Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 IHP 76

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

IHP 76 Empty
PisanieTemat: IHP 76   IHP 76 I_icon_minitimeWto Cze 22, 2010 5:28 pm

IHP 76 jest już wrzucone na stronę. Miłego czytania Smile

www.ppwf.cba.pl
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
DevilLukas

DevilLukas


Liczba postów : 58
Join date : 11/01/2010
Age : 31
Skąd : Siem-ce

IHP 76 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 76   IHP 76 I_icon_minitimeWto Cze 22, 2010 6:24 pm

początek gali i walka Activa z Andym wkroczenie grupy uderzeniowej z nowymi członkami, przerwane przez Byka i SCK robi się coraz ciekawiej +

następnie wygrana Miejscowych żuli wiadome z góry

rozmowa Jasona z grupą uderzeniową ciekawe czy Eaterowi się uda

kolejna wygrana Marka +

walka Jasona Insomaniaca z Bykiem i SCK wkroczenie ekipy Jasona i totalna dewastacja Byka i SCK ciekawe jak dalej to się potoczy ++

gray i pie walczą na backstagu przez co Drew daje im oficjalną walkę, którą wygrywa Pie Eater +

następnie wygrana małego i bloodbatha ++

na ringu zostaje zaatakowany Metalion przez Jasona ze swoją ekipa lecz na pomoc przybyli mu Mathew i Vodoo niestety atak ludzi z PWE nie powiódł się +


Gala bardzo ciekawa daję za nią mocne 9 Wink

Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

IHP 76 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 76   IHP 76 I_icon_minitimeWto Cze 22, 2010 7:06 pm

Początek gali ciekawy, jak można było się spodziewać. Storyline z Dietrichem się ciągnie i jest zajebisty. Zobaczymy, co wyniknie wokół pasów tag team już niedługo Smile Łatwa do przewidzenia wygrana żuli, a sam Adolf już mi się powoli nudzi. Bardzo dobre posunięcie, z pushowaniem RVD. Sama postać na TWG jest super, a jego postać w IHP też bardzo wyraźna. Kolejny ciekawy segment związany z Dietrichem... Trochę zaskoczyła mnie wygrana Pie Eatera. Feud wokół małego i Blooda może wyjść zajebiście, ciekawie co wymyślisz na next gale. Na końcu zajebiste zamieszanie ;D nie wiedziałem, że w ten feud wciągniesz prawie całe IHP Razz Widać, jaką rangę ma sam feud, liczę na zajebiste segmenty na kolejnych galach. Nie mogę doczekać się PPV! Smile
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

IHP 76 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 76   IHP 76 I_icon_minitimeWto Cze 22, 2010 9:10 pm

Na początek widzimy rozrost drużyny Jasona, jak widać coraz więcej ludzie werbuje.
Co do sytuacji z Bykiem i SCK to dają wyraźnie do zrozumienia że nie chcą dołączyć do drużyny Jasona.

Na PPV chyba zobaczymy czystą walkę pomiędzy Kids'ami a BBK i Killerem

No i do walki tag team musiał się ktoś wtrącić Razz hmm coś czuje że na Fearless Adolf'a zobaczymy.

Metallion przechodzi lekki kryzys Razz

Jason knuje wraz z ekipą.

RVG vs Mark "The Wolf". No myślałem że wygra RVG i będziemy widzieć TTM na Fearless, no ale myślę że no tak tego nie zostawi.

Jason pokazuje że on chce tu rządzić i demoluje Byka i SCK za pomocą swojej drużyny.

Fajna krótka rozmowa Małego i Blooda.

Wygrana Pie i jego mina po walce sugeruje mi że on będzie pierwszą osobą która odwróci się od Jasona.

Kolejna walka i wygrana Małego i Blooda była do przewidzenia. Po walce zaczyna się totalny chaos.
ME wyszedł dobrze, Jason znów próbuje udowodnić swoją siłę ale tym razem mu się to nie udaję.

Gala wyszła dobrze, widać że teraz mocno próbujesz wypromować Jasona (co nie mówię że to jest źle). Ocena 8-
Powrót do góry Go down
Sponsored content





IHP 76 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 76   IHP 76 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
IHP 76
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: IHP-
Skocz do: