Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 IHP 82

Go down 
+4
DevilLukas
Brasydas
The Bykertaker
maly619
8 posters
AutorWiadomość
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 82 Empty
PisanieTemat: IHP 82   IHP 82 I_icon_minitimeSro Wrz 08, 2010 3:20 pm

Gala pisana dość długo, no, ale w końcu jest Wink Według mnie wypadło fajnie, no, może parę rzeczy może razić lub być niezrozumiałych i już widzę te komenty Killera Razz No, ale tak jak mówię, jest dobrze, to co ma być jest i mam nadzieję, że najbliższe gale będę pisać szybciej, zwłaszcza, że zbliża się sesja i nie wiem jak z tym będzie.

http://ppwf.com.pl/ihp82.html
Powrót do góry Go down
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

IHP 82 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 82   IHP 82 I_icon_minitimeCzw Wrz 09, 2010 5:45 pm

Plusy :
+ Nowy Tag Team zatrudnionego po zwolnieniu z RoD Kilana oraz Avosa. Jak wiadomo Kilan jest Włochem a tam wiadomo Watykan, Papież i te sprawy więc z ich duetu można stworzyć naprawdę ciekawą drużynę.
+ Sporo czasu dostała ekipa PWE. Szczególnie przypadły mi do gustu "Main Event" oraz krótka lecz zarazem intrygująca rozmowa Drew z Fox'em. Dodatkowo ekipa PWE zaczyna lekko przypominać mi IHP Team z RoD czyli heel'owska stajnia z "facem" na czele, który jest w niej dlatego, że popiera to co robią.

Inne :
* Na gali odbył się debiut Brasydasa, prawdziwego wojownika MMA. Nie zaliczę na razie tego do plusów i minusów bo po prostu jest na to za wcześnie, czekam co ten zawodnik pokaże na następnych galach.
Powrót do góry Go down
Brasydas

Brasydas


Liczba postów : 98
Join date : 02/01/2010
Age : 31
Skąd : Sławków

IHP 82 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 82   IHP 82 I_icon_minitimeCzw Wrz 09, 2010 8:33 pm

Gala dosyć dobra, parę rozwiązań zaskakujących- Byku może jeszcze nie sercem, ale rozumem w PWE. Bardzo dobrze prowadzona postać Avosa, dość niespodziewane zakończenie tej walki.
Bardzo dobry Main Event to kolejny duży plus.

Na razie komenty daje krótkie, bedą szersze wraz z kolejnymi IHP, bo na razie nie znam zbyt dobrze feudów.
Powrót do góry Go down
DevilLukas

DevilLukas


Liczba postów : 58
Join date : 11/01/2010
Age : 31
Skąd : Siem-ce

IHP 82 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 82   IHP 82 I_icon_minitimeCzw Wrz 09, 2010 9:19 pm

tak więc:

pierwsza walka między Avosem i Rafikiem na początku przewaga tego drugiego ale późneij fajny motyw z tą modlitwą co dało avosowi niespodziewaną wygraną oraz powstanie nowego teamu ++

nastepnie walka marka z activem i wygrana Activa ( a już myślałem że Mortar wmiesza się do walki Razz ) + za czystą walkę

później atak małego na kaczmara wmieszanie sie PWE następnie CPT przybiega na pomoc małemu ale to nic nie dało na końcu Vodoo który chce odebrać pas Bykowi i również on zostaje pobity przez ludzi Jasona +

potam debiut Brasydasa i jego wygrana +

później mała konfrontacja pomiędzy Geraltem a Wolfem

potem walka ttm i tak jakby dominacja metaliona który niszczy PWE w pojedynkę ciekawe co z tego wyniknie ...

Gala bardzo fajna czekam na następną ;D


Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

IHP 82 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 82   IHP 82 I_icon_minitimePią Wrz 10, 2010 6:26 pm

Wstęp, walka Avosa i jego wygrana, od razu pokazująca jego poziom w karcie. Potem coś o czym wiedziałem, więc się nie wypowiadam Wink Jedyne zastrzeżenie moje jest takie, że chyba nie ma sensu jebać dwóch takich samych gifów, zwłaszcza gdy dwa te same TM'y Rafika były jeden po drugim - ogólnie nie wiem czy jest sens dawania dwóch gifów tego samego ciosu gdy jest on dwa razy czy tam więcej w walce, no chyba że to PPV i te ciosy dzieli na prawdę sporo innych akcji, ale ogólnie IMHO przesadziłeś trochę z tymi gifami Razz

Potem Mały i SCK. Trochę mi się nie podobała ta druga wypowiedź Małego, ale nie jestem w stanie powiedzieć czemu. Sam segment pokazuje nam, że Mały pełni obecnie rolę trampoliny dla (upper)mid carderów Razz

Potem przejście do walki Activa z Markiem speechem Smitha. W segmencie brakowało mi tylko czegoś po theme'ie - jeśli dobrze pytam kiedyś to Ty (jak nie to sorry) mi zarzucałeś to samo. Jest theme i od razu mówi Activ, a dla mnie można by dodać tam że wychodzi, jakiś styl tego wyjścia, jego nastrój itd. Niby mała rzecz i błąd to na pewno nie jest, ale dodaje sporo do gali, bo tak sam muszę sobie to wyobrazić bo i po speechu niezbyt czuję to jak zachowywał się Activ przy wyjściu.

Potem znowu Smith pokazuje heelowskie nastawienie swoje - a przez to i jego "pieska", Marka jednak szczerze to dla mnie już trochę tego za dużo bo w sumie Mark jest taki pro, ekstra i w ogóle super a nie potrafi wygrać bez Smitha co wg. mnie szkodzi jego postaci.

Drew, CPT, WTF? Razz Tyle chyba starczy Smile Widać też jakiś build up do odejścia RVG.

Potem dużo zamieszania w ringu, dosyć ogarnięta sytuacja mimo wszystko, jednak czasem musiałem się cofać o dwie linijki Razz Zlanie Voodoo i speech Byka w stylu nie Byka, oznaczający jego przemianę i odrzucający mnie od jego postaci xD Nie wiem czemu, ale tamten Byku z IHP mi nie podchodził a ten nie podchodzi co najmniej w takim samym stopniu Razz No przynajmniej po tym jednym speechu.

Sting King jobbuje Brasydasowi, no ale to na razie dosyć mało wyraźna postać, bo poza tym że nazywa się/nazywają ją wojownikiem MMA to jakoś nie było tego widać. Może na kolejnej gali.

Interwencja Graya u Drew a GM sobie idzie w pizdu. Podejrzewam do kogo mógł pojechać, ale zachowam to dla siebie Razz

Wolf i Geralt w ringu, ukazanie charakteru Geralta w dosyć innym świetle niż do tej pory, ale też sytuacja była inna. Początek feudu, który na razie zapowiada się średnio Smile

Potem ciekawa końcówka, dalej mnie Byku i Jason nie przekonują, a za Wall'a i SKF'a jeszcze oberwą Razz Nie umieją sami walczyć, muszą razem, więc to oni są frajerami xD

"Osoby, która zniszczyła Matthew?" - wywołało u mnie to chyba efekt przeciwny do zamierzonego, bo parsknąłem śmiechem. A że czytałem galę na historii to trochę sapania potem było Razz Sorry, ale dla mnie Matthew to nie była jeszcze aż tak podbudowana postać by uważać to za wielkie osiągnięcie, bo miał być taką postacią docelowo, ale nie wyszło.

No i Panem Destrukcji jest The Genius Razz

Gala ogólnie dobra, bez większych minusów, jedynie to co napisałem.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
FifekPL

FifekPL


Liczba postów : 71
Join date : 29/08/2009
Age : 27

IHP 82 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 82   IHP 82 I_icon_minitimePią Wrz 10, 2010 8:19 pm

Na początek walka Avosa z Rafikiem. Rozśmieszył mnie moment, w którym Avos podczas sumbissiona zaczął się modlić. Very Happy Zwycięstwo Avosa poprzez backslide pin, prawdę mówiąc spodziewałem się czegoś lepszego. Razz Blablbala... Pojawia się Kilian. Z tego co wywnioskowałem, szykuje się kolejny feud PPWF Kids. Czyżby wkrótce miała nastąpić zmiana właścicieli pasów Tag Team? Bardzo możliwe.

Reszty walk nie skomentuję, ponieważ nie jestem na bierząco z innymi feudami ( What a Face ).

Gala ogółem na dobrym poziomie, lekko zaciekawiły mnie segmenty z PWE (i tak nie wiem o co biega XD).

Wiem, bardzo mało napisałem, ale lepsze to niż nic (bardzo rzadko komentowałem gale).

PS. Mały, 16 września rocznica założenia PPWF Kids. geek
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 82 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 82   IHP 82 I_icon_minitimeSob Wrz 11, 2010 12:03 am

Ty chyba Killer układasz obraz Byka według tego co sam tworzyłeś z niego na RoD ;P Ja nie wiem, co ci w nim nie odpowiada Razz

@Fifek, to na urodziny stracicie pasy Tag Team Razz
Powrót do góry Go down
FifekPL

FifekPL


Liczba postów : 71
Join date : 29/08/2009
Age : 27

IHP 82 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 82   IHP 82 I_icon_minitimeSob Wrz 11, 2010 10:42 am

maly619 napisał:
Ty chyba Killer układasz obraz Byka według tego co sam tworzyłeś z niego na RoD ;P Ja nie wiem, co ci w nim nie odpowiada Razz

@Fifek, to na urodziny stracicie pasy Tag Team Razz

Mi tam pasuje. affraid
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

IHP 82 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 82   IHP 82 I_icon_minitimeSob Wrz 11, 2010 10:51 am

maly619 napisał:
Ty chyba Killer układasz obraz Byka według tego co sam tworzyłeś z niego na RoD ;P Ja nie wiem, co ci w nim nie odpowiada Razz

A co, zawodnik po drafcie nagle zmienia z dupy swój charakter? Nie, zachowuje go bo dla mnie mówienie że u Ciebie jest już inny to głupota, bo nikt "tak o" nie zmienia charakteru zawodnika. Wyobraź sobie że Ziggler na SD! jest heelem, draftują go na Raw a tam na pierwszej gali jest face'm. Bez jaj. Chodzi mi o to, że zmiany jakie w nim zaszły mnie nie przekonują i na razie na pewno nie jest tym, który powinien ciągnąć feud PWE vs. PPWF.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 82 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 82   IHP 82 I_icon_minitimeSob Wrz 11, 2010 1:03 pm

Problem w tym, że ja nie zmieniałem jego charakteru wcale, od początku był on taki jak u ciebie (starałem się bynajmniej tak go prowadzić). A to, że ma pas, to wcale nie oznacza, że ciągnie cały feud PWE vs PPWF, liderem PWE cały czas jest Jason, zresztą jeśli chodzi o PWE, to chcę stworzyć jakby jedność u wszystkich, nie ma typowego lidera, no i właśnie te wartości spowodowały, że Byku się do nich przekonał.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

IHP 82 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 82   IHP 82 I_icon_minitimeSob Wrz 11, 2010 1:13 pm

No to w końcu się zdecyduj, bo raz mówisz że źle że odbieram go takim jaki był na RoD, a teraz nagle że starasz się by miał taki charakter jak na RoD Razz
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 82 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 82   IHP 82 I_icon_minitimeSob Wrz 11, 2010 1:28 pm

Był taki jak na RoD, ale już nie jest, a mam wrażenie, że dla ciebie to ciągle jest ten face'owy Byku z RoD.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

IHP 82 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 82   IHP 82 I_icon_minitimeSob Wrz 11, 2010 1:33 pm

No to masz rację, bo to tylko wrażenie Razz Chodzi mi o to (z resztą już o tym pisałem), że obecny Byku jest dosyć chujowy, mało przekonujący, ma dosyć cipowate speeche. Wcześniej w momencie gdy był w PWE, ale nie chciał, też średnio to wychodziło. Nie wiem co Ci zasugerowało, że odbieram go jako face'owego Byka, bo wyraźnie pisałem, że chodzi o jego obecny charakter.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 82 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 82   IHP 82 I_icon_minitimeSob Wrz 11, 2010 2:29 pm

Nic mi nie sugerowało, takie przeczucie Razz

Ja powiem tak, nie chcę robić z Byka full heel'a, ale też nie chcę, żeby był facem, bo wtedy ciężko byłoby odebrać jego pobyt w PWE.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

IHP 82 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 82   IHP 82 I_icon_minitimeSob Wrz 11, 2010 2:52 pm

A ja nie mówię, że musi być facem albo heelem. Mówię tylko, że obecnie nie imponuje niczym jako tweener Razz
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

IHP 82 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 82   IHP 82 I_icon_minitimePon Wrz 13, 2010 9:44 pm

Piękna wygrana Avosa, widać że jest jedną z lepiej zapowiadających się postaci. No i prosze Kilan przechodzi do IHP i mamy nową drużyne.
Segment z Małym i SCK wyszedł bardzo fajnie.
Na początku przechwałki Smitha a później szybka wygrana Marka.
Kolejny segment też wypadł bardzo fajnie.
Następnie przechodzimy do akcji na ringu, całe te zamieszanie bardzo mi się podobało. Jedynie troche mnie dziwi taka szybka zmiana zdania Byka.
Brasydas i jego udany debiut na IHP Smile
No i mamy jednak rozłam w drużynie Wolfa i Geralta. Może powstanie jakiś fajny feud Smile akcja z ucieczką bardzo mnie zadowoliła (to było lepsze rozwiązanie niż te jakby Wolf miał pobić Geralta)
ME jak zwykle wyszedł dobrze.

Po mojej troszeczkę dłuższej przerwie wracam do komentowania gal Razz. Ocena 8/10
Powrót do góry Go down
10kilan

10kilan


Liczba postów : 180
Join date : 02/04/2010
Age : 33
Skąd : Mazowieckie

IHP 82 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 82   IHP 82 I_icon_minitimeNie Wrz 19, 2010 12:27 pm

Z góry przyznaje ze pisałem kilka razy ze tag teamy jakoś mnie nie potrafią wciągnąć,no ale utworzenie teamu mojej postaci z Avosem może być bardzo ciekawe. Niezłe połączenie Avos-religijny,ja ze względu jak dobrze zauważył Byku-Włoch więc też religijny. Uwaga wkracza nowa siła na IHP Smile

Rzeczywiście trochę zaskakująca wygrana Marka bez zadnej interwencji osób trzecich,ale dobrze czasami i trzeba przeprowadzić normalną walkę Smile

Ciekawy segment PWE vs Mały i Voodoo. PWE tworzą silną grupę(ala Nexus) więc może jakaś walka PWE vs IHP? ;p Ogólnie bardzo ciekawie się wszystko zapowiada.

Wygrana Brasydasa,innego wyniku w debiucie być nie mogło bo by wyszedł na popierdułkę Very Happy

Haha uciekająca panna młoda xd No nieźle sobie chłopacy polatali,ale na next IHP już chyba nie będzie ucieczka możliwa Wink

ME-a raczej to co nim było Razz Wszystko ciekawie pomyślana ala Taker z tym światłem tylko w jaki sposób Metal tak szybko zdążył zniknąć i poobijać członków PWE jednocześnie? Razz
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 82 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 82   IHP 82 I_icon_minitimeNie Wrz 19, 2010 12:53 pm

10kilan napisał:
tylko w jaki sposób Metal tak szybko zdążył zniknąć i poobijać członków PWE jednocześnie? Razz

Nagrane wcześniej i puszczone z taśmy xD
Powrót do góry Go down
10kilan

10kilan


Liczba postów : 180
Join date : 02/04/2010
Age : 33
Skąd : Mazowieckie

IHP 82 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 82   IHP 82 I_icon_minitimeNie Wrz 19, 2010 3:11 pm

A Activ czołgał się przez cały ME do ringu? Very Happy
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 82 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 82   IHP 82 I_icon_minitimeNie Wrz 19, 2010 3:15 pm

Activ to była właśnie ta jedyna ofiara, bo Metallion po zgaszeniu świateł zdążył tylko wybiec na backstage, no i akurat stał Activ, to mu wjebał, a potem już tylko puścił taśmę xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





IHP 82 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 82   IHP 82 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
IHP 82
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: IHP-
Skocz do: