Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Rywal Undertakera na WM27?

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Rywal Undertakera na WM27? Empty
PisanieTemat: Rywal Undertakera na WM27?   Rywal Undertakera na WM27? I_icon_minitimeNie Sie 22, 2010 1:54 pm

`Założyłem taki temat również na Atti, ale myśle że warto tutaj też go przedyskutować, bo Widze że na Attitude nie są za chętni do dyskusji xD

Zatem... Z kim Undertaker zmierzy się na WM? i Dlaczego?


To moje zdanie...

Chris Jericho
- Dobry i wszechstronny zawodnik, jakby walczył z Takerem to mógłby być zajebisty pojedynek.

John Cena - Walka by była dobra, i by przyciągnęła bardzo dużo fanów.

Sting? - Ze Stingiem jest inaczej. Na WM27 Pan McMahon chciał przeprowadzić rozszerzoną selekcje do WWE Hall of Fame ze względu 10 rocznicy wykupienia WCW przez WWF. Sting z WCW vs Taker z WWF Very Happy Myśle że pojedynek nie byłby najlepszy, ale róznież by przyciągnął dużo fanów.

Goldberg? - Goldberg Wants One More Match... Nie wiadomo w jakiej Goldie jest formie, i jakby wyglądał ten pojedynek, jednakże taki match byłby zajebisty jeszcze pare lat temu...
Powrót do góry Go down
Psycho Jason

Psycho Jason


Liczba postów : 337
Join date : 22/12/2008
Skąd : z twojego najgorszego koszmaru

Rywal Undertakera na WM27? Empty
PisanieTemat: Re: Rywal Undertakera na WM27?   Rywal Undertakera na WM27? I_icon_minitimeNie Sie 22, 2010 2:02 pm

Mój typ to:

Kane - Nie wiem może ten zbliżający feud pociągnie się dłużej i walka na WM 27 miedzy nimi była by dobrze rozpromowana.

Goldberg - W sumie to jak zaznaczyl Mateuszek nic nie wiadomo, ale pojawienie się Goldberga w sekcji Alumni może cos znaczyć Razz

Lub też istnieje możliwość że będzie to ktoś ze starszych Main Eventerów (Triple H, Cena, Jericho) Ale to tylko moje odczucie w razie niewypału 2 pierwszych typów Razz
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Rywal Undertakera na WM27? Empty
PisanieTemat: Re: Rywal Undertakera na WM27?   Rywal Undertakera na WM27? I_icon_minitimeNie Sie 22, 2010 2:15 pm

To ja Ci Jason podpowiem że to nie będzie ani Kane, ani nikt z kim już Taker walczył, bo to by nie miało sensu. Były 2 wyjątki(Kane Masked - WM14 Unmasked WM20, oraz HBK - WM24,25)
I raczej na pewno nie będzie to jakiś już pokonany zawodnik.

Fajną opcją, lecz bardzo mało prawdopodobną, by była walka Phenoma z jakimś "młodym" nabytkiem WWE. Mam na myśli wrestlerów o nickach:

- Sheamus
- Jack Swagger
- Daniel Bryan
- The Miz
- Wade Barrett
Powrót do góry Go down
Psycho Jason

Psycho Jason


Liczba postów : 337
Join date : 22/12/2008
Skąd : z twojego najgorszego koszmaru

Rywal Undertakera na WM27? Empty
PisanieTemat: Re: Rywal Undertakera na WM27?   Rywal Undertakera na WM27? I_icon_minitimeNie Sie 22, 2010 2:20 pm

Taker mógłby by być pokonany przez kogoś mlodego, jeżeli np byłby jego uczniem. Niegdyś istniał taki plan aby Taker szkolil nastepcę, ale ja osobiści nie widzę tego żeby Undertaker odszedł z wrestlingu po walce z jakimś młokosem. Musiało by być to świetnie zrobione, a trudno mi wyobrazić sobie porażkę na ME z kimś ich formatu Razz
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Rywal Undertakera na WM27? Empty
PisanieTemat: Re: Rywal Undertakera na WM27?   Rywal Undertakera na WM27? I_icon_minitimeNie Sie 22, 2010 2:57 pm

1. Nie dziwię się Mateuszek, że nikt nei dyskutuje, bo nie wiadomo co się do tego czasu stanie, więc uważam tak jak tam, ze trochę za wcześnie.
2. Nie mniej jednak, mogę powiedzieć kogo chciałbym, ale o tym to chyba wiedzą tu wszyscy Razz
John Cena - dlaczego? od kiedy Cena stał się super gwiazdą WWE, nie miał jeszcze feudu z Takerem. To byłoby coś nowego, coś naprawdę ekstra, dwie największe gwiazdy WWE, lider SD! vs lider RAW, po prostu coś epickiego. No i chyba najważniejsze, do końca nie byłoby wiadomo kto wygra, bo WWE mogłoby dać wygrać Cenie.

Ogólnie nie chcę tego, by ktoś pokonał kiedykolwiek Takera. Jego streak to legenda i niszczenie jej byłoby bez sensu.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Rywal Undertakera na WM27? Empty
PisanieTemat: Re: Rywal Undertakera na WM27?   Rywal Undertakera na WM27? I_icon_minitimeNie Sie 22, 2010 4:47 pm

Również nie widzę sensu niszczenia legendy Takera. Teraz wie o niej każdy, ale gdyby np. Cena pokonał Takera to myślę, że więcej osób mówiłoby o tym, a streak poszedłby w zapomnienie. Taker walczy tylko 2-3 miesiące w roku, ale poziom na jakim to robi i kasa jaką na nim trzepią jest ogromna, może nie mam podstaw by to mówić ale ośmielę się powiedzieć, że porównywalna z tym co trzepią z Ceny, bo to przecież Taker od wielu lat napędza WM'ki i podnosi ich sprzedaż, walkami czy to z HBK'em czy z Flairem czy nawet innymi zawodnikami.

Jest za wcześnie, ale na pewno nie ma co 'marzyć' o walce Takera z kimś nowym bo to w 99% wypadków nie wypali. Również bez sensu jest twierdzić, że nie może być to nikt kto już był pokonany - nie ma takiej zasady. Mimo wszystko mam trzy typy - Kane, Cena lub jakaś mega niespodzianka typu Goldberg, Austin, Rock czy Sting. Gdyby to była WM 28-29 to myślałbym o Reyu i walce o jego karierę. Jak wiadomo nogi ma już pokontuzjowane na tysiąc sposobów, ale jednak w tym roku jeszcze chyba nie odejdzie. Zobaczymy co zrobią, na razie możemy chodzić po omacku w ciemnościach, bo na ten temat jest zdecydowanie, ZDECYDOWANIE za wcześnie.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Brasydas

Brasydas


Liczba postów : 98
Join date : 02/01/2010
Age : 31
Skąd : Sławków

Rywal Undertakera na WM27? Empty
PisanieTemat: Re: Rywal Undertakera na WM27?   Rywal Undertakera na WM27? I_icon_minitimeNie Sie 22, 2010 10:36 pm

Kane również myśli o odejściu. Czy widzę pojedynek Kane vs Taker? Zdecydowanie tak. Tylko trzebaby mocno podpushowac Kane'a bo szmacili go przez parę ładnych lat.

Patrząc na roster SD! to widzę 2 typy- włsnie Kane oraz Big Show. Z Raw Triple H i mała szansa na Cene. Może tak jak pisał Thepolishkiller będziemy świadkami jednorazowego powrotu SCSA ub Goldberga? Tego ostatniego widziałbym bardzo chętnie, bo to HHH mój ulubiony zawodnik.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rywal Undertakera na WM27? Empty
PisanieTemat: Re: Rywal Undertakera na WM27?   Rywal Undertakera na WM27? I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Rywal Undertakera na WM27?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Trash Talk-
Skocz do: