Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wrestling według nonsensopedii xD

Go down 
+9
Stin
Dastin_016
Siwyyy
` ExiT .^
germazynnnn
Alex Damon
Nicky Ocean
arturusHBK
maly619
13 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
James 'Metallion' Mano




Liczba postów : 274
Join date : 24/10/2008

Wrestling według nonsensopedii xD - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wrestling według nonsensopedii xD   Wrestling według nonsensopedii xD - Page 2 I_icon_minitimeNie Sty 04, 2009 7:59 pm

o lol serio? xD
a co do wrestlingu masz racje (pierwszy raz w zyciu?)Razz
dawno nic nie widziałem, szczególnie siny, z czego sie ciesze:D
Powrót do góry Go down
Alex Damon

Alex Damon


Liczba postów : 158
Join date : 23/10/2008
Age : 113
Skąd : Rybnik

Wrestling według nonsensopedii xD - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wrestling według nonsensopedii xD   Wrestling według nonsensopedii xD - Page 2 I_icon_minitimeNie Sty 04, 2009 8:01 pm

nie patrzysz ? TNA ? RoH ? (O WWE nie wspomniałem bo do chłam)
Powrót do góry Go down
http://www.uws.wxv.pl
Siwyyy

Siwyyy


Liczba postów : 191
Join date : 01/11/2008
Skąd : Opole

Wrestling według nonsensopedii xD - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wrestling według nonsensopedii xD   Wrestling według nonsensopedii xD - Page 2 I_icon_minitimeNie Sty 04, 2009 8:08 pm

Masz Bourne'a w avku?! Zawsze myślałem że to AJ xDD
Powrót do góry Go down
James 'Metallion' Mano




Liczba postów : 274
Join date : 24/10/2008

Wrestling według nonsensopedii xD - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wrestling według nonsensopedii xD   Wrestling według nonsensopedii xD - Page 2 I_icon_minitimeNie Sty 04, 2009 8:09 pm

wierz, lub nie ale nie patrze, tylko wwe w niedziela jak mi sie chce i co jakiś czas na jutjubie walke, lub 2:P
Mam lepsze zajęcia niż czekanie aż sie skończy ściąganie jakiejś gali i potem ślęczenie 2h przy kompie oglądając jąRazz

PS. koniec jebanego offtopa!Razz Killuś sie zezłości jeszcze;]
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Wrestling według nonsensopedii xD - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wrestling według nonsensopedii xD   Wrestling według nonsensopedii xD - Page 2 I_icon_minitimeNie Sty 04, 2009 8:16 pm

Ja mam to samo, co Metallion, nic nie ogląda. W 2008 roku widzailem dwie gale: Wrestlemanie i Unforgiven Smile

Ale wiedzialem ze to Bourne Razz (nawet wiem kto tego awka robil Very Happy )
Powrót do góry Go down
arturusHBK

arturusHBK


Liczba postów : 231
Join date : 23/10/2008
Age : 32
Skąd : Nowy Sącz

Wrestling według nonsensopedii xD - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wrestling według nonsensopedii xD   Wrestling według nonsensopedii xD - Page 2 I_icon_minitimeNie Sty 04, 2009 8:20 pm

a ja to wszystkie gale WWE ogladam, mniejh więcej od roku, nawet ECW Razz
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Wrestling według nonsensopedii xD - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wrestling według nonsensopedii xD   Wrestling według nonsensopedii xD - Page 2 I_icon_minitimeNie Sty 04, 2009 10:10 pm

Tak Alex, teraz to dla Ciebie WWE jest do dupy i w ogóle a pewnie byś życie oddał za pełnowymiarowe Raw na ESC Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
arturusHBK

arturusHBK


Liczba postów : 231
Join date : 23/10/2008
Age : 32
Skąd : Nowy Sącz

Wrestling według nonsensopedii xD - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wrestling według nonsensopedii xD   Wrestling według nonsensopedii xD - Page 2 I_icon_minitimeNie Sty 04, 2009 10:14 pm

po mojemu to WWE nie da sie nieoglądać bo to przecież największa federacja, i jak by nie patrzył to najciekawsza
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Wrestling według nonsensopedii xD - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wrestling według nonsensopedii xD   Wrestling według nonsensopedii xD - Page 2 I_icon_minitimeNie Sty 04, 2009 10:18 pm

Ja innych nie oglądam bo mnie nie przekonują (tak samo jak CZW itp., jakbym chciał oglądać kogoś kto walczy żeby się zabić pooglądał bym nagrania z ulicznych walk w klatce). Kwestia gustu.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Wrestling według nonsensopedii xD - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wrestling według nonsensopedii xD   Wrestling według nonsensopedii xD - Page 2 I_icon_minitimeNie Sty 04, 2009 10:19 pm

Dokładnie, zgadzam sie z arturtusem. (fajnie ze mowi to osoba jadąca na Quick Cutach z gal tygodnowych Razz)

Ja zauważyłem na różnych forach wrestlingowych, że teraz jest moda wśród dzieci zeby jechać po WWE. Kiedys byla moda na Cenę, Lashleya, Punka. Tak samo jak jakaś osoba |z tych lepszych" wypowie sie na forum, że ktoś tam jest zajebisty (a przez wiekszosc jest uwazany za daremnego) to juz wszyscy uwazaja go za super. Pamiętam taki przypadek z Finleyem, czy teraz z MVP
Powrót do góry Go down
lolek5457

lolek5457


Liczba postów : 227
Join date : 04/12/2008
Age : 32
Skąd : New Sacz & Binczarowa.

Wrestling według nonsensopedii xD - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wrestling według nonsensopedii xD   Wrestling według nonsensopedii xD - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 05, 2009 12:06 am

maly619 napisał:

...Kiedys byla moda na Cenę, Lashleya, Punka. Tak samo jak jakaś osoba |z tych lepszych" wypowie sie na forum, że ktoś tam jest zajebisty (a przez wiekszosc jest uwazany za daremnego) to juz wszyscy uwazaja go za super. Pamiętam taki przypadek z Finleyem, czy teraz z MVP
Wydaje mi się ,że dalej jest taka "moda".

Powrót do góry Go down
http://www.wwe.pl
James 'Metallion' Mano




Liczba postów : 274
Join date : 24/10/2008

Wrestling według nonsensopedii xD - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wrestling według nonsensopedii xD   Wrestling według nonsensopedii xD - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 05, 2009 3:20 pm

była, jest i będzie, tego nie zmienicie;]
Ludzie, potrzebuja pewnego rodzaju autorytetów, które na takich forach zajmuja 'Ci lepsi/starsi'

Czasem sam tak ostro zmieniam zdanie, ale jeśli naprawde sie do czegos przekonam (lub nie), ale zeby wyrobic sobie zdanie trzeba poogladac pare walk
np. Jak zaczalem ogladac WWE to w miare spodobal mi sie nasz ukochany sina;] po kilku walkach juz przestal:D
Mysteria lubie za styl walki, bo fajnie jest poogladac 1,5metrowego ludzika skaczacego po linach;]
itd;]
a jeśli chodzi o inne fedy, to TNA mi sie zabardzo nie podoba ( np przez Sharkmana, Carry mana czy chuj wie jak im jest)
a CZW, jak CZW fajnie od czasu do czasu jest poogladac skonczonych idiotow;]
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Wrestling według nonsensopedii xD - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wrestling według nonsensopedii xD   Wrestling według nonsensopedii xD - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 05, 2009 4:59 pm

Mam podobną opinię jak Metalion, tudzież Zwierzuch Smile Z tą różnicą, że w TNA mi się nie podoba przesadzanie z nierealnością (nie mówię o każdej walce, ale czasami to bardziej razi niż w WWE) a Mysteria oglądać nie lubię Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Sponsored content





Wrestling według nonsensopedii xD - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wrestling według nonsensopedii xD   Wrestling według nonsensopedii xD - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wrestling według nonsensopedii xD
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Wrestling Mpire 2008
» Total Blast Wrestling

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Trash Talk-
Skocz do: