Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Best/worst gimmick.

Go down 
+2
` ExiT .^
thepolishkiller
6 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Best/worst gimmick. Empty
PisanieTemat: Best/worst gimmick.   Best/worst gimmick. I_icon_minitimeSro Paź 14, 2009 10:36 pm

Wszystko jasne. Trzeba trochę rozruszać forum więc jazda Smile Podajemy do każdej kategorii max 3 wrestlerów. Miło widziane uzasadnienia.

BEST : Taker (ktoś pytał kim byłby Taker bez gimmicku, to ja pytam czym byłby gimmick bez Marka Calaway'a), Rock (we wszystkich, bo robił coś z niczego), Bret (uzasadnienie no needed)

WORST : Boogeyman (nie wiem czemu, ale po prostu jego gimmick zawsze był dla mnie ogromną lipą na poziomie przedszkola), Finlay jako irlandzki przydupas Hornswoggle'a, czytaj face (Finlay pasował tylko i wyłącznie do brawlera, chociaż teraz chyba nawet zapomniał co to znaczy brawl...), teraz jeden ze starszych o którym usłyszałem stosunkowo niedawno, a więc Phantasio (what the fuck was that? nevermind...)

To ode mnie, starałem trzymać się tematów, które znają wszyscy i innym też to polecam, bo pamiętam też o gimmickach takich jak Manataur, ale nie wszyscy wiedzą, kto widział ten wie, kto nie widział niech nawet nie patrzy... Mimo wszystko jeszcze Eugen by się nadał, ale postanowiłem dać Phantasio bo to było gówno nad gównami Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Best/worst gimmick. Empty
PisanieTemat: Re: Best/worst gimmick.   Best/worst gimmick. I_icon_minitimeCzw Paź 15, 2009 3:02 pm

Ja się nie zgodzę. Mi się bardzo gimmick boogeymana podobał...

BEST : Stary Y2J (Save Us itp. itd.), STONE COLD (3:16, rozpierduchy itp . ;P ), Taker (gimmick - "legenda")

WORST : Big Boss man(Jakos nie przekonuje mnie jego gimmick).... Jak sobie przypomne, to jeszcze jakichs 2 dodamm
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Best/worst gimmick. Empty
PisanieTemat: Re: Best/worst gimmick.   Best/worst gimmick. I_icon_minitimeCzw Paź 15, 2009 3:17 pm

co do Worst, to polecam stronkę www.wrestlesyf.attitude.pl a Best, to już chyba powiedziane te NAJ, ale jeszcze był fajny "I lie, I cheat, I steal" Eddiego[*] i oczywiście nie można zapomnieć niedawnego gimmicka The Miza, jako Cena Hatera Very Happy
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Best/worst gimmick. Empty
PisanieTemat: Re: Best/worst gimmick.   Best/worst gimmick. I_icon_minitimeCzw Paź 15, 2009 3:22 pm

Mr.Matthew napisał:
Ja się nie zgodzę. Mi się bardzo gimmick boogeymana podobał...

Pierdoli mnie to, miałeś napisać swoje typy bo jak bym chciał komentarze to bym napisał żeby komentować Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Best/worst gimmick. Empty
PisanieTemat: Re: Best/worst gimmick.   Best/worst gimmick. I_icon_minitimeCzw Paź 15, 2009 6:22 pm

Best: Stone Cold, Kane, Mick Foley, Sgt. Slaughter i jeszcze Taker,
Worst: Doink The Clown, Ultimate Warrior, Hogan.
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

Best/worst gimmick. Empty
PisanieTemat: Re: Best/worst gimmick.   Best/worst gimmick. I_icon_minitimeCzw Paź 15, 2009 7:48 pm

Best: Taker, RVD, Sandman

worst: hurricane :/ , doink, ThE Brian KEndrick
Powrót do góry Go down
Rafik

Rafik


Liczba postów : 156
Join date : 06/09/2009
Age : 31
Skąd : Olsztyn/Jaroty

Best/worst gimmick. Empty
PisanieTemat: Re: Best/worst gimmick.   Best/worst gimmick. I_icon_minitimeCzw Paź 15, 2009 10:41 pm

Best:

*Taker-niepowtarzalny,nietypowy,boski.
*Y2J-Y2j Save.me What a Face
*3:16-bibki SCSA niezapomniane ;P
(*Red Machine*The Chick Magnet*Million Dolar Man*CURRY MAN!!!!!!*SHOCKMASTER( THE BEST FOREVER I LOVE YOU <3)-to tak od siebie)
Trudno mi było wybierać bo lubię wiele gimmicków,a więc nie mogłem ominać np. Redn Machine'a,czy MDM ;P

Worst:

*Boogyeman...(WTF??)
*David Arquette(......)
*Gillberg(W T F ??????)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Best/worst gimmick. Empty
PisanieTemat: Re: Best/worst gimmick.   Best/worst gimmick. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Best/worst gimmick.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» No Gimmick Needed (NGN)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Trash Talk-
Skocz do: