Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 RoD 92.

Go down 
+2
Jts
thepolishkiller
6 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 92. Empty
PisanieTemat: RoD 92.   RoD 92. I_icon_minitimeNie Mar 28, 2010 1:01 am

Ciut za późno, jako że dzisiaj większość rzeczy nie sprzyjała pisaniu gali i chyba ktoś rzucił na mnie klątwę dającą -10 do motywacji, ale gala jest. Można ją nazwać wymęczoną, ale mimo wszystko jestem z niej zadowolony. Miłego czytania (I KOMENTOWANIA)!

http://www.speedyshare.com/files/21648120/RoD_92.doc
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Jts




Liczba postów : 1
Join date : 09/08/2009

RoD 92. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 92.   RoD 92. I_icon_minitimeNie Mar 28, 2010 1:27 am

Nieźle, tajemnicze zakończenie Smile
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

RoD 92. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 92.   RoD 92. I_icon_minitimeNie Mar 28, 2010 11:37 am

Podoba mi się "szata graficzna" RoD, wysztko oddzielnymi kolorami, wypowiedzi announcerów przed galą.
Walki turniejowe takie sobie, jedynie qRAvsThunder fajniejszą końcówke ma.
Feud Begihit vs Hanibal już się robi nudny, ale zawsze ich walki wychodziły dobrze.
w ME liczyłem na jakąś zajebistą końcówke, ale taka też może być xD
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 92. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 92.   RoD 92. I_icon_minitimeWto Mar 30, 2010 2:29 pm

Na początku...

Jts napisał:
Nieźle, tajemnicze zakończenie Smile

Witam z powrotem aktualnego GM'a RoD i Hall of Famera PPWF Very Happy

A teraz już sama gala:

Na początek świetne promo Walla i SKFa. Same konkrety, heelowskie, w ich charakterze, czyli super Wink

Wystąpienie JTSa fajne i zapowiadające parę walk w tym Wall vs Michu w Firts Blood Matchu, o którym już pisałem, że to świetny wybór. Masowy Hell in a Cell? Jak najbardziej za! Może ta walka pozytywnie zakończy turniej, który nie ukrywajmy zrobił się już nudny i za długi. Na koniec jednak coś co bardzo mi się spodobało, czyli jakbym to nazwał "PPWFskie NXT" Wink Problem tylko w tym, że biografii nie widzę, ale ogólnie zapowiada się to wszystko bardzo ciekawie i może dać mocne wejście nowemu do rosteru.

Pierwszą walkę przyjąłem neutralnie, podobnie jak interwencję. Czekam jednak, by zobaczyć jak to dalej się potoczy.

Wywiad Toma Dopalacza był spoko. Od taki sobie segment, który nic nie wniósł, a jedynie powiedział, że są plotki o tym, że to Tom robi te remisy Razz

Następnie dwie walki turniejowe i spodziewani zwycięzcy.

Podobał mi się wywiad z Bloodbathem. Fajnie pokazany charakter Blooda, no i zapowiedź ciekawego feudu z Bykiem.

Kolejna część feudu Hanibala i Begihita. Brakuje mi w nim jednak jakiś fajnych segmentów z których jeszcze jakiś czas temu słynął Hanibal. Teraz to jest już właściwie tylko rywalizacja i ciągła walka.

Wyobraziłem sobie SKFa w takich "profesorskich" okularach licząc coś, jakby robił rozliczenie podatkowe xD Mogłoby to świetnie wyglądać Very Happy Co do samej sytuacji, to wiem co było planowane, więc sam segment mi nic nie powiedział Razz

Bloodbath vs Big Teh i jak dla mnie dość niespodziewany atak Byka. Ale to dobrze. Pokazuje to, że nie będzie on jakimś cukierkowym facem, a stanie do walki jak równy z równym (choć przez chwilę pomyślałem ,że Byku wbił jak Cena i po prostu wyczyścił ring Razz)
Po tym wszystkim JTS zapowiada, bardzo spodziewanie walkę na PPV.

Zakończenie RoD bardzo nice Smile Kolejny niespodziewany atak,który daje michowi wygraną. Nie stawia to go w dobrym świetle przed walką o pas, ale sam mistrz Siwyyy (jeśli nim dalej będzie), też nie jest odbierany przeze mnie jako taki pełnokrwisty mistrz (zwłaszcza, że nawet zarząd RoD na niego nie stawia, bo nie ma go prawie na galach Razz )
Powrót do góry Go down
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

RoD 92. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 92.   RoD 92. I_icon_minitimeWto Mar 30, 2010 4:26 pm

Początek fajny, znów ukazana dominacja Walla i SKFa. To na pewno na +
No i w końcu doczekałem się grupowego HiaCa Very Happy Ta walka będzie wspaniałym zwieńczeniem turnieju. Muszę zgodzić się z Małym że turniej robił się nudny bo praktycznie zawodnicy walczący w nim dostawali tylko walki a brakowało jakiś segmentów podgrzewających całą tą rywalizację.
Dalej jest rozpoczynający się feud Zacka i Dartha. Mógłbyś nadać Zackowi gimmick Obi-Wana Kenobi i poprowadzić mu feud z Darthem Smile Dodać walkę na miecze świetlne itp
Wywiad z Tomem odebrałem pozytywnie lecz cały czas Tom tylko się przechwala, że zostanie mistrzem a nic nie robi w tym kierunku Razz
Potem kolejny wywiad, tym razem z bloodbathem, fajnie w nim pokazałeś postać blooda.
Potem walka Begihita i Minia, minio jak widać wystąpił w nowym gimmicku fana Motorheadu Razz nie wydaje mi się aby ten gimmick dawał bookerowi wiele możliwości ale o tym przekonamy się później.
Segment w szatni ekipy SKFa jak zawsze krótki, zwięzły, treściwy i na temat.
Walka Blooda i BTG i moja interwencja była moim zdaniem do przewidzenia. Wejście mojej postaci tak jak Małemu skojarzyło mi się z wbiciem Ceny, nice Razz
I zakończenie bardzo dobre, znów motyw z gasnącym światłem wprowadza w zaciekawienie. Wygrana Micha jak najbardziej zasłużona i wiele się cieszę że spotka się on z Siwyym na Earthquake Very Happy
Ocena : 8+
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 92. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 92.   RoD 92. I_icon_minitimeWto Mar 30, 2010 4:41 pm

The Bykertaker napisał:
minio jak widać wystąpił w nowym gimmicku fana Motorheadu Razz

Nie jest to gimmick fana Motorhead'u, bo ta koszulka miała robić za część współpracy związanej z theme'm, a to że pasuje do gimmicku nowego Minia to już nie moja wina Razz
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

RoD 92. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 92.   RoD 92. I_icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 12:05 am

No na samy początek mamy bardzo fajne promo The Walla i SKF. Ogólnie bardzo podoba mi się ten Tag i liczę na ciekawy feud Smile

JTS daje nam masę informacji już na początku gali. Chociaż nie za dużo już ty FB meczy ?? Wiem że potrzebę ci są do poprawnego prowadzanie gali według twojej myśli.

Pierwsza walka raport. Widać że szykuje się nam feud Darth Parvusa z Zackiem.

Wywiad przyjąłem neutralnie. Zobaczymy co Tom pokaże na PPV (oczywiście komentuje RoD tka jakbym nie czytał FS Smile)

Raport, chociaż wynik przewidywalny ;]

W Następnej walce przewidywałem że wygra qRA, bo trochę dziwne by było gdyby Thunder znowu dogonił SCK w rankingu.

Następny wywiad jest już lepszy od poprzedniego. Bloodbath jest jedną z moich ulubionych postaci na RoD.

Next match, raport. Myślałem że Minio wygra tą walkę jednak się myliłem. No i mamy brawl po walce.

Ciekawa sytuacja SKF z Riderem, hmm o co mogło chodzić.

Oczywiście Blood atakuje nie czysto swojego rywala. TTM był pewny na 100%

ME nawet fajny, ciekawi mnie jedno, czy przeciwniki specjalnie zostawił Mnicha czy pomylił go z SFK, lub właśnie SKF chciał do tego doprowadzić.

Ogólnie gala dobra. Ocena 9-

Plusy:
- Wall i SKF
- JTS i jego informacje

Minusy:
- Rage in the Cage Tournament (powoli staje się trochę nudny)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





RoD 92. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 92.   RoD 92. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
RoD 92.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: RoD-
Skocz do: