Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

IHP 52

Go down 
AutorWiadomość
maly619
Admin
Admin

Liczba postów : 1982

PisanieTemat: IHP 52   Pon Lis 02, 2009 12:08 am

Liczba postów : 156

PisanieTemat: Re: IHP 52   Pon Lis 02, 2009 10:52 am

1.Rafik vs DTS
Po co dałeś mu tego Irona?? Shocked

2.Slayer vs Sting
SK mnie rozwalił lol! a i wejście żuli jak zwykle widowiskowe bounce

3.Mr.Destruction vs CPT
Dobra walka i ten różaniec cheers
Następna gala zapowiada się już w tym momencie ciekawa.

4.Helmanso619 vs Picia Mysterio
No wiesz a myślałem, że Damiano tym razem się nie pojawi Smile

5.Insomaniac vs Death Man
A skąd tam się Teh Game wziął może ktoś mi powiedzieć??

6.Lukas vs Mały
Podobało mi się ogólnie to ujmując Cool

7.Gray Fox vs Clair
Zachowanie Graya w stylu Jasia no ale co zrobić

Podsumowanie:
Gala napewno zła nie była, ale stać Cię na więcej co już nam wielokrotnie pokazywałeś.
Ocena: hmmm tak z 8 może z +
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
<<MR. MATEUSZEK>>

Liczba postów : 777

PisanieTemat: Re: IHP 52   Pon Lis 02, 2009 3:57 pm

Gala średnia, praktycznie każda walka to raport, przeciągnięcie feudów itp. niektóre segmenty ciekawe. 8
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
maly619
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: IHP 52   Pon Lis 02, 2009 4:15 pm

Fajnie, że komentujecie, ale wolałbym, żebyście naświetlili swój pogląd na jakiś feud/sytuację/zdarzenie Razz

Chciałbym wiedzieć jak podoba się wam np. feud Helmansa z Damianno. Chcę żebyście w komentarzu opisywali galę tak jakbyście oglądali ją w TV i potem mieli wypowiedzieć się o niej. Opisujecie gale tak ja robicie to w galami WWE, czy innych federacji. To naprawdę mnie uszczęśliwi i pomoże w pisaniu (a najlepiej piszcie komentarze w trakcie czytania gali opisując po kolei co się dzieje, ja tak robię i zobaczcie jakie komentarze Razz)

Liczba postów : 391

PisanieTemat: Re: IHP 52   Pon Lis 02, 2009 9:32 pm

Skoro tak chcesz to tak opisze:
Walki:
nie będe komentował kadej pojedynczo
Moje zdanie jest powszechnie znane na temat walk z TWG . Duży +

Segmenty:
Dobrze napisane, ciekawie ...........ale bez hura optymizmu.....

A jeśli prosisz o ocene feudu Helmanso z Damianno to powiem tak, wymyśliłes to dobrze, ale radziłbym na następne IHP przygotować jakieś "petardy" po feud sie nam poprostu znudzi...
8
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
sting

Liczba postów : 99

PisanieTemat: Re: IHP 52   Pon Lis 02, 2009 10:34 pm

moim zdaniem : gala była dobra ,gdzieś na 9+, bo tam czegoś tak brakuje tylko nie potrafię tego ująć poprawnie

"Co za bydło!!!" cheers trochę .... może być Very Happy jak wpadli żule po/na mnie powinny teraz być feudy (gdzieś około 2/3) Very Happy tylko inny typ walki ( ja jestem w posiadaniu "Hardcore,Castet i Last man standing albo coś co ma żul)

takie moje zdanie Razz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
helmans

Liczba postów : 371

PisanieTemat: Re: IHP 52   Wto Lis 03, 2009 12:08 am

No w sumie to Mały wie co ma zrobić...
Przechodząc do gali..No gala bardzo dobra, tak jak RVG moje zdanie na temat walk z TWG jest znane w PPWF, także nie mam co pisać.Ciąg dalszy feudów.Dobrze prowadzone..Bez zarzutów, chociaż mogły by się niektóre z nich zaostrzyć..Segmenty tez zajebiste..I bardzo mnie ciekawi jak Metallion zastąpi Steven'a na stanowisku GM'a.Ciekawa fazka z tym jest.Zachęca do czytania następnej gali... Za galę daje 9
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
maly619
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: IHP 52   Wto Lis 03, 2009 1:08 am

Może jestem dziś marudny, wstałem lewą nogą lub mam zły humor, bo i tak nie o to mi chodzi Razz Najlepiej jakbyście przeczytali moje komentarze do RoD i na nich się wzorowali Razz Takie coś odpowiadałoby mi najbardziej (a ocen nie musicie dawać, bo nie sa one mi potrzebne, nawet ich nie czytam)

Liczba postów : 15

PisanieTemat: Re: IHP 52   Pią Lis 06, 2009 9:44 am

Gala dobra ale niebyła porywająca.Tak jak Mr.mateuszek powiedział dużo było raportów.Niektóre segmenty były spoko Razz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
maly619
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: IHP 52   Nie Lis 08, 2009 1:05 am

Co do raportów w galach, to nie spodziewajcie się na tygodniówkach walk pisanych. Nie mam zamiaru pisać walk ręcznie, bo to męczące i dość długo trwa. Poza tym PPWF to federacja na podstawie TWG, a nie przy pomocy TWG. Po prostu, jeśli uważasz raport za minus gali, to przemyśl jeszcze raz czym jest PPWF, a jeśli dalej nie czaisz, to po prostu odejdź.

Potraktujcie to jako oficjalny komunikat.

PisanieTemat: Re: IHP 52   Nie Lis 08, 2009 1:19 am

Spoko, luzik Mały.To teraz może na IHP nie trzeba będzie tak długo czekać.Piszesz, że to trwa za długo i bierzesz raporty, ale IHP jak nie było tak nie ma dalej.Taka uwaga. Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
maly619
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: IHP 52   Nie Lis 08, 2009 1:25 am

Uwaga trafna, ale ja chyba nie przychodzę do domu i nie rzucam się od razu do pisania gali. Piszę galę jak mam czas, a jak widać po ostatnich galach w tym semestrze mam taki plan, że gale mogę pisać tylko w weekend.

Ogólnie to IHP 53 jest w połowie napisane i pojawi się jutro. Dziś już nie mam sił i pomysłów na pisanie.

PS: Poza tym polityka raportów jest przeze mnie stosowana już od dłuższego czasu, a piszę to tylko dlatego, że zauważyłem teraz dużo narzekań na raporty.

PisanieTemat: Re: IHP 52   Nie Lis 08, 2009 1:49 am

Dobra moje zdanie na temat raportów z TWG do pisania gali PPWF jest znane i ty Mały (Killer również) o tym wiesz/cie.

@Mały
Mały wiem, rozumiem.Ja też bym nie piznął od razu wszystkiego bo muszę napisać tygodniówkę.Ale sam powiedziałeś, że napisanie gali zajmuje Ci 2 godziny.... Ale luzik, powiem za siebie, dzięki za wyjeśnienia. Very Happy Razz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
maly619
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: IHP 52   Nie Lis 08, 2009 11:22 am

2 godziny? Nie ma szans, żebym tak pisał, a nawet jeśli, to chyba coś było ze mną nie tak Razz Napisanie gali zajmuje o wiele więcej czasu, zwłaszcza, gdy pomysły nie przychodzą do głowy i trzeba się zastanawiać co dalej napisać (tak, tak, gala nie jest obmyślona w czasie dawania karty; wszystko co się na niej dzieje praktycznie wychodzi w czasie samego pisania)

Admin
Admin

Liczba postów : 1720

PisanieTemat: Re: IHP 52   Nie Lis 08, 2009 3:17 pm

Pisanie gali to cięższa rzecz niż wam się wydaje, a napisanie jej w 2 godziny na poziomie chociaż porównywalnym z naszymi (ło matko, ale egoizm) jest praktycznie mało możliwe, chyba że jesteś writerem w WWE czy innym TNA, chociaż tam oni pracują jeszcze dłużej niż my Razz

Mi galę napisać poniżej 3 godzin na super poziomie udało się raz, ale miałem wtedy taką fazę że nawet na sekundę nie przestawałem, w sumie nie wiem co się wtedy stało ale przez 1,5 roku miałem tak tylko raz. Z reguły piszę bez muzyki i staram się w miarę skupić, a wtedy leciałem nie patrząc na nic, z muzą na full a normalnie pisanie gali zajmuje mi dużo dłużej. Między innymi z tej nieświadomości powstały problemy z brakiem bookerów, bo większość chętnych myślała że to jest łatwe, siada się, 2h i po gali. Cóż, nikt nie mówił że jest łatwo a przecież life is brutal.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: IHP 52   Nie Lis 08, 2009 9:19 pm

No dokładnie. Ja mam właśnie często problemy ze skupieniem się na pisaniu gali cały czas i przy pisaniu mam w tle neta, lub gdy jestem na lapku FM'a Razz trwa to o wiele dłużej, ale gdybym miał pisał ciągle całą galę, to chyba bym nie udupił.

PisanieTemat: Re: IHP 52   

Powrót do góry Go down

IHP 52
Powrót do góry 
Strona 1 z 1