Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 PPWF jak prawdziwe federacje.

Go down 
+12
<>
James 'Metallion' Mano
` ExiT .^
tomek1990
Nicky Ocean
Dastin_016
Capoerista
TC1 Lukas Stanczak
arturusHBK
Mr. 619
thepolishkiller
maly619
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 I_icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 2:29 pm

Jesteśmy po specjalnej edycji IHP. Co można o niej powiedzieć?

Na pewno była bardzo obszerna i ciekawa mimo iż nie było w niej nic związanego z aktualnymi feudami.

Czy gala była zaskakująca? Draft raczej nie. Mimo dużych starań im bliżej gali tym więcej ludzi mówiło już o tym, że będzie draft. A sam draft nie był zaskakujący. Rostery pozbyły sie ludzi którzy mało walczą. Dość wzmocniony został Afterburn, ale to logiczne gdy ma on być nowym rosterem.

A co do Afterburn, to dobrze się stało. Dużo ludzi odeszło, ale pojawili się też silniejsi co może wróżyć dużą ilość feudów.

A i jeszcze jedno pisząc gale zauważyłem jedną różnicę pomiędzy IHP, a RoD. W IHP nie ma już śmiesznych segmentów, są bardziej poważne. Czy to dobrze? Oceńcie sami
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 I_icon_minitimeCzw Mar 12, 2009 4:43 pm

W IHP jest bardziej poważnie, to prawda. Czy dobrze. Na pewno nie byłoby dobrze, gdyby oba rostery prezentowały to samo. Różnorodność zawsze się przyda, nie wiem kto by chciał czytać 2x w tygodniu gale, w których walka o pas toczy się na śmierć i życie, lub na odwrót - gdzie jest sam śmiech. W końcu to by się znudziło. RoD jest takie pośrednie, nie ma "powagi" jak na IHP (o ile tak to można nazwać), ale nie jest też sam śmiech. Po drafcie przybyło mi parę pomysłów i myślę, że najbliższe gale mogą być ciut lepsze. A czy będą to sie okaże Wink
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 I_icon_minitimeSro Gru 16, 2009 5:00 pm

Ja tu powiem tylko, co sądzę o obecnym IHP.

IHP jest coraz lepsze. Mały pisze coraz lepsze, ciekawe gale. pojawiają się nowi zawodnicy, którzy być może osiągną coś w przyszłości... Ale nie o to mi chodzi. Mówiłeś, że w IHP ten, kto regularnie czyta gale, daje długie komentarze, i bierze czynny udział w życiu forum, ma push, a ci którzy nie czytają, nie komentują gal stają się Jobberami. To spytam: co w Main Evencie robią ; Lukas, Clair, Voodoo, Mongo i inni? o.O
Mogę powiedzieć, że na ogromny push, a nawet na ME zasługują np. Mr. Destruction czy Mr. Mateuszek... Może Mr.D nie ma jakiejś super postaci, ale udziela się na forum, pisze mądre posty, pozostawia długie komentarze, a według twojego posta, to właśnie się liczy. Ja powiem, że nie zasługuję na ME. Nie czytam jakoś super szczególnie gal, może i czytam, i pozostawiam długie komenty, ale z Pasem HardCore się dobrze czuję Razz Ostatnio w ME widziałem, że pojawiał się Gray Fox... Fajnie, że jest chociaż jeden nowy w ME. A co z innymi? Lukas jakoś super na forum się nie udziela, komentów nie widzę. Clair i Voodoo... Nawet nie wiem czy żyją Razz Mongo? Napisał gimmick i chuj... Myślę, że dużo osób się za mną postawi. Gale będą ciekawsze, jeśli będziemy widziec coraz to nowe twarze w Main Evencie. Przemyśl to mały. Bo w robic w chuja to my, ale nie nas...
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 I_icon_minitimeSro Gru 16, 2009 6:51 pm

Matthew w tym co napisałeś masz w chuj racji...
Tak to prawda ze poziom IHP jest coraz lepszy i z main eventerami. Ty też powinieneś zasługiwac na ME bo i gale oceniasz i już w chuj czasu jesteś na PPWF i masz zajebistą postać.
Co do nowych main eventerów to pojawili się z NAR Geralt i Wolfstark.
Co prawda to prawda... Chciałeś odświeżyć sytuacje w niektórych pasach OK. TT Champions: TeH GałA & Stack? WTS? kurwa nie pamiętam kiedy gale ocenili. Pawał już miał chyba 3 czy 4 pas a gal nie ocenia (Pawał sorry ze mi posłużyłeś za przykład, ale musiałem.)
Ja oceniam odkąd jestem na IHP i ogółem rzecz mówiąc chuj z tego mam.
Ale Matthew gdyby nie było tych gości co na PPWF nie wchodzą to nie byłoby gal. Podejrzewam że byłby 1 roster z tymi którzy się udzielają, a legendy(Kler, WuDu, MOngOł) poszły by w zapomnienie.
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 I_icon_minitimeSro Gru 16, 2009 7:33 pm

No ale panowie, jest jeden szczegół.Może Wy nie wiecie ale ja gadałem z Małym dosyć sporo na gg na ten temat i wiem coś o tym.Co z tego, że nie piszą tego na forum?nie muszą pisać ważne, że piszą to Małemu i dla niego to się liczy.

Ja też oceniam gale w miarę czasu, a nawet przeważnie i nie narzekam na to.Jestem na gali jestem.Nie ukrywam, że czasami chciałbym żeby trochę więcej o mnie było, ale też sobie myślę, że jeszcze kiedyś i ja będą moją postacią w ME czy będzie o mnie głośniej.Także nie róbmy spamu bo nie ma o co..
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 I_icon_minitimeSro Gru 16, 2009 8:06 pm

Ja to wiedziałem Helmans ;p Wink
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 I_icon_minitimeSro Gru 16, 2009 8:21 pm

No to dobrze ale napisałem bo nie wiem czy inni wiedzieli.. Razz
Ale przyznam, że pushowanie nowych zawodników i tych udzielających się na forum to b.dobry pomysł.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 I_icon_minitimeSro Gru 16, 2009 8:28 pm

Matthew, źle mnie zrozumiałeś. Najważniejszym czynnikiem dla postaci jest jego jakoś w TWG, bo o to właśnie chodzi, na tym polega przecież PPWF. Ja mówię tylko o takich sytuacjach, gdy mam wybrać, np. w walce o pas Hardcore zastanawiałem się Matthew, czy Mateuszek. Wypadło na Matthew, bo część z Mroczkowa dostała na tej gali pasy Tag Team (słusznie, czy nie to już inna sprawa Razz), ale też Matthew bardzo lubię, no i co by nie mówić zasłużył na ten pas.

Zresztą za jakiś czas pojawią się nowi Main Eventerzy, więc proszę o cierpliwość. Mam w głowie plan i nie chcę tego zepsuć.

To co pisze Helmans to też prawda, bo są osoby, które nie piszą komentów, ale ja wiem że czytają gale (np. Lukas lub Voodoo). Zawsze wyżej będę oceniać osoby komentujące, ale nie mogę zrobić z Mr. Destruction, Fifka, Rafika czy CPT main eventera, bo to by głupio wyglądało (zresztą gdy CPT pisał gale i mieszał tak zawodników ludzie baaardzo się tego czepiali, a na mnie teraz jakby to wymuszacie Razz)
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 17, 2009 3:49 pm

Dobra, w miarę czaję... Zobaczymy jak ten twój plan wyjdzie. Skoro Voodoo, Lukas i inni czytają galę, to dlaczego my nie widzimy tych komentarzy.? A jeszcze ostatnio mówiłeś - Nie komentujesz gal = nie czytasz... Trochę się motasz mały Razz ... Rozumiem, że postać w TWG jest priorytetem, bo szczerze mówiąc chyba sam sobie nie wyobrażam żeby Mr.Destruction który ma chyba 10lvl lał Claira który ma bodaj 27 Razz Ale mówię, ja czuję się oszukany... Jeśli ME czytają gale, to niech dawają komentarze na forum. A skoro mówią ci np. na GG, to niech skleją to w całość i umieszczą na forum, bo ja np. chcę zobaczyć, co ludzie sądzą o mojej postaci i moich dissach. Więc, czekam na ten twój "plan" i zobacze jak to sie potoczy.

@ Mateuszek
Ja i zajebista postać? o.O Nie no, teraz mnie rozjebałeś. xD Jeśli bym zrobił restarta, to bardzo dobrze bym się rozwijał, bo w trakcie gry dopiero poznałem kilka porad, które by mi się przydały od samego początku, a teraz trudno naprawić błędy. Jedynie moja postać jest wyraźniejsza na IHP, mam trochę inny gimmick. Dopiero 2 tygodnie temu maly zajarzyl, ze to co moje, jest zajebiste:P Wykorzystuje mój gimmick, a ja mu się odwdzięczam RP. Bo Hip Hop to mój "żywioł" Wink
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 17, 2009 5:54 pm

Matthew a Ty myślisz że my to nie. My byliśmy kompletnie zieloni Very Happy
Ale odkąd wstoąpiłem do PPWF sytuacja siezaczęła poprawiać Wink
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 17, 2009 6:17 pm

i teraz widać efekty (czyt. prawie non stop (jakimś fartem rzecz jasna. Razz) wpierdol na invie Razz)
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
Voodoo

Voodoo


Liczba postów : 92
Join date : 23/10/2008
Age : 36
Skąd : Boat City

PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 17, 2009 7:56 pm

widze ze sie tutaj mala rewolta tworzy...
no ale 'first things first':
` ExiT .^ napisał:
Clair i Voodoo... Nawet nie wiem czy żyją
nie wiem jak Clair, ale ja mam sie calkiem dobrze, dziekuje ze sie troszczysz

co main nowych main eventerow, zgadzam sie ze warto wprowadzac, gdyz jest to jakis powiew swierzosci, zwroccie uwage na roznice levelow- jesli ja, Clair czy Lukas mamy walczyc z jakims mr. whatshisname, gdzie roznica wynosi +2 levele, to Maly musi pisac sam w calosci walke (a wszyscy wiemy ze tego nie lubi). Ze wzgledu na ostatnie gluty na TWG w postaci kasowania entrencow i SA, zroznicowanie w levelach troche sie wyrownalo- podgonil troche wspomnieni Gray, Wolfstark czy tez Geralt. Zatem podgonicie jeszcze troche z levelami, im bardziej beda wyrownane tym wiecej mozliwosci bedzie w karcie.

przejdzmy do czytania gal- jesli ktos watpi w moja umiejetnosc czytania moge zeskanowac swiadectwo maturalne. jesli cos po przeczytaniu gali mnie zainspiruje, to pisze malemu, jak mozna poprowadzic dany feud czy tez jakies inne wskazowki. pisze Mu na gg, bo chyba nie wyobrazacnie sobie zebym na forum ze:
"niech Lukas zawalczy z mystery opponentem, niech wszyscy mysla ze to bede ja, a zawalczysz z nim Ty, Maly i bedzie suprise"
po czy zbliza sie walka na kolejnym IHP ma walczyc Lukas z mystery opponentem ktorym jest... (werble)... suprise- Maly! (nie spodziewaliscie sie, co?)
oczywiscie bije sie piers i zgadzam sie z zarzutem ze wypadaloby komentowac gale tez na forum, zeby nie bylo dymow postaram sie to czynic- takie postanowienie swiateczne- noworoczne niech to bedzie.

a co do tych ktorzy czuja sie oszukani- to poczekajcie pare lat az sie Wam skarbowka i ZUS dobiora do doopy. i tym optymistycznym akcentem koncze moje wypociny
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 17, 2009 8:05 pm

@ Voodoo.

Propozycje na next galę też zapodaję małemu na GG. RP czy coś to only mały. Ale co mają propozycje do komentowania? 2 Różne sprawy. Bedziesz komentować gale, ok, spoko.
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 17, 2009 8:11 pm

W końcu jako HV Champion to powinienes oceniać. Razz
Opłacało się 'prowokowanie' Matthew ^^
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 17, 2009 8:52 pm

Bo ja jestem dość kontrowersyjny Razz Lubię zadymy, lubię wkurwiać ludzi, ale lubię też po nich jeździć. Tutaj akurat wyraziłem swoją opinię, i jak widać trochę poskutkowało . ^^ Ja teraz czekam aż się wypowiedzą inni Main Eventerzy. O ile w ogóle odwiedzają forum -.-
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
Voodoo

Voodoo


Liczba postów : 92
Join date : 23/10/2008
Age : 36
Skąd : Boat City

PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 17, 2009 9:04 pm

widze chlopaki ze Wam troche Wasze ego skoczylo do gory Laughing
Powrót do góry Go down
michu619

michu619


Liczba postów : 393
Join date : 01/11/2008
Age : 33
Skąd : K-K &lt;stolica ^^&gt;

PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 17, 2009 9:11 pm

Nawet nie wiesz jak bardzo. Razz
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 17, 2009 9:19 pm

Wyżej niż IQ Razz
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 I_icon_minitimePią Gru 18, 2009 12:24 am

@Matthew napisał:

Cytat :
Bo ja jestem dość kontrowersyjny PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 Icon_razz
Lubię zadymy, lubię wkurwiać ludzi, ale lubię też po nich jeździć.
Tutaj akurat wyraziłem swoją opinię, i jak widać trochę poskutkowało .
^^ Ja teraz czekam aż się wypowiedzą inni Main Eventerzy. O ile w ogóle
odwiedzają forum -.-

haha jaki cwaniak się znalazł.Matthew nie kozacz tak ta wypowiedzią..
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 I_icon_minitimePią Gru 18, 2009 1:16 am

Do kozaczenia Matthew trzeba się przyzwyczaić Razz Wiadomo, że jak coś zrobi/załatwi, to przez następne pół roku będzie o tym przypominać xD A nie powiem co się stanie, jak "dzięki niemu" (bo Voodoo nie komentuje gal dzięki Matthew, a dlatego, bo chce Razz myślę, że Lukas oleje post Matthew, nawet jeśli go przeczyta) gale zacznie komentować Lukas lub Clair Razz
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 I_icon_minitimePią Gru 18, 2009 4:08 pm

Bo przeze mnie Voodoo komentuje gale i basta! xD Lukasa tak łatwo zjebać nie będzie, bo prędzej on to zrobi, niż ja Razz A voodoo napisał chyba jeden z lepszych komentów w historii IHP Razz Widzisz mały? Lepiej być cichutkim sztywniakiem, czy kontrowersyjnym cwaniakiem? Razz
myślę, że Lukas oleje post Matthew o ile w ogóle wejdzie na forum i go przeczyta . Smile...
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 I_icon_minitimePią Gru 18, 2009 6:28 pm

A ja powiem tyle - wszyscy myślą, że tu jest jakoś inaczej czy jaki chuj i że w miesiąc wypushujemy zawodnika z lower midcardu do ME. Pomijam skrajne przypadki, ale z reguły push trwa długo. Co do pieprzenia i narzekania na ME to też myślę, że Matthew dostał pas i podpisuję się pod komentem Voodoo, że skoczyło wam ego. I to ostro. Może i warto narzekać na coś i doradzać, ale trzeba też znać swoje miejsce w szeregu i to nie jest nic dziwnego, że komenty jednej osoby bardziej wpływają na bookera, a drugiej mniej. W końcu booker to chyba też człowiek, chociaż trudno w to uwierzyć.

Co do czytania gal to wiadomo, że mi zależy aby czytało i komentowało jak najwięcej osób, zwłaszcza tych co są na IHP, bo ich bezpośrednio nie dotyczą te sprawy na RoD i komentarze są bardziej obiektywne, jak np. uwagi małego. Staram się ignorować komentarze mające góra 4-5 linijek, chyba że w tej objętości ktoś zawrze sporo konkretów, jednak wzorem powinny być komenty małego. Po to piszemy aby ludzie to czytali, jeśli komuś się nie podoba to nic nie poradzę, nie dogodzę każdemu, ale w sumie myślę że warto aby te osoby to wyraziły, bo a nuż nasuną mi pomysł. Dla mnie członek PPWF czyta wszystkie gale i je komentuje, jednak nikomu nie nakażę czytać RoD skoro jest na IHP i vice versa. Nie zawsze macie też czas, jednak dla mnie to marne uzasadnienie, bo 10-15min raz w tygodniu na jedną galę, a sumując 20 do 30min na dwie to raczej nie jest wielkie poświęcenie.

PPWF nie jest też e-fedem i jak pisał mały najbardziej liczy się level, nie komentarze, ale również jeśli mam wybrać komu dać push a komu nie to zwracam uwagę na komentarze, czy to na forum czy na GG, jak komuś nie pasuje brak komentarza na forum to mi to wisi, jeśli ja go otrzymam to zalicza się jako skomentowanie gali, a Ty Matthew bo o Ciebie w tym wypadku mi chodzi nie musisz znać odczuć innych osób, nawet jeśli bardzo tego chcesz.

Reasumując : każdy czyta to co chce, komentuje to co chce i w jaki sposób chce a innym, poza bookerem raczej nic do tego. Takie są moje odczucia.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Voodoo

Voodoo


Liczba postów : 92
Join date : 23/10/2008
Age : 36
Skąd : Boat City

PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 I_icon_minitimePią Gru 18, 2009 7:53 pm

tak sie zastanawiam- piszesz ze jestes 'kontrowersyjnym cwaniakiem' (tzn nie wprost, ale chyba chcesz zeby Cie tak odbierano, a nie jako 'cichego sztywniaka'). skoro taki z Ciebie kontrowersyjny cwaniak, to pozwole sobie tutaj zacytowac Twoj wpis z innego tematu (uwaga cytuje):
` ExiT .^ napisał:
Remember - Cwaniaków trza gnębić, konfidentów tak samo

moja konkluzja
- albo masz jakies klopoty z samoakceptacja, co troche tlumaczy Twoje glosne, niczym okrzyk godowy orangutana, krzyki i zale

- albo masz syndrom chorongiewki
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 I_icon_minitimePią Gru 18, 2009 8:00 pm

Ty chyba nie wiesz dokładnie co oznacza cwaniak... może cwaniak to złe określenie, ale widzę że ty to tak pojąłeś, rozumiem.
Cwaniak? Gościu który się rzuca, jest mocny w gębie, przy kolegach kozak jak chuj, ale jak go już w końcu dopadniesz, to nie jest taki mądry.
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
Voodoo

Voodoo


Liczba postów : 92
Join date : 23/10/2008
Age : 36
Skąd : Boat City

PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 I_icon_minitimePią Gru 18, 2009 8:28 pm

zgodze sie z Tobą, ale nie do konca: zapodales tutaj taka mini definicje takiego cwaniaka w wersji live.
pozwole sobie troszke zmodyfikowac Twoją definicje:
Gościu który się rzuca, jest mocny w gębie, na forum kozak jak chuj, ale jak go już w końcu dopadniesz, to nie jest taki mądry.

sprowokowales mnie do komentowania gal. zgoda. ale Twoje pozniejsze wpisy, o tym ze jestes kozak, lubisz zadymy, lubisz jezdzic po ludziach, i ze zaczalem komentowac gale dzieki TOBIE. czy to nie jest takie cwaniakowanie? piszesz ze "Lukasa tak łatwo zjebać nie bedzie..."- ja to traktuje jak policzek. zapewne piszesz to wszystko pol zartem, ale moim zdaniem troche sie dowartosciowujesz.
musisz sie liczyc z tym ze jezeli sprowokowales mnie juz do komentowania gal, to skoro juz pisze na forum to nie pozwole zeby po mnie jechano.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: PPWF jak prawdziwe federacje.   PPWF jak prawdziwe federacje. - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
PPWF jak prawdziwe federacje.
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» PPWF 2nd Anniversary
» Charaktery w PPWF
» Strona PPWF
» PPWF Champions
» Koniec PPWF.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Trash Talk-
Skocz do: