Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Filmy.

Go down 
+12
Basketball Kid (10)
CPT
TheBigWowo
Mr.Destruction
ziomroki
szympek90
Rafik
maly619
helmans
` ExiT .^
<>
thepolishkiller
16 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Filmy. Empty
PisanieTemat: Filmy.   Filmy. I_icon_minitimeWto Gru 15, 2009 7:20 pm

Chyba jasny temat. Piszemy tu filmy godne rekomendacji, można też opisać swoje wrażenia jeśli się je także oglądało lub jeśli się obejrzy i zweryfikować je z opiniami innych. Temat może się przydać, pomijałbym raczej bardzo znane produkcje, no ale od czasu do czasu mogą się zdarzyć.

Na pewno polecę Behind Enemy Lines : Colombia z Kenem Andersonem, znanym nam bardzo dobrze, niemal jak Mr. Ziggler Razz Może sama fabuła nie powala na kolana, ale film zrealizowany fajnie, widać że mieli kasę aby wiernie oddać wszystkie szczegóły i do tego sama akcja jest dosyć dynamiczna Smile

Drugi film to thriller pod nazwą Gothika (czasem wpisywanie jako Gothica czy też Gotica) z Halle Berry. Film dobry, polecam nawet osobom nie przepadającym za thrillerami, tudzież horrorami. Czasem można się wzdrygnąć ale raczej na zawał zejść ciężko, a film dobry Smile

V jak Vendetta to może film bardziej znany, jednak też warty uwagi. Ciekawa historia, całkiem dobra muzyka. Po prostu warto obejrzeć Smile

To tyle na teraz, przejrzę moją szeroką filmografię to może coś dopiszę. Liczę że chociaż kilka osób zaangażuje się w temat, skoro narzekacie że nie ma gdzie pisać Smile No i liczę na sporo propozycji filmowych, bo czasem trzeba coś obejrzeć Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Filmy. Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. I_icon_minitimeWto Gru 15, 2009 7:23 pm

How High Superziolo, 2012, Egzamin Dojrzałości, Lejdis, Komedia Romantyczna, Chlopaczki z sąsiedztwa, Jay i Cichy Bob kontrakakują.

2012 - zajebiste polecam, pierwszy i 3 ostatnie filmy to bardzo fajne komedyje xD
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Filmy. Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. I_icon_minitimeWto Gru 15, 2009 8:02 pm

Ostatnio ściągn... Kupiłem Smile Kilka filmów. Jak je obejrzę, to też być może polecę.

80 Minut. Gościowi wstrzyknęli truciznę, za nie spłacenie długów. Ma 80 minut na znalezienie forsy. Innaczej nie dostanie antidotum i dead. :] Ciekawy film, trzyma w napięciu i ma zajebiste zakończenie . Wink

8 Mila. Film z Eminemem, a dokładniej jego biografia. Zajebisty klimat, super muza i ogólnie film jeden z lepszych jakie oglądałem.

Z podniesionym czołem. Film z The Rockiem. Dzięki niemu, The Rocka właściwie polubiłem. W filmie występuje też Johny Knoxville z Jackassa. Wink Fajny, ciekawy film, dużo akcji, trochę komedii Smile

Death Race - Film z bohaterem z filmu Transporter. nie wiem jak się nazywa. ;P Zostaje wrobiony w zabójstwo, a żeby uciec z więzienia musi wygrać serię wyścigów, ale nie zwyczajnych Razz

Silent Hill. Mój ulubiony Horror na PC. Jednak film też świetny, jedyny film przy którym na prawdę się bałem...

Za szybcy, za wściekli. Najlepsza część, którą oglądałem. (a mam też ściągn... Kupioną część Szybko i wściekle, być może ta będzie najlepsza ^^) Najfajniejsi aktorzy i najfajniejsza fabuła

Jak mi się jakiś przypomni, lub oglądnę już te 9 bodaj filmów które ściągnąłem, to napiszę Smile
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

Filmy. Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. I_icon_minitimeSro Gru 16, 2009 12:18 am

Galerianki-film, który mam zamiar obejrzeć ale po przeczytaniu recenzji sądzę, że może być dobry.I zajebisty podkład muzyczny, O.S.T.R' a
2012-również się zbieram żeby go obejrzeć i również sądzę, że film warty uwagi.

Przejdźmy do obejrzanych przeze mnie filmów:

GAMER-powiem szczerze, że do tej pory filmy takie w stylu fantasty mnie nie kręciły, ale ten mi się wyjątkowo podobał.Bardzo mi się on podobał i polecam go.

Punisher-film, który może obejrzało kilka osób.Wg mnie jeden z lepszych, które oglądałem.Fajny przekaz filmu, widać, że scenarzyści dopracowali go aby wszystko było ukazane tak jak w normalnym życiu.Może jeden ze starszych ale zajebisty.

Hooligans i Hooligans 2 - według mnie 1 lepsza niż dwójka.Zajebiscie ukazane jest oddanie kiboli do przeciętnego klubu.Jedynka super wyszła, chociaż dwójka również bardzo dobra, dobra fabuła w obu filmach..

Gol i Gol 2-Żyjąc marzeniem - obie części są zajebiste.Pokazują wybicie na świat młodego, uzdolnionego piłkarza, który wyrwał się z biednego domu.Ogólnie cały film opowiada o tym jak można z talentem wybić się z ciężkiego domu.(Podobnierz ma wyjść/lub już wyszła 3 część Gola także jeśli ktoś coś wie to bardzo proszę o info)...

Strzelec-film takiego kina akcji..Może się wam nie spodobać ale ja uwielbiam takie filmy...Ci, którzy równiez lubią dobre sensacje, polecam.

Wojna Polsko-Ruska-nic dodać nic ująć.Główni aktorzy to....amfetamina oraz silny.Zajebisty film, bo Polski xD..

Chłopaki nie płaczą-co tu dużo pisać.Polski klasyk.

Poranek Kojota-jak ja uwielbiam polskie kino...Wbrew pozorą ale polskie komedie są jak dla mnie najlepsze na świecie..Ten film również polecam tym, ktorzy jeszcze go nie obejrzeli..

8 mila-mam takie samo zdanie jak Matthew.Dobrze ukazana biografia Eminema i fajna fabuła...

Ojciec Chrzestny(wszystkie części)-no cóż, Ci którzy jeszcze nie oglądali niech żałują.Nie chce o nim opowiadać ponieważ powiem tylko, że jest on warty uwagi.

To jak na razie tyle, jeśli coś mi się jeszcze przypomni to napiszę.Muszę jeszcze przejrzeć moją wideotekę Razz
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Filmy. Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. I_icon_minitimeSro Gru 16, 2009 12:29 am

Dużo filmów mi się podoba i trudno mi polecić jakieś konkretnie. Co do rodzaju filmu, to też raczej nie mam problemów z żadnymi, poza horrorami lub straszniejszymi thrillerami, bo po prostu boję się oglądać takich filmów xD (to nie jest żart, po prostu się boję Razz)

Od małego byłem fanem filmów z Schwarzeneggerem i Stallonem (choć nie widziałem i jakoś nie ciągną mnie serie Rocky i Rambo). Z filmów z tymi osobami, to mogę ciągle oglądać Terminatora 2 i Człowieka Demolkę. Filmy bombowe Wink
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Filmy. Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. I_icon_minitimeSro Gru 16, 2009 4:40 pm

@ Helmans

Gol też zajebisty, polecam Smile
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
Rafik

Rafik


Liczba postów : 156
Join date : 06/09/2009
Age : 31
Skąd : Olsztyn/Jaroty

Filmy. Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. I_icon_minitimeSro Gru 16, 2009 4:42 pm

helmans napisał:
Gol i Gol 2-Żyjąc marzeniem - obie części są zajebiste.Pokazują wybicie na świat młodego, uzdolnionego piłkarza, który wyrwał się z biednego domu.Ogólnie cały film opowiada o tym jak można z talentem wybić się z ciężkiego domu.(Podobnierz ma wyjść/lub już wyszła 3 część Gola także jeśli ktoś coś wie to bardzo proszę o info)...

Wyszedł już Gol 3........i go nie polecam bo jest beznadziejny(praktycznie Santiago nie jest już bohaterem) Sad
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

Filmy. Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. I_icon_minitimeSro Gru 16, 2009 7:03 pm

Dzięki Rafik.Obejrzę to go ocenię Razz
Powrót do góry Go down
szympek90

szympek90


Liczba postów : 229
Join date : 05/02/2009
Skąd : Kapturów\ California

Filmy. Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. I_icon_minitimeCzw Gru 17, 2009 10:14 am

A ja wam moge polecić z tego co ziomeczki nie wymienili....
To AMERICAN PIE od 1 do 7:D:D:D
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Filmy. Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. I_icon_minitimeCzw Gru 17, 2009 3:43 pm

Najbardziej zawstydzająca rzecz? Oglądać American Pie z rodzicami . xD Ja oglądałem tylko 2. Ogólnie, fajna komedia, ale pojebana Razz Co do komedii, to ja polecam polskiego filma; Job. Zajebiste teksty, na prawde warto oglądnąć. ;]
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

Filmy. Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. I_icon_minitimeCzw Gru 17, 2009 5:13 pm

Job przy reszcie polskich filmach to jest kurwa pikuś....Obejrzyj inne.Choćby nie wymienione przez nikogo ,,Wesele''....
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Filmy. Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. I_icon_minitimeCzw Gru 17, 2009 5:19 pm

Oglądałem. Nie przypadło mi do gustu Wink
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
ziomroki

ziomroki


Liczba postów : 237
Join date : 25/10/2008
Age : 26
Skąd : Łowicz

Filmy. Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. I_icon_minitimeCzw Gru 17, 2009 7:00 pm

Sierociniec-wyjebisty film typu horror-thriller. Polecam
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Filmy. Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. I_icon_minitimeCzw Gru 17, 2009 7:42 pm

Ja tylko dla ludzi którzy nie lubią horrorów mocnych a leciutko lubią się pobac polecam Laleczke Chucky jest lekki bo nie ma typowo mocno strasznego horroru a w napięciu trzyma

Co do reszty filmów to polecam:

Speed(zwłaszcza 2)

Niektóre komedie co w środy na polsacie zawalają-niektóre są zboczone i je omijam ale inne ogólnie polegają na tym żeby roześmiac widza przez głupote

Najbardziej do gusty przypadły mi Wielkie Kino i Zabawy Z Piłką

I już wyżej wymienionego gola(1 najlepsza)

To na razie wszystko jak se coś przypomne to tu napisze
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Filmy. Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. I_icon_minitimeCzw Gru 17, 2009 7:53 pm

Wielkie kino? Zajebiste, ale na polsacie mieli jakiegos chujowego lektora. Ja sciagnelem, ale mial to byc straszny film 5:P Sie okazalo ze wielke kino... Ogladnelem, ale bardzo mi sie spodobało...
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Filmy. Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. I_icon_minitimeCzw Gru 17, 2009 8:22 pm

Ja uwielbiam takie głupie komedie xD Coś właśnie jak Straszny Film, Hot Shot, czy inne poryte parodie wszystkiego xD
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

Filmy. Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. I_icon_minitimePią Gru 18, 2009 12:02 am

Ja dopisuję jeszczcze film pt. ,,Underground''- zajebisty film o sztukach walki, podziemny turniej, wszystko zajebiście jest ukazane w tym filmie.Polecam.
Powrót do góry Go down
TheBigWowo




Liczba postów : 110
Join date : 03/03/2009

Filmy. Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. I_icon_minitimePią Gru 18, 2009 12:17 am

Mały z takich komedi to obejrz sobie "kac vegas" dobre xD
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Filmy. Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. I_icon_minitimePią Gru 18, 2009 12:18 am

Ja polecam "Wielkie Kino" i "Wspaniały". Fajne komedie - pierwsza jedzie z tego co pamiętam m.in. po MTV Cribs i Opowieściach z Narnii, a druga to mniej szalona komedia z Jackie'm Chanem o... głównie tym co zawsze, ale mimo wszystko jest śmieszie Very Happy
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Filmy. Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. I_icon_minitimePią Gru 18, 2009 1:33 am

TheBigWowo napisał:
Mały z takich komedi to obejrz sobie "kac vegas" dobre xD

Tu jest problem, bo musiałbym go ściągnąć lub patrzeć na kompie, a tego nie lubię Razz Może to dziwne, ale nie oglądam filmów na kompie, tylko w TV. A ściąganie, wypalanie i oglądanie na DVD to za dużo roboty Razz
Powrót do góry Go down
Basketball Kid (10)

Basketball Kid (10)


Liczba postów : 308
Join date : 24/10/2008
Skąd : Lublin

Filmy. Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. I_icon_minitimePią Gru 18, 2009 12:06 pm

"Coach Carter" aka "Trener" (nie ma to jak przetlumaczanie tytulow na polski ;/) - swietny film, jeden z najlepszych jakie obejrzalem, opowiada o tym ze warto walczyc i stawiac przed soba nowe cele a nie opierdalac dupe i huliganic ;p
"Rebound - The legend of Earl The Goat Manigault" - opowiada historie (prawdopodobnie duzo faktow bylo prawdziwych) o jednym z najlepszych koszykarzy w dziejach, ktory nigdy nie zagral w NBA gdyz wkrecil sie w gowno
"Love & Basketball" - takie koszykowkowe romansidlo ale da sie obejrzec ;d
"He Got Game" - opowiesc o problemach mlodego, bardzo uzdolnionego koszykarza w wyborze szkoly. W roli glownego bohatera Ray Allen, owczesnie uwazany za najwiekszy potencjal w NBA.
"White men can't jump" aka "Biali nie potrafia skakac" - fajna komedyjka o tym jak latwo zarobic uliczna koszykowka w Los Angeles
"Goodfellas" aka "Chlopcy z ferajny" - o tym jak toczy sie zycie gangsterow. Swietna rola psychola Joe Pesciego
"8 głów w torbie" - zajebista komedia o tym jak gangster (znowu Pesci) wiozacy torbe z dowodem zabojstwa (8 głów) do szefa zamienia ja przypadkowo na torbe mlodego studenta medycyny lecacego na spotkanie z dziewczyna i jej rodzicami...
"Maly czlowiek" - komedia braci Wayansow (tych ze Strasznego Filmu). Warto obejrzec.
"Zagniewani Mlodociani" - parodia Mlodych Gniewnych
"Reservoir Dogs" aka "Wsciekle Psy" - film Tarantino o napadzie na bank. Fenomen.
"12 Malp" - film o zagladzie swiata po rozproszeniu tajemniczego wirusa. Bruce Willis cofa sie w czasie by temu zapobiec.

narazie nic innego nie przychodzi mi do glowy. docencie tego posta bo juz dawno sie tak nie rozpisalem ;d
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Filmy. Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. I_icon_minitimePią Gru 18, 2009 3:52 pm

TheBigWowo napisał:
Mały z takich komedi to obejrz sobie "kac vegas" dobre xD

Ten film też mam ściągnięty. ;P Jak obejrze, to byc moze polece. ;] Mały, a ty jak zwykle się opierdalasz i nic ci się nie chce:P Ja za kazdym razem nagrywam film na DVD, bo na kompie sie chujowo ogląda... a po drodze jeszcze GG no i najbardziej przeszkadzajacy monitor - 17" Jakby mi się nie chciało nagrywać/wypalać, to bym chyba żadnej gry na PS2 nie mial . xD


Ostatnio zmieniony przez ` ExiT .^ dnia Pią Gru 18, 2009 4:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Filmy. Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. I_icon_minitimePią Gru 18, 2009 3:58 pm

@CPT

Wielkie Kino jedzie po wszystkim co się da bo jest tam motyw z Charliego i Fabryki Czekolady,Opowieści z Narnii,X-Meni,Piraci z Karaibów wgl można powidziedziec też o wyśmiewaniu się z telewizji w których można zatrzymywac program(patrz wojna w Narnii)nawet mały Luchador tam był więc można powiedziec że to jest parodia wszystkiego co się da
Powrót do góry Go down
TheBigWowo




Liczba postów : 110
Join date : 03/03/2009

Filmy. Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. I_icon_minitimePią Gru 18, 2009 4:21 pm

maly619 napisał:
TheBigWowo napisał:
Mały z takich komedi to obejrz sobie "kac vegas" dobre xD

Tu jest problem, bo musiałbym go ściągnąć lub patrzeć na kompie, a tego nie lubię Razz Może to dziwne, ale nie oglądam filmów na kompie, tylko w TV. A ściąganie, wypalanie i oglądanie na DVD to za dużo roboty Razz

Polecam strone Cinemak.pl tam jest dużo nowych filmów i ogląda się online.
W tym problem że płaci się raz za rejestracje 7zł za sms i tyle.
Tylko teraz przebudowują strone i nie działa wszystko;p
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Filmy. Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. I_icon_minitimePią Gru 18, 2009 6:00 pm

E tam, łatwiej wejść na filmweba, wybrać kategorię i przejrzeć miliard stron wybierając interesujące tytuły po ocenach na przykład.

Z filmów to jeszcze jeden znany chyba większości, ale jak ktoś nie oglądał to niech sobie obejrzy 300, bo film zajebisty i wczoraj oglądałem po raz n-ty Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Sponsored content





Filmy. Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Filmy.
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Luźne rozmowy-
Skocz do: