Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 IHP 75

Go down 
+3
` ExiT .^
Activ
maly619
7 posters
AutorWiadomość
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 75 Empty
PisanieTemat: IHP 75   IHP 75 I_icon_minitimeNie Cze 13, 2010 11:36 am

http://www.ppwf.cba.pl/

W końcu 3 godzinna show gotowe! Trochę problemów z wrzuceniem i stylem, przez co gala będzie tak jak draft, bez stylu, ale w końcu to opanujemy (Killer styl, a ja jak to się wrzuca Razz) i będzie git Wink

A i nie będzie tak jak u Killera gali w formacie .doc, bo... nie Razz Ma być HD, więc będzie! Nie wracajmy do starych nawyków!
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

IHP 75 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 75   IHP 75 I_icon_minitimeNie Cze 13, 2010 2:38 pm

No i w końcu doczekaliśmy się IHP, ale za to czekanie mamy trzy godzinną gale Smile

Pierwsza walka no i grupa PWE Originals się powiększa o jednego członka.

Drew widać się nie pokoi, ciekawi mnie co zamierza zrobić w tej sprawie.

Druga walka raport więc nie ma co oceniać, no i standardowe chwalenie się Smitha po wygranej Wolfa.

Promo Metalliona wyszło fajnie, oraz ciekawe zamieszanie związane z Insomaniac'em.

Walka o pretendenta do pasów Tag Team bardzo mi się podobała i coś przeczuwałem że wygrają Polacy.

Jak widać Geralt i Wolfstark nie są zadowoleni z wyniku draftu.

Metallion ciągle jest zaniepokojony Insomaniac'em

Pierwsza wygrana SCK na IHP po drafcie. Czyżby Kaczmar jest nie zadowolony że Jason nie zaproponował mu oferty dołączenie do niego.

A jednak Byku nie dał się zmanipulować Jasonowi. Będzie chciał go powstrzymać ale czy mu się to uda zrobić.

No i czas na Battle Royal o pretendenta do pasa Hardcore, ale jeszcze przed walką fajna wymiana słów RVG z CPT. Co do walki wyszła dobrze tylko trochę za krótka, jedynie co mnie zdziwiło to zwycięzca. + za fajne zachowanie RVG po walce.

Byku wygrał, nic dziwnego bo to dobry zawodnik. Jak widać Jason zareagował na wypowiedz Bykertakera. No i druga wygrana przez fart Razz SCK pomaga Bykowi, czyli Byk ma kogoś do pomocy przeciwko ekipie Jasona, ale dwóch to za mało.

Nieudane namówienie Gray'a przez Pie może skutkować, że Fox dołączy do ekipy Byka przeciwko Jasonowi i innym.

Walka dwóch chyba najlepszych Tag Teamów wyszła rewelacyjnie, bardzo mi się podobała.

Trzecia walka o miano pretendenta wyszła też dobrze. Tak sądziłem że Matthew wygra bo co myślę że Voodoo z Małym będą walczyć ze sobą na PPV.

Metallion widzę że podejmuje wszelkie środki ostrożności.

ME wyszedł jak zwykle bardzo dobrze, no i ekipa Jason zmiażdżyła mistrza IHP.Na pewno Drew nie pozwoli tak traktować mistrza swojego brandu.

Gala wyszła bardzo dobrze, ocena 9
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

IHP 75 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 75   IHP 75 I_icon_minitimeNie Cze 13, 2010 2:48 pm

Na pewno bardzo fajne rozpoczęcie gali przez komentatorów. HD < 3.
Zapowiada się wyjebisty Storyline związany z PWE. Będzie się działo. Mimo, że nie jestem jakoś specjalnie zadowolony co do powrotu Dietricha, to jednak dzięki niemu stanie się bardzo ciekawe. Bardzo dobrze w krótkim czasie wypromowałeś Seraphima, podszedł do RoD i tam pewnie będzie miał jeszcze lepszą pozycję. Feud Dietrich vs. Metallion? Najs! Zapowiada się zajebiście. Zobaczymy co się będzie działo wokół pasów Tag Team. Myślę, że coś jeszcze z TPC będzie miało to wspólnego Razz Trochę mnie zdziwiło, że Byku chce zniszczyć Jasona... Feud CPT vs RVG ma potencjał, ale IMO musisz wymyślić coś zajebistego, żeby tego nie zmarnować. Trochę szkoda, że tag Gray Foxa i Pie Eatera się rozpadł, bo ten tag był najfajniejszy oprócz TPC. Smile A teraz może wyjść ciekawy feud. Czy ja niedokładnie przeczytałem, czy mały ma wyjebane i mi 'pomógł'? Hmmm, jeśli będzie między tą trójką feud, to będzie zajebiście. Wiesz co sądzę, o takim pushowaniu Matthew, nie? Wiesz, jest super, wręcz zajebiście, ale chyba za szybko na takie wygrane... Czekam na kolejne gale IHP, bo postać Jasona robi w chuj zamieszania, ale przez to IHP zrobiło się bardzo ciekawe. Ogólnie gala konkretna, fajnie się ją czytało. Liczę na ciekawe rozwinięcia Feudów, które mają potencjał.
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
DevilLukas

DevilLukas


Liczba postów : 58
Join date : 11/01/2010
Age : 31
Skąd : Siem-ce

IHP 75 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 75   IHP 75 I_icon_minitimePon Cze 14, 2010 6:41 pm

na początek walka Mortara z Activem (nie ma nic ciekawego bo to raport)

dołączenie Activa do Jasona robi się powoli ciekawie +

walka Rayana z Markiem (tu też raport) następnie przechwałki Smitha

BBK i Kilerr predentami do pasów ciekawe Very Happy +

Walka Insomaniaca z SCK i sytuacja z Jasonem ( jak dla mnie zagrywka psychiczna)

Następnie Battle Royal o pretendenta do pasa Hardcore i wygrana Marka ciekawe co z tego wyniknie. ++

Wlka Teh Game z Bykiem nie dziwne że Teh przegrał. Pojawienie się Jasona i ogloszenie walki Byka z Bloodbathem

W walce tej wygrana byka i zaatakowanie go przez Jasona na pomoc przychodzi mu SCK +

Walka tagów brdzo fajna +

Matheww predendentem do pasa będzie ciekawie +

oraz na koniec najlepsze wygrana Jasona przez DQ i następnie po tym zdrada Inso orzaz atak Pie Eatera, Mortara i Activa i Jasona na Metalionie i jego dewastacja Very Happy już nie moge się doczekać jak dalej potoczą się losy Metala i jego dobry "kolegów" Razz +++

Gala bardzo dobra, myslę że zasługuję na mocne 9 Wink
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

IHP 75 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 75   IHP 75 I_icon_minitimeWto Cze 15, 2010 1:52 pm

PLUSY
+ wszystkie walki bardzo fajne
+ zachowanie RVG trochę dziwne, ale nawet fajne, a sama sytuacja przypomina końcówkę Royal Rumble '95, kiedy to jak każdy HBK pozornie wyrzucony przez British Bulldoga, wykonał Skin the Cat, wrócił do ringu i wyrzucił przeciwnika ponad górną liną Smile
+ bardzo dobry, nastawiony emocjonalnie segment Gray Foxa i Pie Eatera
+ też dobry segment przed walką o status pretendenta do Heavyweight Champa

MINUSY

- fajny pomysł na dołączenie Activa do Jasona, ale wykonanie dosyć mierne - Jason mówił Activovi, jako to on jest słaby, a potem Activ dołączył do jego grupy
- (Metall): Ale my wszyscy mamy to w dupie! To ja zacząłem mówić, więc nie wpieprzaj mi się w rozmowę! - trochę słabo wychodzi to, że Metallion jako demon używa takich słów, a poza tym jest tu taki jakby błąd "zacząłem mówić, więc nie wpieprzaj mi się w rozmowę" - to on rozmawiał ze sobą? Smile
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

IHP 75 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 75   IHP 75 I_icon_minitimeSro Cze 16, 2010 7:45 pm

Przepraszam, że tu napiszę, ale trzeba coś powiedzieć. W IHP obecnie jest jakieś 50 osób, a gale komentuje około 5 osób, nieraz zdarzy się 10. Nie chce mi się tutaj ubliżać, czy wygłaszać jakieś mowy, ale wg. mnie większość nie zasługuje na swoje pozycje w rosterze.
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

IHP 75 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 75   IHP 75 I_icon_minitimeSro Cze 16, 2010 8:29 pm

` ExiT .^ napisał:
Przepraszam, że tu napiszę, ale trzeba coś powiedzieć. W IHP obecnie jest jakieś 50 osób, a gale komentuje około 5 osób, nieraz zdarzy się 10. Nie chce mi się tutaj ubliżać, czy wygłaszać jakieś mowy, ale wg. mnie większość nie zasługuje na swoje pozycje w rosterze.


Taka sytuacja się dzieje już od dawien dawna, i jest to najprawdziwsza prawda. Tylko niekiedy jakby była "maskowana" .
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

IHP 75 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 75   IHP 75 I_icon_minitimeSro Cze 16, 2010 8:31 pm

Prawda jest też taka, że gdybyśmy zaczęli wywalać osoby , które nie komentują gal, to PPWF by się rozpadło.
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 75 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 75   IHP 75 I_icon_minitimeCzw Cze 17, 2010 12:13 am

Kiedyś zabraknie PPWF i ludzie będą płakać Razz
Powrót do góry Go down
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

IHP 75 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 75   IHP 75 I_icon_minitimeCzw Cze 17, 2010 2:57 pm

Na początku Activ wygrywa w swoim debiucie czego można było się spodziewać i dołącza do grupy Jasona czego też można było się spodziewać. Tutaj zgodzę się z CPT bo pomysł dobry ale wykonanie słabe.
Segment z Metalem i Jasonem fajny, jestem ciekaw, po której stronie stanie Insomaniac.
Walka Tagowa fajna. Liczę jednak, że nie tylko BBK i Killer powalczą przeciw PPWF Kids ale pozostałe ekipy też się jakoś wkręcą do walki i ujrzymy Fatal 4 Way Tag Team Match.
Potem walka SCK i jego zwycięstwo. Trochę się zdziwiłem, że Jason nie wziął go do swojej ekipy, ale i tak myślę, że prędzej czy później SCK tam trafi.
Wywiad ze mną i tutaj też się zdziwiłem, byłem pewny, że trafię do ekipy byłego PWE. Jednak myślę, tak jak w przypadku SCK, że niedługo i tak tam jakoś trafię, bo po to zostałem przecież przeniesiony na IHP.
Battle Royal fajny, wynik bardzo zaskakujący. Podoba mi się to, że dajesz szansę na pas słabszym zawodnikom bo ile można w kółko oglądać te same twarze kręcące się wokół pasa.
Potem moja walka a raczej dwie, obydwie wygrane (ma się tego skilla Razz).Z tego co widziałem w karcie na następnej gali będzie Tag Team Match SCK & Me vs Jason & Insomaniac, może być ciekawie, mógłbyś dodać do walki coś w stylu "If Byku & SCK lose they must join the Jason Stable" Wink
Segment Pie i Gray Foxa podobał mi się.
Walka tagowa również dobra, rozczarowało mnie trochę zakończenie dyskwalifikacją.
Potem świetny Triple Threat, Mały fajnie się zachował w końcówce, pokazał, że jemu zależy tylko na Voodoo.
No i Main Event, równie dobry jak poprzednia walka. Insomaniac zdradza Metaliona czyli Ekipa Jasona się powiększa jeszcze o jednego członka. I na koniec zniszczenie mistrza.
Ogólnie 3 godzinne show wypadło bardzo fajnie, ogólnie nie ma się zbytnio do czego przyczepić.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





IHP 75 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 75   IHP 75 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
IHP 75
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: IHP-
Skocz do: