Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wszystko o rekrutacji.

Go down 
+91
10kilan
PMJAZZ
Kulfon
The Infernal
fafik95
Mr.Satan
DevilLukas
Brasydas
ignar
Karpin
Darth Parvus
wopio
pawlos426
karom
wiktorek evolution
sting
Sarewok
Zack
Adanis
Rafik
insomaniac
Mr.Destruction
Kojak
tobiasz300
paN Seph
Kreskówka
major
RILOJR
Triple G
SwantonBomb
helmans
matek787
HUbysz92
MinioPL
MLoDy
ziomroki
Activ
Mr.Extreme
Slayer
Randez
miliciant
noob
Reyto
lolek5457
Ptysiu
RVG Phentom
Bilu
T-Rock
michu619
CPT
PieronHBK
Nicky Ocean
L.A.X2
Iyven
Filipoo
Banan
.:K@czor:.
Stone Cold Kaczmar
<>
TheBigWowo
Siwyyy
witek1980
Big Danio
Kamanwislak
Alex Damon
L.A.X
Basketball Kid (10)
TeH GamE
szympek90
germazynnnn
tomek1990
marcin145
Clairvoyant12
Zwierzak93
Jobber
The Bykertaker
GC
NGN
Stin
Mr. 619
Avos_666
TC1 Lukas Stanczak
` ExiT .^
piotrek9170
Flyer
maly619
wafel144
Psycho Jason
arturusHBK
Peniu69
thepolishkiller
95 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 22  Next
AutorWiadomość
wafel144

wafel144


Liczba postów : 313
Join date : 11/12/2008
Skąd : z Konohy

Wszystko o rekrutacji. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wszystko o rekrutacji.   Wszystko o rekrutacji. - Page 7 I_icon_minitimePią Mar 20, 2009 8:17 pm

daj spokuj,przeciez nie o to chodzi....
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Wszystko o rekrutacji. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wszystko o rekrutacji.   Wszystko o rekrutacji. - Page 7 I_icon_minitimePią Mar 20, 2009 8:18 pm

Filipoo napisał:
hej moze zrobcie 1 rozwojowke i 3 federacje w sesie np >wwe< ma ECW SMACKDOWN I RAW i tam wrzucajcie tych co zasluza nie bylo by tak lepiej ? to tylko moje zdanie nie musicie sie zgadzac
Federacje? Razz PPWF wystarczy. Chyba chodzi ci o rostery... O rozwojówce(nowej) też myślałem, ale to już sprawa killera. No bo jeśli after to juz nie rozwojówka, to dlaczego wszyscy nowi tam wlasnie ida... Dobra nie wnikam to. A z Thompsona nie musisz rezygnować... Przecież w PHW i PIW nie ma przepełnionych miejsc... Takie moje zdanie...
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
Psycho Jason

Psycho Jason


Liczba postów : 337
Join date : 22/12/2008
Skąd : z twojego najgorszego koszmaru

Wszystko o rekrutacji. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wszystko o rekrutacji.   Wszystko o rekrutacji. - Page 7 I_icon_minitimePią Mar 20, 2009 8:27 pm

Nie no o nim nic nie mówie Razz U nas jest duże zapotrzebowanie właśnie na graczy...
Powrót do góry Go down
arturusHBK

arturusHBK


Liczba postów : 231
Join date : 23/10/2008
Age : 32
Skąd : Nowy Sącz

Wszystko o rekrutacji. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wszystko o rekrutacji.   Wszystko o rekrutacji. - Page 7 I_icon_minitimePią Mar 20, 2009 9:23 pm

bo to wszystko przez to że narobiliście sobie po 2- 3 multi, dawniej było ze każdy miał jedno i był spokuj, ja już mówiłem że u mnie pierwszeństwo mają ci co mają jedno konto a ktoś kto ma 2 albo 3 to sorry ale sobie raczej nimi nie powalczy
Powrót do góry Go down
PieronHBK




Liczba postów : 1
Join date : 20/03/2009

Wszystko o rekrutacji. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wszystko o rekrutacji.   Wszystko o rekrutacji. - Page 7 I_icon_minitimePią Mar 20, 2009 9:41 pm

PieronHBK:PieronPL Level 1 81896394
Powrót do góry Go down
wafel144

wafel144


Liczba postów : 313
Join date : 11/12/2008
Skąd : z Konohy

Wszystko o rekrutacji. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wszystko o rekrutacji.   Wszystko o rekrutacji. - Page 7 I_icon_minitimePią Mar 20, 2009 9:45 pm

zauwaz ze PHW i PIW sa na hardcorze a tam nie dochodzi tyle ludzi co na TWG...
Powrót do góry Go down
Zwierzak93

Zwierzak93


Liczba postów : 249
Join date : 05/12/2008
Age : 30
Skąd : Łódź

Wszystko o rekrutacji. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wszystko o rekrutacji.   Wszystko o rekrutacji. - Page 7 I_icon_minitimePią Mar 20, 2009 9:48 pm

Ja mam po jednym na HWG i TWG i jest dobrze,w końcu Zwierzak może być tylko jeden(albo 2 bo to bracia)
Powrót do góry Go down
tomek1990

tomek1990


Liczba postów : 124
Join date : 04/02/2009
Age : 34
Skąd : Bytom

Wszystko o rekrutacji. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wszystko o rekrutacji.   Wszystko o rekrutacji. - Page 7 I_icon_minitimePią Mar 20, 2009 10:03 pm

Nie lepiej jakby np w Afterburn byli gracze do lvl 10 , Rod 10-15 a wszyscy powyzej 15 lvla trafiali by automatycznie do IHP ? Na poczatku mysle ze taki podzialbylby dobry i rozwiazal narazie te problemy
Powrót do góry Go down
Filipoo

Filipoo


Liczba postów : 19
Join date : 19/03/2009

Wszystko o rekrutacji. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wszystko o rekrutacji.   Wszystko o rekrutacji. - Page 7 I_icon_minitimePią Mar 20, 2009 10:21 pm

Zgadzam sie z tomkiem . To by moglo rozwiazac nasze problemy:D
Powrót do góry Go down
arturusHBK

arturusHBK


Liczba postów : 231
Join date : 23/10/2008
Age : 32
Skąd : Nowy Sącz

Wszystko o rekrutacji. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wszystko o rekrutacji.   Wszystko o rekrutacji. - Page 7 I_icon_minitimePią Mar 20, 2009 10:28 pm

może i wasze ale skomplikowało by nasze, wszystkie storyline'y poszły by sie jabać, narazie nie jest źle tak jak jest
Powrót do góry Go down
tomek1990

tomek1990


Liczba postów : 124
Join date : 04/02/2009
Age : 34
Skąd : Bytom

Wszystko o rekrutacji. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wszystko o rekrutacji.   Wszystko o rekrutacji. - Page 7 I_icon_minitimePią Mar 20, 2009 10:44 pm

Artrus nie byloby problemu gdybysmy/gdybyscie o czyms takim pomysleli troszke wczesniej no ale narazie zobaczymy moze nie bedzie tak zle
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Wszystko o rekrutacji. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wszystko o rekrutacji.   Wszystko o rekrutacji. - Page 7 I_icon_minitimePią Mar 20, 2009 10:45 pm

Nic nie bedziemy zmieniac, ani dodawać.

Po prostu od teraz gdy pojawi się nowy wrestler booker który go chce zgłosi się i będzie go mieć. Jeśli nikt się nie zgłosi? Trudno, gość ma pecha, niech pogra, a może wtedy mu się uda.

Podział po lvl jest strasznie hujowym pomyslem. Co ma zrobić booker jeśli ucieknie mu jakiś wrestler, bo awansował? Bez sensu. A poza tym ja widze tu sztuczny podział na najlepszy roster do najgorszy. Mówię od razu, takiego podziału nie ma, a wszystko zależy od bookera. Moje gale podobają się wam najbardziej, ale moge was zapewnić, że mógłbym prowadzić każdy z rosterów i gale byłyby porównywalne... i co wtedy? Powiedzielibyście, że te show jest najlepsze mimo iz nie ma najlepszych wreslterów?
Powrót do góry Go down
Filipoo

Filipoo


Liczba postów : 19
Join date : 19/03/2009

Wszystko o rekrutacji. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wszystko o rekrutacji.   Wszystko o rekrutacji. - Page 7 I_icon_minitimePią Mar 20, 2009 10:49 pm

maly masz racje jednak podzial na lev bylby troche nie fer ..
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Wszystko o rekrutacji. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wszystko o rekrutacji.   Wszystko o rekrutacji. - Page 7 I_icon_minitimePią Mar 20, 2009 10:55 pm

W TWG nie jest najwazniejszy LVL. On tylko mniej więcej pokazuje na jakim jestes poziomie, ale sa osoby z tego samego lvl ktore rozni niebo a ziemia.

Poza tym każdy booker widzi swój roster i jeśli jest z czegoś niezadowolony gada z innym bookerem i robią wymianę zawodnikow (tak jak było z przejsciemClaira na IHP i tym samym SKF'a na RoD) lub biorą sobie kogoś (tak jak Mroczkow Team z Afterburn na IHP).

Ja nie widze tu żadnego problemu... za dużo ludzi? A kto z nich gra i jest naprawde wart tego aby dawać mu walki? Ja robię co tydzień przegląd WSZYSTKICH zawodników PPWF i widze kto się rozwija (robie to po WS, więc możecie mówić, że WS huja mówi, ale ja na to patrze i mam w dupie wasze zdanie na temat WS Razz ). Taki raport często leci bdo Arturusa lub Killera i widzą to samo. Poza tym aktywność na forum... nie jest tak wazna jak rozwój postaci, ale też liczy się przy ocenie wartości zawodnika.
Powrót do góry Go down
tomek1990

tomek1990


Liczba postów : 124
Join date : 04/02/2009
Age : 34
Skąd : Bytom

Wszystko o rekrutacji. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wszystko o rekrutacji.   Wszystko o rekrutacji. - Page 7 I_icon_minitimePią Mar 20, 2009 10:58 pm

Ale mam nadzieje ze ilosc postow nie jest az tak wazna Razz ? Po huj mam np pisac jakies glupoty lepiej czasem nic nie pisac. Faktycznie sa osoby ktore sie opierdalaja i nic nie robia i gdyby sie takich osob pozbyc problem sam rozwiazalby sie Smile
Powrót do góry Go down
arturusHBK

arturusHBK


Liczba postów : 231
Join date : 23/10/2008
Age : 32
Skąd : Nowy Sącz

Wszystko o rekrutacji. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wszystko o rekrutacji.   Wszystko o rekrutacji. - Page 7 I_icon_minitimePią Mar 20, 2009 11:03 pm

wszystko było by pięknie, ładnie gdyby nie nastała moda na multi konta, bo np: taki alex to nawet już nie wiem ile ma tych kont chyba z 5 już
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Wszystko o rekrutacji. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wszystko o rekrutacji.   Wszystko o rekrutacji. - Page 7 I_icon_minitimePią Mar 20, 2009 11:08 pm

Tomek - wiadomo, ze glupie posty nie pomoga. ja tu mowie o normalnej dyskusji

Arturus - z tego co ja wiem to alex ma jedno konto wna ktorym gra: Blount
Akurat jego postacie sprawdzam czesto i Polish Dog i lex Damon mają żadką aktywność, więc nie można mówi, że ktoś ma ileś tam kont nie wiedząc czy na nich gra
Powrót do góry Go down
L.A.X2

L.A.X2


Liczba postów : 14
Join date : 23/02/2009

Wszystko o rekrutacji. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wszystko o rekrutacji.   Wszystko o rekrutacji. - Page 7 I_icon_minitimeSob Mar 21, 2009 11:35 am

Ja gram z bratem i mamy po 1 koncie
Powrót do góry Go down
Filipoo

Filipoo


Liczba postów : 19
Join date : 19/03/2009

Wszystko o rekrutacji. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wszystko o rekrutacji.   Wszystko o rekrutacji. - Page 7 I_icon_minitimeSob Mar 21, 2009 12:01 pm

ja mam 1 konto i jedna postac bo to jest bezsens miec pare kont i postaci jak sie nie gra Very Happy ja gram od rana do nocy hehe
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Wszystko o rekrutacji. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wszystko o rekrutacji.   Wszystko o rekrutacji. - Page 7 I_icon_minitimeSob Mar 21, 2009 5:42 pm

A ja mam dwa konta i na obu gram. Chociaz musze sie zgodzic, ze moglbym wiecej czasu poswiecac na jedno konto majac tylko je, ale to moja sprawa jak gram. Poza tym każdy widzi jaki jest mój Gray Fox i ile osob przebił mimo iz grają one juz dłuuugo i to ich jedyna postać
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Wszystko o rekrutacji. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wszystko o rekrutacji.   Wszystko o rekrutacji. - Page 7 I_icon_minitimeSob Mar 28, 2009 3:39 pm

Nick w grze :CPT
Poziom w chwili dołączania :5
Numer GG :12137227
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Wszystko o rekrutacji. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wszystko o rekrutacji.   Wszystko o rekrutacji. - Page 7 I_icon_minitimeSob Mar 28, 2009 4:15 pm

Kto chce go Razz? Mi nie pasuje do rosteru, nie mialby z kim walczyć
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Wszystko o rekrutacji. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wszystko o rekrutacji.   Wszystko o rekrutacji. - Page 7 I_icon_minitimeSob Mar 28, 2009 6:16 pm

maly619 napisał:
Kto chce go Razz? Mi nie pasuje do rosteru, nie mialby z kim walczyć
sora ale jestem nie w temacie chodzi co o mnie ???
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Wszystko o rekrutacji. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wszystko o rekrutacji.   Wszystko o rekrutacji. - Page 7 I_icon_minitimeSob Mar 28, 2009 6:21 pm

tak. Kiedyś dołączyłbyś do Afterburn, lecz teraz jest to roster oficjalny więc booker musi sam powiedzieć czy chce takiego wrestlera. Możliwe, że nie będzie ciebie chciał żaden i wtedy nie wiem co będzie Razz
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Wszystko o rekrutacji. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wszystko o rekrutacji.   Wszystko o rekrutacji. - Page 7 I_icon_minitimeSob Mar 28, 2009 7:15 pm

kurde a ja już wpisałem sie do afterburn Sad Usuniecie czy przeczytacie i zadecydujecie??
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wszystko o rekrutacji. - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wszystko o rekrutacji.   Wszystko o rekrutacji. - Page 7 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wszystko o rekrutacji.
Powrót do góry 
Strona 7 z 22Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 22  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Sprawy porządkowe. :: Ogłoszenia :: Rekrutacja-
Skocz do: