Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 IHP 51

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 51 Empty
PisanieTemat: IHP 51   IHP 51 I_icon_minitimeSob Paź 24, 2009 7:54 pm

Powrót do góry Go down
Rafik

Rafik


Liczba postów : 156
Join date : 06/09/2009
Age : 31
Skąd : Olsztyn/Jaroty

IHP 51 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 51   IHP 51 I_icon_minitimeSob Paź 24, 2009 8:57 pm

1.Walka
Zmieniłem theme entrancu ;P(znajduje się w moim gimmicku a mówiłem o tym już wcześniej) pozatym dobra walka i ciekawa zapowiedź ;P
2.Walka
Również ciekawa ;P
3.Segment
Niema to jak spotkanie żuli xD
4.Walka
Dobry debiut Kinga Twisted Evil
5.Walka
Dobra walka nie powiem Twisted Evil
6.Walka
Jaki szok fanów po tej wiadomości....xD
7.Walka
Trzymała dobry poziom ;P
8.Walka
Spodziewane zwycięstwo 2 on 1

Galę oceniam na:8+
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

IHP 51 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 51   IHP 51 I_icon_minitimeSob Paź 24, 2009 9:50 pm

Gala Ok, bez większych błędów. Bardzo ciekawe żulowskie show xD i ogółem było OK. nie moge się doczekać PPV Smile
Powrót do góry Go down
sting

sting


Liczba postów : 99
Join date : 18/10/2009

IHP 51 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 51   IHP 51 I_icon_minitimeNie Paź 25, 2009 2:39 pm

1.Walka
good
2.Walka
good
3.Segment
"Niema to jak spotkanie żuli" dobrze powiedziane
4.Walka
to była tylko pierwsza walka cheers więc łatwa , a dalej affraid
5.Walka
good
6.Walka
xD
7.Walka
good
8.Walka
sądziłem że mały wygra same "LEGENDARY" affraid
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

IHP 51 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 51   IHP 51 I_icon_minitimeNie Paź 25, 2009 3:33 pm

Na początek segment podgrzewający atmosferę przed PPV i zapowiadający walki. W sumie niezły, ciekawie zapowiada się TTM Wink

Rafik sobie trochę pogadał, w sumie to nic specjalnego. Nie zainteresowało mnie to zbytnio walką za tydzień, zobaczymy co dalej Smile

Widzę mały heel turn Razz No i na koniec uścisk dłoni, teraz było już ciut ciekawiej, a niby tylko takie małe coś Smile Zastanawiam się co będzie z tym tagiem dalej.

Wywiady z reguły nie są jakimiś specjalnymi segmentami, ultra trudno je zepsuć ale równie trudno napisać dobre. Ot takie zwykłe segmenty podgrzewające atmosferę. Nic specjalnego. Tak samo było z tym Smile

Lekka bijatyka, ale podobnie jak Ciebie u mnie to mnie u Ciebie nie przekonuje ten feud słabeuszy Razz Wchodzą, leją się, grożą sobie i wychodzą i tak co tydzień Razz Nie żebym uważał segment za zły, ale cały feud taki bez wyrazu Wink

Nawiązanie nowego feudu, w przeciwieństwie do innych ten segment wydał mi się bardzo przeciętny. Może gdyby nie był przerwany byłoby lepiej, ale z drugiej strony jak mówiłem jest to nawiązanie nowego feudu. Mimo wszystko średnio mnie to przekonało.

Segment w szatni i z początku myślałem, że będzie podobny do tego z żulami, czyli taki nijaki, ale ostatnie zdanie to zmieniło i teraz ciekawi mnie kto zostanie kapitanem Smile

Tak myślałem, że będzie to mateuszek, chyba wybór oczywisty Razz Na koniec ciekawe rozwiązanie i wygrana face'ów. Atmosfera przed PPV podgrzana dobrze, teraz tylko czekać na walkę na Cyber B@sh.

Ciekawe na co Steven się tak wkurwił.

TTM co by nie mówić dobrze wypromowanych postaci tak znikąd się wziął, trochę mnie to zdziwiło. Anulowanie bramy? WTF? Smile

Hmmm... Nie spodziewałem się takiego czegoś, ale już wiem jak skończy się ta walka dzięki temu xD Hmmm, jednak mnie zaskoczyłeś Smile No ale Lukas w końcu zachował się jak Lukas.

A może jednak miałem trochę racji? Ogólnie trochę zamieszałeś tą krótką rozmową, w sumie teraz już nie wiem co myśleć i nie mam pojęcia co się może stać xD

Zauważyłem mały błąd po M-Bombie nr 2, gdzie Geralt przerywając pin był zielony a wchodząc na ring już czerwony xD No ale takie rzeczy zdarzają się często Razz

Końcówka co by nie mówić intrygująca, dalej nie wiem co myśleć a to chyba dobrze Very Happy Ogólnie wg. mnie jedna z lepszych gal ostatnio, no i PPV zapowiada się super Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Sponsored content





IHP 51 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 51   IHP 51 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
IHP 51
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: IHP-
Skocz do: