Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Adrenaline Rush PPV 2009

Go down 
+5
Rafik
CPT
pawlos426
Mr.Destruction
maly619
9 posters
AutorWiadomość
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Adrenaline Rush PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Adrenaline Rush PPV 2009   Adrenaline Rush PPV 2009 I_icon_minitimePon Lis 30, 2009 3:54 am

http://www.speedyshare.com/files/19544432/Adrenaline_Rush_PPV_2009.doc

Było trochę pracy co pokazuje godzina o której dałem galę, ale jestem praktycznie w 100% zadowolony z tego co napisałem i mam nadzieje, że się spodoba Wink
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Adrenaline Rush PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Adrenaline Rush PPV 2009   Adrenaline Rush PPV 2009 I_icon_minitimePon Lis 30, 2009 2:46 pm

Czas skomentować gale Wink

Pierwsza walka bardzo zaskakująca. Byłem wręcz pewien przegranej Larrego, bo jest on nie aktywny na TWG, a Paul wręcz przeciwnie! Nie pozostaje nic innego jak czekać co będzie dalej Wink

Wywiad przyjęty neutralnie. Jedyne co się dało wyczuć, to lekko heelowskie zachowanie Byka, ale tylko lekko Razz

Tak jak mówiłem wiele razy, PM Punk i te wszystkie feudy mnie nie przekonują. Teraz nie było inaczej. Walka była dość krótka, ale wynik uznam za poprawny, bo jakoś to tak pasuje Razz

Segment Walla, SKFa i Ridera zaciekawił mnie i zachęcił do czekania na następne RoD Razz

Potem moja walka o pasy Tag. Co mogę powiedzieć? Zdecydowałem się na zmianę pasów, bo nudno było w dywizji Tag, a może ta sytuacja jakoś wszystko rozkręci.

Walka Big Teh i Siwego bardzo fajna. Fajnie wyszedł ten atak Micha i niewątpliwie zaostrzył rywalizację oraz podniósł pozycję Big Teh w rosterze.

Następnie dwie moje walki. Walka o pas HardCore - chciałem trochę świeżości, więc zmiana właściciela. Przyznam jednak, że bardzo długo zastanawiałem się kto ma wygrać i praktycznie ostateczna decyzja zapadła parę minut przed pisaniem tej walki.

4 Brama - walka która zajęła mi najwięcej czasu ale o to chodziło, bo miała to być super walka która podniesie znów rangę turnieju i stanie się on znów najważniejszą rzeczą na IHP (a powiem szczerze, że jestem zawiedziony, bo czytając komentarze gal, nie widzę zainteresowania turniejem, a plany są mocarne Razz)

Hanibal vs Wookrash, czyli walka na którą czekałem, bo feud bardzo mi się podoba. Co do samej walki, to jakoś średnio mnie przekonała. Trochę za krótka, za mało dzikości i hardcoru Hanibala, a do tego zakończenie całkiem mnie nie przekonuje. Jakoś nie widzę po Crossbody z samej góry takich obrażeń, żeby zawodników trzeba było wynieść.

Potem TLC Match. W sumie jedyna walka z której mogę być trochę nie zadowolony, bo mogła trwać trochę dłużej i dać więcej emocji. Ważne jednak jest zakończenie i ciąg dalszy całego storyline'u Wink

Cruiser Title: Spodziewana wygrana Walla. Byko to jak narazie nie ta klasa. choć walczył jak równy z równym, co cieszy Wink

Heavyweight Title: Pojawia się raport, ale od razu tłumaczę: najbardziej nie lubię pisać początków walk, bo są one po prostu nudne. Zakończenia pisze się fajnie i myślę, że ta walka to udowadnia Wink No i znów zmiana mistrza, co mogło zaskoczyć Wink

ME nie zawiódł, choć najciekawiej było dopiero po odpadnięciu Bloodbatha. Wygrana SKFa niezmiernie mnie cieszy Razz

Ogólnie myślę, że PPV wyszło bardzo fajnie. Dużo się działo i chyba zachęciło wszystkich do czytania kolejnych gal Wink
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Adrenaline Rush PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Adrenaline Rush PPV 2009   Adrenaline Rush PPV 2009 I_icon_minitimePon Lis 30, 2009 4:18 pm

Dobra trzeba napisac jak sie przeczytało Very Happy

Do 1 walki mam takie same odczucia jak Mały.Byłem pewny wygranej Paula a tu wygrywa Larry.To mnie zachęca do przeczytania następnego RoD bo skoro Paul jest aktywny nie może byc wyrzucony.

Wywiad przeczytałem i nie mam jakichkolwiek przemyśleń.

Dobrze napisana walka, która mnie nie pociągnęła.

To jest ciekawe...hmmm jaki los zgotowano "fantastic 3" z RoD Razz

Walka o pasy była napisana poprawnie.Troche wciągająca,wiele zwrotów akcji i wgl chaos

Walka BTG z Siwym była ciekawa.Widac że Michu i BTG będą traktowani jak TT albo koledzy

Walka o pas HardCore była wyśmienita mnóstwo ciekawych zwrotów akcji itp. tylko jak to czytam to mam uczucie jakby Metal lekko jobbował Razz

No i 4 Brama dla mnie najlepsza walka na tym PPV zarąbiście rozwiązana stypulacja meczowa i ten drut kolczasty Mały napisałeś że chcesz to wypromowac ale dla mnie to nie jest wciągające tylko poszczególne walki jak ta są wyrąbiste

Fajna walka,res kończący po crossbody czego chciec więcej(tu nie ma sarkazmu!!!)

TLC match to chyba jedyna walka z dłużej zapowiadanych która nie wyszła tylka fajna końcówka i pociągnięcie feudu

Cruiser Wall było do przewidzenia

Tego że Voodoo wróci byłem pewien ale nie spodziewałem sie że Clair przegra walka zdecydowanie oprócz 4 Bramy i ME najlepsza

ME był super nowy mistrz SKF,ciekawe czy sie okarze że Tom dostał kontuzji

PPV zdecywodanie in +,moja ocena to mocne 8+
Powrót do góry Go down
pawlos426




Liczba postów : 68
Join date : 26/10/2009

Adrenaline Rush PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Adrenaline Rush PPV 2009   Adrenaline Rush PPV 2009 I_icon_minitimePon Lis 30, 2009 4:57 pm

Ja też się lekko zdziwiłem że przegrałem. No trudno żyje się dalej.... Nie chce mi się rozpisywać ale ode mnie 9
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Adrenaline Rush PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Adrenaline Rush PPV 2009   Adrenaline Rush PPV 2009 I_icon_minitimePon Lis 30, 2009 5:38 pm

1 Walka:
Zwykła krótka, na otwarcie... Szkoda, że Paul już odpadł, ale trudno

2 Walka
"wykonał mu Leg Drop na głowę, która z impetem uderzyła w ring i Punk zaczął krwawić" czy chodziło o to, że leżał twarzą w dół?

3 Walka
Jak narazie najlepsza walka PPV, ale czytam w locie to się pewnie zmieni. Nie jest najlepsza tylko dlatego, że jest w niej moja postać(bo odgrywała mniejszą role - ale to pewnie z powodu początku właściwej kariery w PPWF), ale dlatego, że walka była bardzo dynamiczna i dużo się w niej działo

Turniej
Czy mi sie wydaje, czy Arturus, Teh Game, Matthew i Mateuszek walczą drugi raz? Teraz to ta jest najlepsza na PPV Razz Dużo zamieszania, ale dało się to jeszcze ogarnąć i ogólnie zarąbiście wyszło

Steel Cage
Trzecia sytuacja z SuperPlexem w wlkach z RoD Razz

TLC
Kolejna część angla pomiędzy Drewem, a Stevenem - swoją drogą bardzo fajna walka

ME
Pasuje na Main Event, ale jednak walka Turniejowa ukradła show Razz

Jeśli czegoś nie opisałem, to było to w porządku, albo też po prostu nie mam nic do niego do dopowiedzenia
Powrót do góry Go down
Rafik

Rafik


Liczba postów : 156
Join date : 06/09/2009
Age : 31
Skąd : Olsztyn/Jaroty

Adrenaline Rush PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Adrenaline Rush PPV 2009   Adrenaline Rush PPV 2009 I_icon_minitimePon Lis 30, 2009 6:41 pm

1.Larry The Zebra vs Paul Cena
I dobrze tak Paulowi!Wypinał się do PPV,a teraz ma za swoje Cool (ale i tak myślę,że TPK zlituje się nad Paulem Smile )

2.PM Punk vs Goldust

Hmmmm....ciekawie ciekawie.......

3.Triple Threat Tag Team Match
Jestem zaskoczony przebiegiem walki i nowymi championami Smile

4.Siwyy vs Teh Game
Było tu jakieś zakończenie walki??Kto wygrał??

5.Fatal Four Way
I kolejne zaskoczenie i nowy champion.

6.Steel Cage Match
No i jeszcze jedna niespodzianka....Same sensacyjne zakończenie Smile

7.GM match
Mały i wciąż mnie zaskakujesz....takich zakończeń,sensacji nie było chyba już dawno.....

8.PPWF Cruiseweight Champion
No i walka z RoD i tym razem bez niespodzianki....I dobrze.

9.Clair vs VOODOO?????!!!!!

Aaaaaaaaaaa........Voodoo jaki "powrót" Smile

10.PPWF Championship
I ponownie zmaina właściciela pasa...Ale tu bez niespodzianki i stawiałem na Seniora....
Powrót do góry Go down
pawlos426




Liczba postów : 68
Join date : 26/10/2009

Adrenaline Rush PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Adrenaline Rush PPV 2009   Adrenaline Rush PPV 2009 I_icon_minitimePon Lis 30, 2009 6:47 pm

Rafik napisał:
1.Larry The Zebra vs Paul Cena
(ale i tak myślę,że TPK zlituje się nad Paulem Smile )


Musi się zlitować Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

Adrenaline Rush PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Adrenaline Rush PPV 2009   Adrenaline Rush PPV 2009 I_icon_minitimeWto Gru 01, 2009 12:34 pm

1.Larry The Zebra vs Paul Cena
Zwykła walka na początek. Tak jak każdy zdziwiłem się jej zakończeniem bo byłem pewien że Larry przegra. Mam nadzieję że więcej dowiemy się na następnym RoD.

2.PM Punk vs Goldust
W tej walce podobało mi się zakończenie.

3.Triple Threat Tag Team Match
Podobała mi się ta walka. Ogólnie lubię walki z udziałem wielu zawodników.

4.Siwyy vs Teh Game
Atak Micha był fajnie zorganizowany. Podobało mi się. I jak dobrze rozumuje to Siwyyy wygrał przez DQ, tak ?

5.Fatal Four Way
Dobra walka i ciekawe zakończenie. Nie spodziewałem się zwycięstwa Matthew.

6. Turniej
Najlepsza walka gali. Nic dodać, nic ująć.

6.Steel Cage Match
Średnia walka, niezbyt mi się podobała.

7.GM match
Takiego zakończenia chyba nikt się nie spodziewał. Fajnie to wymyśliłeś Razz

8.PPWF Cruiseweight Champion
Ciekawa walka, mnóstwo kontr i uników, walka prowadzona w dość szybkim tempie co mi się podobało.

9.Clair vs Voodoo
Niezła walka.

10.PPWF Championship
Tu było wiadomo od początku że SKF zdobędzie pas Razz

Ocena : 9
Powrót do góry Go down
michu619

michu619


Liczba postów : 393
Join date : 01/11/2008
Age : 33
Skąd : K-K <stolica ^^>

Adrenaline Rush PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Adrenaline Rush PPV 2009   Adrenaline Rush PPV 2009 I_icon_minitimeWto Gru 01, 2009 9:23 pm

The Bykertaker napisał:
4.Siwyy vs Teh Game
Atak Micha był fajnie zorganizowany. Podobało mi się. I jak dobrze rozumuje to Siwyyy wygrał przez DQ, tak ?

No contest.
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Adrenaline Rush PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Adrenaline Rush PPV 2009   Adrenaline Rush PPV 2009 I_icon_minitimeCzw Gru 03, 2009 8:07 pm

Looser Leaves PPWF One Fall Match:
Paul Cena vs Larry the Zebra
Fajna walka, chodź bez rewelacji. Myślę ze Paul Cena się jeszcze pojawi.

One Fall Match:
PM-Punk vs Goldust
Walka jednak sie odbyła. Very Happy Wyniku się niespodziewałem ale heelowskiego zachowania Punka po walce juz bardziej.

Triple Threat Tag Team match for Tag Team Championship:
Teh Game&Big Wo-Wo vs Gimmick Evolution vs CPT&Sting King
Zajebiste. Jedno z najlepszych. Tak myślałem ze wygrają po drafcie RVG na IHP xD

One Fall Match:
Siwyyy vs Big Teh Game
Fajna walka i znów promowanie Big Teha.

Fatal Four-Way Match for PPWF Hardcore Championship:
Mr. Mateuszek vs Mr. Matthew vs ArturusHBK vs James 'Mettalion' Mano
Walka zajebista nie ma co. Napracowałeś się i to widać było Very Happy
Cała walka i końcówka trzyma w napięciu( najbardziej gdy 2 gosci zostaje w ringu Very Happy )
Nom... trudno był title shot, nie ma pasa Very Happy
Ale co się odwlecze to nie uciecze Wink

"4th Gate to Hell":
Ciekawa stypulacja i fajnie napisana walka, chociaż w końcówce mogłeś coswymyślić ciekawego ;D. W ogole myśle ze ten turniej 6 gates... to dobry pomysł bo tzw. MidCarderzy mogą zaistnieć Razz

Steel Cage Match:
Hanibal vs Wookrash
Końcówka warta gali PPV!! I w końcu jakiejś zajebiste zaskoczenie Very Happy

GM vs GM - Tables, Ladders and Chairs Match:
Maly619 vs Mr. Mongo
Całość zajebista. Wiele fajnych ciekawych akcji z przedmiotami. Końcówka też fajna i zaskakująca.

PPWF Cruiserweight Championship One Fall Match:
The Wall vs The Bykertaker
Walka Ok, lecz za bardzo taka sobie. Myślę że przyda Ci sie odświeżenie w dywizji Cruiserów.

PPWF Heavyweight Championship One Fall Match:
Clairvoyant vs Voodoo
Bardzo ciekawa walka pełna zwrotów akcji, końcówka też niczego sobie Very Happy

Main Event: PPWF Championship Triple Threat Elimination Extreme Rules Match:
Tom_Dopalacz vs Bloodbath vs SKF
Zajebista walka. ME jak najbardziej zasłużony Very Happy
Killer też by Ci się przydało odświezenie tutaj bo odkąd pamiętam to juz dawno SKF sie kręcił wokół tego pasa Razz

OGÓLNA OCENA:
Gala fajna chociaż pare walk nie było do końca przemyślanych, przez co odbijało sie na końcówce lub na całej walce. Nareszcie po tym PPV szykują sie nowe feudy które odświezą sytuacje, dzięki czemu będzie sie ciekawiej czytać PPV. 5 komów jak na takie PPV to za mało Maly Razz Ocena 9/10

P.S: Killer chciałbym się jeszcze dowiedzieć jak wygląda Super Seller SKF'a Razz...
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Adrenaline Rush PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Adrenaline Rush PPV 2009   Adrenaline Rush PPV 2009 I_icon_minitimePią Gru 04, 2009 10:46 am

Na początek bardzo fajnie zapowiedziana gala przez komentatorów. Walki
Cena vs Zebra nie czytałem. Pawlos już nie gra?Bo pewnie dlatego odszedł.
Chyba, że szykujesz jakiś storyline... Fajnie, że dajesz szansę nowym
zawodnikom, w walkach np. o Pas Crusherweight. Segment z Mroo... Fajnie,
że całe Mroczków będzie na IHP. Zawsze raźniej. Wink Ale sam segment - nic
szczególnego. Razz Segment Ridera, SKF'a i Walla ciekawy, a końcówka
zabawna . Fajnie, że Teh i Wowo dostali pasy. Myślę, że se zasłużyli.
Fatal 4 Way for IHP HardCore Championship. Bardzo emocjonująca walka i
dobrze wybrany zwyciężca ^^ Potem 4 Brama. Walka świetna, a wręcz
genialna. Bardzo ciekawe akcje, dużo HardCore'u i fajnie wymyślony mecz.
Ogólnie największy plus gali, doceniam, że pisałeś ją 3 godziny. Fajnie,
że Mongo wrócił, a końcówka wywalista. Takiej sytuacji się nie
spodziewałem. ;P Pas Crusherweight. Mógłby być inny zwyciężca, ale cóż
zrobić ? Razz Fajnie, że Voodoo dostał pas. Szykuje się nowy feud? SKF
odzyskał pas. Bez zaskoczenia .
Ogólnie PPV świetne, genialna 4 Brama, wiele ciekawych akcji, dużo HardCore'u i ciekawe
rozwiązania...Jakbym miał oceniać, to z pewnością na 9
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
Sponsored content





Adrenaline Rush PPV 2009 Empty
PisanieTemat: Re: Adrenaline Rush PPV 2009   Adrenaline Rush PPV 2009 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Adrenaline Rush PPV 2009
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Cyber B@sh 2009
» No Remorse PPV 2009
» Dooms Day PPV 2009
» Earthquake PPV 2009
» PENANCE DAY PPV 2009

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: PPV-
Skocz do: