Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 RoD 109.

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 109. Empty
PisanieTemat: RoD 109.   RoD 109. I_icon_minitimeNie Wrz 05, 2010 7:50 pm

Kolejne RoD już na stronie. Mam nadzieję, że w części zrekompensuje słaby skrót z 108 Razz Ogólnie brakuje mi w nim jeszcze jednego segmentu, ale nie miałem pomysłu a na siłę nie ma co dokładać, lepsze jest często wrogiem dobrego. Zauważyłem, że ciężko mi wyjść poza legendarną już chyba liczbę pięciu walk na tygodniówce Razz Są one jednak nieźle obstawione i w sumie cała gala rozwija kilka feudów, więc jest ok.

http://ppwf.com.pl/rod109.html

Miłego czytania!
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Darth Parvus

Darth Parvus


Liczba postów : 32
Join date : 05/11/2009

RoD 109. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 109.   RoD 109. I_icon_minitimePon Wrz 06, 2010 2:11 pm

- Darth Parvus, można powiedzieć w środku wojny Razz Ciekaw jestem co z tym dalej będzie, bo jak na razie atakuje każdy z obozów, ale wątpię, żeby tak to pozostało Wink
- trzeba powiedzieć, że walki to same "mini hity". Walczą ze sobą sami dość znani i wypromowani, a wyniki też bardzo ciekawe (Budzik wygrywa z Wall'em, Destruct z Capoeristą)
- Milicjant ścigający za kradzież finiszerów, zajebisty pomysł Very Happy
- trochę dziwne zachowanie Stevena w walce, jakoś nie pasowało mi to do heel'owskiej stajni.
- trzeba też powiedzieć, że ogromna wygrana Minia, bo na czysto pokonał mistrza. Mały szok, ale też duże wypromowanie go (a z drugiej strony spadek NGN'a, bo niby mistrz, jego sędzia, a dostaje baty)
- fajne nawiązanie do PPV w Main Evencie, gdy SKF zaczepił ręce micha, a potem go zdemolował.
- duże minusy za: brak Siwego oraz brak Begihita lub Thunderstorma;
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 109. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 109.   RoD 109. I_icon_minitimeSro Wrz 08, 2010 4:33 pm

Zaczynamy fajnym segmentem,choć brakowało mi w nim reszty ludzi biorących udział w walce na PPV, zwłaszcza, że potem mamy walkę Wall'a i Budzika, więc spokojnie mogli się oni tam pojawić (+ dowiedzielibyśmy się jak wyglądają stosunki między Wallem, a SKFem)

Tak jak napisał Darth Parvus, jego postać w środku wojny, co odbieram dość dobrze, bo daje trochę niepewności, co będzie z Parvusem, czy do kogoś dołączy, czy pozostanie tak sobie, sytuacja na pewno na +

Następny wywiad rozwiewa wątpliwości co do tego jak wygląda stosunek Wall'a i SKF'a, no i poznajemy kto będzie jego rywalem dziś.

Wygrana Destructiona i to na czysto z Capoeristą. Trzeba powiedzieć, że to naprawdę coś dużego.

Rozbawił mnie milicjant, a sam pomysł świetny Smile No i kolejna okazja do promocji Zacka, tym razem już w normalnym feudzie 1 vs 1.

Wall przegrywa z Budzikiem :O Dla mnie szok, choć szkoda, że po walce nie doszło do jeszcze czegoś, bo tak to po prostu była sobie walka Razz

Ja też kompletnie nie czaję zachowania Stevena, mam nadzieję, że zostanie to jakoś wyjaśnione, bo ni huja nie pasuje to do jego charakteru Razz

SKF niszczy micha w taki sposób w jaki michu wygrał na PPV, ale jakoś czuję niedosyt. Oczywiście gala nie zawsze musi się kończyć jakąś zadymą czy coś, ale to RoD praktycznie nie dało nam jakiś nowych spraw, nowych przypuszczeń co do następnego PPV.
Odebrałem tą galę jako takie show, ale bez feudów. Było fajne, nie było nic rażącego, ale nie było też nic super. Po prostu parę walk, zaskakujące wyniki, ale 0 emocji jeśli chodzi o następne gale RoD.
Powrót do góry Go down
Nicky Ocean

Nicky Ocean


Liczba postów : 93
Join date : 23/10/2008
Age : 29

RoD 109. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 109.   RoD 109. I_icon_minitimeCzw Wrz 09, 2010 6:10 pm

Takie trochę spuszczone z emocji to RoD, w dodatku niewiele zostało dodane odnośnie przyszłości na RoD. Początkowy segment w miarę niezły, aczkolwiek michu potwierdza, że znalazł się w dobrym miejscu, w dobrym czasie i fartem obronił tytuł. Poza tym ciekawe wyniki, Destruction pinujący Capoeristę udowadnia, że coś tam ugrać w przyszłości może, poza tym NGN przegrywający z Minio (chociaż gra Stevena kompletnie dla mnie nie zrozumiała) też ciekawym wynikiem jest. Widzę, że prędzej czy później ZOMO wpieprzy się do domu Zacka Razz Liczę na to, że następne RoD odkryje więcej kart odnośnie następnego PPV i może rozkręci lepiej feudy, które rozpoczęły się jeszcze przed Title Night Smile
Powrót do góry Go down
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

RoD 109. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 109.   RoD 109. I_icon_minitimeCzw Wrz 09, 2010 6:12 pm

Plusy :
+ Jak już wspomniano Darth w środku wojny. Ostatnio nie chciał dołączyć do SS ale myślę, że z biegiem czasu zmieni zdanie.
+ FT, choć tym razem nie kradnie finishera Razz
+ Walka rewanżowa SKF'a z Michem, fajnie obmyślona końcówka
+ Zaskakujące zwycięstwa Walla z Budzikiem i Minia z NGN. Trochę dziwne zachowanie Stevena, moim zdaniem bardziej by pasowało, żeby w ogóle nie kazał bić w gong a Minio widząc, że jego rywal ledwo żyje, puściłby go i zaczął wykłócać się ze Steven'em, który sprowokowałby go do uderzenia i dyskwalifikacji.

Inne :
* RoD i IHP w tym tygodniu obeszło się bez minusów.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





RoD 109. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 109.   RoD 109. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
RoD 109.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: RoD-
Skocz do: