Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Raw - temat ogólny (SPOILERY).

Go down 
+5
Mr.Destruction
FifekPL
maly619
The Bykertaker
thepolishkiller
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Raw - temat ogólny (SPOILERY). - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Raw - temat ogólny (SPOILERY).   Raw - temat ogólny (SPOILERY). - Page 2 I_icon_minitimePon Sie 23, 2010 12:19 am

Zaczęłeś pierdolic że nie pamiętasz movesy tu zaczęłem o kombo bo napisałeś tak :


"On nawet nie ma czterech podstawowych TM'ów, o których mówi Raven w Secrets of the Ring (swoją drogą polecam) takich, które używasz praktycznie w każdej walce, które publiczność wie, co się szykuje itp, na przykład kombo Ceny, Flying Forearm-sprężynka, Flying Elbow, Piledriver, Manhattan Drop, Flip na narożniku, Skin the Cat (bardziej zachowania niż movesy, ale niech będą Wink ) i Chopy HBK'a, nie mówiąc już o movesach, które pokazują się rzadziej, których Ziggler w ogóle nie robi."


Gotcha! xD
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Raw - temat ogólny (SPOILERY). - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Raw - temat ogólny (SPOILERY).   Raw - temat ogólny (SPOILERY). - Page 2 I_icon_minitimePon Sie 23, 2010 10:00 am

To nie jest kombo tylko TM'y... Raven, czy HBK nie używa ich w 100% walk po kolei (Raven nigdy, a HBK wątpię), a kombo ceny potraktowałem jako Jeden move, bo to zawsze tak wygląda i to tak jakby powiedzieć, że kombo punchy Road Dogga to trzy movesy.
Powrót do góry Go down
FifekPL

FifekPL


Liczba postów : 71
Join date : 29/08/2009
Age : 26

Raw - temat ogólny (SPOILERY). - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Raw - temat ogólny (SPOILERY).   Raw - temat ogólny (SPOILERY). - Page 2 I_icon_minitimeWto Sie 24, 2010 2:45 pm

A już myślałem, że ryder będzie nowym WWE Championem... Sad
Powrót do góry Go down
10kilan

10kilan


Liczba postów : 180
Join date : 02/04/2010
Age : 33
Skąd : Mazowieckie

Raw - temat ogólny (SPOILERY). - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Raw - temat ogólny (SPOILERY).   Raw - temat ogólny (SPOILERY). - Page 2 I_icon_minitimeWto Sie 24, 2010 3:40 pm

Haha Raw niezłe,zwłaszcza końcówka Very Happy No ale musieli zrobić jakąś masówkę żeby wszystkie gwiazdy były na PPV. Finishery na koniec chyba oddają dobitnie kto jest który w hierarchii WWE ;>

1.Orton Smile
2.Cena
3.Edge
4.Y2J
5.Sheamus

Dziwi mnie tylko trochę że nie dali Barettowi walki pas 1vs1 na innej gali. No cóż,czyżby nie było dla niego większych planów? Smile
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Raw - temat ogólny (SPOILERY). - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Raw - temat ogólny (SPOILERY).   Raw - temat ogólny (SPOILERY). - Page 2 I_icon_minitimeWto Sie 24, 2010 6:32 pm

A jak dla mnie Raw średnie. Lekką wadą było to, że praktycznie w całości zostało poświęcone wypromowaniu walki o pas WWE. Poprzednio cała gala była dla feudu Nexus vs. Team Raw, trochę boli że nie mogą tego wymieszać aby było ciekawiej. Segmentów też nie za dużo, głównie wywiady, niezłe ale to nie wszystko. Na koniec Zack, aczkolwiek ja typowałem Hornswoggle'a Razz No i nie wiem kto liczył na to, że nie będzie to squash. Kolo gnije w NXT lejąc się z rookies a potem wygrywa pas WWE? Zejdźcie na ziemię.

Ogólnie było nieźle, ale tylko nieźle. Liczyłem na coś więcej, poprzednia gala była chyba jednak ciekawsza.

Jeszcze walki - ogólnie trzymały poziom, znowu pchają do ringu syfiastego Khaliego. Ok, musi być bo chcą mieć fanów w Indiach i ogólnie w krajach arabskich, ale niech nie walczy z ludźmi typu Jericho czy Edge...
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
10kilan

10kilan


Liczba postów : 180
Join date : 02/04/2010
Age : 33
Skąd : Mazowieckie

Raw - temat ogólny (SPOILERY). - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Raw - temat ogólny (SPOILERY).   Raw - temat ogólny (SPOILERY). - Page 2 I_icon_minitimeWto Sie 31, 2010 7:49 pm

RAW 900...miało być super,wyszło bardzo przeciętnie.
Dużo gadania,mało wrestlingu ot co.
Fajnie było zobaczyć Kavala z Brayanem w tag teamie.
Tak myślałem że Breta nie będą walką męczyć i coś wymyślą. Nexusi atakują największą gwiazdę WWE hehe
CM Punk za długo blablabla i nic nam to nie dało,no chyba że planują powrót kogoś z tych których wyśmiewał Punk.
ME ciekawy początek gdy Y2J i Edge sami się wyeliminowali ,koniec szybki. Zaskoczyło to że odliczyli Jaśka i Ortona.
Vipera ewidentnie oszczędzano więc pogłoski o bólu ramienia muszą być prawdą.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Raw - temat ogólny (SPOILERY). - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Raw - temat ogólny (SPOILERY).   Raw - temat ogólny (SPOILERY). - Page 2 I_icon_minitimeWto Sie 31, 2010 10:22 pm

Gadania było sporo, ale jakiego Smile Nie wiem co chcesz od Punka, bo jego segment z Showem był bardzo fajny. Co do powrotu, wiadomo że wróci Tryplak, ale jeśli Punk nie trafi na Raw to nie będzie ich feudu Razz Z resztą myślę, że to był segment dla kontynuacji feudu SES vs. Big Show i myślę, że Show w końcu rozwali SES i Punk będzie mógł występować solowo, bo SES jednak trochę go ogranicza.

Jak dla mnie Raw na pewno gorsze niż można by oczekiwać po 900 odcinku (no ale w sumie 900 to nie 10-cio lecie, 100, 500 czy 1000 odcinek, ot taki mały jubileusz), ale ponad przeciętną. Brakło dobrej walki single'owej, jednak była to typowa gala podbudowująca wrestlerów i feudy bez dużej ilości walk, często widać takie u mnie gdzie jest dużo segmentów a tylko 4 walki Razz Szkoda że nie zobaczyliśmy Del Rio, ale też warto zauważyć, że ta rocznica rzeczywiście nie była czymś bardzo ważnym dla WWE. Gdyby była dostalibyśmy zarąbiste, 3-godzinne show (nie przypominam sobie wielu słabych gal 3-godzinnych, stąd przyjmuję że byłoby zarąbiste). Czy to takie podejście czy może brak pomysłów - nie wiem, stawiam jednak na to pierwsze.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

Raw - temat ogólny (SPOILERY). - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Raw - temat ogólny (SPOILERY).   Raw - temat ogólny (SPOILERY). - Page 2 I_icon_minitimeCzw Wrz 09, 2010 1:57 pm

RAW wyszło fajnie, na pewno lepiej niż odcinek numer 900, bo tamten był mimo wszystko trochę rozczarowujący.

Popis za mikrofonem dali Miz i Daniel Bryan, no i w końcu mamy upragnioną walkę o pas US Razz
Zdziwiłem się wywaleniem z walki o pas WWE Y2J'a, czyżby nie podpisał kontraktu? A może właśnie podpisał, a żeby nie dawać mu pasa (a sam powiedział, że jak nie dostanei pasa to odchodzi) wyeliminowali go z walki przed PPV.
Na koniec Orton sprzedał wszystkim RKO, co było trochę przesadą. Niech nie robią z niego nowego Stone Colda.
Nie wiem też po co tam Darren Young, niech go zwolnią, bo jest marny.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Raw - temat ogólny (SPOILERY). - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Raw - temat ogólny (SPOILERY).   Raw - temat ogólny (SPOILERY). - Page 2 I_icon_minitimeCzw Wrz 09, 2010 6:40 pm

Jak dla mnie to dobry kierunek, potrzeba tylko ciekawego feudu i segmentów, by jego gimmick uwiarygodnić. Z resztą dla mnie jest to prawie ten sam Orton, tylko po prostu z popem a nie heatem w tle. Nawet jako heel nie był z reguły osobą typu Y2J, która miała na pieńku z fanami co galę. On po prostu lał głównie face'ów, a że robił to tak a nie inaczej - miał heat. Nie wygłosił licznych i wartych uwagi speechy potępiających debilnych fanów.

Nie rozumiem zbytnio czemu mają nie robić. I daleko mi do stwierdzenia podobieństwa między Randym i Austinem, bo ich gimmicki są w 90% inne (10% to tweenerowska pozycja), a samo sprzedawanie wielu finisherów nie znaczy, że są podobni i nie widzę nic złego w prowadzeniu Randy'ego tak a nie inaczej.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Sponsored content





Raw - temat ogólny (SPOILERY). - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Raw - temat ogólny (SPOILERY).   Raw - temat ogólny (SPOILERY). - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Raw - temat ogólny (SPOILERY).
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» SmackDown! - temat ogólny.
» S K F - Senior Konrad Fuentez - wasz Bóg, władca i ulubiony temat plotek
» IHP 75 - jeśli ktoś nie chce się natknąć na spoilery draftu, prosze nie wchodzić ;)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Trash Talk-
Skocz do: