Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 RoD 89.

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 89. Empty
PisanieTemat: RoD 89.   RoD 89. I_icon_minitimeSro Lut 10, 2010 3:18 pm

http://www.speedyshare.com/files/20857743/RoD_89.doc

Wersja trochę skrócona, ale przez sytuację nie było wyjścia, na kompie miałem napisane pół gali, na laptopie zaczynałem wszytko od nowa Razz Mam nadzieję i po przeczytaniu gali wydaje mi się, że gala jest i tak bardzo ciekawa Smile


Ostatnio zmieniony przez thepolishkiller dnia Sro Lut 10, 2010 3:33 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 89. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 89.   RoD 89. I_icon_minitimeSro Lut 10, 2010 3:22 pm

SPROSTOWANIE : Eye of The Thunderstorm to nie STO a Single Knee Facebreaker Razz
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
michu619

michu619


Liczba postów : 393
Join date : 01/11/2008
Age : 33
Skąd : K-K <stolica ^^>

RoD 89. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 89.   RoD 89. I_icon_minitimeSro Lut 10, 2010 4:01 pm

Gala ciekawa, kilka zawrotów akcji, ale mogłeś inaczej rozpracować ostatni segment. Smile
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 89. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 89.   RoD 89. I_icon_minitimeCzw Lut 11, 2010 1:16 pm

na oczątku u komentatoróz złamanie "kayfabe'u", a dokładniej chodzi o stwierdzenie "face" i "heel". Pisałem ci o tym jak wymyślaliśmy kategorię, ale jak widać zapomniałeś. Dla mnie to duży błąd, jeśli PPWF ma być postrzegane jako federacja Wink

Potem walka turnieju, który mnie nie przekonuje, bo i tak wygrać mogą dwie osoby Razz

Nagrody ROTFL i o dziwo oba moje segmenty, a przed wybieraniem kategorii myślałem, że nie znajdę u siebie nic do tego. Jest jeden błąd z mojej winy, bo nie przypomniałem Killerowi, że Gray Fox jest kontuzjowany.

Wookrash vs RR - jak dla mnie wszystko powinno być jednostronne. Wookrash nie ma raczej szans i na to wygląda, że tak też będzie.

Nagroda Hardcore i znów dwie moje na pierwszym miejscu Wink To cieszy.

Face of Year - wygrywa Capoerista, na którego chyba sam glosowałem. Nie dziwi mnie ten wybór, jest w pełni zasłużony.

Hanibal vs qRA, czyli walka zawodników nie mających ze sobą nic wspólnego Wink Spodziewałem się ataku Begihita, ale szkoda, że nastąpiło to po walce, a dodatkowo przegrana qRY jest dość zaskakująca, zwłaszcza, że jest faworytem turnieju.

Tag Team roku - tutaj kolejny uśmiehc na mojej twarzy, bo znów moi Razz Dziwi mnie, że napisałeś Killer, że są zaskoczeni, ale odbieram to jako taki twój "protest" czy niezgodzenie się z decyzją ludu Razz

Debiut roku, czyli najfajniejszy segment jak na razie. Fajnie pokazał charakter PM-Punka Wink

Walka roku - choć nie uważam, że Championship Scramble był najlepszą walką, to jego wybór pokazuje, że ludzie wolą walki dużą ilością ludzi, przez co powinni się chyba cieszyć na Dead Moon Match, który tak mocno promuję na IHP Smile

Feud roku - muszę powiedzieć jedno, feud Atti vs AoF był przejebanie długi i gdybyśmy dostali takie coś w WWE, to pewnie byłby to najgorszy feud roku Razz Choć trzeba przyznać, że feud ten ewoluował, najpierw był feudem dwóch grup, a potem stał się pojedynkiem GMów. Dodatkowo było tu dużo zdrad i ogólnie sytuacja była dość ostra Razz

Moment roku i tutaj bardzo fajny speech TPK, który też trochę zapowiada nam atrakcje na rocznicę PPWF Smile

No i na koniec gwiazdy RoD dostają nagrody Razz Segment też bardzo fajny, tylko skąd ty wytrzasnąłeś Tomka1990 Razz? Jego postać już chyba nie istnieje od pół roku xD
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

RoD 89. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 89.   RoD 89. I_icon_minitimeSob Lut 13, 2010 4:14 pm

Trochę spóźniony komentarz ale lepiej teraz niż w ogóle Razz

Pierwsza walka dość fajnie opisana, a jednak zwyciężył Thunderstorm.
ROTFL OF THE YEAR, no proszę mammy remis ahh ten biedny Noob mógł uciec z tą statuetką Razz
Walka Ridera z Wookrashem nawet fajna zwłaszcza końcówka.
HARDCORE OF THE YEAR, hmm chyba się jakiś błąd wkradł bo na początku pisze że jest 33% i 34% a później mamy remis "33% - ATTITUDE VS. AOF FALLS COUNT ANYWHERE, GATE 4"
FACE OF THE YEAR, a jednak zwycięzcą został Capoerista Smile
Trzecia walka też należy od udanych i zwyciężył mój ulubiony wrestler na RoD
TAG TEAM OF THE YEAR, hehe PIE NINJAS mają już dwie statuetki Smile
M.B. Styles vs. PM-Punk chyba najlepsza walka na tym RoD
DEBUT OF THE YEAR, no proszę tak jak myślałem Metallion wygrał, kurde już nie mogę się odczekać Dead Moon Matchu Very Happy
MATCH OF THE YEAR, też dobre ale wolałbym inny wynik
FEUD OF THE YEAR, nie będę komentował czy dobrzy wynik czy nie bo nie byłem na bieżąco we wszystkich feudach.
Następna walka też mi się bardzo podobała ale jakoś mniej od poprzedniej.
MOMENT OF THE YEAR, tak jak myślałem wygrał Draft i to mnie cieszy.

Ogólnie gala wyszła dobrze jak na taki skrót było kilka błędów ale nie będę na nie zwracał uwagi bo musiałeś pisać to szybko. Dam za tą gale 8+
Powrót do góry Go down
Sponsored content





RoD 89. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 89.   RoD 89. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
RoD 89.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: RoD-
Skocz do: