Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

IHP 58

Go down 
AutorWiadomość
maly619
Admin
Admin

Liczba postów : 1982

PisanieTemat: IHP 58   Sob Gru 19, 2009 10:04 pm

http://www.speedyshare.com/files/19873864/IHP_58.doc

Gala wydaje mi się słabsza niż ostatnio, ale nie mam sił pisać, a jeszcze czeka mnie PPV Razz

Liczba postów : 156

PisanieTemat: Re: IHP 58   Sob Gru 19, 2009 10:24 pm

1.The Seraphim vs Wikotrek
Trochę śmiesznie zabrzmiała ta wypowiedź Seraphima.... Nic szczególnego ale Seraphim dotrzymał słowa i wygrał Smile

2.The Dastin vs Sting X vs ignar

Lol trochę zaskakujące wejście Luchadora,ale spodobał mi się tym wejściem Razz

3.Rafik vs Andy Larkin
No no ciekawie....bardzo ciekawie się dzieje w moim feudzie....zobaczymy co dalej Smile

4.Sting King vs CPT
Nie wiem jak innym,ale podoba mi się ten feud....i zobaczymy ciekawą walkę na PPV Razz

5.Death Man vs Pie Eater vs Zordiak
Pie Eater a więc mój faworyt w tym spotkaniu wygrał Razz

6.ME(który się nie odbył)

Jak zwykle stał na poziomie( w huj akcji i o to chodzi)

Podsumowując:

Gala nawet mi się podobała.
Feudy zmierzają w dobrą stronę
Zobaczymy co się wydarzy na PPV Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
sting

Liczba postów : 99

PisanieTemat: Re: IHP 58   Sob Gru 19, 2009 11:19 pm

"Zachowuje się bardzo bezczelnie!"-ale się udało mu wygrać Smile

końcówka mnie zaskoczyła Sad

3.Rafik vs Andy Larkin
była to jednostronna walka; już na początku wiedziałem kto wygra

4.Sting King vs CPT
BOOM! Stretcher Shot! cheers

to samo co u rafika

nie mam zdania Razz Dużo się działo to dobrze.

Gala tym razem, a zarazem jak zwykle. Bardzo dobra wg mnie. 9,5/10

Ostatnio zmieniony przez sting dnia Nie Gru 20, 2009 2:17 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zwierzak93

Liczba postów : 249

PisanieTemat: Re: IHP 58   Nie Gru 20, 2009 12:12 am

nr. walki
1.
dosyć pewne siebie słowa(Seraphima), ale nie rzucone na wiatr
2.
Luchador pojawił się równie szybko co znikł xD
3.
Szybka wygrana Rafika,jestem od niedawna, więc się nie spodziewałem tego ;p
Ale również ciekawa zapowiedź walki na PPV
4.
Również kolejna zapowiedź, ciekawią mnie tylko te nosze xD
5.
W piłce nożnej na takie sytuacje mówi się mecz do jednej bramki ;p;p
6.
Nie oczekiwałem tego przebiegu wydarzeń, chyba tylko raz była pomyłka przy wypowiedzi Steavena

Ogółem widać, ze najlepsze pomysły wolisz zostawić na PPV i tą galą nie za bardzo się przejmowałeś Wink
Moja ocena 7+
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
thepolishkiller
Admin
Admin

Liczba postów : 1720

PisanieTemat: Re: IHP 58   Nie Gru 20, 2009 12:17 am

Pierwszy segment OK, podgrzanie sytuacji która już i tak niemal się gotuje Razz Do tego zapowiedź ciekawej walki na dziś, cóż chcieć więcej? Very Happy

Na początek walki debiutantów, mam nadzieję na dłuższy push Seraphima i ciekawe pomysły na niego ^^ Po TTM'ie też lekki push dla Luchador'a, zobaczymy co z nim wymyślisz Razz

O, widzę że odjebało Ci po obejrzeniu Taga na TLC?Razz No ale zapowiedź walki w sumie ciekawa.

Steel Cage i kontynuacja feudu, robi się ciekawiej ^^ Ciekawe jak złamał się DTS na stole xD Hah Razz

Trochę porąbany "speech" CPT Razz Końcówka średnia, a zapowiedź walki taka niemrawa że ojapierdole xD Ale może wyjdzie coś ciekawego Smile

Widziałem jednak, kto stoi za atakami ale powiązanie tego z bramą i wplątanie Damiano wzbudza spore zaciekawienie i dla mnie to jak na razie najlepszy punkt gali ^^

Segment dosyć neutralny, zobaczymy o co kaman.

Rozwaliło mnie pytanie o diss, bo wyobraziłem sobie to tak, że była to ultra ironia Razz Potem spodziewana wygrana Pie Eater'a. Potem mini konfrontacja na to kogo bardziej lubią, ale szczerze to wisi mi to bo ja i tak jestem za Pie Eaterem Razz

"Jakie siema ty zdradziecka szmato!" xD Coś bym powiedział ale nie chcę się narażać Razz Ogólnie segment dobry i ciekawy, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Jeszcze większe podgrzanie feudu, cała segmento-walka ciekawa. Pojawienie Voodoo zapachniało mi takim baby face'm, a zawsze odbierało go raczej jako tweenera Razz Ogólnie sytuacja przed PPV ciekawa i na prawdę nie mam pojęcia kto wygra i nie napiszę typu, żebyś się nim nie sugerował xD

Ogólnie gala lepsza od poprzedniej, chociaż pisałeś że słabsza. Czekam na PPV ^^

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ppwf.forumpolish.com
` ExiT .^

Liczba postów : 1052

PisanieTemat: Re: IHP 58   Nie Gru 20, 2009 12:35 pm

Początek gali, Konkretny, ale nic specjalnego. Razz Widzę, że masz jakiś fajny pomysł na postać Seraphima... Gimmick Anioła śmierci? Czemu nie...Trochę dziwne zakończenie TTM'u.. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia co chcesz zrobić z Luchadorem, ale znając życie to wymyślisz coś ciekawego. Wywiad. Walka zapowiada się ciekawie. Liczę na jakieś ciekawe, HardCore'owe akcje Wink Potem zaostrzenie feudu, ciekawym "segmentem" po walce Rafika... Czytając segment przypomniało mi się podobne zdarzenie, kiedy to Zbyszek zaatakował Dastina Razz Końcówka walki Sting vs CPT... Trochę haosu, ale ogólnie na plus. Hehe, i kolejna ciekawe zapowiadająca się walka, strecher match. Ogólnie feud jakoś nie przypadł mi do gustu, chyba ze względu dziwnego gimmicku CPT. Grzeczny chłopaczek, 0 grzechóów... Potem segment z Matthew, Mrooo, Arturusem i gray foxem. Szczerze mówiąc bardziej promo 5 bramy, niż segment, ale ogółem na plus. Segment z Damiano i luchadorem konkretny, zaciekawił mnie i czekam co dalej Razz
"(TJ): I jak tam, masz przygotowany jakiś diss na twoich rywali?"
To brzmiało, jakby miał już dość tych dissów. Razz A Matthew odpowiedział tak, jakby musiał długo się przygotowywać do napisania nuty Razz Hańba dla Matthew i tyle Razz Segment z Damiano i Ptysiem spodobał mi się, ale nigdy bym się nie spodziewał, że to Ptyś Razz
"(Steven): Widzisz Steven, jak słabych masz zawodników!" On ma schizy, że gada sam do siebie + jeszcze obraża się? Razz Ogólnie w Main Evencie zobaczyliśmy dużo haosu, ale sam feud jest ciekawy i nie wiem na kogo postawiłbym w walce 4on4 Razz

Ogólnie gala fajna, kilka ciekawych segmentów, ciut zaskoczenia, ale było też trochę haosu... Fajnie wypromowane PPV. Juz nie moge sie doczekac. Smile Myślę, że gala tak na.. 7+/10
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
paN Seph

Liczba postów : 81

PisanieTemat: Re: IHP 58   Nie Gru 20, 2009 12:36 pm

Bardzo pewna siebie wypowiedź, jak powiedział tak zrobił Smile

wow! nikt nie spodziewał się że ktoś przerwie tą walkę i to był ogromny Pluuus tej Walki ;O Oby więcej takiego zaskoczenia było.

3.Rafik vs Andy Larkin

Kontyunacja feud'u, ciekawie pogrzewana Smile Zobaczymy co się wykluje ;P Ogl fajnie

4.Sting King vs CPT
Sting King poraz kolejny pokazał swoją wyższość jednak CPT wkońcu musi mu wpierdolić ;o

Pie Eater był zdecydowanym faworytem tej walki, pokazał na co go stać i Ostro pocisł rywali, Już czekam na walkę Matthew Vs Pie Eater! Będzie Ostr0

O kurwa! Wisienka na torcie IHP Smile Cudo poprostu. Już nie mogę doczekać się walki na PPWF jednak że Voodoo wszedł to się żdziwiłem tak jak przy tym że Cena stracił mistrza PPWF >.< Już CZEKAM! ;]

Podsumowując:
Nie wiem jak innym ale gala świetna ;p Main Event pokazał "Pazur" i stał na poziomie Ultra Mega Plazma Hajt ;O 9,5/10
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
` ExiT .^

Liczba postów : 1052

PisanieTemat: Re: IHP 58   Nie Gru 20, 2009 12:48 pm

"Cena stracił mistrza PPWF" Cena zawitał do PPWF? Razz The Polish Killer. Wiesz co trza powiedzieć. Razz

Cena,