Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wrestler Sierpnia 2010 - głosowanie.

Go down 
+4
10kilan
maly619
Mr.Destruction
thepolishkiller
8 posters

Wrestler Sierpnia 2010 to...
The Bykertaker (IHP)
Wrestler Sierpnia 2010 - głosowanie. I_vote_lcap29%Wrestler Sierpnia 2010 - głosowanie. I_vote_rcap
 29% [ 5 ]
James "Metallion" Mano (IHP)
Wrestler Sierpnia 2010 - głosowanie. I_vote_lcap18%Wrestler Sierpnia 2010 - głosowanie. I_vote_rcap
 18% [ 3 ]
Mark "The Wolf" (IHP)
Wrestler Sierpnia 2010 - głosowanie. I_vote_lcap18%Wrestler Sierpnia 2010 - głosowanie. I_vote_rcap
 18% [ 3 ]
Mr. Destruction (RoD)
Wrestler Sierpnia 2010 - głosowanie. I_vote_lcap18%Wrestler Sierpnia 2010 - głosowanie. I_vote_rcap
 18% [ 3 ]
NGN (RoD)
Wrestler Sierpnia 2010 - głosowanie. I_vote_lcap6%Wrestler Sierpnia 2010 - głosowanie. I_vote_rcap
 6% [ 1 ]
michu619 (RoD)
Wrestler Sierpnia 2010 - głosowanie. I_vote_lcap11%Wrestler Sierpnia 2010 - głosowanie. I_vote_rcap
 11% [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 17
 
Poll closed

AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Wrestler Sierpnia 2010 - głosowanie. Empty
PisanieTemat: Wrestler Sierpnia 2010 - głosowanie.   Wrestler Sierpnia 2010 - głosowanie. I_icon_minitimeWto Wrz 07, 2010 6:27 pm

Daję ankietę, bo dzięki niej będzie więcej głosów co pozwoli lepiej wybrać, ale nie zwalnia to z uzasadniania Razz Pełny głos to oddany w ankiecie + uzasadnienie w poście.

Można zaznaczyć dwie opcje w ankiecie - ale nie trzeba. To tylko dla tych, którzy będą niezdecydowani i chcą oddać głos na dwóch równych wg. nich kandydatów. Ankieta trwa do niedzieli.

Były dwa PPV, ale Summer Pain traktuję jako lipcowe więc zalecam sugerować się tylko galami po nim.

Ja sam zagłosuję na dwie trochę mniej znaczące postacie - Pana Destrukcję i Marka Wilka. Destruction miał mocne wejście, dużo dobrych segmentów, speechy, dobre walki, kręcił się już koło pasa i wg. wielu niedługo powinien go otrzymać. No zobaczymy Razz

Mark to wg. mnie niekwestionowanie najbardziej wyrazista postać na IHP z nominowanych w tym minionym miesiącu. Fajne segmenty, w walkach też pokazał "pazur", a nawet kilka - dużo lepiej go odebrałem niż Byka, który w zasadzie lekko mi się znudził z tym ciągłym mówieniem "nie" Jasonowi i po jakimś czasie mnie to irytowało, nie pomogło mu nawet wygranie pasa. W końcu Mark też ma Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Wrestler Sierpnia 2010 - głosowanie. Empty
PisanieTemat: Re: Wrestler Sierpnia 2010 - głosowanie.   Wrestler Sierpnia 2010 - głosowanie. I_icon_minitimeWto Wrz 07, 2010 7:07 pm

Ja osobiście zagłosowałem na Metalla bo on jest postacią "nowej ery" w PPWF. Od momentu gdy jestem w PPWF(ponad rok) nie było tutaj żadnego porządnego rozjebywacza który jak wejdzie na ring to wiesz że będzie się starał tak dojebac przeciwnikowi żeby bolało :p Wiele fajnych zagrań ze światłem itp.


Ja mimo że nie zagłosowałem na siebie to mam pytanko które może ułatwic niektórym głosowanie : Czy można głosowac na siebie?
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Wrestler Sierpnia 2010 - głosowanie. Empty
PisanieTemat: Re: Wrestler Sierpnia 2010 - głosowanie.   Wrestler Sierpnia 2010 - głosowanie. I_icon_minitimeWto Wrz 07, 2010 9:16 pm

Można, oczywiście gdy jesteś przekonany że to Twoja postać była najlepsza. Liczę na uczciwość Wink
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

Wrestler Sierpnia 2010 - głosowanie. Empty
PisanieTemat: Re: Wrestler Sierpnia 2010 - głosowanie.   Wrestler Sierpnia 2010 - głosowanie. I_icon_minitimeSro Wrz 08, 2010 12:44 am

Jako, że dwa głosy, to jeden dla IHP, a drugi dla RoD Wink

Głos z IHP dostaje Bykertaker, przede wszystkim za zdobycie pasa i to, że jest według mnie dość wyrazistą i częśto występującą osobą na IHP (nie mówiąc o tym, że oba obozy się o niego powiedzmy, że biją Razz)

Z RoD głos dostaje Mr. Destruction. Dostaje go za to, jak wyrazistą jest postacią, występującą w wielu ciekawych segmentach i według mnie zasługującą na pas Cruiser. Michu i NGN mimo, że mają nadal pasy, to nie byli tak wyraźnymi osobami, mieli lepsze lub gorsze momenty, ale tak naprawdę czekam tylko aż stracą pas i zobaczę kto w końcu go po nich dostanie.
Powrót do góry Go down
10kilan

10kilan


Liczba postów : 180
Join date : 02/04/2010
Age : 33
Skąd : Mazowieckie

Wrestler Sierpnia 2010 - głosowanie. Empty
PisanieTemat: Re: Wrestler Sierpnia 2010 - głosowanie.   Wrestler Sierpnia 2010 - głosowanie. I_icon_minitimeSro Wrz 08, 2010 10:43 am

Mój głos dla Destructa-tak jak już wiele razy podkreślałem bardzo ciekawa postać,wyróżnia się i ma dobre segmenty. Liczyłem że zgarnie pas na ostatnim PPV,ale prędzej czy później do tego dojdzie. Ale tutaj pochwała przede wszystkim chyba dla Killera który ma na niego pomysł Smile

Jako że można oddać 2 głosy zagłosuję także na Byka. Głównie za to że wygrał pas i wg mnie wniesie lekki powiew świeżości w ME na IHP Smile

PS. Widzę że tłum ludzi głosuje :/
Powrót do góry Go down
Darth Parvus

Darth Parvus


Liczba postów : 32
Join date : 05/11/2009

Wrestler Sierpnia 2010 - głosowanie. Empty
PisanieTemat: Re: Wrestler Sierpnia 2010 - głosowanie.   Wrestler Sierpnia 2010 - głosowanie. I_icon_minitimeSro Wrz 08, 2010 1:38 pm

Byku za zdobycie pasa, oraz NGN za to, że przekonał mnie do siebie, oraz dalej jest mistrzem. Może i Destruction ma lepsze segmenty itd. ale ja przekonałem się do NGN'a jako mistrza, myślę, że jest dobrze budowany, no i uważam, że zasługuje na głos.
Powrót do góry Go down
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

Wrestler Sierpnia 2010 - głosowanie. Empty
PisanieTemat: Re: Wrestler Sierpnia 2010 - głosowanie.   Wrestler Sierpnia 2010 - głosowanie. I_icon_minitimeSro Wrz 08, 2010 6:09 pm

Mój głos otrzymuje Mark "The Wolf". Ma ciekawy i oryginalny gimmick, postać na IHP jest świetnie prowadzona i do tego posiada pas Hardcore.
Powrót do góry Go down
DevilLukas

DevilLukas


Liczba postów : 58
Join date : 11/01/2010
Age : 31
Skąd : Siem-ce

Wrestler Sierpnia 2010 - głosowanie. Empty
PisanieTemat: Re: Wrestler Sierpnia 2010 - głosowanie.   Wrestler Sierpnia 2010 - głosowanie. I_icon_minitimeSob Wrz 11, 2010 3:09 pm

jako że nie wiem na kogo zagłosowac oddam dwa głosy oba wędrują do IHP-u Razz

1. James "Metallion" Mano za to że ma bardzo ciekawą postać, jest takim pożądnym niszczycielem( np. ostatnie IHP)

2. Mark "The Wolf" również bardzo ciekawa postać no i fakt posiadnia pasu Hardcore.
Powrót do góry Go down
Big Danio

Big Danio


Liczba postów : 31
Join date : 26/02/2009
Age : 30
Skąd : brzeg dolny

Wrestler Sierpnia 2010 - głosowanie. Empty
PisanieTemat: Re: Wrestler Sierpnia 2010 - głosowanie.   Wrestler Sierpnia 2010 - głosowanie. I_icon_minitimeSob Wrz 11, 2010 11:15 pm

Głos na Byka, ponieważ zaliczył udane wejście do Main Eventu na Title Night, gdzie wygrał pas Heavyweight co jest wielkim osiągnięciem.
Sorry, że nie wchodze na forum i nie komentuje ale mam ostatnio sporo na głowie ale gale od czasu do czasu czytam. Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wrestler Sierpnia 2010 - głosowanie. Empty
PisanieTemat: Re: Wrestler Sierpnia 2010 - głosowanie.   Wrestler Sierpnia 2010 - głosowanie. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wrestler Sierpnia 2010 - głosowanie.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Głosowanie.
» Głosowanie.
» Wrestler miesiąca.
» PPWF Wrestler of the Year Award™
» PPWF Wrestler of the Year Award™

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Bookers zone :: Wrestler miesiąca-
Skocz do: