Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 IHP 41

Go down 
+5
helmans
RVG Phentom
lolek5457
James 'Metallion' Mano
maly619
9 posters
AutorWiadomość
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 41 Empty
PisanieTemat: IHP 41   IHP 41 I_icon_minitimeCzw Sie 06, 2009 7:54 pm

Powrót do góry Go down
James 'Metallion' Mano




Liczba postów : 274
Join date : 24/10/2008

IHP 41 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 41   IHP 41 I_icon_minitimeCzw Sie 06, 2009 8:48 pm

krótka, treściwa, ciekawa, niczego mi nie brakowalo, a przyczepic sie mozna tylko do ostatniej walki:P ale jak dla mnie takie cos moze byc:P malo pierdolenia, ogolny przebieg walki i koncowka:P niby moznaby ja rozwinac zdeka ale jest ok:P
ciekawe rozwiniecie akcji z turniejem (szczegolnie z Grey Foxem i prawdopodobnie Climberem:P), reszta feudow tez sie dobrze trzyma:P
Powrót do góry Go down
lolek5457

lolek5457


Liczba postów : 227
Join date : 04/12/2008
Age : 32
Skąd : New Sacz & Binczarowa.

IHP 41 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 41   IHP 41 I_icon_minitimeCzw Sie 06, 2009 9:03 pm

IHP 41.
Ogólnie poziom gali bardzo dobry. Gala jest naepwno dłuższa od swoich poprzdniczek Very Happy

1. Komentatorzy. Przypomnieli nam co tez IHP zaprezentowało nam na PPV. (równie dobre wprowadzenie do gali.)
2. Spoko segment, ale najlepsza zapowiedz walki Tag Team Match pomiędzy Attitude, a AoF!
3. Walka debiutantów.
4. Kolejna walka, no i tu niespodzianka, ponieważ nie wiedziałem ,że Stin ma syna XD (dobrze ,że miedzy tymi walkami, komentatorzy szepneli jakieś słowo XD)
5. Dobry segment z udzialem Pie Ninjas... oraz Climbera.
6. Co do dalszej części gali... było b.dobrze, nie zauważyłem większych błędów (może parę literówek). Cóż wiecej dodać? Sam nie wiem, mogę jedynie jeszcze powiedziec ,że gale oceniam na 9.
Powrót do góry Go down
http://www.wwe.pl
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 41 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 41   IHP 41 I_icon_minitimeCzw Sie 06, 2009 9:38 pm

Lolek, najlepiej dodaj coś o turnieju i sytuacji z Metallionem, bo nie ukrywam, że to ciekawi mnie najbardziej Razz
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

IHP 41 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 41   IHP 41 I_icon_minitimeCzw Sie 06, 2009 10:09 pm

Fakt ciekawi mnie ta fazka z tymi " 6 gates to Hell " Razz fajny pomysł. Szkoda że ME troche krótki ale widocznie tak musiało być. 8 +
Powrót do góry Go down
James 'Metallion' Mano




Liczba postów : 274
Join date : 24/10/2008

IHP 41 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 41   IHP 41 I_icon_minitimeCzw Sie 06, 2009 11:12 pm

i tak btw, Maly jak ja sie , ze sie nie konsultowalismy dokladniej jesli chodzi o ten turniej itp. jakbym wiedzial o co chodzilo to te gale by byly strasznie chujowe:D no i jest to oczekiwanie na nastepna gale jak za poczatku Attitude ;]
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

IHP 41 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 41   IHP 41 I_icon_minitimePią Sie 07, 2009 1:06 am

IHP 41 na swoim zajebistym poziomie..Gala bardzo fajnie wyszła.Właśnie mnie również ciekawi ten turniej.Ale również sytuacja o pas Heavyweight.Jestem ciekawy jak to się rozstrzygnie.
Wracając do IHP...Segmenty również mogły się podobać..Jeszcze jedno mnie zaskakuje i myślę, że się niedługo dowiemy.Co jest przyczyną, że Gray Fox się tak zachowuje (przy obecności Metalliona, lub gdy jest w pobliżu)??......hmmmmmmmm...
Czekamy na kolejne zajebiste IHP...

Ocena
IHP 41: 8+................
Powrót do góry Go down
James 'Metallion' Mano




Liczba postów : 274
Join date : 24/10/2008

IHP 41 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 41   IHP 41 I_icon_minitimePią Sie 07, 2009 11:13 am

ee... a demoniczna moc nie wystarcza?
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

IHP 41 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 41   IHP 41 I_icon_minitimePią Sie 07, 2009 11:24 am

a może Metallion jest pokryty wodą i Foxowi się od tego zwarcia robią?

@topic bardzo fajna gala, było kilka powtórzeń, literówek itp., ale reszta naciągnęła. Fajnie, że "mój" Arturek jest jedną z ważniejszych postaci w tym storyline. A wracając do IHP bardzo podobał mi się ME, bo mimo, że był krótki, to trzymał w napięciu i ogólnie było zajebiście Very Happy
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

IHP 41 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 41   IHP 41 I_icon_minitimeNie Sie 09, 2009 2:15 pm

przepraszam ze tak długo.

Gala na swoim poziomie, fajne segmenty, i ciekawy pomysl z 6 gates of hell ;D

8
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

IHP 41 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 41   IHP 41 I_icon_minitimePon Sie 10, 2009 8:27 pm

Ogólnie gala słaba. Jedna z gorszych w historii IHP tak na początek mówiąc.

Początek gali.. Cieniutko. Bardziej komedia niż segment. Jedno zdanie i wbija kolejny zawodnik.. Nie da normalnie dokończyć zdania Razz Powtarzam, cieniutko. Powrót Zordiaka, podobny do Mastersa... Zero reakcji, a sam powrót baardzo słabo wypromowany. Już na początek komentatorzy mogli wspomnieć o powrocie... A potem jeszcze jakieś promo albo coś... Na dodatek przegrał... Tak jakoś mi to nie pasowało. Mogłeś dać mu wygraną Razz Segment z Pie Ninjas, Wafelem (xD) i Climberem. Tutaj już o wiele lepiej.. Ciekawie , W miare krotko i na temat.
Cytat :
(wafel): A skąd ja mam wiedzieć!? To nie nasza wina, ze się zjebal
(Cyber): Nie zjebal, tylko ktoś uszkodził mikromoduł mojego stroju. To był zwykły sabotaż

To mi sie akurat podobalo Wink Potem znowu zjebanie się Gray Foxa... Ogólnie segment na +. Kolejny segment. Zeby zajarzyć o co loto musiałem go z 3 razy przeczytać... Ogólnie słabo, ale nie najgorzej. kilka informacji było...
Końcówka walki bardzo mi się spodobała. Niezły pomysł Wink
Kolejny segment, chyba największym +... Dużo się dowiedzieliśmy, a sam turniej zapowiada się baardzo ciekawie. Zobaczymy, czy wykorzystasz jego potencjał....
ME: Masz tela do Bookera? Przekaż temu Bookerowi, ze jak chce aby walki staly na najwyzszym poziomie, to niech się weźmie do roboty Wink xD
Koncowka coś mi nie pasowała... Zbyt łatwe zwycięstwo małego...

Ogólnie : Gala baardzo przeciętna, żeby nie powiedzieć słaba... Mało co mi się w niej podobało, jednym z nielicznych plusów jest podgrzanie atmosfery przed turniejem... Jedynie co cię usprawiedliwia, to brak czasu na przygotowanie dłuższej, ciekawszej gali. Jeżeli miałbym oceniać, to oceniałbym gdzieś w granicach 4...

Mam nadzieje, że kolejne gale będą dłuższe, a co więcej ciekawsze, a Turniej będzie super wyglądać, bo zapowiada się bardzo ciekawie. ;D
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 41 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 41   IHP 41 I_icon_minitimePon Sie 10, 2009 11:41 pm

Dziwi mnie twoja ocena Matthew. Dla mnie była to jedna z lepszych gal w ostatnich czasach. Osiągnąłem to co chciałem, czyli pokaz siły ekipy Metalliona, segmenty uważam za ciekawe, a wszystko fajnie wyszło po PPV.

Poza tym, nie wiem o jakich mi tu segmentach piszesz, bo nie pamiętam który był pierwszy, a który drugi, dlatego następnym razem pisz (dotyczy to każdego) komentarze tak, żebym wiedział o jaki segment chodzi
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

IHP 41 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 41   IHP 41 I_icon_minitimeWto Sie 11, 2009 11:41 am

No ok Wink A gala po prostu mi się nie podobała i tyle. Każdy ma swój gust. Ja wolę dłuższe, ciekawsze gale... A ta bardzo dobrym poziomem nie grzeszyła... A mnie dziwi, że nie lubisz już dostawac opierdolu Razz Mówię ci, co mi się nie podoba. Jednym się podoba coś takiego, innym cóś innego i tyle Razz Następnym razem będzie lepiej.. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 41 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 41   IHP 41 I_icon_minitimeWto Sie 11, 2009 7:26 pm

Mi nie chodzi o dostawianie opierdolu, ale jak ktoś ocenia galę, to niech ocenia ją z głową, a twojej oceny ni huj nie potrafię sobie wytłumaczyć
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

IHP 41 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 41   IHP 41 I_icon_minitimeSro Sie 12, 2009 1:18 pm

Pierwszy segment, cóż. W Twoim stylu, dużo konkretów i dużo zamieszania Razz Z jednej strony dobrze, że nie było zbędnego pieprzenia, a z drugiej trochę jednak za krótko i za szybko się wszystko działo Razz

Później segment z Pie Ninjas, krótko i na temat. Walka połączona z drugą i kolejnym segmentem, wyszło nawet ciekawie. Co do turnieju to dobrze się zapowiada, mimo iż wiem o co kaman Razz

Cóż, main event... Trochę byłem po nim zniesmaczony, bo walka straaaasznie krótka. Bez błędów ale nie wywarła na mnie jakiegoś pozytywnego wrażenia.

PODSUMOWANIE : długość komenta trochę mówi o gali Razz, krótko, na temat, jednak gala bardzo przeciętna, myślę że na 7.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Sponsored content





IHP 41 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 41   IHP 41 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
IHP 41
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: IHP-
Skocz do: