Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 RoD 87.

Go down 
+4
Zack
<>
michu619
thepolishkiller
8 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 87. Empty
PisanieTemat: RoD 87.   RoD 87. I_icon_minitimeSob Sty 09, 2010 11:25 pm

Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
michu619

michu619


Liczba postów : 393
Join date : 01/11/2008
Age : 33
Skąd : K-K &lt;stolica ^^&gt;

RoD 87. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 87.   RoD 87. I_icon_minitimeSob Sty 09, 2010 11:46 pm

Dopalacz mnie zbił? Dobry edit. xD Chyba nawet Photoshop. xDD

Gala zajebista, przypadła mi do gustu. Wink

Wydaje mi się że powinieneś zrezygnować z pushowania Golddusta i Actica jako cipek. Razz takie moje zdanie... Wink

A tak to spoko. Wink
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

RoD 87. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 87.   RoD 87. I_icon_minitimeSob Sty 09, 2010 11:56 pm

Spodziewałem się kogoś innego w walce o RitC niz miliciant Razz
Fajny segment z Pm-Punkiem.
Zapowiedz walki qRY fajna.
Ciekawie dopisana koncówka w SCK vs Wookrash Razz
Potem fajne 2 segmenty. Ogółem dużo dramaturgii w tych segmentach Razz
Powrót Capoeristy Very Happy Zajebiscie ;P
Ogółem cała sytuacja z The Wallem i jego 2 pasami bardzo jest ciekawa, i teraz ten powrót Capoeristy Razz
Teraz zaczynam zauważać ze robisz oddzielne feudy o każdy z pasów Razz
Dobre rozwiązanie. Very Happy
W ten sposób zamieszanie robi sie mniejsze Razz
Main Event taki sobie, ale dobry.
Ogółem RoD nie powala, ale niekiedy zaskakuje. Już widać ze zaostrzają sie feudy na PPV i wszystko idzie w dobrym kierunku. Smile
Powrót do góry Go down
Zack

Zack


Liczba postów : 103
Join date : 15/10/2009
Skąd : nwf.pun.pl

RoD 87. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 87.   RoD 87. I_icon_minitimeNie Sty 10, 2010 12:50 am

Fajny segment z Wookrashem
Powrót milicianta, zaskoczenie.
Karom, nie wiem kto to a miliciant obił mi się o uszy więc spodziewałem się jego zwycięstwa.
Wygrana qRY to po prostu walka z jobberem, jedynie nikt nie wspomniał że to debiut Sarewoka.
PM i JTS - nic nadzwyczajnego.
Kolejna walka Goldusta w której robił za jobbera...
SCK vs Wookrash - bardzo fajna walka
dwa kolejne segmenty - świetne
kolejny Capoeristy to już tylko zapowiedzi ale fajne to nawet, zakończone walką i puszem dla RR, wreszcie
Tom Dopalacz wrócił! Yeahhh super, no i ME udany jak nic

Gala spoko ale mogła być lepsza, ciekawi mnie co się dzieje z MB Styles'em i Dr. Sickiem....
Powrót do góry Go down
http://www.nwf.pun.pl/forums.php
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 87. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 87.   RoD 87. I_icon_minitimeNie Sty 10, 2010 11:21 am

Nic się nie dzieje Smile Po prostu czasem kogoś nie ma na galach Razz
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

RoD 87. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 87.   RoD 87. I_icon_minitimeNie Sty 10, 2010 1:14 pm

No to zaczynamy Smile

Początek bardzo fajny. Ciekawy segment z Wookrash'em.
Walka miliciant vs karom raport.
qRA vs Sarewok też raport wiec nie komentuje.
Średni segment z PM-Punkiem i JTS.
PM-Punk vs Goldust raport i trochę przewidywalny wynik Smile
Kurtka ale treściwa przemowa qRA, no ciekawe czy ta walka się odbędzie.
SCK vs Wookrash, fajna końcówka no i ciekawy wynik.
No to SCK pokazał qRA że sie go nie boi ciekawe czy będą jakieś problemy po tym leg dropie.
Promo Hanibala bardzo fajnie wyglądało. Widzę że kolejna jego ofiarą został Begihit.
Kolejny segment jak i walka dość fajny.
Walka Tom_dopalacz vs michu619, co tu dużo gadać ME fajny Smile

Gala wyszła super masz ode mnie 9-
Powrót do góry Go down
Voodoo

Voodoo


Liczba postów : 92
Join date : 23/10/2008
Age : 37
Skąd : Boat City

RoD 87. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 87.   RoD 87. I_icon_minitimeNie Sty 10, 2010 4:27 pm

poczatek gali dosyc humorystyczny- osobiscie smiesza mnie sytuacje z pseudodetektywami majacymi gazete z wycietymi otworami na oczy (osobiscie dodalbym jeszcze okulary bez szkiel z doczepionym wielkim nosem, wasami oraz krzaczastymi brwiami) zatem segment na plus.
nastepnie 2 raporty. w pierwszej walce brak faworyta, natomiast druga walka to typowy squash gdzie jedynym pytaniem bylo jak szybko sie on skonczy.
qra wyzywa kaczmara na loser leaves PPWF ladder match? ciekaw jestem jak to rozegrasz- czy rzeczywiscie jeden opusci PPWF, czy tez ostatecznie rozejdzie sie to jakos po kosciach.
fajne przemowienie SCK 'na wysokosciach', a potem:
qra+drabina+leg drop= nie do konca sprawny qra na PPV i nastepnym RoD? zobaczymy
w walce capoeristy i RR spodziewalem sie zwyciestwa tego pierwszego- szczegolnie w obliczu walki z the wallem na zblizajacym sie Winter Revolution oraz speecha ktory wywolal spory pop publiki (zasluzenie zreszta)...
michu wyszedl na mocnego tylko w gebie, ale moze ma jakiegos asa w rekawie przed walka na PPV?
gala bardzo, bardzo fajna. podobalo mi sie ze bylo duzo prom i speechy. troche mniej dzialo sie w samych walkach, ale liczba segmentow (oraz to ze byly konkretne, a nie takie pitu-pitu:) sprawila ze feudy przed Winter Revolution zostaly nalezycie podgrzane. Dobra robota Killer Smile
Powrót do góry Go down
Rafik

Rafik


Liczba postów : 156
Join date : 06/09/2009
Age : 31
Skąd : Olsztyn/Jaroty

RoD 87. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 87.   RoD 87. I_icon_minitimeNie Sty 10, 2010 4:48 pm

1.Nie no dobry segment z Goldustem i Adanisem i.......czekam jak za tydzień Wookrash ich zmiażdży Smile
2.Wygrana Milicianta.....chyba zasłużona i wkońcu szansa na pokazanie sięRazz
3.Promo powrotu Capoeristy po krótkiej nieobecności......xDDDDD
4.Bezapelacyjne zwycięstwo Qry.....i dobrze Razz
5.Punk vs Goldust....walka z dupy wzięta,no ale Punk widać,że chce się wkręcić do tego "feudu" Razz
6.Hmmm...SCK vs Qra...może być ciekawie Smile,a później Qra zasmakował drabiny xD
7.Dobry segment z Hanibalem i Beghitem.....czekam na więcej Razz
8.Przegrana Capoeristy.......trochę dziwne,że powrócił i przegrał z Rebelem Smile
9.I na koniec wygrana Toma z Michem......brawo Tom dobra robota Razz

Podsumowanie:Muszę przyznać,że RoD stało na dobrym poziomie, segmenty dobre(niektóre bardzo dobre),a walki ciekawe.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 87. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 87.   RoD 87. I_icon_minitimeWto Sty 12, 2010 1:27 am

Pierwszy segment przyjąłem dość neutralnie Wink

Potem wygrana milicjanta i ogłoszenie, że jest uczestnikiem RiC, ale zdziwiło mnie, że czwartym, bo z tego co pamiętam to mamy tam już: Minio, Thunrestorma, Polish Prince'a i Activa Wink

Dziwne zachowanie PM-Punka. Czyżby coś się w nim zmieniało Razz?

Potem komentator zapowiada ostatnią walkę elimicjacyjną, wymienia ludzi i okazuje się, że źle przeczytałem na RoD 86, bo TTM nie miał związku z turniejem Razz Zwracam honor, mój błąd.

SCK przechodzi do turnieju. Po walce mamy fajne promo z nim. Jednak mam mieszane uczucia co do turnieju. Nie wiem jakie masz plany, ale ekipa w nim jest bardzo nierówna, jeśli chodzi o wypromowanie. QRA i SCK bardzo górują na resztą rywali, a dodatkowo paru dość wypromowanych nazwisk mi tu brakuje. Ogólnie jestem zawiedziony tym wszystkim, ale czy słusznie okaże się po pierwszym etapie Wink

Kolejny fajny segment Begihita i Hanibala. Co tu dużo pisać, jak narazie wrestlerzy wyzywają się i niekiedy mamy jakieś ciosy, ale chyba wszyscy czekają już na walkę, którą pewnie zobaczymy na PPV Smile

Powrót Capoeristy, ale przegrana, co bardzo mnie zawiodło. Nie dość, że przegrana po przerwie, to jeszcze jest on pretendentem do pasa Cruiser, a Wall jest też mistrzem PPWF. Pokonanie go musi wymagać czegoś więcej, a Capoerista przegrywając z RR na pewno nie pokazuje, że to ma.

Promo micha - hm.. .mam mieszane uczucia, bo chyba po raz 3 na gali widzę ten sam tekst heela i trochę mnie już to wkurzyło. Każdy heel na tym RoD mówi, że publika jest zerem, że jest hujowa itp. myślę, że masz lepsze sposoby przedstawiania tego złego i nie musi on co galę jechać po fanach, a zacząć działać.

Zakończenie RoD jak dla mnie słabe. Niby ma nas zaślepić, że to Tom jest pretendentem, ale ja się tak łatwo oszukać nie dam Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





RoD 87. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 87.   RoD 87. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
RoD 87.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: RoD-
Skocz do: