Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Chomiki

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Basketball Kid (10)

Basketball Kid (10)


Liczba postów : 308
Join date : 24/10/2008
Skąd : Lublin

Chomiki Empty
PisanieTemat: Chomiki   Chomiki I_icon_minitimePon Sie 10, 2009 7:37 pm

http://chomikuj.pl/osiem8

Nie mam (narazie) zadnego wrestlingu ale mozecie znalezc tu m.in. film z Mickey'em Rourke "The Wrestler" oraz "12 Rund" z Jasiem Ceną.
Polecam też film "Osiem głów w torbie" z Joe Pescim.
Zresztą każdy napewno znajdzie coś dla siebie.

PS: Podajcie też linki do Waszych chomików jak macie coś ciekawego.
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Chomiki Empty
PisanieTemat: Re: Chomiki   Chomiki I_icon_minitimePią Sie 13, 2010 11:51 am

http://chomikuj.pl/xMateuszekx

No więc tak... to jest mój chomik. Nazywa się Mateuszek (Jak ja xD) i bedzie napchany wrestlingiem. Na dzień dzisiejszy mam tam dokument "The Rise And Fall of ECW" oraz pare iMPACTÓW z lipca. Ale moge was zapewnić że będzie wrzucona cała seria Wrestlemanii, gale TNA, gale WWE z 2008, 2009 i 2010 (oczywiście z WWE to nie wszystkie PPV, ale jakie bede miał takie wrzuce.) Tak że zawsze znajdzie się coś ciekawego. Wrzuce jeszcze pare dokumentów spod znaku WWE np. "The Greatest Stars of the 90" albo "The Rock: The Most Electrifying Man in Sports Entertainment."
W każdym bądź razie, zapraszam i zachęcam do zasysania z mojego zwierzaczka Smile
Powrót do góry Go down
 
Chomiki
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Luźne rozmowy-
Skocz do: