Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Winter Revolution PPV - karta

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Winter Revolution PPV - karta Empty
PisanieTemat: Winter Revolution PPV - karta   Winter Revolution PPV - karta I_icon_minitimeWto Sty 20, 2009 7:16 pm

Walki by IHP:

1. 6 Man Open Challange for IHP HardCore Title

Uczestnicy: Nicky Ocean, Zbyszek, Cyber Ninja, Basketball Kid, Mr. Matthew, Metallion.

Na czym polega walka. Jest to taki Gautlet Match. Zostaną wylosowane numery. Bedzie to wygladac mniej wiecej tak: osoba nr.1 vs osoba nr2 ; zwycięzca vs osoba nr. 3 itd. Dlatego każda osoba biorąca udział musi wysłać raport walki z każdą osobą która jest podana na liście. Jeśli jakiegoś raportu będzie mi brakować, a wylosuje taką walke, to zrobie ją po swojemu (co nie zawsze może wyjść wam na dobre Smile )

2. Voodoo vs Lukas - Buried Alive Match - obaj macie między sobą różnicę 2 lvl, pozatym nie macie tej walki, ale to nie problem. Zrobcie i wyślijcie mi tak z 2 walki one fall, a ja to poskladam Smile

3. Clair vs Mały - Ironman Match for Heavyweight Title - Clair ty wiesz Wink

Walki wysyłać jak najszybciej, a raporty z Open Challange prosze nazywać "vs nick osoby"


Ostatnio zmieniony przez maly619 dnia Sro Sty 21, 2009 1:34 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Winter Revolution PPV - karta Empty
PisanieTemat: Re: Winter Revolution PPV - karta   Winter Revolution PPV - karta I_icon_minitimeSro Sty 21, 2009 1:34 am

Aktualizacja!!!
W walce Open Challange kasujemy Stina. Całkiem zapomniałem, że ma pas Afterburn co zobowiązuje go do bronienia tego pasa Wink Czyli mamy 6 Man Open Challange
Powrót do góry Go down
arturusHBK

arturusHBK


Liczba postów : 231
Join date : 23/10/2008
Age : 32
Skąd : Nowy Sącz

Winter Revolution PPV - karta Empty
PisanieTemat: Re: Winter Revolution PPV - karta   Winter Revolution PPV - karta I_icon_minitimeSro Sty 21, 2009 1:44 am

Karta Afterburn.

PPWF Afterburn Championship:
Stin vs Mr. 619

Lolek vs Tomasz Dietrich ( Casket Match )





Raporty do mnie
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Winter Revolution PPV - karta Empty
PisanieTemat: Re: Winter Revolution PPV - karta   Winter Revolution PPV - karta I_icon_minitimeSro Sty 21, 2009 6:18 pm

Temat wyczyszczony. Gadać o PPV (i ogólnie galach) możecie w temacie który dałem w ogłoszeniach, a sprawy z niemożliwościa ataku czy coś załatwiajciena PW u bookera lub zawodnika z którym macie walczyc
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Winter Revolution PPV - karta Empty
PisanieTemat: Re: Winter Revolution PPV - karta   Winter Revolution PPV - karta I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Winter Revolution PPV - karta
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Winter Revolution PPV 2010.
» Dead Moon Rising PPV - karta
» Annihilation PPV - karta.
» Karta na Title Night PPV.
» Fallen Souls PPV- karta

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Karty :: PPV-
Skocz do: