Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kącik total Nonstop Action ;)

Go down 
+6
maly619
Mr.Destruction
` ExiT .^
CPT
ziomroki
<>
10 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 I_icon_minitimeCzw Sie 05, 2010 1:35 pm

Żebyś się nie zdziwił ile taki Sandman albo Sabu sobie zawołał za występ...
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 I_icon_minitimeSob Sie 07, 2010 11:15 am

No i co z tego że sobie zawołali. Jakby byli w szczytowej formie i w szczycie chwały, to może i by sobie krzykneli jakąś spora sumke. Teraz to są wygasłe gwiazdy i łapią się wszystkiego żeby zostać na powierzchni.
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 I_icon_minitimeSob Sie 07, 2010 11:23 am

A to sandman już nie siedzi? Razz
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 I_icon_minitimeNie Sie 08, 2010 1:52 am

W tym miejscu chciałbym pogratulować TNA ułożenia świetnej karty na najbliższe PPV, składające się już tylko z jednej walki, bo RVD vs Jerry Lynn została odwołana z powodu kontuzji tego drugiego Smile

Naprawdę gala zapowiada się super świetnie, chyba se ją ściągnę, ba od tego PPV przechodzę na zawsze na TNA Razz A sry, zapomniałem, że gwiazdeczki ECW przyjadą tylko na jedno show i zaraz potem powiedzą nara Razz
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 I_icon_minitimeNie Sie 08, 2010 10:18 am

Ja się na temat HJ nie wypowiem, bo po pierwsze to nie jest PPV TNA, po drugie karta będzie ujawniana na gali, a po trzecie byłaby to i tak zbyt subiektywna ocena, bo na gali pojawi się Raven Wink
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 I_icon_minitimeNie Sie 08, 2010 11:15 am

Z kim kolwiek RVD zawalczy na HCJ to i tak pas zostanie u Mr. TNA, bo 12.08.010r już promują specjalny impact czy coś takiego gdzie bedzie RVD vs Abyss o pas TNA.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 I_icon_minitimeNie Sie 08, 2010 12:31 pm

Wiadomo, że RVD nie straci pasa, bo jego rywale będą na tej gali tylko jeden raz, a nie na stałe, co też od razu mówi, że nie ma mowy o jakiejkolwiek zmianie mistrza.

@CPT: Jak to nie jest PPV TNA? Organizuje je TNA, więc jest to ich PPV. Co z tego, że nie będzie tam zawodników TNA? Wpadli na taki pomysł, takie PPV zrobili i to jest ciągle ich PPV. Zresztą nie wiadomo, czy gdzieś nie wmiesza się grupka ludzi z TNA.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 I_icon_minitimeNie Sie 08, 2010 1:01 pm

Tak czy kwak jest to tani chwyt stosowany w indys i te kilka nazwisk na początku zachęciło mnie do oglądania, nawet mimo tego, że hardcore nie jest dla mnie czymś tak ekstra jak dla wielu. Ale jak zobaczyłem dalsze nazwiska, ich ilość i jakość, do tego obejrzałem promo... Nie, nie obejrzę tego.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 I_icon_minitimeNie Sie 08, 2010 1:13 pm

Jednego można być raczej pewnym, TNA na pewno na tym PPV zarobi, bo będzie dużo ludzi, którzy je wykupią, by zobaczyć stare czasy itd, ale nie przyciągnie to ludzi do TNA na stałe i raczej nie zwiększy ratingów.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 I_icon_minitimeNie Sie 08, 2010 2:01 pm

No tak, na pewno taka gala będzie też uważana za super bo pojawi się krew i hardcore, mimo tego, że hardcore to syf który całkowicie odwraca uwagę od słabych walk (większość walk w tym prawdziwym ECW była słaba, nie oszukujmy się), a niedługo zostaną one na WF i Atti okrzyknięte walkami roku przez specjalistów Wink
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 I_icon_minitimeNie Sie 08, 2010 2:18 pm

Yyyy przynajmniej tam jest ten hardcore, bo jak już jest walka słaba to chociaż jest hardecore'owo, podobnie ale odwrotnie jest w WWE bo tam 1 na 20 walk jest zajebista, reszta lami na całej linii że się oglądać nie da.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 I_icon_minitimeNie Sie 08, 2010 2:46 pm

Oj tam Killer, nie przesadzajmy, Hardcore jest niekiedy potrzebny, choć oczywiście bez przesady. A co do ogłaszania walkami roku, to chyba nie wiesz, jakie walki były ogłaszane walkami roku w przeciągu ostatnich paru lat skoro tak piszesz.

@Mateuszek, może i walki są słabe, ale nie o to tylko chodzi (bynajmniej nie powinno, jeśli jesteś fanem WWE). Ja od walki oczekuję opowiedzianej historii, tego co się tam dzieje, nawiązań do storylinu i takich innych, mały smaczków. Sam poziom walki odkładam na drugi plan, choć nie mówię, że nie oczekuję walk dobrych poziomem, bo gdy takie się trafiają + jest w nich to o czym pisałem wcześniej, to mamy kandydata na walkę roku.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 I_icon_minitimeNie Sie 08, 2010 3:13 pm

Chodzi mi o to, że fani TNA będą sikać nad poziomem walki tylko dlatego, że było w niej trochę hardcore'u i KREW, bez której przecież wrestling nie istnieje. Co do poziomu walk w WWE to też się nie zgodzę, bo techniczne są tą prawie zawsze dobre lub bardzo dobre walki, aczkolwiek nie są za często efektowne i dlatego wielu uznaje je za słabe. Oczywiście zdarzają się pojedynki gdzie jest botch na botchu, ale wyjątki są wszędzie. Co do efektowności jeszcze to też nie uznaję tego za wadę na tygodniówce, bo kiedyś pojedynki rangi Cena vs. Orton na Raw były nie do pomyślenia. Na tygodniówkach feudujący ludzie niszczyli jobberów lub walczyli z innymi, a takie duże starcie było zarezerwowane tylko i wyłącznie dla gal PPV.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 I_icon_minitimeNie Sie 08, 2010 3:16 pm

To ja właśnie wolę widzieć botche, jakieś nieudane akcje, ale chociaż próbę walki szybkiej i efektownej, niż super czysty techniczny, ale za to wolny pojedynek.
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 I_icon_minitimeNie Sie 08, 2010 3:20 pm

Mały ja mam odwrotnie, ale zgadzam sie niekiedy z Tb. Jedno się musi oczywiście zgrywać z drugim bo co by to był za chłam jakby był zajebisty storyline, zajebista historia, dobre promo itp. A walka by była taka do dupy że chuj. Chyba coś takiego było na BfG09 z AJ'em i Stingiem. że storyline mieli zajebistego, a walke odwalili chujową.

W TNA storyline'y na pewno nie odlegają poziomem od tych z WWE. Walki są dużo lepsze. WWE trzyma równy poziom bo mają w chuj szmalu, a TNA nie stać na wynajmowanie np. co miesiąc innych obiektów do gal.

I Killer w TNA nie będą sikaćbo bedzie krew itp. bo tam co pare gal jest mnóstwo Hardcore'u, i nawet jakby nie sprowadzali gwiazd ECW to też byłoby Hardcore'owo.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 I_icon_minitimeNie Sie 08, 2010 3:25 pm

Wiesz Mateuszek, ja nie mówię, że walki nie są ważne, po prostu mam tak, że nawet jeśli walka jest hujowa, ale coś się tam dzieje, są ciekawe momenty, to poziom walki idzie na drugi plan.

Co do poziomu TNA, to nie mi go oceniać, bo po prostu nie oglądam TNA i jak na razie nie zapowiada się bym oglądał, bo nie mam na to czasu.
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 I_icon_minitimeNie Sie 08, 2010 3:44 pm

No rozumiem Cie Razz

Czyli Michu Cie nie namówił na oglądanie gali ? Very Happy
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 I_icon_minitimeNie Sie 08, 2010 3:58 pm

Sorki za dwa posty, ale daje karte na iMPACT z 12.08.010r.

TNA iMPACT ReACTION The Whole F*N Show

TNA Knockout's Championship:
Angelina Love vs Madiston Rayne(C)

Open Challenge to Wrestling World:
Jeff Hardy vs ???

3-Way Match:
"Asshole" Mr. Anderson vs "The Pope" D'Angelo Dinero vs "The Blueprint" Matt Morgan

TNA World Tag Team Championship:
Best of 5 Series
Match 5: 2 Out of 3 Falls

Motor City Machine Guns(C) vs Beer Money Inc.

#8 Contender vs #6 Contender:
Kurt Angle vs A.J. Styles

TNA World Championship:
Stairway to Janice Match with Special Guest Referee: Eric Bischoff
Rob Van Dam(C) vs Abyss

Domyślam się że zrobili specjalny iMPACT już dla gwiazd TNA, bo na PPV będzie ich mało.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 I_icon_minitimeNie Sie 08, 2010 4:52 pm

Czego nie rozumiesz? Wolę WWE, bo się do niego przyzwyczaiłem, a to co daje mi WWE mnie zadowala, więc nie widzę powodu odejścia od WWE. I nie mówię, że może nie oglądałbym TNA, gdybym miał czas, ale po prostu takowego nei mam, nie chce mi się ściągać gal (nawet WWE, dlatego wszystkie PPV oglądam live).

Zresztą w TNA nie podoba mi się polityka, kiedyś oglądałem TNA, za czasów LAX, Samoa Joe i wchodzenia do rosteru Kurta Angle, wtedy miałem czas, podobało mi się i WWE i TNa i oglądałem oba, ale potem brak czasu, no i trzeba było z czegoś zrezygnować. Wybór był dla mnie prosty.
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 I_icon_minitimeNie Sie 08, 2010 5:19 pm

Ej, ale Mały napisałem że Cie rozumiem w 100% i teraz jeszcze bardziej Very Happy

Apropos to WWE też dla mnie było kiedyś fajniejsze. Jakoś tak lepiej wchodziło to.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 I_icon_minitimeNie Sie 08, 2010 5:45 pm

Wiesz dlaczego? Bo w WWE nie ma takiego chaosu jak w TNA + w WWE masz większy Star Power. I można teraz powiedzieć, że jest przecież Hogan, Flair, ale to są legendy, każdy lubi oglądać legendy, ale tylko jak wracają na jedną galę, a nie na stałe. Można powiedzieć, że jest przecież Jeff Hardy? Ale czy to jest ten sam Jeff co w WWE? Raczej nie.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 I_icon_minitimeNie Sie 08, 2010 6:00 pm

Hogana i Flaira nie lubię, Rick stracił całe moje uznanie po walkach na tourze Hogana. Powrót w TNA już mnie nie ruszył, bo wcześniej Flair był dla mnie zerem więc gorzej być nie mogło. Jeśli jakaś legenda wraca, to dobrze jeśli to robi z klasą, wie kiedy skończyć. Jeśli nie jest w stanie nie pcha się na ring (Flair, Hogan, BRET) a jak już walczy to robi to super (STEAMBOAT!!!). Lubię jak od czasu do czasu się ktoś pojawi, nawet na mały segment (Piper), przypomni o sobie jednocześnie nie psując wrażenia po świetnej karierze. Takie coś szanuję i temu mogę przyklasnąć.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 I_icon_minitimePon Sie 09, 2010 9:59 am

A Hogana czemu nie lubisz, bo nie rozumiem? Razz
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 I_icon_minitimePon Sie 09, 2010 10:10 am

Nie musisz.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 I_icon_minitimePon Sie 09, 2010 10:13 am

Bo nie zrozumiem? Razz

Hogan jak dla mnie jest ok, nie wiem co się z nim dzieje w TNA, bo jak dla mnie ta federacja jest chujowa. A co wy do niego macie, to ja już nie pojmuję.
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
Sponsored content





Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik total Nonstop Action ;)   Kącik total Nonstop Action ;) - Page 4 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kącik total Nonstop Action ;)
Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Total Blast Wrestling

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Trash Talk-
Skocz do: