Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Mr.Destruction

Go down 
+3
thepolishkiller
CPT
Mr.Destruction
7 posters
AutorWiadomość
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Mr.Destruction Empty
PisanieTemat: Mr.Destruction   Mr.Destruction I_icon_minitimePią Sie 28, 2009 5:34 pm

Postanowiłem że skoro Mały wykorzystuje mój gimmick po swojemu to ja mam pare gimmicków w głowie i zobaczymy czy ten sie spodoba Razz

Wzrost: 183
Waga: 70
Wiek: 33
Pochodzenie: USA
Sposób walki: Balanced
Ustosunkowanie: Heel
Pseudonim: The Genius

BIOGRAFIA:
Mr.Destruction to dziecko urodzone w bogatej rodzinie.Już w wieku 3 lat potrafił grac na pianinie największe utwory Mozarta i Bethovena ale w wieku 6 lat stwierdził że to nie jest dziedzina dla niego.Ukończył wszystkie klasy szkoły podstawowej z czerwonym paskiem(wtedy jeszcze nie był gimnazjum i sorry że pisze na podstawie polskiego naucznia ale nie wiem jak to jest w USA).Był tam geniuszem w piłkę nożna jechał wszystkie dzieciaka jak chciał, 7 z 8 corocznych turnieji cało szkolnych wygrała jego klasa(tylko nie w 3 klasie bo był akurat chory) lecz postanowił że piłka nożna jest dla niego za nudna.Postanowił że pójdzie do świetnego liceum w USA skąd zazwyczaj jest przeprowadzany draft do NBA bardzo przyłożył sie żeby byc lepszym od innych koszykarzy w jego szkole i oczywiście mu sie udało został wzięty do drużyny Boston Celtics gdzie zagrał nawet jeden mecz i zdobył tam 27 pkt cały koszykarski świat miał go na swoich ustach jednak trener powiedział że nie grał teamowo za to Genius odpowiedział że nie potrzebuje ani jego,ani koszykówki i ani troche nie potrzebuje drużyny po czym odszedł z klubu.Ukończył tamte liceum i stwierdził że pójdzie do najlepszego uniwersytetu na świecie- do Oxfordu.Nigdy wcześniej nie interesował sie wcześniej wioślarstwem ale gdy zobaczył regaty które odbywały sie w dzień jego przyjazdu do Oxfordu.Postanowił że w przyszłym roku to on będzie w składzie Oxfordu i co? i udało mu sie ale przy regatach w których on brał udział wygrało Cambridge a trener zrzucił całą wine na niego chociaż Geniu miał najlepsze statystyki z całego Oxfordu.Postanowił że nie będzie wioślarzem teraz po prostu chciał ukończyc Oxford.W między czasie poznał Lindsay z którą związał sie lecz po roku stwierdzili że nie mają pasujących do siebie charakterów ale zostaną przyjaciółmi na zawsze i tak też sie stało bo Lindsay została jego menadżerką.Po ukończeniu Oxfordu razem z jego nową menadżerką szukali czegoś co będzie odpowiadało Geniusowi bo wiedzieli że co kolwiek nie zrobi jest w tym najlepszy.Genius natknął sie na galę TNA i chciał zostac wrestlerem jednak miał już dosyc wielkich tłumów i USA więc poszukali jakiejś małej federacji wrestlingu jednak jedenej z największych w swoim kraju.Postanowił że chce sie dostac do PPWF.Zaczął trenowac a gdy stwierdził że ma już dosyc rozwiniętą technikę wysłał im swoje portfolio.Killer odrazu sie zgodził(Razz) i Genius związał sie z IHP(tak samo Lindsay jako jego menadżerka).Trafił do rosteru IHP.

WEJŚCIE:
Na titantronie wyświetlają sie tytuły książek przewijające sie ze wszystkimi osiągnięciami z różnych dziedzin Geniusa.Wchodzi on na ring pod reke z Lindsay, zostawia ją koło ringu i sam powoli na niego wchodzi nie tracąc z nią kontaktu wzrokowego.

THEME-https://www.youtube.com/user/agroot3#p/search/0/RjmwyyG5ZK0

SPOSÓB WALKI:
Mr.Destruction często krzyczy do swojego rywala podczas walki(zwłaszcza gdy ma przeciwnika zapiętego w submissionie)
że za cokolwiek sie weźmie jest w tym najlepszy i że nikt nie jest równy Mr. Geniusowi.Po wygranej walce otrzepuje sobie rączki i schodzi z ringu krzycząc do fanów że ich pupilek to cienieas a po przegranej od razu znika raem z Lindsay i nie ma go dla nikogo.

INNE:
Mr.Destruction ma zajebiste mic skille(tak samo ring Razz) i często wypowiada sie sam czasami jednak gdy ma lenia robi to za niego Lindsay.

FINISHERY:
Destruction Kick-Pele Kick

TRADEMARKI:

Destructio Uraken- Code Breaker

Destrctio Cracker- Back Stabber

Destrctio Powerbomb- Sit Out Powerbomb


TAUNTY:

It's time to destruction-Krzyczy: Jestem zszokawany wiedzą mojego przeciwnika, jak wrestler może byc tak głupi? (używane nie tylko w ringu)

LINDSAY

Wzrost: 170cm
Waga: 56kg
Pochodzenie:Wielka Brytania
Ustosunkowanie : Tweener(raczej z lekkim nastawieniem na heel bo ma takiego partnera)

Lindsay lubi mieszac sie w walki Geniusa i raczej gdy to zrobie jej zawodnikowi udaje sie wygrac walkę.


Ostatnio zmieniony przez Mr.Destruction dnia Wto Sie 31, 2010 3:02 pm, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Mr.Destruction Empty
PisanieTemat: Re: Mr.Destruction   Mr.Destruction I_icon_minitimePią Sie 28, 2009 6:36 pm

nie mogą być theme'y z popularnych federacji i myślę, że potrzebny jest stały theme, a nie taki, który jest zależny od przeciwnika
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Mr.Destruction Empty
PisanieTemat: Re: Mr.Destruction   Mr.Destruction I_icon_minitimePią Sie 28, 2009 7:24 pm

Eee, przyda Ci się poczytanie TWG FAQ. Na ch** za przeproszeniem Ci dwa tauntuy?Razz Wywalaj tego gorszego, ale już! Smile Jeszcze mi będziesz dziękował jak to zrobisz Razz

Co do gimmicku to może być, i jak mówi CPT - potrzebny jest stały theme i nie z WWE/TNA/ROH itp.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Mr.Destruction Empty
PisanieTemat: Re: Mr.Destruction   Mr.Destruction I_icon_minitimePią Sie 28, 2009 10:03 pm

A co do gimmicku, to jak większość, nic konkretnego, więc wykorzystam twoją postać po swojemu Razz
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Mr.Destruction Empty
PisanieTemat: Re: Mr.Destruction   Mr.Destruction I_icon_minitimeSob Sie 29, 2009 10:44 am

TPK dzięki za porade a co do theme to poszukam
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Mr.Destruction Empty
PisanieTemat: Re: Mr.Destruction   Mr.Destruction I_icon_minitimeSob Sie 29, 2009 10:58 am

Dobra theme znaleziony
Powrót do góry Go down
James 'Metallion' Mano




Liczba postów : 274
Join date : 24/10/2008

Mr.Destruction Empty
PisanieTemat: Re: Mr.Destruction   Mr.Destruction I_icon_minitimeSob Sie 29, 2009 12:29 pm

a ja mam 3 taunty z roznym czasem i nie narzekam:P
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Mr.Destruction Empty
PisanieTemat: Re: Mr.Destruction   Mr.Destruction I_icon_minitimeSob Sie 29, 2009 12:31 pm

Jak byś miał jeden to byś nie narzekał tym bardziej Wink Głupiś i tyle ^^
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Mr.Destruction Empty
PisanieTemat: Re: Mr.Destruction   Mr.Destruction I_icon_minitimeSob Sie 29, 2009 3:31 pm

Ja mam dwa taunty i nie narzekam, a nawet jakoś mi to pasuje, chociaż wiem, że jeden byłby lepszy, ale mam już oba na takich poziomach, że szkoda wywalać Razz
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Mr.Destruction Empty
PisanieTemat: Re: Mr.Destruction   Mr.Destruction I_icon_minitimeSob Sie 29, 2009 3:35 pm

Pierdolone sentymenty, czasem trzeba wybrać coś lepszego a nie mówić "bo ma już level nabity" Razz Co z tego że jeden ma 30lvl jak drugi ma 31lvl i teraz będzie wchodził tylko ten z 31lvl'em zamiast tego z 30 więc zyskasz więcej, bez sensu jest Twoje tłumaczenie Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Mr.Destruction Empty
PisanieTemat: Re: Mr.Destruction   Mr.Destruction I_icon_minitimeWto Wrz 01, 2009 1:09 pm

opisy finisherów dodane
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Mr.Destruction Empty
PisanieTemat: Re: Mr.Destruction   Mr.Destruction I_icon_minitimeWto Wrz 01, 2009 1:46 pm

jeszcze skróć słowa theme, bo mały nie będzie wklejał takiego długiego, a mówił kiedyś, że nie chce sam zmieniać
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Mr.Destruction Empty
PisanieTemat: Re: Mr.Destruction   Mr.Destruction I_icon_minitimePią Wrz 04, 2009 9:10 pm

A ja przepraszam że się wtrące, ale ta nuta wymiata, mimo ze PL HH ssie, a żeby off topu nie bylo, to Gimmick w miare...
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Mr.Destruction Empty
PisanieTemat: Re: Mr.Destruction   Mr.Destruction I_icon_minitimePon Kwi 26, 2010 9:48 am

update
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Mr.Destruction Empty
PisanieTemat: Re: Mr.Destruction   Mr.Destruction I_icon_minitimePon Kwi 26, 2010 5:29 pm

Pachnie Desmondem Wolfe Razz
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Mr.Destruction Empty
PisanieTemat: Re: Mr.Destruction   Mr.Destruction I_icon_minitimePon Kwi 26, 2010 6:38 pm

Nom Wolfe jak chuj. Very Happy
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Mr.Destruction Empty
PisanieTemat: Re: Mr.Destruction   Mr.Destruction I_icon_minitimePią Cze 25, 2010 5:09 pm

Destruction Kick - Mr.Destruction SAM_RottNKorpse_11

https://2img.net/h/i87.photobucket.com/albums/k126/WrestleMation/styles_aj/misc/SAM_RottNKorpse_11.gif


Destructio Bomb - Mr.Destruction BF_RottNKorpse_5

https://2img.net/h/i87.photobucket.com/albums/k126/WrestleMation/batista/finishers/BF_RottNKorpse_5.gif

Dałem sit out pwerbomb bo za huja nie moge znaleźc o co chodzi w double powerbomb

A co do 2 pozostałych TMów to sam je pokleje ale Killaha troche nie będzie więc mam czas Wink
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Mr.Destruction Empty
PisanieTemat: Re: Mr.Destruction   Mr.Destruction I_icon_minitimePią Lip 16, 2010 1:59 pm

Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Mr.Destruction Empty
PisanieTemat: Re: Mr.Destruction   Mr.Destruction I_icon_minitimeWto Sie 31, 2010 3:07 pm

Uaktulniłem nazwe finishera w gimmicku bo zapomniałem o tym a widze że Killer przeze mnie przekręca
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mr.Destruction Empty
PisanieTemat: Re: Mr.Destruction   Mr.Destruction I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Mr.Destruction
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Rostery :: RoD-
Skocz do: