Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Zwierzak

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Zwierzak93

Zwierzak93


Liczba postów : 249
Join date : 05/12/2008
Age : 30
Skąd : Łódź

Zwierzak Empty
PisanieTemat: Zwierzak   Zwierzak I_icon_minitimePią Gru 11, 2009 8:17 pm

Zwierzak Zwierzakwrest1.th

Wzrost: 1,75 m
Waga:89 kg
Pochodzenie: Polska
Wiek:18
Styl walki: Technika
Entrance Theme: https://www.youtube.com/watch?v=DwQbPgouUYo (gdy zaczyna grać muzyka, cała widownia zaczyna skakać,a on zdejmuje maske xD)

I came to get down, I came to get down
So get out your seats and jump around
Jump around Jump around Jump around
Jump up jump up and get down.
Jump Jump Jump Jump Jump Jump Jump Jump Jump Jump Jump Jump Jump Jump Jump Jump Jump Jump


Urodzony w Polsce. Jeszcze jako młody chłopak, pałał zapałem do 2 rzeczy - wrestlingu i hip - hopu. Niestety słaba sytuacjia finansowa zmusiła go do wyjechania do Dziadka (w wieku 14 lat), mieszkającego w USA. Tam po raz pierwszy spotkał się z wrestlingiem w rzeczewistym świecie. Zaczął spotykać się z nowymi kolegami i " bawić się tym" co kocha. W czasie po szkolnej bijatyki użył kilka swoich "sztuc zek", zwracając uwagę akurat przechodzącego człowieka. Owa postać okazała się być byłym wrestlerem i zaczeła go trenować. Dzisiaj Zwierzak próbuje swoich sił w prawdziwym świecie wrestlingu,wspierany przez rodziców którzy (przez wysyłane przez Zwierzaka pieniądze) przyjechali do Ameryki oraz przez swój ukochany hip-hop.

Czasy teraźniejsze:
Dzięki licznym wzlotom( na chwile nawet dzierżył pas xD) i upadkom(niektórzy może pamiętają fatalną serie 8 meczy bez wygranej) oraz pomocy kolegom z AFTERBURN(kiedyś to były czasy,chodzi mi o to jak powstawało xD), zdobywał doświadczenie, a media wróżyły mu błyskotliwą karierę. Jednak życie nie jest łatwe i ta zasada niestety nie omineła naszego bochatera. Na jednym z treningów doznał kontuzji, media o nim zapomniały, a kibice przypominali go sobie tylko w nielicznych sytuacjiach.
Jednak powrócił po prawie półrocznej przerwie z nowym theme'm, z nowymi doświadczeniami. Niestety(czego można było się spodziewać) jego umiejętności znacznie spadły, jednak on już teraz zapowiada walke o każdy centymetr ringu.
Chcecie się przekonać jak mu idzie??
Oglądajcie gale IHP!!

Finishery(mistrzem angielskiego nie jestem więc w TWG nie są tak opisane):
Zwierzak Hit-coś jak batisat bomb,tylko, że trzymany rywal(w górze) zostaje obrócony o 180 stopni i zamiast plecami upada on na twarz i klatke
Zwierzak Submission Hit- Latająca balacha,lecz zakładana wtedy gdy przeciwnik biegnie w nasza stronę

Ulubione Powiedzenia:
-Kiedyś to były czasy,Afterburn ahhh
-Wszędzie dobrze, ale w PPWF najlepiej


TWG


Ostatnio zmieniony przez Zwierzak93 dnia Sob Kwi 10, 2010 3:48 pm, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry Go down
Zwierzak93

Zwierzak93


Liczba postów : 249
Join date : 05/12/2008
Age : 30
Skąd : Łódź

Zwierzak Empty
PisanieTemat: Re: Zwierzak   Zwierzak I_icon_minitimePią Gru 11, 2009 8:33 pm

w dodatku wiem, że to głupio zabrzmi, ale po tym jak wszystko na kompie mam od nowa, więc nie mam nawet worda,mam jedynie notatnik, więc jesli będe mieć z kimś walki to nei będe mógl ich wysyłać tylko ta osoba z która walcze, ale może to i lepiej, uzbieram troche kasy, może go kupie(licze na gwiazdke xD), lvl i umiejętnosci podskoczą
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Zwierzak Empty
PisanieTemat: Re: Zwierzak   Zwierzak I_icon_minitimePią Gru 11, 2009 8:57 pm

Walki wysyłasz przez TWG więc nie ma problemu, tam zachowuje kolory.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Zwierzak93

Zwierzak93


Liczba postów : 249
Join date : 05/12/2008
Age : 30
Skąd : Łódź

Zwierzak Empty
PisanieTemat: Re: Zwierzak   Zwierzak I_icon_minitimePią Gru 11, 2009 9:17 pm

aha ok , jednak dużo się pozmieniało xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zwierzak Empty
PisanieTemat: Re: Zwierzak   Zwierzak I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zwierzak
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Rostery :: IHP-
Skocz do: