Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 WSPÓŁPRACA Z 4-CORNERS.PL

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

WSPÓŁPRACA Z 4-CORNERS.PL Empty
PisanieTemat: WSPÓŁPRACA Z 4-CORNERS.PL   WSPÓŁPRACA Z 4-CORNERS.PL I_icon_minitimeSob Sie 14, 2010 5:56 pm

Jak widać po bannerze na górze forum rozpoczęliśmy współpracę z forum 4-corners.pl. Cóż mogę o niej powiedzieć - liczymy na obustronne korzyści. U nas ma ona na celu zwiększyć "oglądalność" gal, dać nam więcej komentarzy oraz zachęcić ludzi do gry w TWG a przy tym dołączenia do nas. W drugą stronę ma to być uatrakcyjnienie forum oraz przyciągnięcie do niego większej liczby userów.

Co do ostatniego fragmentu, to od razu zaznaczam, że nie jest to jakaś pusta współpraca. Negocjacje i wszelkie ustalenia trwały długo, mogę śmiało powiedzieć, że sprawa została dokładnie "zbadana". Wracam do stwierdzenia, że nie jest to pusta współpraca - mogę tak powiedzieć, bowiem przyglądałem się trochę forum 4-corners i mogę je śmiało polecić każdemu członkowi PPWF. Wiem, że macie swoje przyzwyczajenia, ale spróbować można. Z tego co zaobserwowałem przez pewien czas forum w zasadzie łączy wszystkie dobre cechy innych znanych forów o tematyce wrestlingu i nie mówię tego na wyrost. Poziom postów, na co wiele osób narzeka na innych forach, jest wysoki, nie spotkałem się ze spamerami, trollami czy też dziećmi neo. Można znaleźć tam wiele tematów do dyskusji, w niektórych posty są bardzo imponujących rozmiarów więc rejestrując się na pewno nie możesz nic stracić. Na pewno też nie będziecie się nudzić, bo zawsze jest o czym pogadać.

Podsumowując powoli to wszystko - liczę, że choć część naszych userów założy tam konto a część z tej części będzie udzielać się aktywnie Smile Nikomu nic nie każę, bo nie mam do tego prawa, ale osobiście i szczerze Wam to forum polecam. Mam nadzieję, że nasza współpraca potoczy się dobrze no i przyniesie korzyści obu stronom.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
IIL

IIL


Liczba postów : 1
Join date : 15/06/2010
Age : 33
Skąd : Gliwice

WSPÓŁPRACA Z 4-CORNERS.PL Empty
PisanieTemat: Re: WSPÓŁPRACA Z 4-CORNERS.PL   WSPÓŁPRACA Z 4-CORNERS.PL I_icon_minitimeSob Sie 14, 2010 6:03 pm

Witam. Szczerze chciałbym, aby ta idea przyniosła korzyści dla obu serwisów. Na tą stronę natknąłem się parę miesięcy temu i od razu przypadła mi do gustu. Przeczytałem kilka prac i nie mogłem się nadziwić temu, że strona ta prezentuje tak wysoki poziom.

Dumny jestem z tego, że zawiązaliśmy współprace i, jak pisałem wyżej, mam nadzieję, że opłaci się to dwóm stronom. Z tego miejsca chciałbym też nakłonić do odwiedzenia 4-corners. Dopiero po rejestracji całość odkrywa swoje walory.

Pozdrawiam. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.4-corners.pl
 
WSPÓŁPRACA Z 4-CORNERS.PL
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Sprawy porządkowe. :: Ogłoszenia-
Skocz do: