Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 RoD 107.

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 107. Empty
PisanieTemat: RoD 107.   RoD 107. I_icon_minitimePią Sie 27, 2010 3:36 pm

Przedostatnia gala w drodze do Title Night. Trafiła się jedna krótka walka pisana ręcznie, reszta jak to na tygodniówkach jest w formie raportu z ewentualnie dopisaną końcówkę. Nadrabiają to wszystko wg. mnie segmenty, które są na co najmniej dobrym poziomie.

http://www.ppwf.com.pl/rod107.html

Miłego czytania!
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

RoD 107. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 107.   RoD 107. I_icon_minitimePią Sie 27, 2010 5:24 pm

Plusy :
+ FT
+ Mask vs Mask. Myślę, że wygra Thunder, w przeciwnym razie będę musiał mu wymyślić nowy gimmick.
+ Na Title Night dochodzi kolejna masówka, zajebiście !
+ TPK Speaks out. Podobało mi się i jestem ciekaw czy Killer sprzeda RoD.

Minusy :
- Znalazłem dość znaczący błąd, a więc Rider zostaje zaatakowany przez Satans Service i Capoerista wygrywa przez DQ ? Jakim prawem ? ;]
- Segment po walce Kilana i Big Teha jakoś mnie nie przekonał. Wyraźnie widać, że walka zrobiona na siłę aby się pozbyć Big Teha i strasznie słabo to wyszło.

Inne :
* Segmenty z Satans Service jakoś średnio mi się podobały.
Powrót do góry Go down
Darth Parvus

Darth Parvus


Liczba postów : 32
Join date : 05/11/2009

RoD 107. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 107.   RoD 107. I_icon_minitimePią Sie 27, 2010 6:20 pm

- kolejna wygrana Zacka, kolejna z bezbarwnym rywalem, przydałby się mu jakiś feud
- Kilan vs Big Teh Game na PPV, czyli walka, w której pozbędziemy się niepotrzebnego, nieistniejącego zawodnika, dużo tego ostatnio Razz
- Parvus w Satan Service? Myślę, że ciekawe, no i pasowałby on do tej drużyny. No, ale przegonił ich, widać, że nie chce z nimi pracować Razz (choć czuję, że to jeszcze nie koniec)
- sprzedaż RoD? Ciekawe komu miałby je sprzedać Razz? W sumie robi się to bardzo ciekawe, nie mówiąc już o tym, że jeszcze trzeba wyjaśnić sprawę z MB Styles'em.
- No i to, czego mi brakowało, po wywiadzie i po walce NGN dostał. Teraz w moich oczach dostał tego kolorytu, niby nic takiego nie zrobił, ale jakoś mnie to przekonało. Może dlatego, że uporał się z tym wszystkim sam, a nie z pomocą kogoś z IHP Team?
- Mask vs Mask - super sprawa, genialny pomysł. Mam tylko nadzieje, że Masked Man to ktoś ciekawy i zaskakujący
- Półfinał turnieju zakończony DQ. Czyżby TTM na PPV? A może coś jeszcze większego? Osobiście byłbym bardzo zadowolony.
- Zarąbista walka zapowiedziana na PPV - dodatkowo do walki wchodzi Siwyyy, a samo wytypowanie zwycięzcy jest chyba niemożliwe, bo wszystko się tu może zdarzyć. Nie mogę się doczekać PPV, choć przed nami jeszcze jedno RoD Smile

Gala wypadłą o niebo lepiej niż poprzednie RoD. Już czuć emocje przed PPV, feudy zaczynają sięgać szczytu, po prostu gala wyszła bardzo fajnie Wink
Powrót do góry Go down
10kilan

10kilan


Liczba postów : 180
Join date : 02/04/2010
Age : 33
Skąd : Mazowieckie

RoD 107. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 107.   RoD 107. I_icon_minitimeSob Sie 28, 2010 11:49 am

Kolejna walka Zacka. Szybkie zwycięstwo i delikatne podbudowanie go jako heela. Tylko co dalej?

Niby Satan Service czyli źli do szpiku kości a zachowują się jak pipki Very Happy

Moja walka hmm,dobrze że wygrałem,ale ta walka na PPV tak jak wyżej pisali trochę tak z dupy Razz Do TN chyba jeszcze jedno RoD(pewności nie mam)więc można było na next to ogłosić. CHyba pozbędziemy się kolejnej nieaktywnej postaci Smile Czekam co dalej Smile

I tak uważam że TPK nie sprzeda RoD,a sytuacja przypomniała mi jak kiedyś Vince sprzedał RAW temu Trampowi czy jak mu tam ;p Można by o tym pomyśleć i skończyć tak jak wtedy i masz piękną możliwość do turnu Very Happy

Podoba mi się feud na linii NGN vs Destruction,jakoś mnie tak wciągnął sam z siebie,może przez ciekawy gimmick Destructa Smile Liczę że to oni ponownie zmierzą się o pas na TN.

Mask vs Mask może być ciekawie w tym feudzie,ale wygrana na PPV jest nazbyt przesądzona,no chyba że jakieś małe zaskoczenie będzie ;p

No i będzie rozpierducha na TN o pas PPWF Smile Mam już swój typ na tą walkę Smile
Powrót do góry Go down
Zack

Zack


Liczba postów : 103
Join date : 15/10/2009
Skąd : nwf.pun.pl

RoD 107. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 107.   RoD 107. I_icon_minitimeSob Sie 28, 2010 1:02 pm

Kolejne RoD i kolejna ciekawa dawka wrestlingu ppwf Razz

Na pewno ciekawa sytuacja z Thunderem i walką o maskę.
TPK pokazał co jest w stanie zrobić, choć spodziewałem się czegoś więcej.
Na PPV szykuje się ciekawe starcie z turnieju chociaż te DQ w półfinale jest zaskakujące. Sytuacja z NGN co raz bardziej go urealistycznia i co raz bardziej mi się podoba.
Na titile Night walka Kilana szykuje się świetnie,
segment na koniec RoD bardzo mi się podobał.
Powrót do góry Go down
http://www.nwf.pun.pl/forums.php
Sponsored content





RoD 107. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 107.   RoD 107. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
RoD 107.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: RoD-
Skocz do: