Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 RoD 91.

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 91. Empty
PisanieTemat: RoD 91.   RoD 91. I_icon_minitimeNie Mar 07, 2010 8:04 pm

Gala już w bardziej standardowym rozmiarze i z raportami, więc ludzie nastawieni w PPWF "pro TWG" będą zadowoleni Smile Myślę że mimo logicznej nieobecności paru gwiazd gala wyszła ciekawie, czekam na wasze opinie i mam nadzieję, że w końcu zaczniecie komentować tak jak kiedyś.

http://www.speedyshare.com/files/21306617/RoD_91.doc

MIŁEGO CZYTANIA!!!
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 91. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 91.   RoD 91. I_icon_minitimeNie Mar 07, 2010 9:15 pm

Początek gali i bardzo fajny segment. MIchu jest prowadzony tak jakbym go widział na serio, choć o to raczej nie trudno i Killer po paru rozmowach na GG z nim poznał jego charakter, więc wyszło super Razz Sam pomysl First Blood Matchu mi sie spodobał. Sam się dziwię, że na to nie wpadłem, bo skoro Dead Moon Match jest na zasadzie First Blood, to rewanż też powinien Wink Potem wbija JTS i oznajmia, że to nie był Siwyyy w co też sam nie wierzyłem. Akurat jego osobę postawiłbym na samym końcu podejrzanych Razz

Sytuacja ze Styles śmieszyła mnie, najbardziej , to chyba wkurwianie się o głupi Streak. Gdyby on był jeszcze jakiś imponujący. Zresztą o tym nieliczeniu turniejowych walk było naciągane w huj i mnie nie przekonywało, tak samo jak ten segment Razz

Po tym parę mało znaczących segmentów i dwie walki turniejowe. Wygrane w walkach turniejowych typowałem dobrze Razz

Pojawia się Big Teh Game, którego typowalem troche do tego zgaszenia świateł, ale po tym segmencie odwołuję to Razz Feud z Bykiem może być spoko i na pewno będzie przepustką do Main Eventu dla jednego z zawodników.

Fajny speech Toma. Nic nie wniósł, bo Tom ma takie speeche co galę Razz ale ten był dość fajnie napisany Wink

Bardzo fajne zakończenie gali. Powtórka z Dead Moon PPV dodaje temu smaczku i szykuje się na bardzo ciekawą sytuację.

Ogólnie gala przyjęta pozytywnie, choć mało jest innych feudów (zwłaszcza na tej gali brakowało ich, bo widzieliśmy praktycznie dwa, czyli michu i wall oraz turniej). Mimo to fajnie czytało się galę Wink
Powrót do góry Go down
Zack

Zack


Liczba postów : 103
Join date : 15/10/2009
Skąd : nwf.pun.pl

RoD 91. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 91.   RoD 91. I_icon_minitimeNie Mar 07, 2010 10:26 pm

Jak zwykle świetne RoD. Początek obiecujący, poza przypomnieniem wydarzeń z Dead Moon Rising ciekawe segmenty.

Z tym streekiem PP to już lekka przesada, to że z turnieju mu sie porażki nie liczą to zrozumiałe ale po co ciągle o tym przypominać?

Walki turniejowe do przewidzenia, cieszy zwycięstwo qRY

Później nic specjalnego oprócz gadki Toma

Zakończenie podobne do tego z ppv i dodaje smaczku

mimo wszystko bywały lepsze gale Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.nwf.pun.pl/forums.php
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 91. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 91.   RoD 91. I_icon_minitimeNie Mar 07, 2010 10:50 pm

Gdzie przypomniałem o nie liczeniu się porażek, wg. mnie tam był coś całkiem innego i patrząc na komentarze i stosunek do tego "przekrętu" powinno was zadowolić Smile Chyba nie uważnie czytasz Zack Razz
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

RoD 91. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 91.   RoD 91. I_icon_minitimePon Mar 08, 2010 5:29 pm

Początek wyszedł fajnie. W końcu coś zaczyna się dziać z michem bo ostatnimi czasy nic szczególnego się z nim nie działo a jest to jedna z czołowych postaci na RoD.
Turniejowy losing streak Prince'a przełamany, w końcu zapunktował coś po pewnym zwycięstwie nad miliciantem. Następnie ogłoszenie Stylesa o tym że walki turniejowe wliczają się do streaku Prince'a przyjąłem dość neutralnie, aczkolwiek po zakończeniu turnieju sądzę że Prince zajmie się Stylesem.
Potem nawet śmieszny segment z tą domalowaną szóstką Very Happy mimo że krótki podobał mi się i to oczywiście na plus.
Następnie zwycięstwo Thunderstorma też na plus.
Rozpad Teamu Goldust & Adanis przyjęty neutralnie.
I w końcu doczekałem się jakiegoś poważniejszego feudu Smile BTG wymądrzał się i na tym się skończyło, dostał wpierdol i tyle Razz Po walce atak Bloodbatha i tu trochę się zdziwiłem, zobaczymy co z tego wyjdzie ^^
Potem przechwałki pyszałkowatego Toma Dopalacza, nic specjalnego.
Walka Walla i Micha i znów zakończenie takie jak na PPV. Zaczyna robić się ciekawie ^^

Podsumowując gala bardzo dobra ale czegoś mi w niej brakowało Very Happy
Ocena : 8
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

RoD 91. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 91.   RoD 91. I_icon_minitimeWto Mar 09, 2010 4:24 pm

Początek gali wyszedł bardzo fajnie. Fajnie prowadzona jest postać Mnicha. Osobiście jestem ciekawy kto zgasił te światła na PPV (chociaż mam jednego kandydata), Siwego można wykluczyć.

Widać że w szatni Rebel Ridera i The Walla jest napita atmosfera.

Polish Prince vs Miliciant. Szybka walka na korzyść Princa. Ciekawa sytuacja ze streakem.

Hehe sytuacja z pokojem nawet śmieszna xD (Na pewno to było pomieszczenie Satana, oj chyba się baardzo zdenerwuje Very Happy)

The Thunderstorm vs Activ. Tak jak poprzedniczka szybka walka. Widać że Thunderstorm dobrze sobie radzi już w turnieju.

qRA vs Stone Cold Kaczmar. W końcu jakaś dłuższa walka Razz tak też myślałem że qRA wygra.

No to mamy rozpad teamu Goldusta i Adanisa, tak ja Byku neutralnie to przyjąłem.

No bardzo podobało mi się wymądrzanie Big Teh Game'a
Big Teh Game vs The Bykertaker. Walka nawet dobra, Byku udowodnił swoją wyższość nad BTG i nawet podobał mi się atak Bloodbath'a na Byku:P

Promo Tom_dopalacz takie średnie.

Michu619 vs The Wall. No walka bardzo mi się podobała, a co do końcówki no to mamy powtórkę z rozrywki.

Ogólnie gala dobra ale brakowało jej czegoś, bo tak na prawdę to dla mnie gala dopiero zaczęła się od walki qRA vs SCK. Ocena 7
Powrót do góry Go down
Sponsored content





RoD 91. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 91.   RoD 91. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
RoD 91.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: RoD-
Skocz do: