Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 IHP 64

Go down 
+5
RVG Phentom
` ExiT .^
Rafik
<>
maly619
9 posters
AutorWiadomość
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 64 Empty
PisanieTemat: IHP 64   IHP 64 I_icon_minitimeCzw Lut 18, 2010 9:38 pm

http://hotfile.com/dl/29114094/7a9ba22/IHP_64.doc.html

http://www.speedyshare.com/files/21006282/IHP_64.doc

Dwa serwery, bo mialem pewnie problem na speedyshare Wink

Mam nadzieję, że gala się spodoba Wink
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

IHP 64 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 64   IHP 64 I_icon_minitimeCzw Lut 18, 2010 10:26 pm

Na początku takie sobie przechwałki Main Eventerów Razz
Potem już akcja z nowym Phillipsem... no musze przyznać że nawet dobrze to wszystko wykminiłeś Razz Ryan kreauje się u mnie z tej chwili na Yosiego i jestem zadowony z tego, w końcu jakaś odmiana w "Rookie'ach.
Potem kolejna rzecz na którą zwróciłem uwage to Dastin Damage - RKO :p widze że tribute to Matthew Razz. Za to + .
Escape from Cage....ciekawa stypulacja Razz Kiedyś mi sie obił o uszy match w TNA nie pamiętam gdzie i kiedy walczyli w X Division i only way to win is escape from cage Razz
Segment z GMem... nie ukrywam że Open Challenge o slot na DMM bylo by ciekawsze niż 3SoH ale dobre i to Razz
Łooohohooo debiut Szympa w nowym gimmicku Very Happy
Ciekawe czemu nie było odliczania między finisherem WE a werdyktem xD
PS do Wiktorka: zajebista nazwa finishera xD
Ladder match bardzo dobry.
Main Event zajebisty.... nic dodać nic ująć.
Może być zajebiście ciekawie z Wolfem, Geraltem i Voodoo.
Szczerze myślałem ze będzie feud tagowy TPC vs PW Razz
Koniec.
Powrót do góry Go down
Rafik

Rafik


Liczba postów : 156
Join date : 06/09/2009
Age : 31
Skąd : Olsztyn/Jaroty

IHP 64 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 64   IHP 64 I_icon_minitimeCzw Lut 18, 2010 11:39 pm

Najpierw mały brawl...taki na rozgrzewkę Smile
No tak nie dziwne,że wybuchł miernik CND,skoro Metallion i jego ekipa są prosto z piekeł xD
Pewna wygrana Zwierzaka...choć okazał się na koniec przegranym po RKO Smile
Później taki trochę zwyczajny już segment między Rafikiem a DTS'em....DTS wchodzi nagaduje coś do Rafika,taki pełen energii..Rafik go ma gdzieś i se idzie xDDD
Widać,że Rafik ma już gdzieś Pici i DTS'a...(czyżby możliwy heelturn??)....Jednak stypulacja ciekawa na walkę na PPV Smile
Kolejna ciekawa walka na PPV...i kolejna ciekawa stypulacja Smile
Eeeee....trochę dziwny ten międzynarodowy feud....A i nie lubię Adolfa(zraza do Niemców??Razz)
Za to podoba mi się odmieniona postać CPT(choć nie wygrał walki Razz)....
No i na koniec dobry Battle Royal....Mam nadzieję,że na PPV nie wygra Wolf....Bo to by było za proste Smile

Podsumowując:Było kilka błędów,mniej ciekawych sytuacji...Ale na pewno ta gala stał na lepszym poziomie niż jej poprzedniczka....


Ostatnio zmieniony przez Rafik dnia Pią Lut 19, 2010 6:53 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

IHP 64 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 64   IHP 64 I_icon_minitimePią Lut 19, 2010 11:50 am

Początek gali fajny i treściwy. Widzę, że Pushujesz Metalliona, co mnie cieszy. Ma super gimmick, który musisz dobrze wykorzystać Wink
Jechanie Dastina ciąg dalszy, ale nie mówię, że jest źle. xD "wiele brakuje mu do poziomu jego brata Matthew." Heh, zwierzak mnie chwali ; o ? Już go lubię Very Happy
Segment z Rafikiem i DTSem trochę niepotrzebny. Mogłeś wymyślić coś innego, co by bardziej zaciekawiło. Wink
Rozmowa Voodoo i Małego konkretna, na pewno na plus, mimo, że niczym wielkim się nie wyróżnia Razz
Po walce Rafika i Stinga zrobiła się ciekawa sytuacja. Very Happy A Escape Challange from Cage Match zapowiada się ciekawie.
Ha, i kolejna super zapowiadająca się walka, 3 Stages to Heel. Sam segment też stał na wysokim poziomie. Ogólnie Seraphim zasługuje na duży push, bo jego postać jest bardzo ciekawa.
Szykuje się ciekawy Feud, pomiędzy niemcem a ruskiem. Wciśnij jeszcze w to polaka xD
Ciekawe kogo CPT wybierze do EC... Walka super, dużo się działo, a pod koniec dużo emocji.
RR match... Lookałem tylko kto odpadał, a koniec gali mnie zaskoczył. Myślałem że to będzie jakiś super hardcore match, a tu Specjal Referee i to jeszcze z Williamsem.. Razz

Podsumówując. Gala bardzo dobra, bez zbędnych segmentów i gadek. 8,5/10
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

IHP 64 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 64   IHP 64 I_icon_minitimePią Lut 19, 2010 4:33 pm

Na początek chciałbym cie pochwalić że nie dorabiasz koncówek walk naszych poczatkujących mid-carderów. Młodzi muszą się wykazać w TWG ( z resztą jak każdy :p )
Dobra walka Dastina i Zwierzaka, długa.
Dobry feud, dobrze zapowiadający się między obcokrajowcami. Podobuje mi sie Razz
Niewiem skąd wytrzasnałes Arturusa Razz ale walka dobra.
ME na dobrym poziomie..
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

IHP 64 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 64   IHP 64 I_icon_minitimePią Lut 19, 2010 9:18 pm

Fajny start gali, widzę że Metallion ostro próbuje udowodnić że to on rządzi na IHP.
Ciekawe co to był za miernik, który miał CND.
Jakoś przewidziałem wygrane Ryan'a a akcja Mortar'a po walce świadczy o początku feudu z CND Smile
Kolejna walka fajna a zwłaszcza zachowanie Dastina po walce.
Rafik znowu olewa sprawy PPWF KIDS.
Bardzo ciekawe spotkanie Voodoo z Małym.
Samą walkę Rafika z Stingiem średnio odebrałem, najbardziej ciekawa rzecz stała się po walce, czyli mamy chyba rozłam PPWF KIDS + ciekawa spekulacja walki na PPV.
Hehe znów mamy przemowę Seraphim + za ciekawą walkę na PPV.
No i nasz ukochany Adolf xD wreście zobaczyliśmy w walce tego Über Wrestlera, chyba szykuje się nam Wojna Niemiecko-Ruska xD
To cieką nagrodę sobie załatwił CPT za wygraną.
Piękna walka wyszła Smile chyba najlepsza walka na tym IHP (nawet od ME). Wygrana Arturusa mnie nie zdziwiła.
ME bardzo udany (ale jak wspomniałem Ladder Match moim zdaniem był lepszy) ale nie spodziewałem się wygranej Geralta. Ciekawy rodzaj walki i czyżby początek feudu Wolfstark - Geralt.

Gala o wiele lepsza od swojej poprzedniczki Smile Masz 9-

P.S. Kiedy będzie typer PPV ??
Powrót do góry Go down
Rafik

Rafik


Liczba postów : 156
Join date : 06/09/2009
Age : 31
Skąd : Olsztyn/Jaroty

IHP 64 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 64   IHP 64 I_icon_minitimePią Lut 19, 2010 10:22 pm

miernik CND-to miernik duchów...itp.Smile(złych mocy xD),bo to jest pogromca duchów xDDD
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

IHP 64 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 64   IHP 64 I_icon_minitimePią Lut 19, 2010 10:26 pm

A no faktycznie xD (wystarczyło przeczytać gimmick). Thx Rafik Smile
Powrót do góry Go down
Voodoo

Voodoo


Liczba postów : 92
Join date : 23/10/2008
Age : 37
Skąd : Boat City

IHP 64 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 64   IHP 64 I_icon_minitimeSob Lut 20, 2010 1:44 pm

ciesze sie z pushu dla metalliona, ale tak jak pisalem Ci na gg- ostroznie z tym jego monster pushem, zeby nie bylo sytuacji ze nie bedzie w rosterze nikogo kto moglby go pokonac bedac przy tym wiarygodnym. uwazam ze bardzo dobrze sie stalo, ze do ataku na lukasa i claira wykorzystales tez czlonkow stajni metala. sytuacja z miernikiem dodatkowo podkresla, ze nie metallion chyba rzeczywiscie zawarl pakt z lucyferem...

wygrana w debiucie ryana philipsa- na razie ok, widac ze bedzie to ulubieniec publicznosci. zobaczymy jak go dalej poprowadzisz

dastin wciaz jobbuje i to mimo tego ze zaatakowal zwierzaka przed walka. po walce znow atakuje przeciwnika- tym razem skuteczniej.

predzej czy pozniej chyba zobaczymy heel turn rafika (sadze ze predzej)

rozmowa malego i voodoo- niby nic ciekawego, ale dodaje smaczku przed battle royal.

po walce rafika i sting x, sadze ze byc moze heel turn tego pierwszego nastapi juz na najblizszym PPV. Swoja droga stypulacja wydaja mi sie przecietna (stypulacja walki ignara i seraphima zapowiada sie o wiele lepiej), chociaz z drugiej strony zapewne masz jakis pomysl aby ciekawie zabookowac te walke.

ooo- pojawil sie moj faworyt: Adolf oraz jego kolega:) no i debiut w nowym gimmicku szympka. feud zapowiada sie bardzo fajnie i licze za taki bedzie, gdyz gimmicki calej zainteresowanej trojki daj duze pole do popisu. zastanawiam sie tylko czy szympek bedzie w stanie przeciwstawic sie 2 rywalom, z czego jeden jest 'uber wrestlerem' Smile

ladder match pomiedzy arturusem i CPT okazal sie swietna walka. pie eater chyba na jakiejs diecie jest- skoro byl w stanie wbiec na ring, i to jeszcze od strony komentatorow! czyli musial chyba przeskoczyc barierke:)

battle royal tez dobry. nie od dzisiaj wiadomo ze czyjesz sie dobrze piszac walki z wieszka iloscia wrestlerow i zawsze wychodzi Ci to conajmniej dobrze. co do zwyciestwa geralta, wyboru stypulacji oraz Williamsa jako sedziego- świetny pomysł Wink Wink
Powrót do góry Go down
Zwierzak93

Zwierzak93


Liczba postów : 249
Join date : 05/12/2008
Age : 30
Skąd : Łódź

IHP 64 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 64   IHP 64 I_icon_minitimeNie Lut 21, 2010 8:13 pm

Philips wygrał bo mam z nim taga xD
Co do mojej walki,dobrzy zawsze wygrywają(dobro vs zło ) ;p;p
co do rafika to popieram voodoo,rafik narazie odpocznie sobie tu coś oleje,a później wybuchnie Very Happy
Mam nadzieje, że ktoś pokona adolfa, w sumie szympek był blisko. Trzeba pokazać, że PPWF to POLSKA federacja i rządzą w niej POLACY cheers
Zajebista walka CPT vs Arturus
Ale
Ale
Ale jednak bardziej spodobał mi się Battle Royal Wink
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

IHP 64 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 64   IHP 64 I_icon_minitimeNie Lut 21, 2010 9:15 pm

@zwierzak w sumie szympek to też nie Polak Razz mimo, że nick, ani chyba żaden move na to nie wskazuje, szympek to Rosjanin
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 64 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 64   IHP 64 I_icon_minitimeNie Lut 21, 2010 9:17 pm

CPT napisał:
@zwierzak w sumie szympek to też nie Polak Razz mimo, że nick, ani chyba żaden move na to nie wskazuje, szympek to Rosjanin

Wskazuje na to jego Theme Razz BTW Hymn ZSRR w ruskim alfabecie Wink
Powrót do góry Go down
Zwierzak93

Zwierzak93


Liczba postów : 249
Join date : 05/12/2008
Age : 30
Skąd : Łódź

IHP 64 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 64   IHP 64 I_icon_minitimeNie Lut 21, 2010 10:07 pm

ale przegrał(wymówka ;p) w każdym razie jak adolf by zdobył pas to byłaby jazda xD
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

IHP 64 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 64   IHP 64 I_icon_minitimeNie Lut 21, 2010 10:13 pm

jakby nie było theme ani by nic nie powiedział przed walką to by był stary szympek Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





IHP 64 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 64   IHP 64 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
IHP 64
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: IHP-
Skocz do: