Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

The Lord of the Ring 2009.

Go down 
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin

Liczba postów : 1720

PisanieTemat: The Lord of the Ring 2009.   Sob Sie 29, 2009 11:22 pm

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin

Liczba postów : 1982

PisanieTemat: Re: The Lord of the Ring 2009.   Nie Sie 30, 2009 1:11 am

Fajny początek gali i ogólna zapowiedz. Dodatkowo pojawienie się wrestlerów w garniakach Wink

Potem pierwsza walka pisana przez CPT: Walka fajnie napisana, no i dość długa. Bałem się, że będzie krótka, bo na NAR często spotykamy krótkie walki w wykonianiu CPT, ale ta była naprawdę fajna. Dodatkowo pojawiło się tam bardzo przydatne mi słowo: "apron". Całkowicie zapomniałem, że tak to się nazywa, a w czasie pisania mam problemy jak to opisać Razz

Ogłoszenie PPWF Hall of Fame. Ja o tym wiedziałem, więc nie było to dla mnie zaskoczenie. Czekam jednak na to, co powiedzą ludzie Smile

Potem moja walka, więc nie oceniam, choć muszę powiedzieć, że pisząc ją wydawała mi się dłuższa Razz

Pierwsza osoba w HoF. The Polish Killer. W sumie postanowiłem poświęcić to wszystko na wspomnienia i opisanie Hall of Famerów Wink Co do Killera, to mogę powiedzieć tylko tyle, że był założycielem Razz Gdy przychodziłem do PPWF istniał już David "The Wall" Parker, więc Killer był spychany trochę na boczny tor. Trafił do mnie do IHP i tam również nie miał większej pozycji, ale mimo to jako założycielowi PPWF należy mu się ogromny szacunek.

Nicky Ocean. Świetna osoba. Jako, że był u mnie mogę duzo o nim powiedzieć. Mimo, iż wrestlerem był słabym, to miał fantastyczny gimmick który na początku dawał ludzią wiele frajdy, a po przejściu heel turnu i przemiany w Nicholasa bardzo dobrze promował innych ludzi (według mnie, to on wypromował całą ekipę z Mroczkowa na to czym teraz jest w IHP Wink ). No i oczywiście Manfred. Sam nie wiem kiedy i jak wpadłem na jego pomysł, ale była to swoista maskotka IHP i idealny dodatek do Nickiego. Jak dla mnie, to był to jeden z lepszych gimmicków w IHP. Jedyne, czego można żałować, to tego, że jego postać, nie rozwijała się dobrze, bo połączenie jego gimmicku z silnym wrestlerem dałoby zabójczą mieszankę Wink

Kolejna walka, tym razem pisana przez Killera. Walka na normalnym poziomie, choć nie podobała mi się końcówka Razz Liczyłem na lepszą akcję, a tu po prostu dwa finiszery i huj Razz

Następny Hall of Famer: Stin. Można się kłócić, czy zasługuje na tą nagrodę, ale ja uważam, że tak. Pierwszy Afterbunr Champion, założycie Sparty. Narobił dużo zamieszania na Afterburn i przez to bardzo dobrze czytało się gale pisane wtedy przez Arturusa. Pamiętam, że Stin pojawił się na jednym z PPV atakując naszego innego Hall of Famera Nickiego. Stin jednak rozwijał postać o wiele lepiej i już po pewnym czasie był w stanie pokonywać o wiele silniejszych ludzi. Nie powiem, ale rozwijał się tak dobrze, że był moją nadzieją na młody dobry talent. Po pewnym czasie coś go jednak zastopowało. Przestał się rozwijać, a w związku z tym, że pojawił się trzeci roster, czyli Afterburn postanowiłem go tam oddać. Teraz w rosterze IHP mamy syna Stina, czyli Zordiaka. Mam nadzieję, że spełni on, to na co liczyłem patrząc na rozwój Stina.

Po tym pierwszy półfinał. Naprawdę fantastyczna walka. Bardzo mi się podobała Wink

No i ostatni HoF. JTS. Co można powiedzieć. JTS, legenda PPWF. Za moich czasów nie pojawiał się zbyt często i nie był promowany, ale nie można odbierać mu uznania za zdobycie pierwszego pasa PPWF Heavyweight. Co mogę powiedzieć jeszcze, powtórzę chyba jeszcze raz, że jest to prawdziwa legenda PPWF.

No i finał pisany prze zemnie Razz Mam nadzieję, że się podobało Smile

Liczba postów : 190

PisanieTemat: Re: The Lord of the Ring 2009.   Nie Sie 30, 2009 11:24 am

No pierwszy w historii turniej The Lord of the Ring wam się udał Smile Ciekawi zawodnicy brali w nim udział. Pierwsze trzy TTM fajnie były napisane, przynajmniej mi się fajnie czytało. z PPWF Hall of Fame mnie naprawdę zaskoczyliście, nie spodziewałbym się tego nigdy. Walki półfinałowe troszeczkę gorzej wyszły (przynajmniej moim zdaniem). Za to finał to rewelacja, zarąbista walka i bardzo ciekawe zakończenie Smile

Ogólnie gala (event) zasługuje na ocenę 10 Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
thepolishkiller
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: The Lord of the Ring 2009.   Nie Sie 30, 2009 12:08 pm

No widzisz, a wg. mnie półfinał Jobbera z Arturusem był obok finału najlepszą walką turnieju Razz Widać nie wczułeś się w czytanie tak jak powinieneś xD

I cieszy zaskoczenie, bo o to chodziło ^^

Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

Liczba postów : 777

PisanieTemat: Re: The Lord of the Ring 2009.   Nie Sie 30, 2009 9:32 pm

Sam pomysł turnieju bardzo dobry.No więc od początku...

TTM Numer Raz: xD
RVG vs CNGF vs zbychu
Bardzo dobra walka w której sporo ciekawych rzeczy sie działo, lecz bez większych niespodzianek

TTM Numer Dwa:
Byker vs Begihit vs Arturus
Dobrze napisany TTM, bez większych błędów.Lecz również bez rewelacji....

TTM Numer Trzy:
Metal vs qRA vs T-Ash
Nom tutaj juz był ten element zaskoczenia... lecz troszeczke za słabo pokazany.Sama walka fajnie napisana

TTM Numer Cztery:
Jobber vs Lolek vs Matthew
Krótkie lecz treściwe. Dużo w niej terroru i finisherów Razz

Półfinal:
zbyszek vs Metal Metalion
Bardzo fajna i ciekawa walka, miło sie ja czytało.

Półfinał:
Arturus vs Jobber
Najlepsza walka w tym turnieju bez wątpienia.

Finale:
Jobber vs Metallion
Szczerze nie spodziewałem się takiego rezultatu.. :O
Ale walka na + chociaż troche dziwnie sie czytalo....

PPWF Hall Of Fame Very Happy
Wiedziałem że to prędzej czy później sie pojawi Very Happy
Jak na początek wybraliście dobre osoby...
Zajebisty pomysł który jest przydatny i siębędzie przydawał do końca PPWF i świata Amen.'

Ogółem:
Pare walk mi sie nie podobało, a pare mi sie podobało...Za prace bookerów, pomysł, i PPWF HoF daje mocne 9
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
helmans

Liczba postów : 371

PisanieTemat: Re: The Lord of the Ring 2009.   Nie Sie 30, 2009 10:05 pm

Mi się nie chce rozpisywać.The Lord of The Ring zaskoczyło mnie pozytywnie.Zajebiście Wam to wyszło.Hall of Fame mi się również podobało.Cała gala wypadła wg. zajebiście.Bardzo mi się podobała.
Ode mnie mocne 9
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
thepolishkiller
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: The Lord of the Ring 2009.   Nie Sie 30, 2009 10:25 pm

@Mateuszek

Nigdy nie będzie wydarzenia takiego jak "koniec PPWF" xD

Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

Liczba postów : 777

PisanieTemat: Re: The Lord of the Ring 2009.   Nie Sie 30, 2009 10:34 pm

też tak myśle ;D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: The Lord of the Ring 2009.   

Powrót do góry Go down

The Lord of the Ring 2009.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1