Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 RoD 105.

Go down 
+2
10kilan
thepolishkiller
6 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 105. Empty
PisanieTemat: RoD 105.   RoD 105. I_icon_minitimePon Sie 09, 2010 7:55 pm

No i jest! Długo wyczekiwana i w mojej opinii bardzo zaskakująca gala tuż przed opóźnionym PPV.

Miłego czytania!

www.ppwf.com.pl
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
10kilan

10kilan


Liczba postów : 180
Join date : 02/04/2010
Age : 33
Skąd : Mazowieckie

RoD 105. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 105.   RoD 105. I_icon_minitimePon Sie 09, 2010 11:33 pm

Początkowy segment baaardzo dobry. Naprawdę dużo ciekawych rzeczy się wydarzyło Wink
CHyba najważniejsza to powrót Siwego.
Walka TPK z MB zapowiada się bardzo ciekawie ,tylko czy napewno będzie tam rozstrzygnięcie? ;>

Lionheart-Satan(+Seraphim)
Na razie feud takich miccarderów,zobaczymy czy jakoś ciekawie to rozwiążesz,no i kogo znajdzie Lion na tag team partnera? Smile

Moja 1 walka,czyli debiut jakich dużo-pokonanie jobbera Smile No ale next RoD i walka z Darthem? CHyba jak na razie jeszcze za wysokie progi,no ale zobaczymy co z tego wyniknie.

Ciekawy pomysł z trzymaniem w tajemnicy stypulacji pojedynku Minia i Punka ale nie wiem czy to jest dobre. Jeżeli będzie jakaś ciekawa stypulacja(bo chyba będzie) to ogłoszenie jej powinno wywoływać emocje bardziej niżtrzymanie jej w tajemnicy Smile

CIeszę się że Destruction będzie walczył o pas Smile Jak dla mnie jest bardziej wyrazistą postacią niż Caporeista Smile

Mam jedno pytanie odnośnie RoD-dlaczego nie wstawiałeś animacji? Brak czasu? Smile
Powrót do góry Go down
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

RoD 105. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 105.   RoD 105. I_icon_minitimeWto Sie 10, 2010 12:28 am

Plusy :
+ Segment początkowy. Powrót Siwyyy'ego i jego dołączenie do Teamu z IHP jak najbardziej na plus.
+ Genius zostaje pretendentem do pasa Cruiser. Postać z ciekawym gimmickiem, dobrze prowadzona, podpromowana ostatnimi zwycięstwami nad Capoeristą zasługuje na szansę.
+ Jeśli nie Siwyyy to kto rozwalał na poprzednich galach zawodników ?


Minusy :
- Warunek zarządu w sprawie Kilana... Myślałem, że będzie to coś lepszego, ale niestety nie było. Jestem trochę rozczarowany.

Inne :
* Wywiad Minia średniawy.
Powrót do góry Go down
10kilan

10kilan


Liczba postów : 180
Join date : 02/04/2010
Age : 33
Skąd : Mazowieckie

RoD 105. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 105.   RoD 105. I_icon_minitimeWto Sie 10, 2010 1:03 am

The Bykertaker napisał:

Minusy :
- Warunek zarządu w sprawie Kilana... Myślałem, że będzie to coś lepszego, ale niestety nie było. Jestem trochę rozczarowany.

Też liczyłem na coś ''większego'' ale skoro Mały pisał że będzie coś ciekawego to wierzę że Killer chowa jakiegoś asa w rękawie(a raczej klawiaturze Very Happy)
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 105. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 105.   RoD 105. I_icon_minitimeWto Sie 10, 2010 9:42 am

GIF'ów nie było, bo nie miałem nerwów do ich wstawiania Razz Zrobię sobie listę na spokojnie i wtedy zajmie to 10 sekund na całą galę i wszyscy będą happy Razz
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Darth Parvus

Darth Parvus


Liczba postów : 32
Join date : 05/11/2009

RoD 105. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 105.   RoD 105. I_icon_minitimeSro Sie 11, 2010 12:20 am

Po pewnym czasie wracam do komentowania.
A więc parę uwag do gali:
- powraca Siwyyy i dołącza do drużyny IHP. Nie wiem czy Siwyyy był kiedyś w IHP, ale jeśli nie, to chyba nie pasuje do tej ekipy? Choć z drugiej strony mówi, że podoba mu się to co robią + wspomina M.B Stylesa, co może go też wprowadzić do IHP Teamu.
- Trochę głupie, że Polish Killer, czyli właściciel PPWF ugina się pod naporem jakiegoś gościa, który jest w zarządzie. Dla mnie to trochę niezrozumiałe, to tak jakby ktoś miał władzę nad Vincem w WWE.
- trzeba jednak oddać, że stawka tej walki jest niezła i kurde ciężko wytypować kto wygra
- Goldust tak w PPWF, jak i w WWE jest jobberem Very Happy
- Stypulacja, która spowoduje nową rolę u PM-Punka? Zapowiada się ciekawie Wink
- najpierw byłem zawiedziony, że tak kończy się RoD, ale końcówka gali była świetna i wyszło jak bardzo się myliłem.
- na koniec okazuje się ,że to nie IHP Team stoi za atakiem na czołowych ludzi RoD (a bynajmniej tak mówi Siwyyy). Ciekawe jak to się rozwiąże.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 105. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 105.   RoD 105. I_icon_minitimeSro Sie 11, 2010 9:37 am

TPK jest ZAŁOŻYCIELEM PPWF, a właścicielem RoD i Chairmanem, w zarządzie panuje demokracja, tu nie ma dyktatury jak u Vince'a Wink
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

RoD 105. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 105.   RoD 105. I_icon_minitimeSro Sie 11, 2010 12:50 pm

Pierwszy segment powiem kluczowy do rozwoju feudów. Bardzo dobrze napisany, Powrót Siweeego - pomysł zajefajny.
Czyli M.B. Styles powraca na Summerpain Smile Myśle że nie wygra, gdyż ostatnio nie wystepował i niepowinien poradzić sobie z Legendą. Smile

Co do 10Kilana to mam mieszane uczucia. Gimmick pokazujesz mocno, ale jakoś nie kupuje tej sytuacji z JTS'em i tymi walkami. W moich oczach wychodzi na "Hiszpańczyka którego robią w chuj"

Nie przyglądam się za bardzo sytuacji Satan Service, ale na tej gali to jakieś średniawe było. Walka na Summerpain, i ciekawe kogo wybierze Lionheart.

Powrót RR okej, main Event ujdzie i Destruct z mojego kąta oka zasługuje na pas Smile

Gala powiedzmy że dobra, czasami przynudzała, jak w sytuacji z SS, brak gifów na minus. Jednym słowem czekam na SummerPain!!! Smile
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 105. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 105.   RoD 105. I_icon_minitimeCzw Sie 12, 2010 10:07 pm

Zaczynamy od pojawienia się micha, no i chciałoby się powiedzieć - w końcu. Dość niespodziewanie wraca Siwyyy i dołącza do IHP Team, co też odbieram baaardzo pozytywnie, bo w końcu ekipa ta ma kogoś porządnego.
Dziwi mnie to, że do wszystkiego miesza się też TPK i jego feud z MB Stylesem, choć potem pojawia sie Furey i wszystko wyjaśnia, dodając walkę do PPV i wyjaśniając jej zasady.
Zgadzam się z paroma poprzednimi osobami, że ciężko będzie wytypować zwycięzcę tej walki.

Głupie było to, że to Satan mówił o braku honoru u Lionhearta, uważam, że gdyby on sam wyszedł z propozycją walki, to wyszłoby to o wiele lepiej + pasowałoby do gimmicku.

Cała sytuacja z Kilanem powoli się rozwija i choć ludzie uważają, że to już koniec, to jeszcze trochę ich czeka Smile

Thunder i Rebel robią super walkę, szkoda, że to tylko PPWF, gdzie mało kto patrzy na poziom walki, a bardziej na sytuacje, bo ta walka niestety była bez żadnej historii.

No i zakończenie gali, które trochę mnie rozczarowało. Niby zakończone fajnie, ale znów mamy w Main Evencie walkę związaną z pasem Cruiser? Mnie takie coś nie przekonuje, widziałbym to jakieś lepsze sytuacje.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





RoD 105. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 105.   RoD 105. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
RoD 105.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: RoD-
Skocz do: