Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Technique

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Avos_666




Liczba postów : 64
Join date : 17/01/2009
Skąd : Mielec

Technique Empty
PisanieTemat: Technique   Technique I_icon_minitimePon Mar 08, 2010 6:01 pm

Witam. Mam zamiar resetowac skille na techniku. Czy moglibyscie mi doradzic, w co najlepszej pakowac ? (Chodzi mi o Strenght, Technique, Resistance i Speed, a także abilities i advanced techniques).

Z góry dziękuję Smile
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Technique Empty
PisanieTemat: Re: Technique   Technique I_icon_minitimePon Mar 08, 2010 7:47 pm

Wszystko zależy od rodzaju technika, możesz go budować pod DDI lub pod SDI. Mogę jednak na 100% powiedzieć, że w speedzie Lightness powinieneś wymaksować, nie jestem też zwolennikiem Initaitive u techów bo są przydatniejsze rzeczy i ja w speedzie mam właśnie wymaksowane Lightness a reszta w Frenzied Urge. W technice logiczne - Mastery górą, Block + SDI w przypadku techa pod SDI w drugiej kolejności, potem ciut mniej Sub Bonus i jeszcze mniej w Feint i Escape Artist (proporcje u mnie mogę podać jak zechcesz). Ressistance - tutaj mam prawie wymaksowane Tireless (1 lvl mniej niż max), a potem Toughness i Thick Skin mniej więcej po równo.

Strength zależy od rodzaju techa, ja preferuję SDI (i nie pytaj co lepsze bo oba mają wady i zalety), przez co nie mam nic władowanego w Sterngthu w Might. Najwięcej mam w Unstoppable Blow, potem Rage i ciut mniej niż w Rage w Berserku. To tyle Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

Technique Empty
PisanieTemat: Re: Technique   Technique I_icon_minitimeWto Mar 09, 2010 12:01 am

No to Ci powiem jak ja prowadzę technika.....
Ja uważam, że SDI i Sub Bonus są ważne, bo od tego zależy jakie submissiony Ci robi(jakich obrażeń-agonizing, ripping, DESTRUCTIVE).Block to sprawa drugorzędna choć bardzo on pomaga tak jak Escape Artist. Feint, też nie jest byle po co(chociaż nie pytaj co on daje). Mniej więcej mam to prowadzone po równo, więcej bym Ci powiedział jakbym wiedział, który masz lvl techniki (staty)...
W strenght jak dla mnie liczy się właśnie DDI.. To daje bardzo wiele dla postaci, ja po zrobieniu resetu, i władowaniu więcej w DDI mam lepszą postać, głupotą jest wbijanie w berserker, attack bonus(mam chyba 5) i unstoppable blow, bo na chuj Ci to w technice?? Technika to jest typowo od subów, różnych suplex'ów i innych akcji typu flayer....
W speedzie no to widaomo, stamina reducer. Tutaj ładuj jak najwięcej. Nie wbijaj w dodge, bo się nie zgrywa z blockiem i tylko komplikuje sprawę. Inicjatywy (jakbym wiedział, który masz lvl byłoby prościej) też nie pakuj w chuj bo dla techniki nie jest aż tak bardzo potrzebna, choć za mało też nie jest dobrze..
W ress'ie no to wiadomo HP DR i stamina, 3 najważniejsze opcje wg mnie. DR daje bardzo dużo, HP to podstawa tak jak i stamina.. Także tego jak najwięcej, i w miarę po równo to prowadź Ja tak mam i nie narzekam Razz
Powrót do góry Go down
Avos_666




Liczba postów : 64
Join date : 17/01/2009
Skąd : Mielec

Technique Empty
PisanieTemat: Re: Technique   Technique I_icon_minitimeWto Mar 09, 2010 12:07 am

Ok. Więc tak, Co to DDI i SDI (xD)

Lvl 13

Str 39
Spd 26
Res 37
Tec 54 (i laduje sie do 55)
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Technique Empty
PisanieTemat: Re: Technique   Technique I_icon_minitimeWto Mar 09, 2010 8:45 am

Submission Damage Increaser i Direct Damage Increaser
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Technique Empty
PisanieTemat: Re: Technique   Technique I_icon_minitimeWto Mar 09, 2010 11:16 am

Od Suplexów i HF jest speed na TWG, technik to tylko suby a tam attack bonus daje dużo. A jeśli głupotą jest pakowanie w berserka to równie dobrze głupotą jest ładowanie w sub bonus Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

Technique Empty
PisanieTemat: Re: Technique   Technique I_icon_minitimeSro Mar 10, 2010 12:16 am

Ja mówię na swojej podstawie, a nie..Mi sie tak dobrze gra, z resztą rozmawiałem o tym z Mateuszkiem i udzielił mi paru wskazówek co do prowadzenia techniki bo się na tym zna i tak jak mi mówił tak robię. Ja telko przekazuje jak ja prowadzę..

@Władek
Jak dla mnie to w statach wbij trochę w speeda bo możesz mieć kapę ze staminą...
Powrót do góry Go down
Avos_666




Liczba postów : 64
Join date : 17/01/2009
Skąd : Mielec

Technique Empty
PisanieTemat: Re: Technique   Technique I_icon_minitimeSro Mar 10, 2010 9:46 pm

Ok, dzięki za wszystko, ale dalej nie wiem w jakie umiejętności pakowac w poszczególnych statach (str itd.) takiej podpowiedzi się spodziewam Smile
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Technique Empty
PisanieTemat: Re: Technique   Technique I_icon_minitimeCzw Mar 11, 2010 1:45 am

W czym masz tu problem? Akurat staty możes sprawdzić samemu i innych graczy i takie coś bym ci doradził Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Technique Empty
PisanieTemat: Re: Technique   Technique I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Technique
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Wrestling Game FAQ-
Skocz do: