i co z tego że dzień po gali, przecież nie musiała być walka tylko np. segment który zakończył się brawlem albo podobna sytuacja.
4. Tak czy siak brakuje Micha i Capoeristy, a to są kluczowe postacie RoD.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 93. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 93.   RoD 93. I_icon_minitimePon Kwi 05, 2010 10:28 pm

Włączałem do tego feudu JTS'a? oO Proszę jakich rzeczy można się dowiedzieć Very Happy No i prosiłbym też, abyś nie oceniał poziomu wrestlerów na gali tylko poziom samej gali, bo wcześniej narzekaliście na mały rozwój feudów w midcardzie, a gdy na jednej gali nadrabiam to by zrobić coś świeżego i pominąć, "dać odpocząć" Main Eventerom też jest źle.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

RoD 93. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 93.   RoD 93. I_icon_minitimePon Kwi 05, 2010 10:50 pm

Jako tako włączałeś, ale jakbyś tak włączył do końca i by stał w 100% po stronie Stylesa to byłby fajny feud!! Ja pamiętam coś tam że Styles chciał użyć go przeciwko TPK w końcu teżjest legendą, a na rozwój feudów w midcardzie nie narzekałem.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 93. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 93.   RoD 93. I_icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 3:13 pm

Ja powiem tak, feud właściciel vs GM mógłby być ciekawy, ale to ma być bardziej feud pomiędzy zawodnikami, niż managerami, dlatego lepiej, że JTS trzyma się z dala od tego, zwłaszcza, że JTS to face, a M.B to bardziej heel.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





RoD 93. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 93.   RoD 93. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
RoD 93.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: RoD-
Skocz do: