Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ważna sprawa przy pisaniu gimmicku!

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Ważna sprawa przy pisaniu gimmicku! Empty
PisanieTemat: Ważna sprawa przy pisaniu gimmicku!   Ważna sprawa przy pisaniu gimmicku! I_icon_minitimePon Sie 31, 2009 5:43 pm

Przeglądam właśnie gimmicki swoich ludzi i mam jedną sprawę. Chodzi mi o finiszery. Ludzie wpisują tam tylko nazwę i nic więcej (nie każdy, ale większość).
Dlatego mam prośbę, aby osoby które mają tylko nazwę finiszera po niej podały jaki to cios naprawdę, a jakby dodały do tego filmik, to byłbym całkowicie wniebowzięty.
Wiem, że są tu też osoby mające bardziej "orginalne" finiszery. Wtedy proszę o opis tej akcji.

Oczywiście proszę o to też osoby nowe, które mają dopiero napisać tu swój gimmick.

Dziękuję Smile
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Ważna sprawa przy pisaniu gimmicku! Empty
PisanieTemat: Re: Ważna sprawa przy pisaniu gimmicku!   Ważna sprawa przy pisaniu gimmicku! I_icon_minitimePon Lis 23, 2009 5:01 pm

Nie chce zakładać nowego tematu, więc napiszę to tutaj.

Właśnie robiłem przegląd Gimmicków, aktualizowałem swój plik z Entrence Themami itp Razz

Zauważyłem , że jest wiele głupich lub nieoryginalnych gimmicków (co za odkrycie Razz). Pomyślałem jednak, że niektóre osoby mogą chcieć coś zaktualizować lub zmienić, dlatego chcę przypomnieć, że macie taką możliwość! Najlepiej pisać mi na GG, bo daje to dużo nowych możliwości na jakąś zaskakującą zmianę. Dlatego przeczytajcie swój gimmick jeszcze raz, pomyślcie co możecie w nim zmienić i zróbcie to lub napiszcie do mnie, a to obgadamy!

EDIT:

No i jeszcze jedna sprawa, a mianowicie programy na IHP. Pewnie wszyscy pamiętamy programy typu Siwyyy Dym, czy inne. Ogólnie nie chce mi się pisać o co kaman, bo wszystko jest podane w pierwszym poście tematu, który jest w koszu Razz

https://ppwf.forumpolish.com/kosz-f25/programy-ihp-t248.htm?highlight=programy

Jeśli ktoś ma jakiś fajny pomysł na program na IHP, to również poproszę na PW lub GG.
Powrót do góry Go down
ziomroki

ziomroki


Liczba postów : 237
Join date : 25/10/2008
Age : 26
Skąd : Łowicz

Ważna sprawa przy pisaniu gimmicku! Empty
PisanieTemat: Re: Ważna sprawa przy pisaniu gimmicku!   Ważna sprawa przy pisaniu gimmicku! I_icon_minitimePon Lis 23, 2009 6:38 pm

Przepraszamy, ale tylko administratorzy mogą czytać tematy na tym forum-kosz
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Ważna sprawa przy pisaniu gimmicku! Empty
PisanieTemat: Re: Ważna sprawa przy pisaniu gimmicku!   Ważna sprawa przy pisaniu gimmicku! I_icon_minitimePon Lis 23, 2009 9:55 pm

Aha Wink

No to cytat:

Cytat :
Głupio nazwany temat, ale nie wiem jak to nazwać. No ale do rzeczy.

Od jakiegoś czasu planowałem zrobić na IHP coś takiego jak Carlito Cabana, Cutinng Edge, Pipper's Pit, VIP Lounge itp. czyli programy wrestlerów w których zaprasza się gości i rozmawia o dupie maryny Razz

Mam pare pomysłów i chciałbym się was spytać które z tych programów uważacie za ciekawe, a moze wpadniecie na jakiś inny pomysł.

Dalsza część tematu mało wazna Razz
Powrót do góry Go down
ziomroki

ziomroki


Liczba postów : 237
Join date : 25/10/2008
Age : 26
Skąd : Łowicz

Ważna sprawa przy pisaniu gimmicku! Empty
PisanieTemat: Re: Ważna sprawa przy pisaniu gimmicku!   Ważna sprawa przy pisaniu gimmicku! I_icon_minitimeWto Lis 24, 2009 2:27 pm

Mógłbym pomyśleć nad jakimś "programem" z Andym i Kreskówką. Nawet mam już pomysł.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Ważna sprawa przy pisaniu gimmicku! Empty
PisanieTemat: Re: Ważna sprawa przy pisaniu gimmicku!   Ważna sprawa przy pisaniu gimmicku! I_icon_minitimeWto Lis 24, 2009 6:26 pm

No to podaj mi go na PW lub GG
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ważna sprawa przy pisaniu gimmicku! Empty
PisanieTemat: Re: Ważna sprawa przy pisaniu gimmicku!   Ważna sprawa przy pisaniu gimmicku! I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ważna sprawa przy pisaniu gimmicku!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Rostery :: IHP-
Skocz do: