Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 IHP 81

Go down 
+3
Avos_666
Psycho Jason
maly619
7 posters
AutorWiadomość
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 81 Empty
PisanieTemat: IHP 81   IHP 81 I_icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 8:20 pm

Już jest nowe IHP. Sorki, że tak długo, ale mam remont i akurat przy składaniu gali ojciec musiał wyłączyć prąd w całym domu. No, ale też przez to, że żaden się nie zjawił, żeby grać w piłkę (huje), to gala jest wcześniej niż myślałem, że będzie Smile

http://ppwf.com.pl/ihp81.html

Zapraszam do czytania i komentowania Smile
Powrót do góry Go down
Psycho Jason

Psycho Jason


Liczba postów : 337
Join date : 22/12/2008
Skąd : z twojego najgorszego koszmaru

IHP 81 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 81   IHP 81 I_icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 8:51 pm

A więc od początku Razz

Pierwsza walka była ale nic specjalnego się nie stało, oprócz tego że mam nere z Avosa i jego gimmicku xD Ale luz zakwalifikował sie i to jego sukces Razz

Konflikt w PWE widać i jestem bardzo ciekaw jak sie potoczy akcja dalej. Narazie powoli feud idzie do przodu, mimo że rozmowa w szatni jakoś do najlepszych nie należała i miała chyba wyłącznie na celu przypomnienie kto z kim ma problem.

Walka Tag Team dobrze napisana. Rozwalił mnie tekst jak wparował Gray Fox "wykonując przeróżne kopy i inne szybkie ciosy" xD Nie żeby było źle ale nie wiem czemu rozśmieszyło mnie to bo nie mogłem sobie tego wyobrazić xD

No i prosze nagly zwrot akcji w związku z Bykiem i Jasonem. Pomoc w walce o pas? Tego sie nie spodziewałem i jeszcze bardziej nie moge sie doczekać kontynuacji. Co do walki to raczej szybka była.

Co do walki Graya Foxa i Pie Eatera to stypulacja w jakiej sie spotkają na Title Night według mnie mocno spoleruje kto okaże się zwycięzcą. Ale nie będę tutaj psuł innym zabawy i opinię co do słuszności mojej teorii wygłoszę po PPV Razz

Podpisywanie kontraktów o pas Tag Team mogło byc trochę dłuższe, a cała sytuacja rozciągnięta.

Hahaha akcja z Markiem mnie rozjebała xD Niezłe z niego zwierze xD Pomysł nie powiem bo dobry i bardzo oryginalny.

Końcówka walki RVG vs CPT dość HardCorowa. Akcje Epickie ale CPT pokazał w końcu swoją Heelową stronę oblicza.

Uuu Main Event spodobal mi sie. Walka pomiędzy Matthewem a Metallionem i Voodoo trzymała poziom. Ciekawe akcje, a całośc trzymała sie kupy i żaden większy błąd nie rzucił mi się w oczy. Dobrze wplątana akcja z Jasonem i Bykiem. Teraz to już nie wiem co mam myślec do do tego feudu bo akcja zmienia się jak w kalejdoskopie.

Gala ogólnie spodobała mi się i czekam na PPV Wink

Powrót do góry Go down
Avos_666




Liczba postów : 64
Join date : 17/01/2009
Skąd : Mielec

IHP 81 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 81   IHP 81 I_icon_minitimePią Sie 27, 2010 11:40 am

Psycho Jason napisał:

oprócz tego że mam nere z Avosa i jego gimmicku xD

Fuck Yeah ;d

co do gali.

Mój gimmick zajebiście odegrany (zresztą pisałem Ci już na gg), walka jak walka ;p

Pózniej widoczna niechęć Byka. Nie było mnie za czasów PWE i nie wiem co wtedy zaszło [było] więc tu moge tylko skomentować zachowanie Byka na pozytywne.

Bardzo dobrze napisana walka TT. Tak trzymaj Wink

Krótka rozmowa Pie z Foxem, nie ma co komentowac.

Walka Jasona z Rastą i dosłowne zmiażdżenie (co było zresztą raczej wiadome)

Później walka Foxa z Pie, spodziewałem się innego wyniku, ale chociaż to tylko raport, to walka sama w sobie była emocjonująca Wink I ciekawa zapowiedź następnej ;p

To z wolfem, geraltem i PPWF Kids było....... dziwne xD ale ok, fajnie napisane i miało jakiś sens ;p

resztę napiszę później ;d

Powrót do góry Go down
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

IHP 81 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 81   IHP 81 I_icon_minitimePią Sie 27, 2010 5:57 pm

Plusy :
+ Fox pokonuje już drugi raz swojego byłego kolegę z Tag Teamu. Zapowiedź Career vs Career na PPV i czyżby kolejna porażka Pie Eatera ? A może niespodzianka i jego wygrana.. no cóż do trzech razy sztuka jak to się mówi.
+ PPWF Kids pokazują, że nie są chłopcami do bicia. Mam nadzieję, że wygrają z Polish Wrestlers.
+ Mark i Smith. Pomysł oryginalny i fajnie to wyszło, pokazało zwierzęcą naturę zawodnika.
+ Main Event fajny, dużo się działo. Można się tylko przyczepić do tego, że zawodnicy zbyt szybko wstawali po finisherach, dopiero bo wszechpotężnym Moonlight Connection nie byli w stanie się podnieść Razz Chyba przyszedł czas na heel turn mojej postaci.

Minusy :
- Activ i Mortar przegrywają. Wiem, że nie można zawsze wygrywać no ale Activ wygrał w sumie tylko raz, a tak cały czas Midcarderzy PWE Team dostają po dupie. Chyba, że chcesz aby Jason po ich kolejnej porażce się wkurwił i wyjebał ich z teamu, choć on i tak pewnie ma wyjebane na to czy midcard wygrywa czy przegrywa.
- Nie dodałeś obrazków przed walkami Smile

Inne :
* Nie wiem co myśleć o gimmicku Avosa. Trochę zalatuje mi tu byłym gimmickiem CPT, który również chciał nawracać ludzi i miał jakąś religijną manię.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 81 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 81   IHP 81 I_icon_minitimePią Sie 27, 2010 6:24 pm

CPT był po prostu religijną osobą, a Avos to całkowity maniak, no i Avos występuje tu w roli face'a, więc różnica jest.

A co do obrazków, to nie dodaję ich, bo szkoda miejsca na serwerze, a uważam, że są zbyteczne Razz Na kartę się nadają, ale na gale nie będę ich wrzucać.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

IHP 81 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 81   IHP 81 I_icon_minitimePią Sie 27, 2010 6:39 pm

Speech Avosa na razie nie wywołał we mnie jakichś sppecjalnych emocji. Pokazuje charakter i cele wrestlera, wprowadza go do rosteru ale szału nie ma. Nie pasowało mi że to walka eliminacyjna do CS o pas Hardcore, bo postacie na razie mi nie wyglądają na No1 Contenderów, no ale zobaczymy co wyjdzie z tego szalonego pushu Razz Btw, spodziewany pogrom Andy'ego.

Segment w szatni teamu PWE. Poprzednie były jakieś lepsze. Ten taki dosyć nijaki, sądzę że miał na celu podkreślenie tego jak bardzo Byku nie chce być w tej drużynie, ale jak dla mnie jest już to potwierdzone aż nadto Smile No i przedsmak walki Pie z Grayem, coś czuję że Gray wygra a Pie wkrótce wyleci z teamu PWE.

Powrót Zwierzaka jakoś bez emocji, bo nie wierzę by wygrali tego taga Razz No i zaskoczyłeś mnie, bo wygrali Smile Nie wiem co o tym myśleć. Walka sama w sobie przyzwoita, potem lekkie podgrzanie sytuacji przed walką Graya z Pie. W sumie nic specjalnego Smile

Promo. Neutralnie przyjęte.

Potem Rastaman, wychodzi Jason, spuszcza mu wpierdol. Zero zaskoczenia Razz No i neutralnie przyjęte. Słowa Jasona budzą pewnie zaciekawienie, jednak chyba wiem co planuje xD

Spodziewana wygrana Graya i druga walka o karierę na TN xD Ciekawe PPV się szykuje, ale też ten segment po walce trochę nie pasował mi do charakteru jaki prezentował Pie od wejścia do PWE Teamu.

No i podpisanie kontraktów, sytuacja pokazująca, że PPWF Kids nie są skazani na pożarcie. Gdyby decydowało TWG, to zostali by wciągnięci nosem przez jednego zawodnika Polish Wrestlers. No ale jednak tak nie jest, pokazał to ten segment i dodał trochę "mężności" PPWF Kidsom Razz Cóż, mimo że ten segment zachęca mnie do kupienia ich jako mistrzów, to niezbyt jestem do tego przekonany Smile

W sumie fajne te segmenty z Markiem, idealne na podpuszowanie go i wypchanie luk w IHP Razz

Speech CPT przed walką jakoś z deka bezbarwny, no i nie spodziewam się by CPT tą walkę przegrał. Aczkolwiek kto wie... Na siłę mogę się przyczepić, że był to Ladder match a użyć drabiny było jak na lekarstwo. No i wygrana CPT + lekki pop. Bleeeeeeeeeeee Razz Na razie jeśli ma być to turn to wychodzi średnio. Bardzo średnio Razz

ME fajny, liczyłem że wygra Voodoo, ale musiał wygrać Matthew... Razz Dobra walka, ciekawe sytuacje. Niezły początek, coś średnio mi się podobała interwencja Jasona i dwa MC od Byka na Voodoo i Metall'u. Zobaczymy jak to się dalej rozwinie, bo do tej pory jest tylko dobrze Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

IHP 81 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 81   IHP 81 I_icon_minitimePią Sie 27, 2010 7:10 pm

Krótka przemowa Avosa i jego kolejna wygrana na IHP, postać Avosa zapowiada się ciekawie zobaczymy jak jego losy dalej się potoczą.
No i znowu mamy Jasona i jego ekipę Smile Byku coś ciągle nie umie się pogodzić z tym że jest w ekipę i na pewno będzie chciał wygrać pas żeby tylko Jason nie zdobył go.
Walka Tag Team wypadła dobrze, jak widać PWE Team nie udało się wygrać ciekawe co na to Jason.
Szybka walka Jasona z Rastamanem i mamy kolejnego zawodnika w walce Elimination Chamber.
No i zapowiedz interesującej walki na PPV co prawda nie jest to walka o pas ale i tak będzie ciekawa.
PPWF Kids ładnie zdemolowali Wolfa i Geralta. Pokazali że są nie byle kim.
Kolejny fajny segment Smitha i Marka.
Walka RVG vs CPT wyszła bardzo fajnie zwłaszcza końcówka.
ME wyszedł fajnie ale nie tak jak na poprzedniej gali, czegoś mi brakowało w nim.
Ocena gali 7+
Powrót do góry Go down
Avos_666




Liczba postów : 64
Join date : 17/01/2009
Skąd : Mielec

IHP 81 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 81   IHP 81 I_icon_minitimePią Sie 27, 2010 9:04 pm

Bykertaker... nie wiem jaka była stara postać CPT, ale Avos czuje się powołany przez Boga, jest kimś w rodzaju ... hmm... Mojżesza ^^
Powrót do góry Go down
ziomroki

ziomroki


Liczba postów : 237
Join date : 25/10/2008
Age : 26
Skąd : Łowicz

IHP 81 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 81   IHP 81 I_icon_minitimeSob Wrz 04, 2010 4:40 pm

Avos , jeszcze Mojżesza tu brakowało Very Happy.

Co do gali :

Walka dobra , speech też , można było przewidzieć , że Avos wygra , dobrze że się dostał do walki .

Segment z PWE , troche słabiej niż poprzednie , ale jednak nie najgorszy Razz . Wygląda to tak jakby Bykowi znudził już się pobyt w PWE xD.

Walka TT , związane z PWE , bardzo dobrze , tylko buduje feud , który dla mnie jest bardzo ciekawy . Ogólnie walka w normie oby więcej takich .

"Znów " PWE , dobrze , że "znów" . Szybka walka , troszke poniżej poziomu , ale to nic Razz .

Zapowiedz taka sobie ogólnie taka średnia xD.

PPWF Kids robią miazgę na każdym kroku Very Happy. Zapowiada się ciekawie .

Segment Smitha i MArka na + .

W tej walce tylko końcówka mi się podobała Razz. Walka średnia Very Happy

ME fajny , osobiście podobał mi się Smile .

Gala wyszła fajnie , dam 7/10 Razz
Powrót do góry Go down
Avos_666




Liczba postów : 64
Join date : 17/01/2009
Skąd : Mielec

IHP 81 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 81   IHP 81 I_icon_minitimeSob Wrz 04, 2010 10:02 pm

ziomroki napisał:
Avos , jeszcze Mojżesza tu brakowało Very Happy.

No właśnie chodzi o to, że brakowało ;p
Powrót do góry Go down
Sponsored content





IHP 81 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 81   IHP 81 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
IHP 81
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: IHP-
Skocz do: