Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 RoD 90.

Go down 
+2
Activ
thepolishkiller
6 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 90. Empty
PisanieTemat: RoD 90.   RoD 90. I_icon_minitimeNie Lut 14, 2010 1:55 am

http://www.speedyshare.com/files/20922028/RoD_90.doc

Miłego czytania!

PS. Wersja po raz kolejny ze skróconymi walkami, jednak dla niektórych pewnie jest to lepsze niż raporty Smile Segmenty raczej normalnej wielkości.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

RoD 90. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 90.   RoD 90. I_icon_minitimeNie Lut 14, 2010 8:40 pm

Pierwsza walka fajnie napisana, ahh ten milicjant musiał trochę po kantować żeby wygrać Smile
Ciekawe o czym rozmawiali Stylese z Johnem.
Ciekawa sytuacja z Golduste i Adanisem. No i wkurzyli nowego Razz, oraz mamy zapowiedz walki na PPV
W drugiej walce bez wątpienia wiedziałem że SCK wygra.
Za to w trzeciej zdziwiłem się że nie wygrał qRA.
Ahh ten Bloodbath troche nie uczciwie wygrał ale za to go lubie Razz
Hanibalowi nie udało się dopaść jego ofiary
Następna walka taka sobie, było wiadomo że The Wall wygra ;]
Ciekawa rozmowa pomiędzy M.B. Stylesem a JTSem
Tom_dopalacz doszczętnie zniszczył swojego przeciwnika
Trochę historii zawsze sie przyda, fajnie że pokazałeś końcówkę poprzedniego Dead Moon Match
Zawzięta walka pomiędzy Bykiem a SKF.
Fajna przemowa Tomka ale jak zawsze SKF i Wall muszą się wpierdo*** Razz Ciekawi mnie jedno czy po PPV Wall i SKF będą ciągle razem bo na pewno nie odpuszczą sobie w walce na Dead Moon

Gala wyszła bardzo dobrze jak na skrót (chyba jakoś polubiłem te skróty Very Happy). Masz za tą gale 9
Powrót do góry Go down
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

RoD 90. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 90.   RoD 90. I_icon_minitimeNie Lut 14, 2010 8:46 pm

1 Walka : Jestem rozczarowany zwycięstwem Milicianta, Thunder jest o wiele lepszy.
Segment z Satanem, Darthem i innymi wyszedł dość fajnie. W końcu Darth dostał walkę Razz
Walka SCK vs Prince i zwycięstwo tego pierwszego nie zawiodło mnie. SCK pokazuje swoją dominację w turnieju niszcząc kolejnych rywali, natomiast w przypadku Prince'a jego winning streak przemienił się w losing streak Razz W sumie to jego winning streak był spowodowany tym, że walczył ze słabszymi rywalami.
Walka Activ vs qRA i ;0 qRA który jest faworytem do zwycięstwa w turnieju przegrywa ze słabiutkim Activem (bez obrazy) ;0
Segmenty z M.B. Stylesem i GMem odebrałem dość pozytywnie, jestem ciekawy co oni kombinują.
Następnie kwalifikacje do Dead Moon Matchu bardzo przewidywalne, porażka begihita pewna, Walla i Dopalacza też, moja porażka trochę szokuje ale widzę że chcesz podpushować słabszych zawodników Razz
Następnie speech Tomka oraz atak Walla i SKFa ciekawie zakończył galę czyżbyś szykował feud SKFa i Tomka ponownie ?
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 90. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 90.   RoD 90. I_icon_minitimePon Lut 15, 2010 12:45 am

Zgadzam się z Bykiem. Thunderstorm to za fajna postać, by przegrywać z tak słabo wypromowaną osobą jak milicjant, choć rozumiem, że jest to na potrzeby turnieju, ale w takim przypadku widziałbym tu interwencję, a nie jakieś uderzenie w narożnik.

Segment z Satanem i Parvusem bardzo mi się podobał. Ciekaw jestem całej tej sytuacji, zwłaszcza, że będzie to walka i debiut na PPV, co daje duże możliwości.

Potem dwie walki turniejowe, wygrana SCK zrozumiała, ale qRY już nie. Przewaga SCK jest dość duża, choć nie pamiętam dokładnie zasad, ale jeśli dostaje się 6 pkt za większy turniej,. to gdy taki się pojawi wygra go qRA i będzie remis Razz

Bloodbath vs Begihit, czyli spodziewana wygrana, oraz spodziewany segment po walce, bo w końcu feud z Hanibalem w pełni Wink Ogólnie pozytywnie przyjęte.

Wygrana Wall'a bardzo spodziewana. Podobnie zresztą z Tomem Dopalaczem + pokaz siły Razz

No i potem przypomnienie wygranej Tomka zeszłorocznej edycji Dead Moon Matchu, co zapewne wyjaśnia, dlaczego się teraz pojawia.

SKF vs Byku - Byku mimo pushu nie miał szans z taką postacią jak SKF. W tym momencie zauważyłem pewien "myk", a mianowicie jak narazie do Dead Moon Matchu zakwalifikowali się sami heele Wink

Tomek swoim speechem też jakby przeszedł w stronę zła, więc sami heele Razz Sam segment z Tomkiem fajny, dodatkowo smaczek, czyli mina Wall'a, który nie odda wygranej SKFowi Wink Będzie ciekawie.
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

RoD 90. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 90.   RoD 90. I_icon_minitimeWto Lut 16, 2010 5:51 pm

Nie będe się rozpisywał...
Turniej... wg. mnie to tylko SCK tam ma szanse na wygraną... początkowe skróty walk fajne, najlepsze qRA vs Activ. Walka Walla z BTG do ptrzewidzenia. Za to segment ze Stylesem i Serialem ciekawy... czyżby Killer szykował jakieś zajebiste feudy ? Razz Polish Prince & TPK vs. Styles & JTS??? Razz . Ostatnią rzeczą która mnie najbardziej zaciekawiła to speech Tomka1990. Nie wiem jak wy ale ja lubie powroty Razz Niewątpliwie zagrzewa on sytuacje przed 2 najciekawszymi galami roku Razz
Powrót do góry Go down
TPK v2
Admin
Admin



Liczba postów : 14
Join date : 31/01/2010

RoD 90. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 90.   RoD 90. I_icon_minitimeSro Lut 17, 2010 12:32 am

Jak dla mnie to Tomek zawisnął pomiędzy i jest tweenerem Razz Nie zgodzę sie też z obecnymi od dawna narzekaniami na obsadę turnieju. Nie ma tam osoby znacznie odbiegającej poziomem wypromowania. Są faworyci ale nie ma takich kosmicznych różnic jakie widać w niektórych komentarzach. Młodsi stażem wrestlerzy też anonimowi nie są a turniej to w wypadku paru sensacyjnych wygranych okazja do umocnienia pozycji. Wspomniany miliciant też ma wg. mnie niezłą markę, ostatnio może nie wstępował ale miał kilka fajnych feudów i powinien mieć niezłą pozycję, ja osobiście prędzej spodziewał bym się jego wygranej, walczy długo a jeśli jakaś postać w turnieju jest jeszcze słabo wypromowana to bez zastanowienia jest nią Thunderstorm. . "Fajność" postaci nie powinna definiować zwycięzcy, przynajmiej nie jako jedyne kryterium. Zawodnicy są tacy a nie inni bo przy bardzo wyrównanym składzie (tu już idę wg. waszego odbierania turnieju) czyjąś znaczną porażkę też można by źle odebrać, osobiście jako booker mogę powiedzieć że ten skład jest idealny i mimo waszego narzekania gdybym cofnął czas to zostałby taki sam bo po pierwsze nie mam lepszego, po drugie strasznie uprzedzacie fakty, turniej trwa, planów nie zmieniłem i nie zmienię, a z narzekanien poczekajcie do końca, wtedy być może bedzie wiecej racjonalnych powodów Wink.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 90. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 90.   RoD 90. I_icon_minitimeSro Lut 17, 2010 1:41 am

Killer to normalne, że narzekamy w jego trakcie, bo co mamy robic? Coś nas ne przekonuje teraz więc o tym mówimy, a ty pokaż nam że się mylimy zajebiście kończąc ten turniej Razz Co do składu i tego, że ktoś może poprzez przegraną stracić wypromowanie, to nie zgodzę się. Po pierwsze wyrównany skład jest już odpowiednim wytłumaczeniem dlaczego ktoś mimo iż dobry przegrał. Dodatkowo przegraną można sprzedać poprzez interwencję heel'a, nieczystą wygraną lub coś w tym stylu. Wtedy wszystko można wytłumaczyć, a nikt na tym nie straci.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 90. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 90.   RoD 90. I_icon_minitimeSro Lut 17, 2010 3:19 pm

Zakończę tak jak miał się zakończyć i w tej kwestii nic się nie zmieni. To wy mówicie że skład nie jest wyrównany, ja na to nic nie poradzę, bo osobiście nie uważam aby czyjakolwiek porażka z kimkolwiek w obecnym składzie była jakąś sensacją czy chociaż niespodzianką. Była nieczysta wygrana, o której piszesz, więc też nie wiem co w tamtym zwycięstwie wam nie pasuje - miliciant jest już bardzo długo na RoD, może ostatnio nie występował ale tak jak pisałem, dla mnie jeszcze na razie jest wyżej, a nawet jeśli nie to na pewno nie jest niżej niż Thunderstorm, więc nawet czysta wygrana nie powinna zaskakiwać.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 90. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 90.   RoD 90. I_icon_minitimeSro Lut 17, 2010 3:21 pm

Według ciebie milicjant jest na równi z Thunderstorem, ale sam widzisz jaka jest reakcja publiki Razz Po porostu nikt nie kupił milicjanta, a Thunderstorma wręcz przeciwnie Wink
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 90. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 90.   RoD 90. I_icon_minitimeSro Lut 17, 2010 3:29 pm

Pisałem już, że to nie ma i nie powinno mieć wpływu na wyniki walk. Nie wisi mi to kto wam się podoba, a kto nie ale to nie jest i nie będzie nigdy wyznacznikiem zwycięzcy, przynajmniej nie na RoD Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 90. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 90.   RoD 90. I_icon_minitimeSro Lut 17, 2010 3:45 pm

Nikt nie oczekuje, że będziesz zmieniać wynik walki. Jest to turniej, więc logiczne, że punkty muszą się zgadzać, żeby plan wypalił. Mnie jednak bardziej chodzi o sam skład turnieju. Bo np takie osoby jak milicjant (sam pisałeś, że dawno go nie było), czy Activ według mnie nie powinny się tam znaleźć i przez nie turniej traci na wartości.

To tak jakby WWE zorganizowało jakiś turniej i pojawiliby się tam nie tylko utalentowani pushowani zawodnicy, ale np. Funaki. Też nikt nie brałby tego na poważnie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





RoD 90. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 90.   RoD 90. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
RoD 90.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: RoD-
Skocz do: