Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Project RoR.

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Project RoR. Empty
PisanieTemat: Project RoR.   Project RoR. I_icon_minitimeSro Wrz 08, 2010 11:05 pm

Tytuł tego tematu pewnie był dla większości dosyć intrygujący. Pewnie większość pomyślała : "RoR? WTF?!". Spieszę z wyjaśnieniem - pozwoliłem sobie sparafrazować nazwę mojego rosteru, a RoR znaczy ni mniej, ni więcej Revolution of RoD.

Muzą owego projektu jest Byku, którego spam skusił mnie na oficjalne powiedzenie tego, o czym nieoficjalnie niby mówię i biorę to pod uwagę od zawsze. Co to jest? Kluczowa sprawa - komentarze. Jedni odchodzą, inni wracają - z takich czy nie innych powodów. Być może w części z mojej winy (vide Mateuszek), jednak nie zwykłem często zmieniać długofalowych planów i mimo lekkiego poczucia winy czuję się rozgrzeszony. Inni z braku laku, braku czasu i wieeeelu różnych braków.

Słowo "rewolucja" NIE JEST ABSOLUTNIE na wyrost. Już wkrótce na RoD mogą mieć miejsce ogromne przetasowania - albo nas to zabije, albo wzmocni - jednak spróbować trzeba. Ostatnio miałem wiele głupich myśli na temat zamknięcia PPWF, jednak mimo że kusi to spowodowałoby to ogromną lukę w moim życiu i odzwyczajenie się od śmiesznych postów na forum, pisania gal i innych czynności byłoby długotrwałe i dosyć bolesne.

Przejdźmy do sedna sprawy. Od dziś dzień na RoD wprowadzam zasadę ograniczania pushu tym, którzy nie komentują. A że nie są to puste słowa przekonacie się niebawem, może nie na kolejnej, czy nawet trzech kolejnych galach RoD bo to by było ciężkie do zrealizowania, ale wkrótce nastąpi trochę przetasowań - a raczej nastąpią, jeśli nic z tym nie zrobicie. Ja wiem że macie wiele nauki, niektórzy pracy ale my z małym jesteśmy w IDENTYCZNEJ sytuacji. Pomijam tu trochę osoby mające matury i inne wszechmocne egzaminy (gimnazjalny wykluczam bo to kpina), jednak z pewnością i je stać na skrobnięcie trzech zdań bo jeśli czytają to już te 5min ich nie zbawi, a jeśli nie czytają to... no właśnie.

Nie wiem co zrobi z tym mały (być może się mylę, ale w rozmowie z Bykiem strzeliłem, że powie że go to pierdoli Razz) jednak ja będę tą zasadę respektował. I nagrodzona będzie każda forma aktywności - kluczowe będzie komentowanie, ale także aktywność na forum, próby rozruszania go, ciekawe inicjatywy. Słowem wszystko co poprawi życie w PPWF. Łącznie z zachęcaniem nowych graczy do gry/starych do powrotów. Jednak jak pisałem, głównie będę patrzył na komentarze. Zaproszenie 1 osoby czy nawet 5 czy 10 na pewno nie zagwarantuje nikomu pushu i mówienie sobie "zaprosiłem jedną osobę więc nie będę komentował bo już mam push" będzie failem. Komentowanie ponad wszystko, dopiero potem reszta.

Jeśli macie więc kontakt z kimś kto nie ma przeszkód do gry i będzie chętny do życia na forum w miarę aktywnie dłużej niż miesiąc lub z kimś kto grał a odszedł - każda dusza jest ważna. Sam także postaram się coś z tym zrobić, jednak przez dwa i pół roku doświadczeń wiem jakie to trudne.

Reasumując - komentujesz, pomagasz PPWF albo idź w chuj. I mówię to bez ogródek, bez względu na to czy kogoś lubię czy nie - tyczy się to każdego, nawet gdyby moja rodzina tu grała. Albo dacie nam powód i motywację do pisania albo skrócimy wam męki, bo na razie wygląda to tak, że komentujecie z przymusu, na siłę a nie by pomóc i podzielić się wrażeniami po przeczytaniu gali.

Jak się widzi 3-4 komenty do gali to pisanie kolejnej nie jest marzeniem bookera, bo można robić w tym czasie pożyteczniejsze rzeczy - i nie mówię że nie chcemy tego robić, czy że "ja mam co robić, więc komentujcie albo nara". Owszem, po części tak jest, jednak lubię pisać gale, a dla dwóch osób nie ma to sensu. Albo podtrzymamy obszerną i bardzo długą jak na polskie warunki historię wirtualnej federacji wrestlingu albo powiemy dość i nie będziemy udawać, że jest cacy skoro nie jest.

Wybór należy do was, my swoje robimy już od lat.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
10kilan

10kilan


Liczba postów : 180
Join date : 02/04/2010
Age : 33
Skąd : Mazowieckie

Project RoR. Empty
PisanieTemat: Re: Project RoR.   Project RoR. I_icon_minitimeCzw Wrz 09, 2010 12:12 am

Pozwolę sobie skomentować - popieram to co napisał Killer. Od dawna gołym okiem można zauważyć że na forum źle się dzieje. Garstka osób komentuje gale,jeszcze mniej udziela się w innych tematach. I dziwi mnie to że piszecie że nie macie czasu. Czy to takie czasochłonne wejść,przeczytać,napisać? góra 20minut. Nie wiem co wy robicie w wolnym czasie ale nie wmawiajcie mi że nie macie tych 20minut dziennie Smile
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

Project RoR. Empty
PisanieTemat: Re: Project RoR.   Project RoR. I_icon_minitimeCzw Wrz 09, 2010 12:40 am

Nie mogę powiedzieć, żebym nie zgadzał się z Killerem, bo sam starałem się wprowadzać zasadę: komentujesz- masz większe szanse, czego dowodem jest aktualnie pas dla Byka i Mark'a. Oczywiście nie wprowadzałem tego jakoś mocno, nie chciałem, żeby taki Lukas został np. jobberem z dnia na dzień Razz Po prostu u mnie zmiany nie były rewolucyjne, a z tego co widzę takie zapowiadają się na RoD.

Czy to dobrze? Czas pokaże, bo ta sprawa może z jednej nas wzmocnić, a z drugiej całkowicie zniszczyć PPWF i w tym drugim przypadku na pewno z Killerem będzie nam szkoda, ale tylko i wyłącznie własnego wysiłku w to włożonego, bo tak naprawdę osób którym moglibyśmy powiedzieć "dziękuję" praktycznie tu nie ma.

I niech się ludzie obrażają, niech odchodzą, a ja powiem im to co mówiłem Matthew przy jego odejściu, odchodzisz z powodu głupiej sprawy, to pokazujesz, że tak naprawdę nigdy nie zależało ci na PPWF, miałeś to w dupie co się tam dzieje, a odejście to po prostu ucieczka, zamiast zacisnąć zęby i postarać się coś poprawić, zmienić i pomóc PPWF.
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Project RoR. Empty
PisanieTemat: Re: Project RoR.   Project RoR. I_icon_minitimeCzw Wrz 09, 2010 5:14 pm

Wiem, że pół forum, w tym Byku i Killer zarzucą mnie argumentami dowodzącymi, że się mylę oraz i tak nikt mojego zdania nie uwzględni, ale mi się to nie podoba. Według mnie to zabije taki klimat PPWF zamieniając go w zwykłego eFeda, w którym napierdala się posty, żeby dostać push. My dosyć czasu spędzamy na graniu w TWG, że to powinno być wykładnikiem pushu, a nie jakieś komentarze do gal. Ja mówię od siebie, że jestem leniwy, ale nawet jakbym nie był, to po prostu nie lubię pisać komentarzy, bo ja mam inną wizję pisania gal, czy chociażby samych walk niż na przykład Killer, który uważa, że indy wrestling jest zły więc daje nam walki pełne movesów skopiowanych z movesetów jego idoli. Brakuje mi (po raz enty to piszę) stałych movesetów postaci - właściwie dodanie gifów to jedyny krok w tym kierunku, a pozostałe movesy to nadal dropkicki, pełno Crossbody, a akcja z narożnika, to prawie zawsze Superplex. Po takim, naprawdę szczerym komentarzu dostałbym odpowiedzi w stylu "Idź oglądaj swoje daremne TNA", czy "Tylko WWE to wrestling", "Nie znasz się na wrestlingu, a ten twój Danielson, czy Kaval ssą, tylko Dolph Ziggler i Miz rządzą" to mi powiedzcie, chciałoby mi się dalej czytać i komentować gale, wiedząc, że nikt nie próbuje tego zmienić, bo jest nieomylny?
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Project RoR. Empty
PisanieTemat: Re: Project RoR.   Project RoR. I_icon_minitimeCzw Wrz 09, 2010 7:18 pm

Ciężko mi coś o tym napisać, bo będzie że wyszło na Twoje. Po pierwsze zacznę od tego, że nigdy nie mówiłem, że indy wrestling jest zły - po prostu go nie oglądam, bo mam nieco inne wymagania od wrestlingu i nawet gdy są federacje, które by mnie zaspokoiły (a są na pewno), to nie mam zbytnio czasu na ich dokładne śledzenie. Tak więc zacznijmy od tego by nie wkładać w usta innych bzdur, które nigdy nie były wypowiedziane lub też fragmentów wyrwanych z kontekstu wypowiedzi (vide końcowe cytaty). Jeśli tak dobrze wiesz co byśmy odpisali to poobstawiaj mecze, zostań wróżką - sporo byś zarobił.

Dalej - TWG. Cóż, każdy spędza przy nim tyle czasu ile lubi. Jednak chyba nie siedzisz i nie patrzysz w stronę TWG przez 20min do załadowania timera i chyba w między czasie da się czytać gale i pisać posty. Nigdzie też nie napisałem, że nie będę patrzył na poziom postaci. Robię to od zawsze i wg. mnie kładę na to ogromny nacisk, co widać po obecnej rotacji na IHP a lekkiej stagnacji na RoD, więc wg. mnie ten argument nie ma sensu, co z resztą dobrze przewidziałeś.

Powiedz mi teraz z jakich powodów ludzie rezygnują z pisania gal? Brak czasu, pomysłów. Ok, są i takie. Ale z reguły jest to brak komentarzy. Nie da się zaspokoić każdego, ale nie powiesz mi że fajnie by Ci się pisało gale nie mając do nich komentarzy czyli nie widząc, że ludzie doceniają Twoją pracę i że chcą Ci pomóc.

Nigdzie też nie napisałem, że za napierdalanie postów będzie push. Moim zdaniem masz poważny kłopot z czytaniem ze zrozumieniem. Pisałem o komentarzach, nie o spamowaniu w tematach w trash talku. Push w moim mniemaniu jest w sporej części zasługą starań. Nawet najlepszy na świecie wrestler bez przyłożenia się do kwestii, o których wiemy tylko z opowiadań nie powinien być pushwoany - prędzej postawię na kogoś słabszego, ale takiego któremu zależy, który się stara.

Co do movesetów - w końcu nie mamy iść w kierunku jebanych e-fedów?! To TWG! Bierzmy je pod uwagę, a tam każda klasa ma swoje ciosy. Używam tych, które znam, gdy potrzebuję szukam innych, jednak wystarczają mi podstawowe move sety i chyba lepiej czyta się galę z ciosami, które się zna w większości, niż gdyby były tam 450 Corckscrew Tilt-a-whirl Bóg Wie Co, o którym słyszała garstka ludzi z PPWF. W sumie to tyle, bo wszystko co bym chciał napisać dalej jest już zawarte w pierwszym poście.

Jeszcze co do mojej nieomylności - no cóż, tak sobie ubzdurałeś i nic na to nie poradzę. Ciężko zauważyć, że wiele krytycznych (ale i konstruktywnych) wypowiedzi do gal pozostawiam bez komentarza, bo jeśli czuję że ktoś ma uzasadnione pretensje to nic nie mówię. Gdy mam inne zdanie to piszę, chcę pokazać czemu tak zrobiłem i czemu wg. mnie to było lepsze wyjście.

Polecam też wgłębić się w zasady działania e-fedów, bo jeśli uważasz że tam jest push za napierdalanie postów to... a, szkoda mi klawiszy.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

Project RoR. Empty
PisanieTemat: Re: Project RoR.   Project RoR. I_icon_minitimeCzw Wrz 09, 2010 7:37 pm

Ja powiem tylko co do ciosów: CPT, po co mam starać się pisać super walki, skoro dużo ludzi ich nie czyta jakoś dokładnie? Zresztą w PPWF mają liczyć się feudy i storyline'y, a nie walki. Ja nie mam zamiaru dawać do walk super wyjebanych ciosów, o których nikt nic nie wie i żeby przeczytać galę będzie musiał znaleźć 1500 filmików na youtube z ciosami.

A co do komentowania, to mówisz, że masz inną wizję niż Killer, ale powiedz mi dlaczego o niej nie będziesz pisać w komentach? Przecież my nie oczekujemy komentów typu: "super gala, fajnie, daje 7" Chcemy konstruktywnej krytyki, oceny feudy, jakiegoś segmentu, po prostu oceny gali PPWF jak oceny gali WWE.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Project RoR. Empty
PisanieTemat: Re: Project RoR.   Project RoR. I_icon_minitimeCzw Wrz 09, 2010 7:43 pm

maly619 napisał:
konstruktywnej

Czyli nie "chujowo bo jesteś nieomylny, zjebany i oglądasz WWE".
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Project RoR. Empty
PisanieTemat: Re: Project RoR.   Project RoR. I_icon_minitimeCzw Wrz 09, 2010 8:24 pm

@Killer Miałem na myśli napierdalanie postów na tym śmiesznym "Backstage" z eFedów, którym tu stały by się komentarze do gal.

Poza tym movesety wcale nie muszą być zrzynane z eFedów. To by też było podbudowanie postaci, kiedy widzisz, że robi jakiś zarąbisty move co tydzień. Na przykład ja, jak ktoś mówi np. Raven, to w myślach kojarzę go sobie od razu wykonującego Even Flow, czy Drop Toe Hold na krzesło. Jak ktoś mówi HBK, to widzę go na przykład wykonującego Piledriver. AJ Styles - Pele Kick, Danielson - Cattle Mutilation etc. To wcale nie jest głupie, żeby każdy zawodnik miał swój własny wachlarz akcji, bo to raz, że się przyjemniej czyta walki, a dwa, że nawet jak nie kojarzysz gimmicku, to na przykład walczy sobie taki Byku "OOO, to ten, który robi Double Rotation Moonsault!"

@mały a czy to dla takich bookerów problem pisać naraz świetne storyliny i świetne walki? Jakbyście się chociaż troszeczkę więcej wysilili, to walki od razu by lepiej wychodziły. Ja nie wiem, czy to taki problem dać walkę chociażby z takim schematem (w większości walk jest to, tylko w WWE bez pierwszego punktu):

1: Chain wreslting - bardzo przyjemna sprawa np. "kulanie" się po macie, klincz z dopychaniem do lin, "test siły", shoulder blocki i mnóstwo uników na początku, aby na końcu wyjść na to, że nikt nikogo nie trafił itd. co by się skończyło przewagą heela (cheap shot, albo normalnie) - zamiast tego punktu jest pokazywanie siły babyface'a co nie jest takie ciekawe
2: przewaga heela - to nie chodzi mi o napierdalanie face'a do nieprzytomności, ale zaznaczenie przewagi większą ilością wykonywanych akcji + w środku kilka takich akcji, które dają face'owi nadzieję na powrót, ale heel zaraz to gasi (np roll up przez face'a a potem znowu jakiś cheap shot heela)
3: powrót face'a
4: wyrównanie sił i wynik

Wbrew pozorom to wcale nie jest nudne, bo jeśli walka jest dobra, to wcale nie widać schematu, ale zawsze tak jest (ktoś powie "a co jak walkczy dwóch face'ów?" no to ja mogę powiedzieć, że wtedy jeden bierze rolę heela w meczu tj. inicjatywa i podbudowywanie powrotu tego drugiego, kiedy ten może skupić się na graniu do publiczności i dostawaniu "over")

Jeśliby dać tylko lepsze movesy i ciekawsze spoty to każdy czekałby na następną walkę, a nie przewijał ją.

Mały poza tym, co zrobiłeś kiedy na przykład krytykowałem feud Niemcy vs Rosja? Razz Prawda byłem sam, ale pozytywne komentarze na jego temat były od ludzi zaprzyjaźnionych z postaciami, więc nie ma się co dziwić, a ja podawałem argumenty (np. niezmienione nicki, co było cholernie niewiarygodne, kiedy to po drugiej stronie stał koleś z prawdziwym klimatycznym nazwiskiem), kiedy oni tylko pisali, że podoba im się wojna niemiecko ruska.

Cytat :
Czyli nie "chujowo bo jesteś nieomylny, zjebany i oglądasz WWE".
Nie chodzi mi o oglądanie gal WWE, bo wcale nie skłamię jeśli powiem, że ostatnio w WWE dzieją się bardzo dobre rzeczy, ale o idealizowanie go na każdym kroku i gnojenie każdego kto ogląda TNA, ROH, czy coś innego. Mogę ci powiedzieć, że twierdzisz, że jesteś nieomylny, bo to nie tylko ja tak sądzę. No cóż każdy na swoje wady i zalety. A to z tym zjebanym, to cię chyba troszeczkę poniosło Smile

Pewnie zapomniałem czegoś dopisać, ale trudno Smile
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

Project RoR. Empty
PisanieTemat: Re: Project RoR.   Project RoR. I_icon_minitimePią Wrz 10, 2010 1:10 am

Wiadomo CPT, że możemy się bardziej postarać, ale ja w taki razie spytam, a ty nie możesz się troszkę bardziej postarać i komentować tego co jest? Zresztą wiesz ile trwa pisanie gali tygodniówki, nawet z samymi raportami? 3-4h, a ile trwa napisanie PPV? 6-8h. I powiedz, że my się nie poświęcamy i robimy za mało.

A to, że są jakieś schematy to ja wiem, ale nie mam zamiaru się trzymać ich na siłę. Kiedy piszę walkę, to wiem jak mam ją prowadzić, piszę ją i w drodze wymyślam akcje, mając w głowie końcówkę, przez co te akcje mają w końcu do niej doprowadzić. To jak wyjdzie mi walka, to już jest różne, zależy od formy, pomysłu, ale też chęci pisania walki.

Co do rozpoznawaniu po ciosach, to od tego są przecież finiszery. Ja tam nie mam czegoś takiego, że kojarzę ludzi po ich ciosach innych niż finiszer i też nie mam zamiaru tego wprowadzać. Dla mnie nie liczy się to kto jaki cios wykona, czy jaki walka będzie mieć scenariusz, bo o tym po prostu nie myślę, piszę gale jakby automatycznie, a niekiedy zajmuje mi to wiele czasu i nie mam zamiaru dodawać sobie roboty, bo każdy będzie chciał mieć jakieś swoje "akcje firmowe".

Co do spotów, czy ciekawych akcji, to wprowadzam je, ale rzadko i na PPV, bo walka ma się czymś wyróżniać, ma się czymś charakteryzować. Nie mam zamiaru w każdej walce walić jakiegoś spota, a na tygodniówkach staram się walki pisać jak najkrótsze, bo lepsze rzeczy wolę zostawić na PPV.

Zresztą będąc jeszcze przy walkach myślałem o tym, żeby zamiast wstawiać walki na 5 stron po prostu pisać same końcówki + przebieg walki wcześniej. Nie wiem jak jest u ludzi z czytaniem, ja wiem, że jak widzę walkę na 5 stron, to nie chce mi się jej aż tak czytać i mało ważne, czy będzie tam 1000 spotów, czy sam brawl.

I jeszcze jedno, nie mów mi też, że nie używam różnych akcji, bo np. Byku jak wspomniałeś ma swój Dopuble Rotation Moonsault, Jason często uderza z młota lub łańcucha, a RVG używa krzesła owiniętego drutem kolczastym. Takie sytuacje są na IHP, ale ja nie robię z nich najważniejszej sprawy, bo uważam je za mało istotne.

Co do wojny Niem-Ros, to ni wiem o co ci chodzi, że niby co zrobiłem, ale huj Razz Feud w moich oczach był bardzo słaby, ludziom się podobał, ale ja praktycznie od początku (no może dopiero po 2-3 galach) jego wprowadzenia zacząłem myśleć, jak dobrze go skończyć.

I jeszcze jedno CPT, bo zauważyłem, że masz coś podobnego do Matthew. On też mówił, że ludzie po nim jadą na forum, że go nie lubią itp. Ty gadasz to samo, jakbyś był wielce tępiony za to, że lubisz TNA, a ja jakoś tego nie widzę. Matthew też nie umiał mi dać dowodów, że tak było i ty też nie znajdziesz, bo tak po prostu nie jest. Ubzdurałeś sobie coś, robisz z siebie męczennika, a nic takiego nie ma tu miejsca.

A na koniec podsumowując powiem tylko, że może i masz rację, może i walki mogłyby być lepsze, ale jeśli o mnie chodzi, to nie walki są najważniejsze ,a storyline'y, a czas jaki poświęcam na PPWF uważam już i tak za dość duży i nie widzę powodu, żeby go zwiększać, dla poprawienia jakości walk. Zresztą tylko ty narzekasz na walki, nie wiem, czy innym nie przeszkadzają, czy nie czytają, mam to w dupie, dla mnie liczy się to, że to co piszę ludziom się podoba, że chcą czytać gale, bo uważają je za ciekawe. A jeśli ty nie uważasz gal za ciekawych, to napisz w komentarzu dlaczego, może coś to pomoże. Ja zawsze staram się wysłuchać co ludzie mają do powiedzenia na temat mojej gali, czy to przez GG, czy przez komentarz, a jeśli to co mi podadzą jest dobre, to staram się to zmienić lub to wprowadzić. W twoim przypadku niestety, ale uważam to za zbędne, za niepotrzebną stratę czasu, no i to tyle Razz
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Project RoR. Empty
PisanieTemat: Re: Project RoR.   Project RoR. I_icon_minitimePią Wrz 10, 2010 7:23 pm

maly619 napisał:
I jeszcze jedno CPT, bo zauważyłem, że masz coś podobnego do Matthew. On też mówił, że ludzie po nim jadą na forum, że go nie lubią itp. Ty gadasz to samo, jakbyś był wielce tępiony za to, że lubisz TNA, a ja jakoś tego nie widzę

maly619 napisał:
@CPT, skoro mówisz, że Dolph nic nie umie, to lepiej spieprzaj patrzeć na TNA, bo huja się znasz na wrestlingu i podniecaj się dalej twoim daremnym Andersonem.

Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

Project RoR. Empty
PisanieTemat: Re: Project RoR.   Project RoR. I_icon_minitimePią Wrz 10, 2010 11:54 pm

I tylko tyle masz do powiedzenia, przy całym moim poście? Jesteś żałosny.

A co do tego twojego cytatu, ok, powiedziałem tak, ale sam nie wiem czym to było spowodowane, było to jakiś czas temu, jakbym miał teraz się wypowiedzieć, to mam to w dupie co oglądasz. Czekam bardziej na jakąś kontrę z twojej strony co do mojego długiego posta, no chyba, że nie masz nic do powiedzenia i dalej nie masz zamiaru komentować gal, bo są be i huj, a ty nawet nie umiesz powiedzieć czemu.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Project RoR. Empty
PisanieTemat: Re: Project RoR.   Project RoR. I_icon_minitimeSob Wrz 11, 2010 12:06 am

Z resztą powiedział tak, ale nie było to po założeniu tematu "TNA jest chujowe" i nie napisał tego ot tak, z nudów i dlatego że tak uważa. Wyrwaniem z kontekstu wypowiedzi mogę włożyć w Twoje usta wszystko, tylko pytanie czy o to chodzi?
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Sponsored content





Project RoR. Empty
PisanieTemat: Re: Project RoR.   Project RoR. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Project RoR.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Sprawy porządkowe. :: Ogłoszenia-
Skocz do: