Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 IHP 33

Go down 
+4
<>
thepolishkiller
TC1 Lukas Stanczak
maly619
8 posters
AutorWiadomość
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 33 Empty
PisanieTemat: IHP 33   IHP 33 I_icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 12:42 am

http://www.speedyshare.com/224957961.html

Jak było to już napisane, nie ma ankiety, oceny prosimy wpisywać w temacie i starajcie sie pisać trochę więcej na temat gali Wink Czy naprawdę jest tak ciężko powiedzieć parę słów, opisać jak podoba się wam storyline? A może wy wcale tego nie czytacie, tylko szukacie swoich segmentów i walk? Jeśli tak robicie, to jesteście dla mnie debilami i nie powinniście należeć do PPWF. Tyle odemnie Razz Pozdro Wink
Powrót do góry Go down
TC1 Lukas Stanczak
Admin
Admin
TC1 Lukas Stanczak


Liczba postów : 332
Join date : 23/10/2008
Age : 40
Skąd : Mada Fuckin Warsaw City

IHP 33 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 33   IHP 33 I_icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 12:25 pm

Ok...chyba jest to pierwszy raz kiedy IHP kompletnie mi sie nie podobalo...Cala gala wydawala sie jakby szla z haslem "Dzien Dziecka", albo inaczej..wygladalo to jakby "dzisiejsze IHP bylo sponsorowane prze literki "P" i "G" oraz cyferki "1" i "0" " kazde promo wygladalo jak rozmowa dzieci z 2 klasy podstawowki, Lukas tez jakis jakby naszprycowany cukierkami zwroty typu "oj" itp kompletnie nie pasuja ni to do Lukasa ni to do Voodoo, cos zmiekl troche Lukasek po tym hmmm usamodzielnieniu sie(btw zaden Steve ktos tam:P go z Attitude wyrzucic nie moze bo to jakby nie patrzec Lukas jest jego zalozycielem:P:P, co najwyzej moze odejsc sam, ale tego oficjalnie nie oglosil ale nie bede wchodzil na potencjalne pozniejsze storyliny)
Jeszcze jedna rzecz ktora mnie "boli" na IHP od jakiegos czasu, moim zdaniem kazde(albo chociaz wiekszosc) IHP powinna zaczynac sie jakims wiekszym Promem, champa badz No1 contendera, a juz zwlaszcza gala bezposrednio po PPV, czyli wiadome jakies przechwałki albo grożby, tymczasem na IHP (z calym szacunkiem) poczatek wyglada albo od mid-cardowego proma lub walki.
Takie moje obsewacje są Razz
Jak mowilem gala slaba wg. mnie wiec..6
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

IHP 33 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 33   IHP 33 I_icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 3:44 pm

Ja aż tak zawiedziony jak Lukas nie jestem, chociaż dosyć mnie dziwił wygląd tej gali. Zdecydowanie był inny niż poprzednie, i to nie do końca na plus. COŚ się działo, ale wcześniejsze gale przyzwyczaiły mnie do czegoś więcej, niż tylko ciekawej końcówki; segmenty w środku gali były średniawe, tak jakby bez życia. Mimo to cała gala tragiczna nie była, i gdybym miał oceniać dałbym 7.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

IHP 33 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 33   IHP 33 I_icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 3:55 pm

Gala na poziomie lecz troszeczke słabsza od tamtych.... 7
Powrót do góry Go down
TeH GamE

TeH GamE


Liczba postów : 282
Join date : 11/02/2009
Age : 29
Skąd : Mroczków

IHP 33 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 33   IHP 33 I_icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 4:47 pm

taka sobie szkoda że odeszłem od MT ale trudno. Ale myśle że będzie jakiś mój powrót Smile daje ...7...
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 33 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 33   IHP 33 I_icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 8:23 pm

Widzę, że ludzie wzieli sobie do serca moje słowa i jak ktoś nie czytał to nic nie pisze ;P Miło jest się dowiedzieć, jakie tłumy czytają twoje gale Wink
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

IHP 33 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 33   IHP 33 I_icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 9:22 pm

Gala nawet faja!! 8 Posrało sie w MT... Wszyscy przegrywają i ciekawi mnie co to będzie dalej z tym feudem!!!! Do MT i A-MT ( albo raczej płaczków team) brakuje jeszcze kapturów team Razz ale od nas jest tylko 2 Razz a o reszcie feudów sie nie będe rozpisywał Razz 8
Powrót do góry Go down
szympek90

szympek90


Liczba postów : 229
Join date : 05/02/2009
Skąd : Kapturów\ California

IHP 33 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 33   IHP 33 I_icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 9:41 pm

Mały a co ze mną??????? Czemu znowu mnie nie było w AMT?? włąśnie co będzie dalej??? a na temat gali to pozytywna SmileSmileSmileSmile. moja ocena to 8
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 33 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 33   IHP 33 I_icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 11:47 pm

RVG - nie bedzie żadnych innych Teamów. Mroczków Team to nie jest zebranie ludzi z miejscowości tylko z federacji z Mroczkowa (sami tak pisaliście w swoich gimmickach). To, że są tu ludzie z okolic nic nie zmienia, bo zakładam, że oni też należeli do Federacji z Mroczkowa Wink

szympek, ty jesteś bardziej zawodnikiem Afterburn, dlatego twoje występy dla AMT będą sporadyczne. Dodatkowo po odejściu Teh Game'a mamy 3 vs 3, czyli pasi idealnie Wink
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

IHP 33 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 33   IHP 33 I_icon_minitimePią Cze 05, 2009 3:08 pm

maly619 napisał:
http://www.speedyshare.com/224957961.html
A może wy wcale tego nie czytacie, tylko szukacie swoich segmentów i walk? Jeśli tak robicie, to jesteście dla mnie debilami i nie powinniście należeć do PPWF. Tyle odemnie Razz Pozdro Wink
Dzieki za pochwale xd. Nie no, dzis czytalem CALA gale Wink

Nie interesuje mnie za bardzo feud MT vs Anty MT, wiec nie wiem, co sie dzialo na poprzednich galach. Pozniej co...? Speak Matthew. Wydaje mi sie, ze robisz matthew przy mic'u pizde... Pomszcze, pomszcze, i jeszcze raz pomszcze. Bardziej przy tym micu placze, niz grozi Zbychowi...
Segment z PBFH bez wiekszych emocji, ale nie byl bardzo slaby...
Potem Speak Lukasa...
To juz nie ten lukas, ktorego uwielbialem. Kiedys zawsze mozna bylo sie posmiac z jego tekstow, a teraz..? - Taa, jestem mistrzem, Miszczu nad Miszczami... Kiedys mowilismy sobie, ze Lukas to najwiekszy Mic Skill PPWF, teraz jestem innego zdania...
Ladder nie najgorszy, ale cala gala nie najlepsza...
Odemnie 5-
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
Sponsored content





IHP 33 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 33   IHP 33 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
IHP 33
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: IHP-
Skocz do: