Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 RoD 108.

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 108. Empty
PisanieTemat: RoD 108.   RoD 108. I_icon_minitimeSob Sie 28, 2010 7:23 pm

Drugie RoD w dwa dni, tym razem jednak lekko okrojona wersja skrócona. Mimo to powinno być ciekawie Smile

http://www.ppwf.com.pl/rod108.html

Miłego czytania!
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Nicky Ocean

Nicky Ocean


Liczba postów : 93
Join date : 23/10/2008
Age : 29

RoD 108. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 108.   RoD 108. I_icon_minitimeSob Sie 28, 2010 9:34 pm

O, wreszcie coś w mój gust pod względem długości Very Happy Tygódniówka niezła, bo dopromowała to czego nie dopromowały poprzednie gale. Zackowi sam bym jebnął za to, że kradnie ludziom finishery, więc liczę na to, że jobbnie na PPV Razz Konfontacja Game'a i Kilana mnie nie wkręciła, ale i tak raczej Duży wyleci, Włoch nawet trochę mojej sympatii zebrał. Końcówka gali w dobrym stylu, bowiem nie ucierpiał wizerunek ani Siweego, ani The Walla, się inni contenderzy przypomnieli. Tygodniówka jak na skróconą to całkiem spoko, bo coś tam jeszcze dodała do ognia przed PPV.

PS. Weż mnie chociaż jako jobbera zabookuj Razz
Powrót do góry Go down
10kilan

10kilan


Liczba postów : 180
Join date : 02/04/2010
Age : 33
Skąd : Mazowieckie

RoD 108. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 108.   RoD 108. I_icon_minitimeSob Sie 28, 2010 9:37 pm

Rzeczywiście RoD z deczka okrojone Wink

Skupiłeś się głównie na rozwoju feudów a więc:

Zack znów wygrywa i 3vs1 na PPV. CHyba ktoś po dupie dostanie Razz

BTG przerwał mi posiłek Suspect oberwie za to Very Happy

Cieszę się że wygrał Destruct ale jak się okazało będzie miał kilku przeciwników więcej ;]

Walka o pas PPWF będzie ciekawa ,czekamy na galę Wink
Powrót do góry Go down
Zack

Zack


Liczba postów : 103
Join date : 15/10/2009
Skąd : nwf.pun.pl

RoD 108. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 108.   RoD 108. I_icon_minitimeSob Sie 28, 2010 11:09 pm

Wbrew pozorom takie okrojone RoD mi się podoba. Widać, że to ostatnie przed PPV i zostało poświęcone pod biuld upy do gali i bardzo dobrze.
Skomentuje moją postać bo pomimo, że gimmick miał być inny to jest to na pewno lepsze niż jakiś czas temu wymyślałem. Podoba mi się perspektywa walki z trzema Razz
Dalej ciekawe promo feudu BTG i Kilana, skróty walk się dobrze czyta ale tylko tych prostszych walk jak właśnie 1 vs 1 i tu mi bardzo pasowała taka ich długość. NGN przed PPV dostał kolejną promocję i bardzo dobrze Smile
Powrót do góry Go down
http://www.nwf.pun.pl/forums.php
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 108. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 108.   RoD 108. I_icon_minitimeNie Sie 29, 2010 12:20 am

Nicky, spokojnie Smile Przyjdzie czas i na Iana, prędzej czy później. A raczej przyjdą pomysły, prędzej czy później Razz Nie chcę robić niczego ot tak, więc jak wpadnę na ciut dłuższy angle, nawet na te 2-3 gale to z pewnością się pojawi Razz

Co do Zacka to miałem dla niego krótki feud nawet, ale Byku podsunął mi pomysł na obecny storyline i myślę chyba że tak jest lepiej Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 108. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 108.   RoD 108. I_icon_minitimeWto Sie 31, 2010 5:24 pm

Zack - złodziej finiszerów Razz Nawet ciekawe, ale takie ciągłe otwieranie gali zlaniem przez niego jobbera robi się nudne Razz

Potem parę walk, ale same nieciekawe, nic nie wnoszące. Ja rozumiem, skrót, ale nawet w skrócie powinno się dawać coś, co zaostrzy sytuację przed PPV, a my dostajemy tu dwie końcowe walki,które to robią, a tam same squashe lub nudne walki.

Rozwiązanie sytuacji z tym, że Minio przegrał przez pin Submission Match dla mnie debilne i idiotyczne. Zresztą nie przyjmuję tej pomyłki do wiadomości, bo to pokazuje tylko jak żałosne jest RoD, że nawet sędzia nie wie jaką walkę prowadzi. Ja to tak odbieram i każde tłumaczenie i próba wyrównania tego byłaby dla mnie idiotyzmem. Po prostu taki błąd jest dla mnie niewybaczalny.

Końcówka walki Wall'a i Siwego to atak wszystkich, czego można się było spodziewać, ale też było to najlepsze wyjście przed masową walką na PPV.

Dla mnie gala słaba, może dlatego, że był to skrót, choć jak pisałem wcześniej, dwie walki mające coś wspólnego z PPV to trochę mało. Oczywiście można pisać, że przecież Masked Man pokazał swą siłę, ale gdzie był wtedy Thunder? Nie powiem nic o dodaniu walki Zacka z trzema innymi osobami, bo uważam, że taka walka mogłaby spokojnie odbyć się na którymś z RoD.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 108. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 108.   RoD 108. I_icon_minitimeWto Sie 31, 2010 7:43 pm

Nie dziwię się, że Ci nie przypadła do gustu Smile W zasadzie jej celem było zakończenie turnieju oraz ogłoszenie walki o pas Cruiserweight. Reszta to tylko dodatek, więc możliwe że poziom tych dodatków nie był super Wink
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Sponsored content





RoD 108. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 108.   RoD 108. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
RoD 108.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: RoD-
Skocz do: