Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Title Night PPV.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Title Night PPV. Empty
PisanieTemat: Title Night PPV.   Title Night PPV. I_icon_minitimeNie Sie 30, 2009 10:29 pm

http://www.speedyshare.com/818168700.html

Cóż, 40 stron żywego tekstu, wszystko do przeczytania Smile Osobiście gratuluję osobom, które przeczytają to całe i potępiam tych, którzy nie przeczytają z lenistwa Razz Myślę jednak że warto, Ci którzy nie czytają gal całych regularnie mogą raz w miesiącu poświęcić pół godzinki na dobre PPV ;] MIŁEGO CZYTANIA!!! ENJOY!
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Title Night PPV. Empty
PisanieTemat: Re: Title Night PPV.   Title Night PPV. I_icon_minitimePon Sie 31, 2009 12:17 am

Na początek walka na placu zabaw. Zapowiada się ciekawie, więc przekonajmy się co z tego będzie. Ogólnie walka na placu zabaw była zbyt... chaotyczna. Nie potrafiłem sobie tego wszystkiego wyobrazić i ogólnie jakoś tak dziwnie było. Potem, gdy zaczęli zbliżać się do hali było o wiele lepiej. Walka była bardzo długa, nawet nierealnie długa Razz Znalazło się też w niej parę ciekawych pomysłów, jak np. to uderzenie drabiną. Ogólnie walka na plus, mimo iż ciężko było zrozumieć niektóre rzeczy na placu zabaw Razz

Potem dwie moje walki... w sumie nie mam nic do powiedzenia na ich temat Razz

Three Way Dance o pas Cruiser: Pisałeś mi na GG, że zgadłem twoje plany, więc mnie więcej wiem czego się mogę tu spodziewać, choć to bardziej w segmencie po walce, w jej trakcie raczej nie zobaczę niczego z tym związanego Razz
Walka w huj długa Razz Nie podobała mi się jednak jakoś super, ale to dlatego, że walczyli w niej technicy, a nie lubie tej klasy Razz No i za dużo Near Falli Razz Ja tam wolę więcej akcji i parę Pinów Razz Słowa wyżej pisałem ok 20 strony, bo myślałem, że to już będzie koniec, ale jednak nie Razz Czekało mnie jeszcze w huj akcji i Near Falli ;P Może to głupie co powiem ale walka trwała za długo Razz Osobiście już czekałem, aż któryś zaliczy pin, a tu zawsze huj Razz
Wynik? No cóż, jestem zawiedziony, bo przewidywalny Razz Po cichu liczyłem, że Capoerista mimo wszystko przegra i nas zaskoczysz Razz
A co do Berimbau, to znów się huja dowiedzieliśmy Razz Kurde, a myślałem, że będzie fajnie Razz

Następnie zaczyna się walka... właśnie jaka? Wiem, że o pas NAR, ale nic konkretnego. Niestety CPT, ale często ci się to zdarza, a wystarczyłoby napisać kilka słów komentatorów.
Niestety ta walka nie podobała mi się aż tak. Wydawało mi się, że była pisana na szybko, a dodatkowo końcówka była taka nijaka. Średnia walka.

Main Event RoD i całej gali: Punjabi Prison Match! Super pomyśl! Mam nadzieję, że walka będzie równie dobra co pomysł na nią Wink
Walka fajna, chociaż też nie zarąbista Razz Nie wiem czemu, ale chyba mam dziś hujowy humor, bo wszystkie walki wydają mi się średniawe i coś mi w nich brakuje Wink Co do wyniku, to sam nie wiem. Ogólnie wynik był mi raczej obojętny, bo obaj zasługują na pas i każdy byłby z nim dobry Wink
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

Title Night PPV. Empty
PisanieTemat: Re: Title Night PPV.   Title Night PPV. I_icon_minitimePon Sie 31, 2009 12:24 am

No w końcu doczekaliśmy się Title Night Very Happy

A więc tak zacznijmy.

1 walka
Walka baaaardzo długa (i to mnie cieszy) widać że nie opierdalaliście się [sry za wulgaryzm]. Ciekawy rodzaj walki i dobrze napisana. Dużo ciekawych akcji. "Stone Cold zrobił mu Mandible Claw ręką, którą dłubał w nosie i uszach." <== sładłem z krzesła jak to przeczytałem Very Happy

2 walka
Tak jak jej poprzedniczka bardzo ciekawa walka. Mam nadzieje że kontuzja Germazyna szybko minie bo ten upadek na drabinę mógł mu bardzo zaszkodzić. Dość zaskakujący werdykt sędziego z powróżeniem walki (czy ja to gdzieś nie widziałem). Miechciałem aby wygrali Gimmick Revolution (oby nikt nie obraził się za to Razz) ale córz nie zawsze się ma to co się chce xD

3 walka
Prawdziwy Hardcorowy Match, aż krew się lała:P Metallion pokazał że nie bez przyczyny wygrał turniej. + za to co stało się po walce ;]

4 walka
Długa jak zwykle walka Smile co tutaj dużo mówić bardzo fajnie mi się czytało Smile Powoli trochę nudne się robi to z Capoerista i jego berimbau, mam nadzieje żę będzie jakieś fajne zakończenie tego Smile ogólnie walka na bardzo dobrym poziomie Smile

5 walka
Kolejna bardzo dobra walka. Dużo ciekawych rzeczy Razz co tu dużo pisać podobało mi się.

6 walka
Bardzo fajnie napisane Scramble Match. Dużo się działo i ogólnie fajnie Smile)

7 walka
No i walka wieczoró reż bardzo dobrze wyszła. Dużo akcji itp. i znowu nie wygrała ta osoba która chicałbym żeby wygrała ale trudno się mówi.

Gala bardzo fajnie wyszła tylko szkoda że nie było jakiś segmentów ale na pewno że się spieszyliście Razz

Moim zdaniem gala zasługuje na 9+


Ostatnio zmieniony przez Activ dnia Pon Sie 31, 2009 4:30 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Title Night PPV. Empty
PisanieTemat: Re: Title Night PPV.   Title Night PPV. I_icon_minitimePon Sie 31, 2009 9:57 am

@Activ

Nie spieszyliśmy się, skupiliśmy się na walkach. Segmenty na PPV nie są obowiązkowe Razz A pare malutkich było Very Happy
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Title Night PPV. Empty
PisanieTemat: Re: Title Night PPV.   Title Night PPV. I_icon_minitimeCzw Wrz 03, 2009 5:25 pm

@all

Chwilami powątpiewam w wasz sens egzystowania w PPWF, chociażby po liczbie komentarzy...
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Title Night PPV. Empty
PisanieTemat: Re: Title Night PPV.   Title Night PPV. I_icon_minitimeCzw Wrz 03, 2009 6:46 pm

Ja powątpiewam w nasz sens egzystowania jak to widze Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Title Night PPV. Empty
PisanieTemat: Re: Title Night PPV.   Title Night PPV. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Title Night PPV.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Title Night PPV.
» Title Night PPV.
» Karta na Title Night PPV.
» Title Night 2010
» Title Night PPV 2010

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: PPV-
Skocz do: