Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 IHP 74

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 74 Empty
PisanieTemat: IHP 74   IHP 74 I_icon_minitimeSob Maj 22, 2010 9:33 pm

Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

IHP 74 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 74   IHP 74 I_icon_minitimeNie Maj 23, 2010 1:38 pm

niszczenie local jobbera przez The Wolfa i nowa walka na PPV, w której nie wiem o co cho xD

Segment RVG z CPT ujdzie, lecz nic nie wyjaśnia Razz

Walka Seraphima... szkoda że na PPV go nie zobaczymy...

Potem fajnie że wbiłeś gdzieś postać Gray Foxa Very Happy

Ciąg dalszy wojny międzynarodowej...

Segment TPC zajebisty, a po tym rozmowa "Kidsów" i porównania do Sosnowski vs Kliczko i Pudzian vs Sylvia jeszcze zajebistrza xD

Walka o No.#1 Cont o pasy TT Very Happy Sie napisałeś Very Happy ale pomyśl z PPWF uważam za bardzo dobry Very Happy

Potem czy mi sie zdaje czy zmieniłeś theme Metallionowi? Very Happy

Wygląda że Metal jest w zajebistej formie Very Happy No i nowa walka na PPV Razz

I Main event krótki ale treściwy. Razz
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

IHP 74 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 74   IHP 74 I_icon_minitimeWto Maj 25, 2010 4:21 pm

Na początku niszczenie Lokalnego wrestlera przez Wolfa i ciekawa zapowiedź walki na PPV.

No CPT coraz bardziej cwaniaczkuje, zobaczymy czy RVG zetrze jego uśmieszek na Penance Day

Ciąg dalszy tego feudy zobaczymy zo z tego wyniknie.

Kolejna wygrana Seraphima, ciekawy kiedy zobaczymy jego przegraną może jeszcze przed Eearthquake 2011 Razz i też szkoda że go nie będzie na PPV.

No może za tydzień dowiemy się jakiś ciekawych nowości związanych z tym feudem.

Wygrana Killer dzięki odwróceniu uwagi Adolfa przyjąłem tak sobie.

Ahh te przekręty Szympka. No nic tylko czekać na PPV.

No Lukas i Clair ładnie sobie nagrabiają. Zapowiedź walki o miano pretendentów o pasy Tag Team może być ciekawa.

Można było się spodziewać interwencji TPC, no walka na PPV raczej długo nie potrwa o ile nikt się w nią nie wmiesza w co wątpię.

Walka RVG vs Metallion poszła szybko no ale i tak najciekawsze dopiero będzie na PPV

ME nawet dobry, można było się spodziewać odwetu Wolfstarka i Geralta.

Gala można zaliczyć jako udana było kilka ciekawych sytuacji. Ocena 9-
Powrót do góry Go down
Rafik

Rafik


Liczba postów : 156
Join date : 06/09/2009
Age : 31
Skąd : Olsztyn/Jaroty

IHP 74 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 74   IHP 74 I_icon_minitimeWto Maj 25, 2010 4:39 pm

No po zobaczeniu z kim będzie walczyć PPWF wiadome było,że wygra i zapewne stanie się to na PPWF...Spodziewam się jakiegoś ataku ot tylca zirytowanych Geralta i Wolfa...

Pierwsza walka to squash...Nie wiem czy nie powinieneś rozegrać tego inaczej...Przecież to ostatnia walka przed PPV...

Seraphim wygrał z Andym...Bez sensacji...Typowe pushowanie zawodnika Smile

Kolejna walka również nic nadzwyczajnego...

RVG z Metallem to zaskoczenie(że sama walka się odbyła)...Ale prosciutki i łatwiutki squash dla Mistrza...

W ME trochę byłem zaskoczony zwycięzcą choć spodziewana była interwencja Wofa i Geralta...

Poza walkami były segmenty...Bardzo ciekawe,które rozkręciły atmosferę na PPV i dzięki nimi gala wyglądała bardzo dobrze...
Powrót do góry Go down
MinioPL
Booker
MinioPL


Liczba postów : 126
Join date : 09/06/2009
Age : 28
Skąd : Kraków Nowa Huta

IHP 74 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 74   IHP 74 I_icon_minitimeWto Maj 25, 2010 4:46 pm

Pierwsza walka oczywiście nie mogła się inaczej zakończyć i zastanawia mnie ten nowy finisher, może będzie coś ciekawego związanego z nim na PPV. Co do samej walki rozumiem, że trzeba będzie albo dotknąć narożników albo wyjść z klatki czy obie rzeczy ;D

Później krótki wywiad nic szczególnego.

Ten segmencik z CPT i RVG przypadł mi do gustu takie małe nawiązanie do hardcore'u i do tych nie rozpoczętych walk. Czekałem na ten pojedynek z tajemniczym zawodnikiem.

Następnie krótki segment z zakapturzoną postacią, zaciekawił mnie.

Walka Seraphim'a nie okazała się dla mnie zaskoczeniem. Podchodzi mi on troche pod Drew(no).

CD feudu, domyślałem się, że to Mortar ale nie byłem pewien na 100%.

Trochę mnie denerwuje, że Adolf wychodzi na taką ciotkę co się za swoimi chowa a sam nic nie robi. Może to lepiej, muszę to przemyśleć głębiej. Ogólnie feud fajny można by go zatytułować "Powtórka z historii" Razz Szympek pewnie coś wymyślił i przyniósł jakąś instrukcje do telewizora albo coś. Kolejna wygrana Polaka, coś czuje, że Zjednoczeni wygrają na PPV.

Później feud o pasy chyba nie mam nic do powiedzenia więcej co napisał już Activ. Trochę nie ogarniam tego feudu. Very Happy

RVG vs ... Metallion łatwa wygrana jak można się było domyślić i interwencja CPT. Ciekawy motyw przecież to pas Hardcore.

Main Event na przyzwoitym poziomie, podwyższył poziom gali.

Ogólnie: Gala bardzo fajna czekam na kolejne Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





IHP 74 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 74   IHP 74 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
IHP 74
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: IHP-
Skocz do: