Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Zack

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Zack

Zack


Liczba postów : 103
Join date : 15/10/2009
Skąd : nwf.pun.pl

Zack Empty
PisanieTemat: Zack   Zack I_icon_minitimeCzw Paź 15, 2009 10:27 pm

Zack Jimmyjacobs

Nick: Zack
Typ: Technik
Wzrost: 1 78 cm
Waga: 77 kg
Wiek: 25
Pochodzenie: Polska
Ustosunkowanie: Face


Styl walki:

Zack jest typowym technikiem. Najczęściej stosuje chwyty submissionowe, a także inne techniczne akcje jak suplexy.
Jak na technika jest bardzo wytrzymały na ciosy i świetnie kontruje akcje przeciwnika. Zawsze walczy na maksimum swoich możliwości i nigdy się nie oszczędza. Jest honorowy i dlatego zawsze staje po stronie słabszych.

Biografia:
Zack wychował się w dobrych warunkach jednak zawsze czegoś mu w życiu brakowało. Wolny czas spędzał grywając w gry MMORPG zazwyczaj postaciami jakichś magów lub szamanów. Gdy przyjął I komunię świętą został ministrantem. Zaczął służyć w kościele niemal codziennie ze względu na brak innych zainteresowań. Był normalnym dzieckiem, nie miał wrogów, był lubiany. Całkowicie porzucił komputer i konsole dla kościoła. Marzył by zostać księdzem i tak spędzić resztę swego życia w zgodzie z wiarą głosząc dobrą nowinę. Skończył szkoły i trafił do seminarium gdzie uczył się przez kilka lat, jednak nie został księdzem a misjonarzem. Wyruszył do Afryki by tam szerzyć wiarę w dzikich plenieniach. Był także w Brazylii gdzie zafascynował się sztuką walki Capoeira. Wyruszył do Watykanu by tam zgłębiać starożytne księgi. Po spędzeniu pół roku na nauce ponownie wyruszył do Afryki w roli misjonarza. Tam zastała go epidemia w małej wiosce, gdzie ludzie ginęli bądź tracili nad sobą kontrolę w niewyjaśnionych przyczynach. Próbował dzięki modlitwom uratować dusze tych ludzi jednak poległ. Udał się do największej osady tamtejszych regionów gdzie spotkała go niemiła niespodzianka i jego przyjaciel, który robił mu za przewodnika popadł w tą dziwną chorobę i próbował zabić Zacka. Zachariaszowi jednak udało się obronić. Wyruszył do starożytnych bibliotek gdzie zgłębiał sztukę egzorcyzmów. Zafascynował się także Templariuszami. W wolnych chwilach trenował. Po 2 latach powrócił do Afryki do osady w której zmarł jego przewodnik i postanowił tam pomóc ludności, okazało sie że niewielu pozostało tam przy życiu. Zack postanowił ich uratować i dzięki mocy egzorcyzmów udało mu się uratować niewielką część miasteczka. Jednak opętani Afrykańczycy chcieli go zabić więc Zack musiał się bronić, tym co miał pod ręką. Odnaleziono go tydzień później gdy dobijał ostatnich opętanych z tego względu wysłano go do specjalnego ośrodka dla niepełno sprytnych gdzie kontynuował treningi. Udało mu się z niego uciec po 7 miesiącach pobytu tam po czym udał się do większych miast Ameryki. Jednakże Zack nie zamierzał porzucać swojego życia w wierze i dlatego postanowił pomagać ludziom tam jako łowca duchów. Interes się na dobrą sprawę nie rozkręcił gdyż zgłosił się do niego pewien zdesperowany właściciel małej federacji wrestlingu. Zack pozbył się ducha z szatni. Biznesmen dostrzegł w misjonarzu spory potencjał. Zaimponowały mu szybkość oraz technika Zacka. Polak począł występować gościnnie w tejże małej federacji i tak rozpoczyna się jego kariera wrestlera.


Entrance:
https://www.youtube.com/watch?v=k7iYqf_LF5E

Black black heart why would you offer more
Why would you make it easier on me to satisfy
I'm on fire I'm rotting to the core
I'm eating all your kings and queens
All your sex and your diamonds

Na rampie pojawia się Zack w Sutannie i z kapturem na głowie. Idąc po rampie Zack pokazuje ukryty gest do publiczności. Na ringu zdejmuje Sutannę i bluzę z kapturem i jest już gotowy do walki.


Finishers:
Figured Four Klon Walls - Walls of Jericho w połączeniu z figured four leg lock z tą różnicą, że nogi przeciwnika zgina w formę X i w ten sposób wykonuje WOJ. Coś w stylu sharpshooter. - Zack Sharpshooter152_152x203

Klon Broke Leg - Jest to coś a'la stunner z tą różnicą, że Zack wykonuje go po ówczesnym zdezorientowaniu przeciwnika. - Zack Yfek9

Klon's Finishing Fang - Front flip Piledriver - Zack WPF_RottNKorpse_3

Signature moves:
Rolling Cutter - Zack DCF_RottNKorpse_2
A Masz Bomb - Samoan drop
Pieprz Lock - Argentine leg lock


Ostatnio zmieniony przez Zack dnia Sob Sie 14, 2010 8:23 pm, w całości zmieniany 7 razy
Powrót do góry Go down
http://www.nwf.pun.pl/forums.php
Banan

Banan


Liczba postów : 367
Join date : 14/03/2009
Age : 31
Skąd : Mroooo

Zack Empty
PisanieTemat: Re: Zack   Zack I_icon_minitimePią Paź 16, 2009 10:20 am

Szczel se jeszcze fote. Jak dla mnie gimmick ciekawy. A z tym DDW to prawda??
Powrót do góry Go down
Zack

Zack


Liczba postów : 103
Join date : 15/10/2009
Skąd : nwf.pun.pl

Zack Empty
PisanieTemat: Re: Zack   Zack I_icon_minitimePią Paź 16, 2009 3:16 pm

Hmm nie bardzo mam pomysł jakie ale poszukam. A DDW tak tylko, żeby było że w Polsce trenowałem W końcu DDW nie ma jeszcze dwóch lat Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.nwf.pun.pl/forums.php
Banan

Banan


Liczba postów : 367
Join date : 14/03/2009
Age : 31
Skąd : Mroooo

Zack Empty
PisanieTemat: Re: Zack   Zack I_icon_minitimePią Paź 16, 2009 5:37 pm

Spoko. Nie wiem ile ma lat DDW bo, DDW mnie nie interesi. A fote mozesz sobie zrobic przez sp-studio
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

Zack Empty
PisanieTemat: Re: Zack   Zack I_icon_minitimePią Paź 16, 2009 5:58 pm

A po co mu ta fota??Chce to wstawi nie to nie.I tak nie jest wykorzystywana do niczego..
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Zack Empty
PisanieTemat: Re: Zack   Zack I_icon_minitimePią Paź 16, 2009 6:13 pm

I jeszcze pewnie Killer będzie chciał żebyś napisał Finishery tak jak w innych gimmickach.
Powrót do góry Go down
Banan

Banan


Liczba postów : 367
Join date : 14/03/2009
Age : 31
Skąd : Mroooo

Zack Empty
PisanieTemat: Re: Zack   Zack I_icon_minitimePią Paź 16, 2009 6:44 pm

helmans napisał:
A po co mu ta fota??Chce to wstawi nie to nie.I tak nie jest wykorzystywana do niczego..

Po to ze 90% gimmickow ma foty. A z czego ja wiem to jak pisalem gimmick Damianno to nie wstawilem foty to ktos powiedzial zebym dodal.

MateuszeQ
Finishery Zack ma napisene. Cos Ty dzisiaj jaral? WTS?
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Zack Empty
PisanieTemat: Re: Zack   Zack I_icon_minitimePią Paź 16, 2009 6:50 pm

Jemu chodzi o to, żeby je opisał lub podał co to za cios i ja się pod tym podpisuję, bo jest odpowiednie ogłoszenie o tym.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Banan

Banan


Liczba postów : 367
Join date : 14/03/2009
Age : 31
Skąd : Mroooo

Zack Empty
PisanieTemat: Re: Zack   Zack I_icon_minitimePią Paź 16, 2009 6:52 pm

faktiko Killero. To co ja dzisiaj jaralem? WTS?
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Zack Empty
PisanieTemat: Re: Zack   Zack I_icon_minitimePią Paź 16, 2009 7:00 pm

Głupa. xD
Powrót do góry Go down
Banan

Banan


Liczba postów : 367
Join date : 14/03/2009
Age : 31
Skąd : Mroooo

Zack Empty
PisanieTemat: Re: Zack   Zack I_icon_minitimePią Paź 16, 2009 7:04 pm

mr.mateuszek napisał:
Głupa. xD

Bardzo możliwe...
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Zack Empty
PisanieTemat: Re: Zack   Zack I_icon_minitimeSob Mar 27, 2010 5:50 pm

Jeśli masz jakiś konkretny pomysł na gimmick to napisz mi na PW lub GG, bo czytając to co ma być gimmickiem wnioskuję tylko, że postać jest face'm, a skoro masz dostawać regularniej walki to przydałoby się aby Zack coś sobą reprezentował i mógł z kimś feudować, bo na razie jak piszę - jest tylko face'm i dla mnie nie wyróżnia się niczym od jakiegoś tam jobbera w zaściankowych federacjach, który po prostu jest face'm (wiem, powtarzam się Razz). Gimmick to coś co charakteryzuje wrestlera i sama biografia nic mi nie daje. Potrzebny charakter, jakieś typowe zachowania, przynależność do jakiejś subkultury o ile jest takowa itp.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Zack

Zack


Liczba postów : 103
Join date : 15/10/2009
Skąd : nwf.pun.pl

Zack Empty
PisanieTemat: Re: Zack   Zack I_icon_minitimePon Kwi 05, 2010 12:26 pm

mała aktualizacja
Powrót do góry Go down
http://www.nwf.pun.pl/forums.php
Zack

Zack


Liczba postów : 103
Join date : 15/10/2009
Skąd : nwf.pun.pl

Zack Empty
PisanieTemat: Re: Zack   Zack I_icon_minitimeSob Sie 14, 2010 8:24 pm

Dodano obrazki
Powrót do góry Go down
http://www.nwf.pun.pl/forums.php
Sponsored content





Zack Empty
PisanieTemat: Re: Zack   Zack I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zack
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Rostery :: RoD-
Skocz do: